» »

FIFA

FIFA

«
1
2

BivšiUser2 ::

Najavljena za 29. rujan (september?), na naslovnici CR7.
http://reboot.hr/najavljena-fifa-18-na-...
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.
  • spremenil: ahac ()

Alien123 ::

Skriptan špil do amena.. pri 16ki končal za vedno s totim drekom

scipascapa ::

copy paste za 60€ in folk nasede vsako leto.
fifa 16 po 5€ max....to je to. zakaj jebeno kupovati nove mi ni jasno.

smacker ::

scipascapa je izjavil:

copy paste za 60€ in folk nasede vsako leto.
fifa 16 po 5€ max....to je to. zakaj jebeno kupovati nove mi ni jasno.

Ko pride nova, stare noben več ne igra. Jo pa dobiš pol ceneje že zdaj: http://www.cdkeys.com/pc/games/fifa-18-...
Drugač pa nekaj mesecev po izidu pride tud v origin access (naročnina 24€/leto). Če si fan in preračunaš odigrane ure v cente, ugotoviš da sploh ni drago.

scipascapa ::

ne igram na pcju, ker ne morem prodati :)

tovsti55 ::

Včeraj je izšel demo, ga je že kdo probal?

Zeitgeist ::

ravnokar odigiral dve tekmi. boljsa grafika. ostalo zgleda vse podobno na prvi pogled. the journey izgleda obetavna zgodba.

Zeitgeist ::

ravnokar odigiral dve tekmi. boljsa grafika. ostalo zgleda vse podobno na prvi pogled. the journey izgleda obetavna zgodba.

Kurzweil ::

Mimogrede, študiram da bom vzel Origin Access, kjer mislim da so tako Fifa 15, 16 in 17. Pa mi povejte, ali se da še vse 3 igrati online ali serverjev ni več? Če ni več serverja, se da s frendi še naprej igrat? Ker single player me res ne zanima. Hvala za odgovor!

Dr_M ::

scipascapa je izjavil:

copy paste za 60€ in folk nasede vsako leto.
fifa 16 po 5€ max....to je to. zakaj jebeno kupovati nove mi ni jasno.



Fifa je tako...ce hoces imeti kaj od igre, jo moras nabavit cim prej po izzidu, igrat online do nezavesti, ko izzide nov del, jo lahko vrzes samo se v smeti in ponovis zgodbo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Seljak ::

Fifa je z zgodbo, ki jo ima vključeno v igro postala dosti bolj zanimiva.

Kurzweil ::

Torej vse starejše Fife se ne da igrati online? Je možno vsaj LAN ali kaj podobnega? Recimo, če ima kdo Fifo 16, je še možno jo igrati preko neta?

kajetan ::

Kurzweil je izjavil:

Torej vse starejše Fife se ne da igrati online? Je možno vsaj LAN ali kaj podobnega? Recimo, če ima kdo Fifo 16, je še možno jo igrati preko neta?


tako je:) vsako fifo lahko igras online. moj frend igra 16ko ze celo leto,tako da verjetno 14,15 se tudi delata..za ostale ne vem.

meni je bla fifa 15 ql in zdaj fifa 17 sem nastudiral v nulo.
skoda..ker fifa 18 je spet zgleda da bolj podobna 16ki baje,ki sem jo preskocil.

fifa 18 je neki mix med 16ko in 17ko. kar sem videl je to: bolj natancne podaje,boljse podaje v prazen prosto - vse skup bolj primerno za tika taka stajl. branilci so malo manj okretni,obramba bo letos malo bolj sepala.kdor je navajen da mu brani vecinoma racunalnik bo najebal.
veliko vec bo manualnega defendanja. drugace pa bo to omogocilo bolj ofenzivno igranje in vec priloznosti. se mi zdi da je malo pocasnejsa.

visoke podaje bodo spet prisle v postev!finese shoti od dalec so trenutno OP. one touch driblanje so nerfali!! skoda,.eni je bilo pri 17 perfekt. bom moral preboleti. ko pritisnens lt+rt se pocasneje premikajo tako da nisi vec tako okreten.
sicer bodo pa skill moveji se nmaprej zelo pomembni.

kar so fixal tudi in mi je vsec so replayi ki so bili v 17 katastrofalni.vcasih nisi nic videl od gola.

potem pa se najnovejsa stvar - med igro lahko naredis hitro menjavo - med prekrski ti racunalnik priporoca menjavo,tako da ti ni treba vec v menu. huda poteza.sovrazim pajace ki prevec pavzirajo med igro-mogoce bo jih zdaj manj.

to je to zaenkrat.

BivšiUser2 ::

Kako pa je s trajanjem igre dejanskih 90minut? Bi bilo zanimivo.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

kajetan ::

BivšiUser2 je izjavil:

Kako pa je s trajanjem igre dejanskih 90minut? Bi bilo zanimivo.

max je 20 kolikor vem. verjami,ne bi bilo zanimivo,zaradi stamine in nerealnega stevila golov. recimo da damo v 12 minutah povprecno 2-3 gole,bi jih tam bilo 5x vec.
sicer jaz ne vidim,kje bi bil problem - vse kar bi morali naredi je povisati igralcem stamino - vzdrzljivost - verjetno predvidevajo da noben nima casa da bi igral take tekme in imajo prav.
mogoce si kak procent igralcev ali se manj to zeli in ne bo nikoli uslisano.mogoce pa:)

BivšiUser2 ::

Z malo truda bi EA tistih nekaj % ljudi osrečil. Saj ne, da bi kdo mislil, osebno mi je tudi všeč do 20min, bi kdaj kakšna 90 minutna pasala
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

avtek ::

kajetan je izjavil:

BivšiUser2 je izjavil:

Kako pa je s trajanjem igre dejanskih 90minut? Bi bilo zanimivo.

max je 20 kolikor vem. verjami,ne bi bilo zanimivo,zaradi stamine in nerealnega stevila golov. recimo da damo v 12 minutah povprecno 2-3 gole,bi jih tam bilo 5x vec.
sicer jaz ne vidim,kje bi bil problem - vse kar bi morali naredi je povisati igralcem stamino - vzdrzljivost - verjetno predvidevajo da noben nima casa da bi igral take tekme in imajo prav.
mogoce si kak procent igralcev ali se manj to zeli in ne bo nikoli uslisano.mogoce pa:)



Zakaj povišat stamino? Sej se sorazmerno porablja. Ali misliš da je stamina igralca identična pri 4min polčasu in pri 10min polčasu? Če bi bilo to res, se nobeden pri 10min polčasu več ne bi mogel premikat :D

No vsaj koliko sem jaz to zaznal. :) Morda se pa motim :D

Skyman ::

Sem mislil nabaviti škatlasto zadevo FIFA 18 pa je nima nobeden ala zavvi game.co.uk,vse samo za konzole.Pri nas je cena 60€ malo overkill ali pac ne? Ima kdo kaksno tujo spletno stran?

jizzer ::

Kurzweil je izjavil:

Mimogrede, študiram da bom vzel Origin Access, kjer mislim da so tako Fifa 15, 16 in 17. Pa mi povejte, ali se da še vse 3 igrati online ali serverjev ni več? Če ni več serverja, se da s frendi še naprej igrat? Ker single player me res ne zanima. Hvala za odgovor!


Nimaš kaj študirat po mojem mnenju. To je fukjeno ugodna cena za kar ponujajo, sam imam na PC kako leto pa pol že naročnino in jo bom zdaj skenslal ter prevezal na xbox.
Poleg tega da imaš nove igre par mescov po izidu gor, lahko kamot zašpilaš kaki starejši naslov ko te nostalgija daje. Dodaten plus pa je 10% popust pri nakupu novih iger, ampak tega sam ne koristim, ker mi ponavadi za nove naslove ni taki mus nabavit.
Zaj pa če gledaš te cepce ki prodajajo fifo 17 na bolhi za 25€ ali pa 16ko, za 15€, sem ravno žalosten ko pomislim da to dejansko morda kdo kupi.

Moje mnenje.

BivšiUser2 ::

EA access na XOne je bullshit. Premalo ponudbe.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

kajetan ::

eni pajaci prodajajo zdaj fifo 17 za 20e. haha

Sssaga ::

BivšiUser2 je izjavil:

Kako pa je s trajanjem igre dejanskih 90minut? Bi bilo zanimivo.


Leto 1999. Nek Pentium verjetno @100 Mhz s turbo funkcijo (it makes everything much faster ^^), Windows 95, World Cup 98 PC video game. Trajanje polčasa 45 minut.
Zdržal samo prvi polčas.

Kasneje v FIFA različicah tega nisem videl (vsaj zadnjih ne).
In pa 'kliziča' nad golmanom si lahko izvedel. Direkt rdeči! :))

Ghost007 ::

sem si pes18 nabavo za pc za 26€. Bolj za sim mode ker gameplay je meni osebno dosi slabsi.

Ghost007 ::

meni se dopade nova fifa. Dodali so animacije, zdaj easy premaga PES v vseh pogledih. Taclke negre vec auto do nasprotnika ali tvojega playera ampak v prazni prostor random. To je big deal da igro slowdowna.

IL_DIAVOLO ::

Ma kaka fifa...pes je cisto nekaj drugega. Gameplay in grafika na neprimerno višjem nivoju. Samo v licenciranju je fifa v prednosti, kar se pa tako in tako odpravi s patchom.

Fifa je arkada, pes je simulacija.

BivšiUser2 ::

Če seštejemo minuse in pluse obeh iger je kvaliteta ne enakem nivoju, res pa je , da je PES v zadnjih letih pokazal mnogo večji napredek.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

IL_DIAVOLO ::

Btw kje bi kupil samo kljuc? Je kdo v slo?

Ghost007 ::

pes je sramota od sramote.
https://www.cdkeys.com/pc/games/pro-evo...

zal mi je vsakega centa za ta apfal produkt. Se 2017 se mi zdi da se je igral bolse ko je tista free verzija.

Z igranjem sem definitivno zakljuco. Sim mode se bom malo fural ampak k vidis eno tekmo si videl vse.... zato dvomim da bom dolgo zdrzal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

IL_DIAVOLO ::

O kakšni sramoti pa ti govoris? Igra je top ze zaradi BAL.

Pinturicchio ::

A se še komi zdi da so obrambni igralci leseni, počasni in potrebujejo celo večnost da zašprintajo? Prav tako je v fazi napada težko zadržat žogo, nasprotnik te takoj tackla, žogo si podajajo kot za šalo (dupli pas), njihova krila so že pred mojim golom ko moj obrambni komaj zašprinta. Nasploh se mi zdi branjenje zelo leseno.... Nazadnje sem igral fifo 2014 na PC, lani pa sem igral na PS3-ju in se mi je branjenje zdelo običajno.

gusto ::

Pinturicchio je izjavil:

A se še komi zdi da so obrambni igralci leseni, počasni in potrebujejo celo večnost da zašprintajo? Prav tako je v fazi napada težko zadržat žogo, nasprotnik te takoj tackla, žogo si podajajo kot za šalo (dupli pas), njihova krila so že pred mojim golom ko moj obrambni komaj zašprinta. Nasploh se mi zdi branjenje zelo leseno.... Nazadnje sem igral fifo 2014 na PC, lani pa sem igral na PS3-ju in se mi je branjenje zdelo običajno.


Drži vse kar si ugotovil. Obramba je lesena, preden se igralec obrne, preteče mnogo vode, igralci si podajajo dvakrat boljše in hitreje kot barcelona v najboljših letih, težko je priti do žoge, obračajo te na milimetre, predložki so tudi malo preveč natančni. Tudi umetna inteligenca je malo čudna, v enem tednu sem videl že toliko failov, kot prej ne v celem letu (npr. golman stoji 1m stran od žoge, ne gre na njo, priteče nasprotnik od nikoder in zabije, čudno prevzemanje igralcev v obrambi). Napram lanski fifi je precej drugačna in narejena tako, da bo kakšen plošček več zlomljen.

Pinturicchio ::

Bom poskusil dat 17 na PC pa da vidim razliko. Ker po 15 letih igranja FIFE je tole katastrofa. Tudi golmani se mi zdijo včasih kot supermani.

Excalibrus ::

To leto je dejansko se potrebno naučit pravilno branit, ne kot prejšnja leta ko je pol stvari porihtu ai. Mal tutoriale na youtube pogledat pa pol jokat :)

IL_DIAVOLO ::

Nisem še igral fife, ampak pravijo da je letos vse bolj manual, tako da je kar ogromen preskok v gameplayu.

gusto ::

Moj post ni bil mišljen kot kritika (mogoče čisto mala), ampak bolj kot opis stanja. Fifa 18 je drugačna in se bo treba navadit. V splošnem mi je kar ok. Igram na težavnosti professional (4/6) in večinoma zmagujem.

Je kdo igral The Journey? Kakšna se vam zdi zgodba?

*SPOILERS*:))
Meni je bil tisti partnership malo za lase privlečen, ni bilo neki sodelovanja med igralcema, nisem dosegel ciljnega števila asistenc, pa je bila povezava kar telepatic, pa v zgodbi sta bla kao strašni dvojec, na igrišču pa kr neki. Pa ta menjavanja klubov. Lani na posojo, letos kr neka frka, je bilo treba it v Ameriko, ker sem rekel, da mi je všeč Real, spomladi spet nazaj, pa ceremonije z družino, ne vem... Saj je dobrodošla novost, samo malo preveč limonadasta.

kitl76 ::

Meni je pa po 15 letih končno spet dobra tako, da jo lahko igram.

Ghost007 ::

Meni se zdi vredu. Edina graja ki ji dam in ze vec fific isto je, da se game speed random spreminja od matcha do matcha in vcasih tudi sredi matcha tudi v offline modu. Kot da so na trenutek vsi agilni kot 11 messijev, nasledno igro pa se komaj obrnes.
Zdi se mi tudi da se to samo enemu teamu dogaja v trenutku.

za defendnje pa tudi spamam quick taktiko team pressing. Hitro zogo interceptajo.

DarwiN ::

Trenutno Fifa 18 PC v akciji za 40€, oziroma za 28-30€ po teh navodilih. Sem pravkar kupil nečaku in še tukaj omenim - mogoče pride prav kateremu od vas gamerjev. :P
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Janjah ::

Zdravo.
Potrebujem pomoč.

Na pc smo po navodilih namestili Fifo 18 (original). namestitev je bila uspešna.
Ko pa jo hočemo igrati, ko pritisnemo PLay, se pokaže kvadratek Cloud Sync, gre do 100% in to je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Janjah ()

oo7 ::

EA :))

FIFA 19 ima na na vseh reklamah Ronaldota v dresu Real Madrida. Ronaldo pa bo prestopil v Juventus :))



Cristiano Ronaldo signs with Juventus, EA Sports shits a brick :))

So you see how fucked EA Sports is right? Ronaldo, in his Real Madrid gear, is on the cover and all marketing materials. The game is centered around an interaction with Ronaldo, as a Real Madrid player. It's a programming clusterfuck with no clear solution. The greatest goal scorer in the world just inadvertently dunked on EA while following his dreams (to Italy).

https://knowtechie.com/ronaldo-fifa-19/

BivšiUser2 ::

Administrator, lahko vse FIFA game teme združiš v eno?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

gusto ::

oo7 je izjavil:

EA :))

FIFA 19 ima na na vseh reklamah Ronaldota v dresu Real Madrida. Ronaldo pa bo prestopil v Juventus :))



Cristiano Ronaldo signs with Juventus, EA Sports shits a brick :))

So you see how fucked EA Sports is right? Ronaldo, in his Real Madrid gear, is on the cover and all marketing materials. The game is centered around an interaction with Ronaldo, as a Real Madrid player. It's a programming clusterfuck with no clear solution. The greatest goal scorer in the world just inadvertently dunked on EA while following his dreams (to Italy).

https://knowtechie.com/ronaldo-fifa-19/


Uff, tole je hud fail!:O:)) Sem odigral obe sezoni v Fifa 17 in Fifa 18 s Hunterjem, vse se je delalo in stopnjevalo na tem, da prestopi v Madrid in zaigra z Ronaldom. Tole bo veliko sivih las za EA in programerje.;((

BivšiUser2 ::

Pa malo popatchajo pa bo. 0 day patch:))
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Ghost007 ::

to pa res ni nek problem. Animacije laufajo na 3D enginu ki lahko drese in modele menjuje na zahtevo. Z ronaldom tudi nebi bilo vec scen kot je bilo z Harry Kanom. Torej ena cela.
Vse druge redne scene so bazirale na fiktivnih likih. Se bolse, Hunter bo zamenjava za Ronalda.

BivšiUser2 ::

Ghost007 je izjavil:

to pa res ni nek problem. Animacije laufajo na 3D enginu ki lahko drese in modele menjuje na zahtevo. Z ronaldom tudi nebi bilo vec scen kot je bilo z Harry Kanom. Torej ena cela.
Vse druge redne scene so bazirale na fiktivnih likih. Se bolse, Hunter bo zamenjava za Ronalda.

To že za 18ko velja? Ker ko primerjam igralce v klubih in nacionalah se mi zdijo boljši klubski modeli igralcev.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Ghost007 ::

Ja, in tudi ze v 17ki. Nimajo vseh 1000+ igralcev lasersko modeliranih. Niti vseh večjih nimajo pa jih tudi hitro nebo, ce ne razvijejo umetne intelegence katera sama modelira iz par fotografij. To se pa je bplj v začetni fazi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

BivšiUser2 ::

Ja ampak, če praviš, da lahko zamenjajo dres na zahtevo. Zakaj jempotem sploh več modelov igralcev. Konkreten primer je Modrić, ko so se ga za Real potrudi, v reprezentanci pa ne zgleda nikak.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Ghost007 ::

Ah faca je čisti modrič. Frizure mu pač niso updejtali, v UT pa so. Bol sem sokiran da hrvaske ni v navadnem modu. Slovenija pa je. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

BivšiUser2 ::

Mene čudijo neki arabski klubi, ni pa MARIBORa, pa da dedi proti babam nemrejo.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

Ghost007 ::

lol
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša Fifa za pc

Oddelek: Igre
404167 (3052) andrej30
»

FIFA 17 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18320340 (11480) kajetan
»

Fifa 11 PC nextgen (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
578062 (6150) arozma

Več podobnih tem