» »

problem z grafično ali igrico?

problem z grafično ali igrico?

Gutjerez ::

danes ko sem igrau CS GO je po 5 minutah nastal tale problem. zelen črtast zaslon. in avtomatski je vse zmrznilo. tako da je rešitev bila reset računalnika. Ponovim postopek in je bilo že v 1 minuti podobno.

Spet reset. Nato sem poskusil dat resolucijo in kvaliteto vse na najmanjše. in je bilo podobno..






poskusil sem tri druge igrice in delajo vse normalno. pri cs go pa taki problemi. zna kdo kaj svetovat?
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

smacker ::

1. povej katero grafo in kateri napajalnik maš
2. reinstall grafičnih driverjev
3. reinstall igre

Gutjerez ::

enermax 750W
grafična je 9800 GTX

in na novo naložena zadnja verzija grafičnih driverjev.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

DarwiN ::

Grafična. Lahko tudi driverji.

Znižaj gpu in vram frekvenco in testiraj.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

hojnikb ::

grafična bo šla papa
#brezpodpisa

Seljak ::

Lahko, da je grafična kartica.

Riff ::

probaj nazaj naložit starejše gonilnike

val46 ::

Meni je tako delalo na prejšnji grafi...GTS8800 512MB.Problem je bil pregrevanje grafične kartice.Sem odprl škatlo na grafični,zamenjal termalno pasto in spucal ventilator in hladilna rebra.Kak mesec je blo ok,pol mi je pa nazaj začelo isto delat.Se mi ni dalo več se ukvarjat z njo in ker je itak bil namen počasi nabavit kej novga,sem nabavil zdej 1060 6GB,pa mam mir :) POskusi,morda ti bo pomagalo vsaj za neki časa rešit problem.

BTW,doma mam še vedno tisto staro kartico,če bi koga zanimala.

TOP ::

Jp grafa 9800gtx nič novega pečica probaj lahko reši za en čas.

BorutK-73 ::

Tole je grafična. Menjaj to požrešno starino.

D3m ::

Gutjerez je izjavil:

enermax 750W
grafična je 9800 GTX

in na novo naložena zadnja verzija grafičnih driverjev.


Zbogom G92.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Gutjerez ::

Tu itak gre za 7 let star pc. Katero graficno dat namesto nje not. Da nebo neki predrago za ta pc.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

r3dkv1c4 ::

Gutjerez je izjavil:

Tu itak gre za 7 let star pc. Katero graficno dat namesto nje not. Da nebo neki predrago za ta pc.

vse je predrago za tako kišto
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

D3m ::

GTX 1050Ti.
|HP EliteBook|R5 6650U|

filip007 ::

Za osnovne igre bi bila dobra tudi HD7770 (R7 250x).
Trevor Philips Industries

opeter ::

GT 1030.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Gutjerez ::

Danes sem ponovno poskuso. Nalozil sem staro igrico worms armageddon. In sem jo igrau eno uro. Nato sem nalozil cod black ops. In je po 3 minutah spet postau zelen ekran in freeznolo. Nato sem pocakal eno uro in je pc spet delo normalno in sem lahko gledo filme in brsko po netu. Nakar me spet zanimalo ce se ponovi ista zgodba. In takoj ko pridem v bolj zahtevno igro takoj freezne. Nakar sem graficno vzel ven in je res vroča...:/
Ceprav se ventilator vrti normalno.

No tale pc je.
Quad core 2.4 Q6600+akasa ventilator
4x ddr2 800mhz
Asus p5k-e
Wd 640gb
Enermax liberty napajalnik 620W

Sedaj eden je dobro napiso. Kar kol je predrago za to. Ampak neki v tem podobnem rangu morem dat not. 150ti to je 150. malce predrago. Okrog 70 bi pa se slo.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

hojnikb ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/graf...

tole zglihaj še za kakih 10-20e pa je to to
#brezpodpisa

Gutjerez ::

Hojnik bom ga kontaktiro in poskuso.

Kaj pa je ta zadeva
https://www.mimovrste.com/graficne-kart...

Oz zakaj je tak poceni to?
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

hojnikb ::

to je klump, ki je še slabši od tvoje 9800gt
#brezpodpisa

Gutjerez ::

sem že pisal za onega. če spusti ene 15 20 evrov pol kar tisto vzamem.

evo še dve sliki od moje grafe




sedaj ko se je grafična razhladila sem jo dau nazaj not. ampak samo windows (internet) in ko primem grafo je kr vroča. se pravi tudi brez igric. ampak odkar imam to grafično 7 let. še malce več je vedno bila temperatura okrog 60. a sama grafa pa ni bila tak vroča kot je sedaj. torej nevem kak to ta senzor kaže...al pa laže
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

filip007 ::

Pomoje bo tista R9 270 premočna, potem vseeno če nadgradi še RAM in CPU.
Trevor Philips Industries

hojnikb ::

od viška nebo bolela glava
#brezpodpisa

DarwiN ::

Zunaj so te dni povišane temperature.

Puskusi igrat z odprto stranico ohišja. Bodo temeprature kartice mogoče dovolj padle in se ne bo več iskrilo. ;)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Gutjerez ::

Kakor se graficna razhladi in prizgem pc dela nekaj minut. Pol pa tudi v mirovanju freezne od pregretja.

https://ibb.co/cj2SHk

Tudi ce zraven dam velik ventilator ne pomaga.

Drugo leto je tak namen za nov racunalnik. Tak da kaj dosti nebi rad sedaj vlozil. Ce pa dobim grafo pa se 4 gb rama je to max 100 evrov. Vec nebi dajo. Ne da se ne splaca. Ampak kar kol bo se igra na tem samo csgo. Tak da ena grafa da bo to laufala in se nebo segrevala bo super
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

filip007 ::

Lahko jo pa razdreš, očistiš, pa daš novo pasto gor, če do pregretja dela v redu.
Trevor Philips Industries

Gutjerez ::

Da mi daš mašino od automatika apn ali atx ni problema :) ta elekteonika pa huh :)sicer pa ce ni dobra zapravit pol nemorem kaj :)
Me pa zdaj kolega klico in sem ga vpraso ce ma kako grafo. Pa reko da mi proda 8800 za 10 evrov.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

val46 ::

če je tako,pol kar vzami tisto 8800,ker za 10€ in če res ne rabiš več kot to od računalnika trenutno,je brez veze se martat in požirat živcev tu gor.Pa še s tistim stalnim resetiranjem raćunalnika,lohk še večjo škodo nardiš,napr.skuriš matično al pa napajalc. Sem pa 100%,da je krivo pregrevanje.Predvidevam, ker si reku,da se na te stvari ne spoznaš najbolje,da v teh 7ih letih,nisi še nikdar spucal ventilatorja in hladilnika na grafični,da o menjavi termalne paste niti ne govorim. Tko da...1+1 in pride do tega. Za tiste grafične (8800,9800), se je pa itak vedno vedlo in govorilo,da se rade pregrevajo.
Poleg tega na sliki je lepo vidno,da ti poleg zunanjih temperatur,ki so visoke,še ventilator piha vroč zrak iz procesorja,direkt na grafično...

Gutjerez ::

Prah se cisti vedno. Na mesec 1x ziher. Tako da cistoca je. A da bi graficno odpiro pa sraufo tega se nisem. Jaz primem vedno vsak ventilator in pol z kompresorom izpiham prah. Tolko da se pac ventilator ne vrti da ga nebi poskodovalo.

Temperatura procesora je 39
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica (strani: 1 2 3 4194 195 196 197 )

Oddelek: Kaj kupiti
98381172009 (4994) scythe
»

Pc modding tema (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
8223291 (4481) FireSnake
»

Zamenjava ventilatorja na grafični kartici

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9903 (852) Heavy
»

Artefakti na zaslonu - POMOČ

Oddelek: Zvok in slika
81029 (844) solatko
»

ATI HD4850 ali HD4870 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
626877 (4989) nuclear

Več podobnih tem