» »

Nakup preko Origina

Nakup preko Origina

TOP ::

Pozdravljeni.Kupil sem preko Origina igro in me zanima,če dobim na majl kodo in jo upišem v Origin.Ker sem plačal že igro in mi je takoj ponudilo za dol potegnit,kaj je treba potem še kaj upisat.Hvala

daviiiiid97 ::

automatsko ti jo ze doda v origin. kodo vpises samo v primeru ce kupis igro iz kaksne spletne strani kot so instantgaming, kinguin, g2a

mailer ::

Potegneš dol, kjer se ti sproti tudi namesti in igraš.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

TOP ::

Okej ,točno tako je hvala za pomoč.

DarwiN ::

Na prošnje preko ZS bom kar tukaj odgovoril, ker še verjetno komu drugemu pride prav. Torej, kako kupiti na Originu preko VPNja po nižjih cenah na povsem legalen način. Trenutno ima namreč Origin akcijsko promocijo, preko VPNja pa so te cene še dodatno nižje. Potrebujete samo Web browser in Paypal.

Postopek (bom opisal za Firefox):
1. V firefoxu greste pod opcije/napredno/omrežje/povezava/nastavitve. Nato enega od teh singapurskih VPN-jev vnesete (samo IP in port) v Firefox nastavitve.
Takole izpolnite in zadevo potrdite (ne pozabit tiste kljukice):
Zdaj, tile VPN serverji na seznamu so eni zelo počasni, drugi sploh ne delujejo, tko da ta prvi korak je najbolj zamuden.

2. Odprete Origin trgovino in v kolikor ste uspešno vnesli VPN server, morajo biti zdaj izpisane cene v singapurskih dolarjih. Info: Pretvorba SGD v Evre za boljšo predstavo oziroma da si lahk preračunate cene.

3. Poiščete igro, kliknete nakup, se na zahtevo logirate v Origin, izberete Paypal plačilo in prispete do tega okna:
4. Na tej točki izklopimo VPN. Torej greste ponovno v opcije in izklopite proxy (no proxy - - > OK).. Preko What Is My Ip se lahko kdajkoli prepričate, če je VPN dejansko izklopljen. Ko je omogočen, vam izpiše singapursko lokacijo, ko je izklopljen pa seveda vaš pravi slovenski naslov.

5. Kliknete Pay Now in opravite nakup s Paypalom.

6. Enjoy. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Origin (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14325487 (8818) mailer
»

Fifa 15 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
537636 (4358) maremare
»

FIFA 17 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18320340 (11480) kajetan
»

Fifa 16 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11416449 (8703) Beskomedo

Več podobnih tem