» »

Ose

Ose

dreta ::

Se eden naj napise da naj ne ubijemo os pa mu pridem na dom da ga prefukam. Zrd takih supkov k tkole gnezda puscate se pa mnozijo prasice da nemors niti enga kosila pojest na terasi. Golazen je nekoristna dejstvo. Meni je ves grozdje pozrla dokler nism iz plastenk naredil neke pasti not naliv sirup nic razrecen z vodo in usak let se naber os in srsenov cca 20 litrov v nasem vinogradu.Prov uzivas k gledas kako se utapla v unem sirupu hehhehe.


OS SE NE UBIJA PO NEPOTREBNEM!

Zdaj pa pridi, pa me prefukaj.

2016
https://www.quora.com/What-animals-went...

Za ostale si pa lenobe fobicne sami izbrskajte!
Zgodovina sprememb…
izbrisal: imagodei (danes ob 08:46:09)
spremenilo: dreta (danes ob 07:16:01)
ustvarilo: dreta (danes ob 07:14:25)

Imagodei, nevem zakaj brises moj post in ne post modela kateri grozi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dreta ()

perci ::

Ubijanje os po nepotrebnem? Si že slišal za protislovje?

Oso ubiješ, če ti pride težit. Ne poznam nikogar, ki bi hodil po svetu in iskal ose, da jih bo lahko fental.

FireSnake ::

dreta je izjavil:

Se eden naj napise da naj ne ubijemo os pa mu pridem na dom da ga prefukam.

Os (načeloma nobenih živali) se ne pobija. A ti zdaj dam moj domači naslov? :))

dreta je izjavil:


Prov uzivas k gledas kako se utapla v unem sirupu hehhehe.

No, ko tole preberemo lahko vidimo, da gre za (zelo) moteno osebo. 8-O
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

dreta ::

FireSnake, nisem jaz to izjavil amapk on, katerega sem citiral po tem ko mi je admin zbrisal post.
Izgleda da je admin zdaj konco pravi post pobrisal in ne moj.

FireSnake ::

Ja, saj sem potem hitro videl, da nisi bil ti.

Se opravičujem, ker sem tebe citiral (ne morem pa več editirati).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

PrihajaNodi ::

Tako os kot lazarjev se ne pobija!

FireSnake ::

???
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

perci ::

pozabi, tablete popuščajo

dreta ::

FireSnake je izjavil:

Ja, saj sem potem hitro videl, da nisi bil ti.

Se opravičujem, ker sem tebe citiral (ne morem pa več editirati).


Ni potrebe po opravicevanju. Sam sem kriv ker sem narobe citiral.

D3m ::

Awwwwwwwwwww.

|HP EliteBook|R5 6650U|

Excavator ::

Evo, ravno končal za danes.
Sem našel nek pips ki nese okoli 2m, se oblekel v čebelarsko obleko in spraznil pips v luknjo kjer letajo notri.
Po cca 30s se jih je pri zunanji luči nabralo okoli 50, v njih sem spraznil celotno razredčilo v spreju ter pohodil tiste po tleh. Trenutno jih je bilo pri luči še cca 5-10, a zdaj ko sem ugasnil so se vrnile v gnezdo.

Jutri verjetno nabavim še nek pips in nastavim pasti.

D3m ::

Včeraj je osa pičila mojo dojenčico v nosek brez razloga.

Ker sem bil zraven in spremljal prasico sem hitro reagiral preden je lahko spustila še več strupa.

Malčici sem hitro namestil krpo namočeno v jabolčni kis na nos in odvihral v hišo na opazovanje v primeru hujšega.

K sreči je kis deloval in ni bilo otekline.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrihajaNodi ::

Excavator je izjavil:

Evo, ravno končal za danes.
Sem našel nek pips ki nese okoli 2m, se oblekel v čebelarsko obleko in spraznil pips v luknjo kjer letajo notri.
Po cca 30s se jih je pri zunanji luči nabralo okoli 50, v njih sem spraznil celotno razredčilo v spreju ter pohodil tiste po tleh. Trenutno jih je bilo pri luči še cca 5-10, a zdaj ko sem ugasnil so se vrnile v gnezdo.

Jutri verjetno nabavim še nek pips in nastavim pasti.


Genocid

Sc0ut ::

looser je izjavil:

(čisto resno) izgleda, da pomaga, če prižgeš kakšno žlico, dve, kave, da se počasi kadi... žuželke, izgleda, ne marajo, vonja po zažgani kavi, ljudi pa ne moti (bolj obratno)... drugače pa imajo ose tudi mene zelo "rade"...

Sem vesel da je se en tak. Mene so kar prezrli... Odkar kurimo kavo za mizo ni vec tezave z osami.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

poweroff ::

D3m je izjavil:

K sreči je kis deloval in ni bilo otekline.

To veš, da se imunska preobčutljivost razvije šele po prvem piku?

Se pravi, prvi pik ni problem, problem je lahko drugi pik. Namreč, po prvem piku se osebe, ki so alergiki senzibilizirajo. In ko pride do drugega pika, šele takrat lahko pride do alergijske reakcije.

Takrat bodi pozoren in če bo imela kakšne znake anafilaktičnega šoka, takoj h zdravniku!
sudo poweroff

Excavator ::

PrihajaNodi je izjavil:

Excavator je izjavil:

Evo, ravno končal za danes.
Sem našel nek pips ki nese okoli 2m, se oblekel v čebelarsko obleko in spraznil pips v luknjo kjer letajo notri.
Po cca 30s se jih je pri zunanji luči nabralo okoli 50, v njih sem spraznil celotno razredčilo v spreju ter pohodil tiste po tleh. Trenutno jih je bilo pri luči še cca 5-10, a zdaj ko sem ugasnil so se vrnile v gnezdo.

Jutri verjetno nabavim še nek pips in nastavim pasti.


Genocid


Pa da te vidimo kako boš sam se mirno sprehajal po terasi in jedel kosilo konstantno pod strahom zaradi alergije.

PrihajaNodi ::

Ose lahko posesas in jih potem spustis v bluiznji gozd. Jaz sem naredil tako s srseni.

poweroff ::

Excavator je izjavil:

Pa da te vidimo kako boš sam se mirno sprehajal po terasi in jedel kosilo konstantno pod strahom zaradi alergije.

Glej me.
sudo poweroff

D3m0r4l1z3d ::

D3m je izjavil:

Včeraj je osa pičila mojo dojenčico v nosek brez razloga.

Ker sem bil zraven in spremljal prasico sem hitro reagiral preden je lahko spustila še več strupa.

Malčici sem hitro namestil krpo namočeno v jabolčni kis na nos in odvihral v hišo na opazovanje v primeru hujšega.

K sreči je kis deloval in ni bilo otekline.

Naslednjič prasici reči, da naj se bolj pazi os.

OP, dokončno boš uredil, če greš na podstrešno in od daleč s tistim šprejem do konca po gnezdu.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

dreta ::

Na slo-techu pa je bolnikov. Kako shajate z ljudmi kateri vam niso po godu? Tudi pobijate?

D3m ::

Osa = človek

Na S-T so tudi naravni idioti.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrihajaNodi ::

Osa je zivo bitje kot clovek!

dreta ::

Kdor pobija zivali iz objesti je res reven clovek. Razumem, da se odstrani gnezo ce je motece. Pobijanje z raznimi loparji, vabami, pipsi,.. samo kaze bedo cloveka, ki to pocne. Ubogi ste. Pravzaprav se mi smilite. Upam da se vas tudi kaksna osa usmili :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dreta ()

fikus_ ::

Dreta, kaj naj naredim? Imam sršenje gnezdo 1 m od kopalniškega okna. Mi jih prideš pomagat preseliti?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

PrihajaNodi ::

fikus_ je izjavil:

Dreta, kaj naj naredim? Imam sršenje gnezdo 1 m od kopalniškega okna. Mi jih prideš pomagat preseliti?!



Vzami industruijski sesalec jih posesas odpeljes v gozd in spustis. 5 min dela.

Bud_Bundy ::

In kaj naredijo potem ti sršeni v gozdu? Pač malo pikajo in pockrkajo. Dvomim, da naredijo novo gnezdo...

shintaro ::

perci je izjavil:

pozabi, tablete popuščajo


samo ste dosadni s temi forami o tabletah in tako dalje. vse kar vam ni ql so 'tablete popuščajo' al pa 'vzami tablete' ... še en dokaz v kakšni družbi degenski živimo.

dreta je izjavil:

Na slo-techu pa je bolnikov. Kako shajate z ljudmi kateri vam niso po godu? Tudi pobijate?


tle je dost ql folka, ampak večinoma bedakov (slovenija pač, malo pejt ven pa ti bo vse jasno)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

fikus_ ::

Nimam industrijskega sesalca! Druga ideja?!
Poleg tega nimam poguma, da jih bi dražil! Sem pred leti fasal 2 pika in povem, zelo boli!
Mislim da predlagatelji humanega odstranjevanja os, sršenov teh zadev še niso počeli, vsaj za sršene tako mislim!
Lahko je pisat na forumu, realnost ja pa drugačna!

PrihajaNodi ::

fikus_ je izjavil:

Nimam industrijskega sesalca! Druga ideja?!
Poleg tega nimam poguma, da jih bi dražil! Sem pred leti fasal 2 pika in povem, zelo boli!
Mislim da predlagatelji humanega odstranjevanja os, sršenov teh zadev še niso počeli, vsaj za sršene tako mislim!
Lahko je pisat na forumu, realnost ja pa drugačna!



Jas sem jih posesal z navadnim...odprl posodico v gozdu in jih spustil na plano. Ni tako težko.

mihec87 ::

V klimatizirani sobi pač ni teh nadležnih letalcev...

Imaš tako samo tri opcije:
-preselitev
-odstranitev(namenski spreji/zadelava luknje ali dobiš nekoga ki to opravi namesto tebe)
-ignoriraš dokler te ne pikne ali pa še huje gdo dobi pik v usta in ti bo počilo ter boš izbral zgornji dve opciji

poweroff ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jas sem jih posesal z navadnim...odprl posodico v gozdu in jih spustil na plano. Ni tako težko.

Hehe, jaz imam vodnega... >:D
sudo poweroff

PrihajaNodi ::

Uporabi navadnega da ne porkajo

VANR ::

Jaz vem za te opcije:
1. Zvečer, ko grejo spat, pošpricaj z BioKill-om, pa bi morali pomreti. Samo ne lih svetit s kako lučjo v gnezdo. Naredi to na hitro, v temi.
2. Kupiš poseben sprej, ki je namenjen prav za sršene/ose. Ta izbrizga nekekšno peno, ki jih dobesedno prilepi in pomrejo v parih sekundah. Tako, da tudi če se prebudijo, ti bodo težko kaj naredili, ker jih pena zabije. Samo dobro ciljaj.
3. Flamethrower.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VANR ()

D3m ::

PrihajaNodi je izjavil:

Osa je zivo bitje kot clovek!


Fucking hippie.
|HP EliteBook|R5 6650U|

dreta ::

fikus_ je izjavil:

Dreta, kaj naj naredim? Imam sršenje gnezdo 1 m od kopalniškega okna. Mi jih prideš pomagat preseliti?!


Komarnik na okno?

PrihajaNodi ::

Ali svece pred oknom z disavami.

janezekk ::

Evo, danes na sihtu me je spet usekala, ne da bi sploh vedu, da je tam - sam zapeklo je in jo vidim odletet. Tako, da teorija "pusti jo, pa ti nič ne bo", ponovno pada v vodo. Usmrtitev je edina rešitev, ki jo vidim. Sori vsem veganom.

fikus_ ::

"Komarnik na okno? " Ne grem tako blizu! :|

Bomo poskusili živet v harmoniji. Zaenkrat jim kaže dobro, ker niso nadležni kot ose. Verjetno je na podstrešju še kakšno gnezdo, kot vsako leto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

pegasus ::

Evo, sem čakal na bus in sva z eno oso skupaj srkala kozarec kokakole več kot eno uro. Brez težav. Sitna nekako toliko kot lokalni fehtarji drobiža na štacionu.

Bud_Bundy ::

In kaj pol? Pač imaš slabo kri. Mene so popikale že skoraj 10 letos.

pegasus ::

Da si strpen in miroljuben se po novem reče, da imaš slabo kri? ;)

Magic1 ::

Vidva kar srkajta pjačo skupaj. Ko pa enkrat ne boš pozoren in jo boš potegnu pa ti želim, da imaš bolnišnico v bližini. Ker drugače se zna zelo slabo končat. Dokler to delaš sam ni panike, otrokom pa ne privoščim takega hipijevskega fotra. A privezu jih tudi ne boš na zadnjih zicih v avtu?
Magic

pegasus ::

Ta zapis razumem kot priznanje, da ne znaš vzgajati otrok.

PrihajaNodi ::

Osa ne napade kar iz ljubega miru...sicer pa, ni cudno da je mladina taksna kot je ce zavita v vato , kjer jim starsi stalno govorijo, "ne tega, ne onega, pazi to, ono". ..

D3m ::

pegasus je izjavil:

Evo, sem čakal na bus in sva z eno oso skupaj srkala kozarec kokakole več kot eno uro. Brez težav. Sitna nekako toliko kot lokalni fehtarji drobiža na štacionu.


Ni bila dovolj žejna.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Magic1 ::

Kdo pa je rekel, da napade iz ljubega miru?!? Ona se parkira nate, oziroma na tvojo hrano/pijačo, če pa jo nato namerno ali nenamirno drmneš te piči. Če jo recimo ponesreči spiješ (zelo lahko jo spregledaš v piksni), te šavsne direkt v ustno votlino. Imajo na urgenci veliko primerov, ko ljudje zelo oteženo dihajo, ker jim oteklina zapira dihalne poti. Zna bit zelo nevarno. Vidim da bi nekateri imeli tudi črne vdove/modrase z veseljem na vrtu, saj te ne napadejo brez "provukacije"...
Magic

PrihajaNodi ::

Pa ne drmaj hrane in ji malo pusti. Saj nebos umrl.

FTad ::

Torej vsi ostanete popolnoma mirni, ko vam osa leta centimeter pred nosom dlje casa, brez da bi zamahnili z roko, da bi jo odgnali?

Magic1 ::

Izgleda, nekateri še krožnik prepustijo...
Magic


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ose v roletni omari

Oddelek: Loža
221881 (1120) Horas
»

Azijski sršeni

Oddelek: Problemi človeštva
4615252 (12659) Aston_11
»

Sršeni!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10125713 (18272) Aljaz1980
»

Ose prevec napadalne letos ??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6412671 (10984) perci
»

Problem s sršeni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6616545 (15276) Thomas

Več podobnih tem