» »

Kje prodati domeno seks.si

Kje prodati domeno seks.si

«
1
2

daniMLK ::

Zdravo,

lastim si 3 žgečkljive domene :

- seks.si
- penis.si
- sirotica.si

Vse 3 domene so kar se google SEO-ta za balkan tiče, zelo močno, vodilna je pa itak seks.si. Že z osnovno google keyword planner analizo se vidi, da je tukaj še veliko neizkoriščenega potenciala.
Zaradi pomanjkanja časa ekipe, smo so odločili domeno prodati nekomu, ki ima resne plane in se zaveda potenciala oz. vrednosti domene.

Zanimajo me vaše ideje, kje / komu prodati domeno oz. kje jo sploh oglaševati,da bom dosegel ciljni doseg oz. ljudi s takšnimi interesi?
Oglas na slo-techu sem sicer že objavil.

Hvala.

Gandalfar ::

Slovenski webmaster forum, https://mladipodjetnik.si/novice-in-dog... ima tudi taksne vsebine obcasno, ce jim pises

c3p0 ::

Nima hude vrednosti, ker je dosti bolj uporabljano sex.si, seks.si je pa komaj 4 leta zasedena, torej se nihče ni ravno trgal za njo.

daniMLK ::

Gandalfar je izjavil:

Slovenski webmaster forum, https://mladipodjetnik.si/novice-in-dog... ima tudi taksne vsebine obcasno, ce jim pises


Hvala Gandalfar, dober predlog, bom vstopil v stik z MP.

Sago, čas registracije domene nima niti 0,01% veze z samo vrednostjo domene.

Machete ::

Veš da ma. Če bi bla tako željena ne bi ležala do 4 leta nazaj nepovohana.
Npr. sex.com je bil registriran leta 1995.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

GrX ::

daniMLK ::

Machete je izjavil:

Veš da ma. Če bi bla tako željena ne bi ležala do 4 leta nazaj nepovohana.
Npr. sex.com je bil registriran leta 1995.



In prodana za cca 15M USD, true. Vendar če je ne bi podaljšali in bi jo potem nekdo kupil naslednji dan po izhodu iz karantene, bi po tvojema bila
ta domena brez preteklosti, saj bi videl nov datum registracije ?

Kakorkoli, domena ima PR0, gre se pa za njen potencial kar se SEO-ta tiče, it's all about SEO.

GrX je izjavil:

Poskusi na http://www.internetmojster.com/


Hvala, bi poizkusil, ampak mi nekako iz principa ni dati 37€ za 1 oglas, ki ga imam npr na slotechu objavljenega zastonj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: daniMLK ()

#000000 ::

Zakaj si sploh registriral domeno, če ne veš kaj bi z njo, razen to da bi jo rad čimboljše prodal ?

GrX ::

daniMLK je izjavil:

GrX je izjavil:

Poskusi na http://www.internetmojster.com/


Hvala, bi poizkusil, ampak mi nekako iz principa ni dati 37€ za 1 oglas, ki ga imam npr na slotechu objavljenega zastonj.


Mislim, da je v rubriki "Kupi, prodaj, zamenjaj, delo" oglas lahko oddaš zastonj.. No, vsaj včasih je bilo tako..

AmokRun ::

V whois daj kontaktne podatke. Če ima domena res tak potencial te bo že kdo kontaktiral.

daniMLK ::

#000000 je izjavil:

Zakaj si sploh registriral domeno, če ne veš kaj bi z njo, razen to da bi jo rad čimboljše prodal ?


OK sorry ne bom več .... Jao :D

GrX je izjavil:

daniMLK je izjavil:

GrX je izjavil:

Poskusi na http://www.internetmojster.com/


Hvala, bi poizkusil, ampak mi nekako iz principa ni dati 37€ za 1 oglas, ki ga imam npr na slotechu objavljenega zastonj.


Mislim, da je v rubriki "Kupi, prodaj, zamenjaj, delo" oglas lahko oddaš zastonj.. No, vsaj včasih je bilo tako..


Ja res je, prav imaš, včasih je bilo tako, sedaj pa več ne na žalost. 37€ bi me stala objava.

AmokRun je izjavil:

V whois daj kontaktne podatke. Če ima domena res tak potencial te bo že kdo kontaktiral.


Konktaktni podatki so že na whois-u, vendar večji kot je reach, večji je response.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: daniMLK ()

smacker ::

Če že tak promoviraš SEO... lahko kupim domeno xafmdofniovnuinvis.si za đabe in 2 leti plačujem google adse pa bom rangiran višje kot seks.si.

c3p0 ::

daniMLK je izjavil:


Sago, čas registracije domene nima niti 0,01% veze z samo vrednostjo domene.


Precej več. Je en dober indikator.

blackbfm ::

Kakorkoli, domena ima PR0, gre se pa za njen potencial kar se SEO-ta tiče, it's all about SEO.


Nehaj sanjat o seo oz si najprej preberi kaj to sploh je. Domena nima nobenega potenciala dokler ne obesis gor kvalitetne vsebine

Unknown_001 ::

Ne moreš pričakovat da bo vrednost nastala iz nič. Mokre sanje. Ništa radit a puno zaradit. Non logix!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

digitalcek ::

Odgovor, zakaj bi bili domači posnetki zanimivi, leži zagotovo v tem, da smo precej majhna država, ter dejstvo, da obstojajo ljubitelji, celo zbiralci domačih privatnih posnetkov, da je za take recimo posnetek seksa na Tromostovju bistveno bolj zanimiv od posnetka seksa na kakšnem brazilskem mostu...

Če mene osebno NE ZANIMA kamera, ki snema v 4K tehnologiji, niti slučajno ne more držati, da taka kamera ne zanima nikogar...

Dejstvo: v zadnjih 15 letih zainteresiranim za privatne posnetke ni bilo ponujeno praktično nič. V bližnji Avstriji je recimo takih "zbiralcev" - interesentov po njihovih analizah 25-35%...

25% od miljona, ali recimo 750.000 moških (Slovenija) pač ni malo...

Sicer pa ne želim, da se začnemo prepirati in dokazovati, kdo ima daljšega, še manj dokazovati, da privatni posnetki nikogar ne zanimajo. Ker pač to ne drži.
Nekatere res ne zanimajo, nekatere pa še kako. Če so domači.

Torej: ZS.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Kurzweil ()

kingsix ::

..ja..ker je tehnološki forum najboljše mesto za pridobivanje privatnih sex tapov.
Sicer pa to že obstaja..očitno ne poznaš. =)

tikitoki ::

A ce registriram domeno lulika.si, lahko tudi drago prodam? Pomoje se to tistim 25% od 750.000 moskih, slisi bolje. Konec koncev jih zanimajo lulike;)

srus ::

sirotica.si

To obdrži ekskluzivno zase, ne prodajaj.

Unknown_001 ::

Sam... po drugi strani se pa ob takih temah že vprašam če so ljudje sploh še normalni, da pridejo na take tumaste ideje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

hamez66 ::

Unknown_001 je izjavil:

Sam... po drugi strani se pa ob takih temah že vprašam če so ljudje sploh še normalni, da pridejo na take tumaste ideje.



Meni se zdi ravno obratno. OP je pameten, ker je investiral 30 eur s potencialom zaslužiti vsaj 30x več, ti ga pa prepričuješ, da je neumen... A sem prav razumel?

Posel s prodajanjem domen je profitabilen že vsaj 20 let. Ne vem točno, kaj te moti pri tem, da bi OP svojo domeno rad drago prodal?

Študentek brez izkušenj uči o investicijah. V redu je. :)

MH0 ::

shadeX ::

hamez66 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Sam... po drugi strani se pa ob takih temah že vprašam če so ljudje sploh še normalni, da pridejo na take tumaste ideje.



Meni se zdi ravno obratno. OP je pameten, ker je investiral 30 eur s potencialom zaslužiti vsaj 30x več, ti ga pa prepričuješ, da je neumen... A sem prav razumel?

Posel s prodajanjem domen je profitabilen že vsaj 20 let. Ne vem točno, kaj te moti pri tem, da bi OP svojo domeno rad drago prodal?

Študentek brez izkušenj uči o investicijah. V redu je. :)


Se podpišem pod vsako tvojo izjavo.

Biznis z domenami je nepredstavljivo dobičkonosen. Imaš dve strani.

1. Domene, ki so lahko dejansko vredne miljone. Te so sestavljene iz generičnih besed kot npr sex.com
2. Domene, ki nimajo nobene vrednosti ampak se še vedno prodajo za ogromen keš...

...kolega je pred leti kupil domeno za 22k $. Catch je bil v tem, da domena ni bla lih dost vredna, bil je namreč "žrtev" avtomatskega bidanja. Mislil je namreč, da se za domeno poteguje dost več ljudi, ubistvu je pa sistem sam povišal bid, ko ga je on presegel.


Po mojem skromnem mnenju bo OP lahko domeno prodal vredu. Zakaj?

- Sestavljena je iz slovenske splošne besede
- Enostavno se jo lahko zapomni
- Uporablja se jo praktično vsak dan

Če bi bila na tej spletni strani dobra (lahko slovenska vsebina), bi stran imela ogromno obiska.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

blackbfm ::

OP je pameten, ker je investiral 30 eur s potencialom zaslužiti vsaj 30x več




To je op, posebej tam pri drugi minuti dalje :))

Nevem zakaj bi kdorkoli investiral v domeno ce za 10eur letno dobi podobno ali mogoce celo boljšo.. Razen ksni facebooki, googli, appli in podobni.. Sam take domene oni ziher ne bodo kupl:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

hamez66 ::

blackbfm je izjavil:



Nevem zakaj bi kdorkoli investiral v domeno ce za 10eur letno dobi podobno ali mogoce celo boljšo.. Razen ksni facebooki, googli, appli in podobni.. Sam take domene oni ziher ne bodo kupl:))



Katera podobna je pa tako poceni? seks2.si? Secks.si?

"Boljše" domene so že davno zakupljene. Mogoče ne toliko na .si, ampak .com, .net, .org itd je vse zakupljeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

blackbfm ::

Katera podobna je pa tako poceni? seks2.si? Secks.si?


Za seo je itak vseeno ker folk ne vpisuje domene rocno.. Ce se gres pa nek kvazi branding/marketing, bo pa priblizno enako tezko spromovirat seks2.si kot seks.si ..

4knative ::

Meni je najbolj smešno, da se prodajajo domene, katere bi naj imele hudi potencial. Eni celo prodajajo trgovine, ki že obratujejo in delajo super profit.
Na koncu prodajajo za 3 jurje biznis, ki bi naj na leto delal 100 jurjev čistega profita in podobne pravljice. Figa v žepu? :D

Machete ::

To je vse relativno. Zakaj pa firma proda rudniški tovornjak (katere izdeluje), če kot stroj prinaša veliko denarja ;)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

SaXsIm ::

Da bi tale tvoja trditev bila primerljiva, bi firma, ki izdeluje rudniške tovornjake, zraven morala imeti še rudnik, ta tovornjak dati vanj za ene pol leta, in ga potem prodajati.
SaXsIm

c3p0 ::

Ko ljudje iščejo nek "pr0n", vpišejo v google kaj? Seks? Doubt.

hamez66 ::

Trditev je primerljiva, če pa hočeš komplicirat, pa lahko rečeš, da ni primerljiva. Mogoče samo ne razumeš primerjave.

Zakaj bi kdorkoli izdeloval katerokoli orodje in ga komurkoli prodajal, če je "tako profitabilno"? Za tistega, ki izdeluje orodje, je profitabilno prodajat orodje, za tistega, ki se ukvarja z dejavnostjo, je pa profitabilno kupit to orodje. + + za oba.

Če bi nekdo rad naredil biznis okoli seksualnosti, je seks.si bistveno boljša domena od svxujbhzub2.si .

SaXsIm ::

Ne, ti ne razumeš bistva zgoraj napisanega. Če narediš spletno trgovino (aplikacijo), jo poženeš in narediš dejansko spletno trgovino, eno leto prodajaš preko nje, nato pa vse skupaj prodajaš za 3kEUR, oglašuješ pa, da z zadevo lahko letno zaslužiš 100kEUR, je nekaj narobe.

Ne vem točno, kako je z avtorjevo zgodbo, če so res imeli namen postaviti portal ali ne, ampak dejstvo je, da je kupovanje potencialnih domen mrhovinarski posel. Dodane vrednosti za družbo pač ni v tem, ker si ti prvi kupil domeno, sedaj pa ti jo mora nekdo, ki dejansko ima idejo za vsebino na tem naslovu, mastno plačati. Podobno je s podaljševanjem domen. Pozabiš podaljšati, domena gre iz karantene in evo ga 150 EUR za 10 EUR domeno.
SaXsIm

4knative ::

Domena ni tako zelo pomembna, da bi odtehtala vsebino in ostalo angažiranje, ki ga potrebuješ za zagon spletne strani. Pol denarja kot ga zahteva nekdo za "dobro" domeno porabiš za hitrejši zagon strani in si naredil 3-krat več kot da bi kupil neko superduper domeno. Moje skromno mnenje.

hamez66 ::

SaXsIm je izjavil:

Ne, ti ne razumeš bistva zgoraj napisanega. Če narediš spletno trgovino (aplikacijo), jo poženeš in narediš dejansko spletno trgovino, eno leto prodajaš preko nje, nato pa vse skupaj prodajaš za 3kEUR, oglašuješ pa, da z zadevo lahko letno zaslužiš 100kEUR, je nekaj narobe.



Jaz sem se osredotočal na številko 2000 eur in domeno seks.si, ne na nek hipotetičen primer, na katerega je Machete odgovoril, da je vse relativno, s čemer sem se strinjal. Ti si potem napisal, da bi moralo podjetje, ki izdeluje tovornjake, imeti še rudnik. Moja replika je bila, da se podjetja in ideje lahko prodaja na način, da sta obe stranki zadovoljni, ampak sem ob tem ignoriral številki 100k in 3k.

Za nekoga je neka domena lahko vredna 100k$, bo kupil domeno in samo zaradi domene naredil velik profit. Odvisno je od tega, kaj je v ozadju ideje, kakšen je poslovni načrt in kako je poslovni načrt uresničen. Če je v ozadju dovolj kapitala, se splača imeti tudi dobro domeno.

Tudi to, da se ti zdi posel mrhovinarski, je samo tvoje mnenje in ne dejstvo. Smisel podjetništva je v ponudbi rešitev ljudem, ki rešitve potrebujejo. Če OP ne bi zakupil te domene, bi jo pa morda kdo drug. Za nakup ima ravno toliko pravice, kot kdorkoli drug, z nakupom je nase prevzel tudi finančno tveganje. Kdor prej pride, prej melje. Davek na dodano vrednost znajo izračunati na davčni, pa še kakšen davek zraven. Če se ti ne zdi, da trgovanje ustvarja dodano vrednost, se pritoži na davčni upravi. Pozor, tudi tu je vse relativno. OP prodaja 1 produkt, v trgovini pa na stotisoče. Ampak številka tu ni važna, važen je koncept.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

harvey ::

Biznis z domenami je resen že od nekdaj, sedaj pa je še bolj. Recimo za državico Tuvalu predstavlja to znaten del njihovega GDPja. Očitno ime še vedno šteje.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

CoreySteel ::

"Hmm, zakaj pa Tuvalu?"
*google tuvalu domain*
"Ah."

:D
Twitter: @CoreySteel_

blackbfm ::

Če bi nekdo rad naredil biznis okoli seksualnosti, je seks.si bistveno boljša domena od svxujbhzub2.si .


http://www.alexa.com/topsites/category/...

potem bi bil sex.com na prvem mestu, pa ga sploh nikjer ni videt:))

bambam20 ::

blackbfm je izjavil:

Če bi nekdo rad naredil biznis okoli seksualnosti, je seks.si bistveno boljša domena od svxujbhzub2.si .


http://www.alexa.com/topsites/category/...

potem bi bil sex.com na prvem mestu, pa ga sploh nikjer ni videt:))


Dejansko je precej visoko med vsemi spletnimi strani, če je verjeti statistiki Alexe. http://www.alexa.com/siteinfo/sex.com

blackbfm ::

še vedno je 600+ strani z manj "potencialno" domeno pred njo

MTB ::

Sirotice se še redko kdo spomni, pa še takrat je bila .com. :D

OrkAA ::

Jaz se je valda spomnim :) Je pa kar creepy to ime, zdaj ko pomislim za nazaj.

harvey ::

CoreySteel je izjavil:

"Hmm, zakaj pa Tuvalu?"
*google tuvalu domain*
"Ah."

:D

Zanimivo ne, domena jim je omogočila članstvo v OZN in pa modeli so eni od držav, ki ne priznavajo Kitajske :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Unknown_001 ::

hamez66 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Sam... po drugi strani se pa ob takih temah že vprašam če so ljudje sploh še normalni, da pridejo na take tumaste ideje.



Meni se zdi ravno obratno. OP je pameten, ker je investiral 30 eur s potencialom zaslužiti vsaj 30x več, ti ga pa prepričuješ, da je neumen... A sem prav razumel?

Posel s prodajanjem domen je profitabilen že vsaj 20 let. Ne vem točno, kaj te moti pri tem, da bi OP svojo domeno rad drago prodal?

Študentek brez izkušenj uči o investicijah. V redu je. :)


Nič ne učim nikogar. Za učenje kar spremi pare, inštrukcije niso zastonj.

Veš koliko vulgarnih domen se lahko spiše? Se ti ne sanja očitno. Iz tega razloga ne bo dovolj da si samo ime rezerviraš in potem misliš da se ti bo svet divil ker znaš črkovat "seks". Ja sure pogrebli se bodo zanjo.

Seks.hr
Seks.bh
...

A šta onda? bi rekel bosanac :))

Ko bo pokazal dokazila o dejanskem izplenu se pa lahko naprej pogovarjamo o uspešnosti.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Miha 333 ::

Brez vsebine je vredna kakih 100 EUR, mogoče.

1. SI ni generična vrhnja domena
2. SI ne šteje za generičnim enakovrdeno ccTLD (kot npr. me, cc, tv), zato jo Google obravnava kot usmerjeno na izključno slovensko tržišče in temu je prilagojeno prikazovanje v rezultatih.
3. seks ni mednarodno prepoznana beseda, kot npr. sex.
4. com is king, net je že polovica vrednosti ali manj, vse ostalo bolj drobiž, sploh pa neka obskurna cctld (gledano globalno).

Daj jo na dražbo na sedo.com, pa boš hitro videl realno vrednost.

tikitoki ::

Domain appraisal
Domain: Favicon of seks.si seks.si
Add to favorites
Estimated Value: $ 29.92
Pro Appraisal
Crowd value: Submit for a crowd appraisal

4knative ::

Jaz čestitam ekipi, ki je z vsem znanjem rezervirala to kul domeno. Škoda, da nimate časa, da bi delali še naprej na tem projektu.

hamez66 ::

blackbfm je izjavil:

Če bi nekdo rad naredil biznis okoli seksualnosti, je seks.si bistveno boljša domena od svxujbhzub2.si .


http://www.alexa.com/topsites/category/...

potem bi bil sex.com na prvem mestu, pa ga sploh nikjer ni videt:))



Je višje od svxujbhzub2.com. Precej višje.

Pa niti pogledati mi ni bilo treba, da bi to vedel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

blackbfm ::

Je višje od svxujbhzub2.com. Precej višje


Zarad vsebine, ne zarad domene

Brez vsebine je vredna kakih 100 EUR, mogoče.


100eur so meni rekli za stran s ~100k letnega organskega prometa :)) ker (se) ni monetizirana

hamez66 ::

Unknown_001 je izjavil:



Nič ne učim nikogar. Za učenje kar spremi pare, inštrukcije niso zastonj.

Veš koliko vulgarnih domen se lahko spiše? Se ti ne sanja očitno. Iz tega razloga ne bo dovolj da si samo ime rezerviraš in potem misliš da se ti bo svet divil ker znaš črkovat "seks". Ja sure pogrebli se bodo zanjo.

Seks.hr
Seks.bh
...

A šta onda? bi rekel bosanac :))

Ko bo pokazal dokazila o dejanskem izplenu se pa lahko naprej pogovarjamo o uspešnosti.



Seks.hr je zanimiv za hrvaški prostor, seks.bh za bosanski, seks.si pa za slovenski. Meni osebno bi bolj pristajala domena bitcoin.si, ampak glej ga zlomka, je že oddana. Čudno, da so izbrali ravno bitcoin.si, ko pa obstaja skoraj neskončno mnogo ostalih kombinacij.

Za določene domene, posebej .com, so se ljudje pogrebli, in če človek hoče kupit neko dobro .com domeno, mora precej globoko seči v žep. Taka je realnost. seks.si je bolj zanimiva domena od nekega random stringa.si, kako dobro jo bo op prodal, bomo pa še videli. Naložba sama po sebi ni ravno draga. Vsako leto plačaš nekaj eur in jo podaljšaš. Mogoče mu ne uspe pri seks.si, ampak ni on edini človek, ki si lasti kakšno domeno, niti ni to edina domena, ki bi znala biti zanimiva. Ti si napisal:

Sam... po drugi strani se pa ob takih temah že vprašam če so ljudje sploh še normalni, da pridejo na take tumaste ideje.
,

Potem si pa napisal še:

Ne moreš pričakovat da bo vrednost nastala iz nič. Mokre sanje. Ništa radit a puno zaradit. Non logix!


1. Z domenami je velik biznis.

2. vrednost ni nastala iz nič. OP je moral opraviti nekaj postopkov in nekaj malega plačati, da je zadevo registriral.

3. v kripto svetu sem vsak dan priča, kako vrednost nastaja "iz nič". Ni tako nemogoč koncept. To, da ga eni ne dojemate, gre izključno v vašo škodo, ne v mojo. Meni je potem jasno še, da je cena funkcija povpraševanja in ponudbe ter da je na povpraševanje in ponudbo možno vplivati. OP domeno skoraj zagotovo lahko proda dražje, kot jo je kupil. Vprašanje je, koliko truda, časa in denarja je smiselno vložit v promocijo domene, da bo zadevo prodal po čim boljši ceni. Če mu ne uspe prodati, pa tudi ne bi smelo biti preveč škode. Domena se ne obrabi in jo je možno uporabljati za zasebne namene.

OP razmišlja podjetniško in v pravi smeri. Vsaka ideja ne uspe v praksi, ampak za razliko od pametovanja po forumu se je človek nečesa lotil, nekateri po drugi strani pa šparate pri hrani, zraven ste pa najbolj pametni glede bitcoina, domen, investicij, ... To ne gre skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

hamez66 ::

blackbfm je izjavil:

Je višje od svxujbhzub2.com. Precej višje


Zarad vsebine, ne zarad domene




Kakršen koli razlog je že, smiselna domenska imena imajo prednost pred random imeni, pred zmedenimi imeni itd.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup domene in hosting pri isti firmi?

Oddelek: Izdelava spletišč
193010 (2264) Samael
»

Domene .xxx čisto blizu

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2710539 (9174) [D]emon
»

Dvočrkovne .si domene razgrabljene (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8822365 (18035) Soprano
»

"Hočemo domene .xxx!" (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5523253 (21494) BigWhale
»

Najslavnejša domena spet naprodaj

Oddelek: Novice / Ostale najave
187370 (5934) LordPero

Več podobnih tem