» »

Ose

Ose

««
6 / 6
»
»»

gruntfürmich ::

jst bi dobro našprical insekticida da imajo strupeno atmosfero, ter odprl luknjo da preživele ven poletijo, takrat ko bi ven letele pa bi jih tudi posesal s sesalcem. potem bi jih morda že tako malo preživeli da bi lahko odprl steno, odstranil gnezdo in saniral luknje.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

WizzardOfOZ ::

Če si že tok lukenj naredil, jih pa še par naredi in nafilaj notri purpen, da boš imel še izolacijo, pa bo vse zapolnjeno, da tut ose ne bodo več mogle not priletet.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

BorutO ::

111111111111 je izjavil:

BorutO je izjavil:

ja, ampak luknje je takšna, da glih ose lahko grejo notri, pa še to tako na knap, kolikor sem gledal od zunaj ...
Nodi, prav ... jaz, če hočem priti do njihovega gnezda, morem razbiti steno ali pa odkriti streho in strgati late stran. Sredi noči? Recept za nesrečo.


Iz posnetka se nič ne vidi. Če luknjica majhna potem prah naneseš na palčko in okoli luknje. Boš moral pač večkrat.

Posnetek sem posnel toliko, koliko se sliši skozi steno ... drugače sem pa danes kupil ene take lepilne liste, jih nastavil na zunanji strani na steno tam kjer notri hodijo in se jih je ujelo že enih 20 komadov ... ampak ... saj bodo počasi pocrkale .. ampak spomladi bodo iz tistih gnezd prišli njihovi podmladki. :P Bom še kupil to, kar si priporočal, pa da vidim uspeh, mogoče za drugo leto.

Drugače pa Nodi ... nimamo vsi toliko časa, da bi s sesalcem letali za vsako oso, pa še na taki višini so, da rabim kar veliko lojtro.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ose v roletni omari

Oddelek: Loža
221924 (1163) Horas
»

Azijski sršeni

Oddelek: Problemi človeštva
4615368 (12775) Aston_11
»

Sršeni!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10125816 (18375) Aljaz1980
»

Ose prevec napadalne letos ??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6412747 (11060) perci
»

Problem s sršeni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6616630 (15361) Thomas

Več podobnih tem