» »

Nakup windows 10 preko kuponlandije za 28€?

Nakup windows 10 preko kuponlandije za 28€?

1
2
»

PrimozR ::

Vse te stvari so sicer nelegalne, kot smo že predelali. Ampak ja, glavni bonus je, da tisti, ki bi sicer itak piratizirali, tako dobijo 100 % delujočo stvar za minimalni vložek brez shady crackov. It just works^tm.

andromedar ::

Miha 333 je izjavil:

andromedar je izjavil:

Saj, če si privat uporabnik, je glih vseeno ali imaš legalno kopijo ali ne.

Aja? Se pravi, je treba biti pošten samo takrat, ko te lahko kdo vidi? Zanimivo.


Ne, vedno je treba bit pošten. Jaz sem samo nakazal kdaj so lahko za njegovo nepoštenost pravne posledice in kdaj (zelo verjetno) ne.
Eh?

gregc1 ::

Ales je izjavil:

gregc1 je izjavil:

Ales je izjavil:

Človek, o kakih mailih bluziš? Zadevo ti je prodal tisti, ki ti je izdal račun in komur si nakazal denar. V tem primeru Kuponladija, če sem te prav razumel. So oni navedeni kot izdajatelj računa ali ne?

ne. kupolandija mi ni nic poslala. ne kode ne računa. račun in pa kodo sem dobil od neke firme iz usa.

Komu si pa nakazal?

nakazal sem kupolandiji, kupolandija mi je tudi po emailu potrdila da je bilo plačilo izvedeno. brez računa. sam en stavek.

Mare2 ::

A je to ta link?

Zahtevaj denar nazaj pa je.

https://www.kuponlandia.com/ponudba-ope...

Že pri vinjetah smo ugotovili nateg. Baje jim inšpekcija nič ne more.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

PrihajaNodi ::

Že pri vinjetah smo ugotovili nateg. Baje jim inšpekcija nič ne more.



Je to šala? Kje je firma registrirana? To je prodaja nelegalnih izdelkov.

gregc1 ::

Mare2 je izjavil:

A je to ta link?

Zahtevaj denar nazaj pa je.

https://www.kuponlandia.com/ponudba-ope...

Že pri vinjetah smo ugotovili nateg. Baje jim inšpekcija nič ne more.

to je link ja. Zakaj bi zahteval denar nazaj? zahteval bom licenčne windovse, katere sem tudi plačal. Useeno mi je kje jih dobijo :)

Miha 333 ::

Račun vsekakor lahko zahtevaš in ti ga morajo dati. Sicer bodo prijavi z zanimanjem prisluhnili na FURSu in TIRSu (za prejem plačila brez računa = delo na črno, utaja davkov in še kaj).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miha 333 ()

gregc1 ::

Miha 333 je izjavil:

Račun vsekakor lahko zahtevaš in ti ga morajo dati. Sicer bodo prijavi z zanimanjem prisluhnili na FURSu in TIRSu (za prejem plačila brez računa = delo na črno, utaja davkov in še kaj).

Dobra ideja. Bom zdele prec napisou da mi posljejo racun. Plačou sem njim ne pa nekemu drugemu klukcu. :)

gregc1 ::

gregc1 je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

Račun vsekakor lahko zahtevaš in ti ga morajo dati. Sicer bodo prijavi z zanimanjem prisluhnili na FURSu in TIRSu (za prejem plačila brez računa = delo na črno, utaja davkov in še kaj).

Dobra ideja. Bom zdele prec napisou da mi posljejo racun. Plačou sem njim ne pa nekemu drugemu klukcu. :)

Ok. Zdele sem dobil odgovor. Namrec napisali so da dobim racun zdraven licence. Se pravi ko mi posljejo licenco bo racun pripet v isti email. Ok to so tudi storili vendar ne kupolandija, ampak neko podjetje iz amerike. In pa racun ni v slo jeziku, je v angleskem.... kokr je meni znano mora bit racun v slo jeziku in pa izdati ti ga mora podjetje kjer se izdelek kupi. Ali se motim? Ne rezumem dobr tega poslovnega sveta kupolandije.

Machete ::

Ni kaj razumeti. Kupili so shady keye za verjetno 5$ in zdaj jih prodajajo naokoli.
Na nivoju ulične prodaje limonade 8 letnikov.
Verjetno je tu edini, ki lahko ukrepa MS Slovenija.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Ales ::

FURS in TIRS. Če si nakazal tem nategunom, so ti oni dolžni izdati račun, ne nekdo tretji.

Zahtevaj od njih račun z jasno navedeno postavko, kaj si kupil. Reči jim, da jih boš v nasprotnem primeru prijavil pristojni inšpekciji.

joze67 ::

Najprej jih samo obvesti, da si licenco dobil (hvala), računa pa pač ne. Da je pa zraven en listek, ki nima elementov računa (na primer slovenske davčne številke - če bodo slučajno spraševali). In da torej prosiš, če ti vseeno pošljejo račun, ker ga z licenco očitno ni.

Ni potrebe, da takoj groziš z inšpekcijami.

gregc1 ::

Ok. Čudni so... pišem jim da je račun v angleščini in da nič ne razumem, če mi lahko pošljejo v slovenščini račun, in potem odgovor... bom kr skoperou ker je res hecno :)

Pozdravljeni,

Račun ste zraven dobili v priponki s strani ponudnika v angleščini, račun v slovensščini s strani ponudnika ni mogoč.

Lep pozdrav


To bo še zanimivo :):)

gregc1 ::

na vsak način govorijo da so samo posredniki in da z računom nimajo nič. kakšna ideja?

Linko ::

Kako pa je s temi cd keyi?

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-wind...

PrimozR ::

Verjetno isto, kot eBay. Delalo bo, legalno pa ne verjamem da je.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadgradnja OEM windows 7 na win 10

Oddelek: Operacijski sistemi
305942 (2148) starfotr
»

Izteka se možnost brezplačne nadgradnje na Windows 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7124093 (17289) orreel
»

Ali je ta licenca legalna?

Oddelek: Operacijski sistemi
266783 (4512) beni

Poceni Windows?

Oddelek: Operacijski sistemi
488867 (7549) solatko
»

Windows 10 prihaja 29. julija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
16664160 (51518) MrStein

Več podobnih tem