» »

legalno vprašanje

legalno vprašanje

1
2
»

Lonsarg ::

Zahteva kake račune najverjetneje, itd. skratka opravlja svoje delo.

shintaro ::

jaz umiram od smeha tukaj...

Okapi, torej če dam pravice frendu k ma normiran s.p. , in on dobi €€€€ ... Je to legit?

Verjetno pa ni legit da denar dvigne in mi ga da, ampak to itak ne morejo ugotovit....


V glavnem meni se ne da jajcat z nekimi brukami ,potencialnimi ... Bom si pač dal na svoj račun in konc. Jebiga

Lonsarg ::

Če je drobiž je nepreverjen izvor res težko ugotoviti. Če so denarji večji se tega ne da skrit. 1k na mesec pompje dovolj zagred agent komot odkrije, če se sploh loti sevede.

shintaro ::

Lonsarg je izjavil:

Če je drobiž je nepreverjen izvor res težko ugotoviti. Če so denarji večji se tega ne da skrit. 1k na mesec pompje dovolj zagred agent komot odkrije, če se sploh loti sevede.


si me razumel?

Pravicam se odpovem in dam frendu k ma normiran s.p. ... izvor dokaže zlahka .. On dvigne denar gotovino in mi ga 'podari' ... LOL?

Je pa ta minus da na ta način, s tem kešom ne bi mogu nč konkretnega kupit.

Drgač opuščam idejo zaenkrat, bom pa vseeno vprašal furs če se da tko. So zelo prijazni in odgovorijo profesionalno ... Mislim da bi predal pravice nekomu, ne govorim o tej s.p. mučki

Curly ::

Če bi jaz zaslužil nadpovprečno plačo z parimi komadi na itunes bi odprl s.p. in se nebi sekiral. Še vedno čakamo, da nam pokažeš kaj ***** ti prinaša tak dobiček, jaz bi tudi.

shintaro ::

Curly je izjavil:

Če bi jaz zaslužil nadpovprečno plačo z parimi komadi na itunes bi odprl s.p. in se nebi sekiral. Še vedno čakamo, da nam pokažeš kaj ***** ti prinaša tak dobiček, jaz bi tudi.


Za 14.000k na leto se bolj splača brez s.p.ja
Nadpovprečno plačo ti misliš bruto, namreč po prispevkih in davku bi blo manj kot povprečna (kar je 1.000) , razen če gre po planih in bo še več
S.P. ja ne morem odpret še 2 leti, nimam dolgov ampak nekaj drugega kar ne bom razlagal.

Zaključek je ; Dal si bom na račun ,prijavil in plačal dohodnino kot vsi ostali.

Kasneje pa verjetno s.p. .. odvisno kolko se bo zvišalo al znižalo..


Še nekaj, a lahko pri tem dohodku uveljavim stroške, če sm brez s.p.ja? Recimo za novo izdajo z nemcem bova mela 2.000e stroškov... ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

shintaro ::

Kaj pa ce mama odpre d.n.o. glasbena zalozba, pol bi.blo legit?

Bud_Bundy ::

@shintaro
Seveda je, samo denar je njen, ne tvoj. Đižs.

shintaro ::

po dveh dneh branja , spraševanja in tako dalje, vam sporočam da imam poln k. vsega tega !!!! Tako da sm se odloču da gre na moj račun in konc

shintaro ::

evo spet utrujam.

ZADNJE VPRAŠANJE : Če mama odpre normiran s.p. - in dam pravice njej, je to legit?

Se zavedam da bi mela nižjo pokojnino, se zavedam da bi bil denar njen.. Mene samo zanima če je to dovoljeno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Lonsarg ::

DA, dokler ta denar za večno ostane njen je to ok.

googleg1 ::

Berem tri razlicne monologe in se sprasujem, kaj se je zgodilo s slo-techom v zadnjem casu.

shintaro ::

nič, naj nekdo zapre to temo.. pač sm se odloču da tega ne bom naredu .. bv naprej

Furbo ::

googleg1 je izjavil:

Berem tri razlicne monologe in se sprasujem, kaj se je zgodilo s slo-techom v zadnjem casu.

Nekateri vidimo napisane oslarije in skušamo pomagati avtorju teme, drugi se pa namesto nad vsebino, razburjajo nad formo in so povsem nekoristni.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

YouTube Zaslužek - Kam in kako prijaviti davke?

Oddelek: Loža
4910878 (6424) RS4
»

FURS mi vrača 1.700€ , pa nevem kako je to možno?

Oddelek: Loža
132954 (1627) St235
»

Furs in tečaj dolarja? Pa še neki prispevki?

Oddelek: Loža
91127 (698) Invictus
»

Sodišče EU: skrivanje za družinskimi člani v primeru piratstva je nedopustno (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
8518939 (15017) SeMiNeSanja
»

zaslužek z glasbo

Oddelek: Loža
365539 (3693) Matevz96

Več podobnih tem