» »

Virtualni panoramski sprehod na Googlu za podjetje

Virtualni panoramski sprehod na Googlu za podjetje

Fukomuko ::

Zanima me, kakšne izkušnje imate z objavo virtualnih, panoramskih 360° sprehodov skozi podjetje na Googlu (Street view, Maps in My Business)? Je investicija vredna svojega denarja? Ali obiskovalci generalno to sploh uporabljajo ali ima bolj namen samemu sebi? Ima kakšen vpliv na SEO? Katerega izvajalca priporočate?

Arctander ::

Še nikoli nisem gledal teh posnetkov. Ne vem, kakšna bi bila njihova uporabna vrednost. Oz. zakaj bi koga sploh zanimalo, kako izgledajo hodniki, pisarne, delavnica ... Za trgovine pa je tudi neuporabno, ker se postavitve in artikli v večini trgovin hitro menjajo. Če že, potem nekaj kvalitetnih fotografij (pa ne v stock photo spoliranem stilu) in to je to.

eric_cartman ::

To delajo podjetja, ki lahko razmetavajo z denarjem. Recimo mene ko iščem neko zaposlitev/podjetje zanima kakšen je team. Ponavadi grem pogledat še kakšne foto galerije od podjetja in zaposlenih. Da pa bi kakšne 360 virtualne posnetke gledal pa mi nič ne koristi.

Če že, ga raje vloži v oglaševanje in podobno.. Bo sigurno boljše porabljen denar.

MasterKiD ::

Škoda denarja. Ni efekta od tega.

next3steps ::

Če si podjetje želi izboljšati podobo v javnosti, IMO (nimam kompetenc) je to kar relativno dobra naložba.

GupeM ::

360° panoramski pogledi res ne vem čemu bi koristili. Sem pa v Ameriki videl, da imajo nakupovalni centri ipd. izrisane tlorise na gmaps. Ko dovolj zoomaš na nek shopping center, se ti pokaže tloris z notranjimi stenami. Izbereš nadstropje in poiščeš trgovino. Zelo priročno.

Primer:
 1. nadstropje

1. nadstropje


 2. nadstropje

2. nadstropje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokažite svoje namizje! (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
710215036 (43355) nergac
»

Katere soseske so vam vsec?

Oddelek: Loža
325637 (4027) jype
»

repeater mode

Oddelek: Omrežja in internet
192307 (1422) PogachnyK
»

SSD se hitro stara.

Oddelek: Strojna oprema
464912 (3044) hojnikb
»

Oglasi - dobra ponudba

Oddelek: Loža
426539 (4481) GTX970

Več podobnih tem