» »

Kam investirati 50 000€

Kam investirati 50 000€

1
2
3 4

tikitoki ::

Lahko tudi investira v kaksne perspektivne, a rizicne, delnice. Verjetno veliko bolj varno, k bitcoin, se vedno pa izredno dobickonosno, ce rata.

winko12345 ::

Zanima me katera platforma takšna kot je kraken dopusti nakazila preko paypala?

shadeX ::

chucki je izjavil:

Tisti, ki danes dela z rokami je revež. Ogromno ljudi je zaslužilo s kripto valutami, tako da prosim nevoščljivost daj na stran ;) Retardiran je tisti, ki ni kupil ETH kakšen mesec ali več nazaj.


V kriptovalute ne investiraš 50k (razen če imaš 10M razpoložljivega denarja), vse ostalo je idiotizem stoletja. V kriptovalute investiraš tja do 500€, pa še to ne na eno kriptovaluto.

Trgovanje s kriptovalutami je GAMBLING. Vsaka čast tistemu, ki je ratalo zaslužit s kriptovalutami, ampak to je kot, da bi zadel na loteriji. Taki, ki "znajo" ponoviti uspeh je izjemno malo.

Invictus ::

Tudi borza kriptovalut zahteva delo.

Predvsem visenje ob računalniku, da pravi čas kupiš in prodaš.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Machete ::

Kupi delnice netflixa.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

shadeX ::

Invictus je izjavil:

Tudi borza kriptovalut zahteva delo.

Predvsem visenje ob računalniku, da pravi čas kupiš in prodaš.



Normalno.

Ampak kot sem napisal. 95% ljudi, ki so zaslužili z eno kriptovaluto takega uspeha ne bojo znali ponoviti z drugo kriptovaluto. Ta posel je gambling in če ga res ne "obvladaš" si obsojen, da popušiš vse.

V kriptovalute vlagaj ampak toliko, da se ti sploh ne pozna oz. samo kar si pripravljen zgubiti (To drgač velja za vsa vlaganja) :)

winko12345 ::

Ja tu samo debatiramo kako in kaj :)

Tr0n ::

Vice ::

shadeX je izjavil:

Invictus je izjavil:

Tudi borza kriptovalut zahteva delo.

Predvsem visenje ob računalniku, da pravi čas kupiš in prodaš.



Normalno.

Ampak kot sem napisal. 95% ljudi, ki so zaslužili z eno kriptovaluto takega uspeha ne bojo znali ponoviti z drugo kriptovaluto. Ta posel je gambling in če ga res ne "obvladaš" si obsojen, da popušiš vse.

V kriptovalute vlagaj ampak toliko, da se ti sploh ne pozna oz. samo kar si pripravljen zgubiti (To drgač velja za vsa vlaganja) :)


Mi poveš za kakšen posel, ki ni gambling?

shadeX ::

Mi poveš za kakšen posel, ki ni gambling?


Vsi so, razlika je samo kakšen je rizik.
- Pri ruleti (če staviš na črno,rdečo) veš, da so možnosti za zaslužek/izgubo nekje 49.6%.
- Podobno je pri trejdanju s to razliko da je možnost izgube dost večja (so pa potencialno zneski veliko večji)

Po drugi strani odpri ti bar sred ljubljane oz. drugega mesta in glej. Res morš bit nesposoben, da ti zadeva ne zalaufa na dolgi rok, sploh če narediš en majhen research in narediš nekaj kar ni videno še drugje.

Zame osebno so aplikacije izjemen posel z izjemno majhno stopnjo tveganja. Do sedaj sem obrnil še vsako aplikacijo, da mi je začela nosit dobiček.

P.S Prvo sem izdelal sam, tako da je bil rizik samo na času ki sem ga vložil. Finančno pa 0EUR. Ko sem prvo app obrnil, sem denar vložil v nakup appa, ki je imel potencalno večji trg in večjo možnost dobička...

P.P.S: Pri izdelavi prvega appa nisem sploh gledal na velikost trga (velika napaka), ker še nisem imel pojma kako marketing oz. zadeva sploh funkcionira. Ampak sem imel nekaj sreče, ker app ki sem ga delal je imel kar nekaj zanimanja, tako da se je s tem ubistvu dalo.

Naprej pa seveda nisem ponovil iste napake, kar se je izkazalo za izredno učinkovito. Kar moraš znat je

-dobro raziskat trg
-ponudit ljudem nekaj kar še ne obstaja oz. "ni tako poznano".
-pokazat produkt ciljni publiki
-gledat kako denar raste na računu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Invictus ::

Še vedno ti ostane klasika...

Kurbe, pijača in karte. Boš vsaj vedel kam je šel denar...

Drugače si pa kupiš garsonjero in jo oddajaš. To lahko počneš sam ali pa daš agenciji v upravljanje. V 20 letih je donos tam 100%, pač odvisno od najemnine.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

shadeX ::

Drugače si pa kupiš garsonjero in jo oddajaš.


Sedaj ko sem se začel na veliko zanimati o nadaljnih vlaganjih (ne samo v appe), je ena izmed top 3 opcij nakup / oddaja stanovanj. Sem še zelen na tem področju, ampak kar gledam ima folk kar donosen posel iz tega. Ampak obstaja majhen problem in sicer sam hočem rezultate imeti v roku 5. let na mizi. Če se v 5. letih ne obrne posel ni zame.

Kaj mi drugače pomaga da vložim npr 200k v nakup dveh stanovanj, jih oddajam po 700€ (obe), vmes še davki, stroški itd in pridem res nekje čez 20 let ali več na "zeleno vejo".

V 10 letih me lahko pobere in nisem zastopil nič. Le slabši živel v tem času na račun večjega vložka.

Machete ::

Tako to gre. Kako pa misliš da je v poslu? 10 let preden firma postane rentabilna (v povprečju, pustimo zdaj IT čudežne dečke).

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

chucki ::

shadeX je izjavil:

chucki je izjavil:

Tisti, ki danes dela z rokami je revež. Ogromno ljudi je zaslužilo s kripto valutami, tako da prosim nevoščljivost daj na stran ;) Retardiran je tisti, ki ni kupil ETH kakšen mesec ali več nazaj.


V kriptovalute ne investiraš 50k (razen če imaš 10M razpoložljivega denarja), vse ostalo je idiotizem stoletja. V kriptovalute investiraš tja do 500€, pa še to ne na eno kriptovaluto.

Trgovanje s kriptovalutami je GAMBLING. Vsaka čast tistemu, ki je ratalo zaslužit s kriptovalutami, ampak to je kot, da bi zadel na loteriji. Taki, ki "znajo" ponoviti uspeh je izjemno malo.


Saj nisem rekel, da mora 50k, tam 1.000 € ali 2 cukca :) Ostalo pa na banko
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

shadeX ::

Machete je izjavil:

Tako to gre. Kako pa misliš da je v poslu? 10 let preden firma postane rentabilna (v povprečju, pustimo zdaj IT čudežne dečke).



Spet odvisno o kakšni firmi in poslu je govora. Za bar, frizerstvo alpa mehanika ne boš potreboval 10 let preden boš postal rentabilen. Drugače samo gledam na svoje dosedanje izkušnje in upoštevam nasvete Gordona Millerja.

Machete ::

Drži, drži, mnogo je okoliščin. Od poslovnih prostorov (najem, izgradnja, nakup), do dejavnosti in strojnega parka če gre za proizvodnjo itd..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

shadeX ::

Absolutno. Če si frizer je dovolj da kupiš škarje in najameš prostor in začneš služit prvi dan (ok ni tako enostavno, but you get the idea). Če pa hočeš ti zalaufat proizvodnjo sladoleda (primer) boš potreboval dost več kapitala in vlaganj preden boš kaj obrnil.

Seveda primerjava med dobički je velika kot noč in dan. Pri prvem boš imel dovolj za preživet in si lahko vesel, da imaš delo, pri drugem (če zalaufa), boš vozil avto za 100 jurjev.

PrihajaNodi ::

shadeX je izjavil:

Mi poveš za kakšen posel, ki ni gambling?


Vsi so, razlika je samo kakšen je rizik.
- Pri ruleti (če staviš na črno,rdečo) veš, da so možnosti za zaslužek/izgubo nekje 49.6%.
- Podobno je pri trejdanju s to razliko da je možnost izgube dost večja (so pa potencialno zneski veliko večji)

Po drugi strani odpri ti bar sred ljubljane oz. drugega mesta in glej. Res morš bit nesposoben, da ti zadeva ne zalaufa na dolgi rok, sploh če narediš en majhen research in narediš nekaj kar ni videno še drugje.

Zame osebno so aplikacije izjemen posel z izjemno majhno stopnjo tveganja. Do sedaj sem obrnil še vsako aplikacijo, da mi je začela nosit dobiček.

P.S Prvo sem izdelal sam, tako da je bil rizik samo na času ki sem ga vložil. Finančno pa 0EUR. Ko sem prvo app obrnil, sem denar vložil v nakup appa, ki je imel potencalno večji trg in večjo možnost dobička...

P.P.S: Pri izdelavi prvega appa nisem sploh gledal na velikost trga (velika napaka), ker še nisem imel pojma kako marketing oz. zadeva sploh funkcionira. Ampak sem imel nekaj sreče, ker app ki sem ga delal je imel kar nekaj zanimanja, tako da se je s tem ubistvu dalo.

Naprej pa seveda nisem ponovil iste napake, kar se je izkazalo za izredno učinkovito. Kar moraš znat je

-dobro raziskat trg
-ponudit ljudem nekaj kar še ne obstaja oz. "ni tako poznano".
-pokazat produkt ciljni publiki
-gledat kako denar raste na računu


Katere aplikacije imaš, koliko služiš? Imaš firmo v slo?

Unknown_001 ::

Heavy je izjavil:

Originalno Hondo NSX kupi. Čez 10 let jo prodaš z najmanj 10 jurji profita.


Japajade.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

M.B. ::

Lahko pa kupiš sončno elektrarno. Svojo al pa Najameš panel. Za 600€ je en panel 5% letno je donosa - 25% davek na kapitalski dobiček pa dvigneš lahko kdajkoli. Je relativno varno pa malo višje obresti ko na banki.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

D3m ::

Nepremičnine, zemljišče.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unknown_001 ::

D3m je izjavil:

Nepremičnine, zemljišče.


Mejk Slovinija grejt agen.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

oracle ::

Fantje ne bit smešni z nepremičninami. Edina korist investiranja v nepremičnine je:
1. dediščina potomcem
2. pretvorba večje količine denarja v mesečni obrok

Kot poslovna priložnost je nepremičnina zelo neučinkovita. Preračunan "donos" je ob upoštevanju vseh stroškov zelo nizek, da ne govorimo o potencialnih težavah, ki jih lahko imaš s podnajemniki. In še država ti zraven polovico pobere...

Sicer pa odgovor na vprašanje OP... ne obstaja. Če bi obstajal, bi nas polovica že bila bogatih :D Obstajajo samo različne stopnje tveganih investicij, predvsem delnice in kriptovalute. Zlato je bolj qrac na kratki rok, pr srebru plačaš DDV...

hojnikb ::

Unknown_001 je izjavil:

Heavy je izjavil:

Originalno Hondo NSX kupi. Čez 10 let jo prodaš z najmanj 10 jurji profita.


Japajade.

v US so že danes kr astronomske cene za mint primerke..
#brezpodpisa

Starodavni ::

http://fortune.com/2017/06/15/bitcoin-e...

Močno odsvetujem nakup kriptovalut, ker je očitno da bodo zdaj v prostem padu. Ko se bo padec umiril in ne bo znakov da bo šlo še nižje, takrat pa kupi kakšno kriptovaluto in počakaj da zrastejo. :)

belo mleko ::

oracle je izjavil:

Fantje ne bit smešni z nepremičninami. Edina korist investiranja v nepremičnine je:
1. dediščina potomcem
2. pretvorba večje količine denarja v mesečni obrok

Kot poslovna priložnost je nepremičnina zelo neučinkovita. Preračunan "donos" je ob upoštevanju vseh stroškov zelo nizek, da ne govorimo o potencialnih težavah, ki jih lahko imaš s podnajemniki. In še država ti zraven polovico pobere...

Sicer pa odgovor na vprašanje OP... ne obstaja. Če bi obstajal, bi nas polovica že bila bogatih :D Obstajajo samo različne stopnje tveganih investicij, predvsem delnice in kriptovalute. Zlato je bolj qrac na kratki rok, pr srebru plačaš DDV...


Dober post, investiranje v nepremičnine sodi med bolj tvegane, samo da Slovenci tega ne vedo. Zahteva veliko delo plus donosi so relativno nizki. Kot vidimo se Slovenci odločajo med zlatom, kriptovalutami in nepremičninami. Zadnje vsaj donos ustvarja medtem ko sta prvi zadevi čisti špekulaciji.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

shadeX ::

Katere aplikacije imaš, koliko služiš? Imaš firmo v slo?


Žal ti na prva dva odgovora ne morem oz. ne smem odgovoriti. Firma je v tujini (nižji davki).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

next3steps ::

Firma ti prepoveduje omenjati firmo? A je to slučajno http://www.imdb.com/title/tt0137523/?re... ?

c0dehunter ::

Vsekakor ne investiraj v en finančni instrument. Če bi jaz bil ti, bi nekaj dal v P2P lending (če te zanima info, lahko ZS), nekaj v standardne instrumente (delnice), kupil kako zadevo in jo obrnil, nekaj malega v crypto.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

sarma832 ::

Belo mleko bo kmalu postalo skisano mleko od vse te fovsije.

Za kriptovalute pomoje malce (pre)pozno. Pred 2 mesci je bil potencialen dobicek tako visok da se je splacalo tvegat. Ce bi dal takrat 50k, bi moral zdaj imeti vsaj miljon. Sedaj pa mogoce 50% ali pa parkratnik, lahko pa -90%.

hojnikb ::

next3steps je izjavil:

Firma ti prepoveduje omenjati firmo? A je to slučajno http://www.imdb.com/title/tt0137523/?re... ?

nikol slišal za NDA ?
#brezpodpisa

PrihajaNodi ::

hojnikb je izjavil:

next3steps je izjavil:

Firma ti prepoveduje omenjati firmo? A je to slučajno http://www.imdb.com/title/tt0137523/?re... ?

nikol slišal za NDA ?


Če pove ime aplikacij to ne spada pod NDA, prej kot reklama.

D3m ::

Vprašanje, če je NDA.

Prej poslovni bonton.
|HP EliteBook|R5 6650U|

belo mleko ::

sarma832 je izjavil:

Belo mleko bo kmalu postalo skisano mleko od vse te fovsije.

Za kriptovalute pomoje malce (pre)pozno. Pred 2 mesci je bil potencialen dobicek tako visok da se je splacalo tvegat. Ce bi dal takrat 50k, bi moral zdaj imeti vsaj miljon. Sedaj pa mogoce 50% ali pa parkratnik, lahko pa -90%.


80% mojega premoženja je na Wall Streetu in to že zelo lep čas, ko so nekateri forumaši še v pamperse odvajali. Dal sem skozi težke in dobre borzne čase, videl histerijo navzgor in navzdol. Bebce ki so rili v to ali ono "fantastično priložnost". Mnogo vas je še dudalo ko so geeki v dot.com krizi izgubili vse svoje premoženje in večina vas nima slabe izkušnje. Kar zna bit problem. Tudi o nepremičninah se je pisalo, da so najbolj varne naložbe in da jim vrednost ne more pasti. Kar poglejte si članke izpred leta 2007.

Me pa tudi zanima, kako je oglaševanje špekulativnih "naložb" urejeno na forumu. Še tretjerazredne strani, ki se s tem ukvarjajo imajo posebne disclamerje. Manjka samo še oglaševanje kakšnega hedge funda.

Pa še nekaj. Tako bebave porabe energije kot se jo porabi za "kopanje virtualne valute" človek ne najde zlepa.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

belo mleko ::

Danes mladina bolj malo čita, pa vendar, za tiste ki še razmišljajo nekaj od g. Buffett-a. Nauk zgodbe: ne bodi orangutan, ne poslušaj orangutanov.

Before we begin this examination, I would like you to imagine a national coin-flipping contest. Let's assume we get 225 million Americans up tomorrow morning and we ask them all to wager a dollar. They go out in the morning at sunrise, and they all call the flip of a coin. If they call correctly, they win a dollar from those who called wrong. Each day the losers drop out, and on the subsequent day the stakes build as all previous winnings are put on the line. After ten flips on ten mornings, there will be approximately 220,000 people in the United States who have correctly called ten flips in a row. They each will have won a little over $1,000. Now this group will probably start getting a little puffed up about this, human nature being what it is. They may try to be modest, but at cocktail parties they will occasionally admit to attractive members of the opposite sex what their technique is, and what marvelous insights they bring to the field of flipping. Assuming that the winners are getting the appropriate rewards from the losers, in another ten days we will have 215 people who have successfully called their coin flips 20 times in a row and who, by this exercise, each have turned one dollar into a little over $1 million. $225 million would have been lost, $225 million would have been won.

By then, this group will really lose their heads. They will probably write books on "How I Turned a Dollar into a Million in Twenty Days Working Thirty Seconds a Morning." Worse yet, they'll probably start jetting around the country attending seminars on efficient coin-flipping and tackling skeptical professors with, "If it can't be done, why are there 215 of us?"

But then some business school professor will probably be rude enough to bring up the fact that if 225 million orangutans had engaged in a similar exercise, the results would be much the same--215 egotistical orangutans with 20 straight winning
flips.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Zgodovina sprememb…

maco-maco ::

Tako bebave porabe energije kot se jo porabi za "kopanje virtualne valute" človek ne najde zlepa.


Saj klima v banki tudi nekaj pokuri, da ne omenjam stavbe in zaposlenih. Imaš pa tudi take, ki tega ne potrebujejo.
Kaj?

belo mleko ::

maco-maco je izjavil:

Tako bebave porabe energije kot se jo porabi za "kopanje virtualne valute" človek ne najde zlepa.


Saj klima v banki tudi nekaj pokuri, da ne omenjam stavbe in zaposlenih. Imaš pa tudi take, ki tega ne potrebujejo.


Klima dvigne produktivnost oz. prepreči njen padec zaradi vročine. Tako zaposleni naredijo več kar je za človeštvo dobro. Ampak ne se pustit motit, tole je bil samo moj dodatek. Če druga ne, vsaj energetske firme služijo na bitkojnih.

Obstaja pa neka prigoda iz realnega sveta.

-Gospa, ali lahko plačam z bitkojni?
-Seveda, seveda.
-Koliko sem dolžna?
-Devet dolarjev.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Saj tu na crypto smo nekateri šli že čez 3 ali 4 "dot com bubble", ko so ljudje izgubili 95% premoženja itd. Se da pač služit na poti gor in na poti dol, nič novega.

belo mleko ::

To ste traderji. Človek hoče investirati 50k, nima pojma kam investirati in ljudje ga napotujejo na tradanje. WTF? Če kot bankir to narediš lahko greš sedet. Teoretično.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

maco-maco ::

Ne, predlagali smo mu strokovno pomoč.
Kaj?

next3steps ::

Lahko jih da meni. Drugo leto dobi nazaj 53.5 čukov. EZ money.

chucki ::

Če ne veš kaj z denarjem ga pusti tam kjer je. Drugače je pa nepremičnina varna naložba, tist ki trdi drugače živi v najemniškem stanovanju. Nepremičnino lahko še vedno prodaš čez 10, 20 ali več let, če ti zagusti.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

PrihajaNodi ::

Nepremicnine so BS. Naj kupi kriptovalute za nekih 5 - 10 k rasprseno, ostalo pa na lagerju. Kriptovalute bodo samo rasle, lahko vlozi tudi v kaksno IT podjetje.

Zgodovina sprememb…

belo mleko ::

chucki je izjavil:

Če ne veš kaj z denarjem ga pusti tam kjer je. Drugače je pa nepremičnina varna naložba, tist ki trdi drugače živi v najemniškem stanovanju. Nepremičnino lahko še vedno prodaš čez 10, 20 ali več let, če ti zagusti.


V Sloveniji jo še nekako prodaš, če si v Detroitu je pa nimaš nikomur. Mimogrede, tudi ko je kriza udarila v SLO, nisi našel kupca za nepremičnino in če si izgubil službo in imel kredit, si nasrkal. Ampak problem je drugje, nepremičnina je enostavno švoh naložba ko jo primerjaš z ostalimi možnostimi.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Unknown_001 ::

D3m je izjavil:

Vprašanje, če je NDA.

Prej poslovni bonton.


Uhhh, bonton je dandanes marsikomu tujka, tko da ne bit presenečen.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

sarma832 ::

belo mleko je izjavil:

sarma832 je izjavil:

Belo mleko bo kmalu postalo skisano mleko od vse te fovsije.

Za kriptovalute pomoje malce (pre)pozno. Pred 2 mesci je bil potencialen dobicek tako visok da se je splacalo tvegat. Ce bi dal takrat 50k, bi moral zdaj imeti vsaj miljon. Sedaj pa mogoce 50% ali pa parkratnik, lahko pa -90%.


80% mojega premoženja je na Wall Streetu in to že zelo lep čas, ko so nekateri forumaši še v pamperse odvajali. Dal sem skozi težke in dobre borzne čase, videl histerijo navzgor in navzdol. Bebce ki so rili v to ali ono "fantastično priložnost". Mnogo vas je še dudalo ko so geeki v dot.com krizi izgubili vse svoje premoženje in večina vas nima slabe izkušnje. Kar zna bit problem. Tudi o nepremičninah se je pisalo, da so najbolj varne naložbe in da jim vrednost ne more pasti. Kar poglejte si članke izpred leta 2007.

Me pa tudi zanima, kako je oglaševanje špekulativnih "naložb" urejeno na forumu. Še tretjerazredne strani, ki se s tem ukvarjajo imajo posebne disclamerje. Manjka samo še oglaševanje kakšnega hedge funda.

Pa še nekaj. Tako bebave porabe energije kot se jo porabi za "kopanje virtualne valute" človek ne najde zlepa.


Jz vam, starim mackom priporocam da odprete oci, sicer vas bodo mladi pokosili

Ce pa vi ze 30 let trgujete delnice, potem bo pa to ze najboljse!


Mogoce bi si pa morali priznati, da ste zamudili priloznost, ki je verjetno ne bo nikoli vec. Ce bi kot investitor/spekulant/whatever z dolgoletnimi izkusnjami sam zamudil tako priloznost, bi se zivega zakopal v zemljo. A internet uporabljate, al je to tut neka nova slaba stvar?

zenith1 ::

V svoje zdravje. Ostalo pa v štumf.

hojnikb ::

PrihajaNodi je izjavil:

hojnikb je izjavil:

next3steps je izjavil:

Firma ti prepoveduje omenjati firmo? A je to slučajno http://www.imdb.com/title/tt0137523/?re... ?

nikol slišal za NDA ?


Če pove ime aplikacij to ne spada pod NDA, prej kot reklama.

kako pa ti veš, kaj spada pod njegov nda ?
#brezpodpisa

Saul Goodman ::

da za zabavo malce preračunam:

v času mojega nasveta je bil litecoin vreden 27,6$

če predpostavljamo, da je 50k eur = 55987.50$, bi takrat lahko kupil 2028,5 Litecoinov.

Danes bi lahko litecoine prodal za 77083$, oz. moj nasvet je trenutno vreden 27k $. ;-)

technolog ::

Op, a ne bi ti, če maš res 50 jurjev, reskiral nekaj tega denarja in najel finančnega svetovalca?
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako zaščititi vrednost denarja?

Oddelek: Loža
333365 (1213) Sparkxl
»

Kriptovalute še naprej padajo, podjetja odpuščajo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
22931226 (17144) kow
»

Ideje za investicije - brainstorming (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9311734 (9109) Gavran
»

Kriptpvalute z visokim potencialom (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
7417565 (15077) Jerry000
»

25 milijard dolarjev v 30 dneh. Je na trgu kripovalut balon? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
9531245 (25013) sniff

Več podobnih tem