» »

Cofound.it / ICONOMI

Cofound.it / ICONOMI

««
11 / 13
»»

Jerry000 ::

A ste vsi menjal ICN za ETH al še držite ICN?

perci ::

kakob je izjavil:

perci je izjavil:


Danes lahko mirno recemo, da je bil ICN nateg. Morda ni bil v startu zamisljen kot nateg ampak nateg je postal.


Jaz sem to trdil od prvega dne, tako kot za 1001 druih nategov (za katere ljudje magično niso vedeli da so nateg!?).

Sem tudi razložil zakaj je nateg in točno tako ste bili nategnjeni.

Včasih tudi kura ki vidi ne najde zrna.

A jebiga, zato pa mas ti miljone, jst pa ne.

Roko na srce, jst sem v usdjih prisel na minimalno izgubo, ampak to v casih najvecje rasti, kar je katastrofa.

krneki0001 ::

krneki0001 je izjavil:

Evo že pada. Tale ICN je en velik nateg, se mi dozdeva.


Ja, eni smo to govorili.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

saule ::

krneki0001 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Evo že pada. Tale ICN je en velik nateg, se mi dozdeva.


Ja, eni smo to govorili.


Po kateri definiciji je pa nateg?

kakob ::

saule je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Evo že pada. Tale ICN je en velik nateg, se mi dozdeva.


Ja, eni smo to govorili.


Po kateri definiciji je pa nateg?



Po tejle: Move the money from your clients pocket to your pocket.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Buggy ::

kakob je izjavil:

saule je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Evo že pada. Tale ICN je en velik nateg, se mi dozdeva.


Ja, eni smo to govorili.


Po kateri definiciji je pa nateg?



Po tejle: Move the money from your clients pocket to your pocket.


to pa nebivedu... so strange :P

DeeJay ::

Liechtenstein financial regulator approves the offering of ICONOMI securities
https://medium.com/iconominet/liechtens...

Tody ::

Se mal pa bomo zivel od devidend!

Buggy ::

zdaj je pa pocasi ze dost odlasanja, saj je do konca leta treba s temi nasimi zalostnimi ICN nekaj narest :D

Kaj ste/boste naredili: ETH ali eICN? Se je sploh se smiselno ukvarjat s tem ali pac pogoltnem slino in poberem ta drobiz v ETH?

Sem pa v ICO fazi takrat investiral cca. 400€ in imam zdej zalostnih 2600 ICN.

Jerry000 ::

Js sem že neki časa nazaj kr v ETH dal in je to to :)

Buggy ::

Se kaksen dobronameren hint morda, drugace tudi jaz danes naredim konvert v ETH, pozabim na tisti optimalni junijski teoreticen trenutek, ko bi lahko zvleku ven 80K (res sem ga mislil na dolgi rok furat), pa zakljucim to zgodbo :S
Kakor imam zegen z njimi je zlo velika verjetnost, da bi z eICN dobil se kej po betici :D

Vazelin ::

Sedaj so itak hotelirji.:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Tody ::

Jaz sem dal v delnice :)

andro23 ::

Jaz sem pa zamenjal v prvi rundi za ETH. Še prej pa pobral po borzah kar nekaj ICN in jih konvertiral v ETH za 15-25% profita. So eni očitno raje prodajali na borzah precej nižje kot je bila garantirana menjava v ETH:)

kakob ::

Sicer rahlo staro, ampak teli ludje bi morali biti za zapahi;

https://kriptoreporter.com/izkuseni-upr...

Original medium članka linkanega na kriptoreporter ni več, je pa vsaj del:

https://coin.fyi/news/ethereum/our-horr...

In še nekaj sladkih komentarjev;

https://www.reddit.com/r/ethtrader/comm...
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

Vazelin ::

Hvala za sladek material
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

DeeJay ::

Tisti ki ste šli v eICN in posledično v ICNGS, smo dans dobil izplačan presežek v kapitalu, po ceni 0.63$ na ICNGS. Delnice seveda obdržimo.
Not so pustil 6M$ za nadaljni razvoj in stroške.

7student7 ::

Lahko kaj vec poves, kaj je ICNGS ? Ce imas X eICN, koliko ICNGS imas potem ? 1:1 ?

DeeJay ::

Ja 1:1. To so preimenoval, ker so zdej to dejanski vrednostni papirji.

7student7 ::

Lahko potem 0,63$ po kosu vzamem vn. Koliko je vrednost potem ene delnice.

Buggy ::

Kot kaze je bilo vseeno bolje, da sem sel na vse ali nic in nisem takrat pretvoril v ETH (cca 500€) ter raje sel v eICN.
Sedaj imam za cca 1500€ sredstev, ki jih lahko pretvorim v EUR, BTC, ETH ali vlozim v katero od strategij (bundle crypto valut), ki so na Iconomi portalu. Celo tezosa sem nasel med tradable valutam :)

Tody ::

Za kaj boste uporabili eICN tisti ki jih še imate? Pustili v strategiji 1 (karkoli je že to) ali dali v kak drug "sklad"? Payout se vrjetno ne splača če bodo zdaj bikci potegnil zadevo? Jaz imam itak samo male pare notr :)

DeeJay ::

Tody je izjavil:

Za kaj boste uporabili eICN tisti ki jih še imate? Pustili v strategiji 1 (karkoli je že to) ali dali v kak drug "sklad"? Payout se vrjetno ne splača če bodo zdaj bikci potegnil zadevo? Jaz imam itak samo male pare notr :)


Jaz sem da večino ven, neki bom pa prerazporedil v sklade v katere že tako ali tako vlagam.

7student7 ::

Tody je izjavil:

Za kaj boste uporabili eICN tisti ki jih še imate? Pustili v strategiji 1 (karkoli je že to) ali dali v kak drug "sklad"? Payout se vrjetno ne splača če bodo zdaj bikci potegnil zadevo? Jaz imam itak samo male pare notr :)

Kr lepo cifro v €, mi eICN navrgel. Jest bom verjetno polovico dal v strategijo 1, ostalo polovico pa za dušo....

Vazelin ::

Lol ne bi si mislil da bo to na sladkih 0.63 centih:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

7student7 ::

Zdej se samo vprasanje...katero strategijo vzet.

PrihajaNodi ::

Pa kje to prodajate ta ICN? Vazelin, ga se kaj drzis?

7student7 je izjavil:

Zdej se samo vprasanje...katero strategijo vzet.


Lanacoin?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

7student7 ::

LANAca imam ze dovolj...
Verjetno bom kr v Strategy 1 dal. Trenutno imajo notri 25M€.
Me pa se vedno mika TRUMP coin.... volitve bodo kmalu.

kihc ::

7student7 je izjavil:

Zdej se samo vprasanje...katero strategijo vzet.


Jaz sem premaknil v Blockchain Index, ki je ubistvu top 15 kriptovalut. Strategy 1 je 90% v BTC+ETH, pa nekaj malega LSK.


A kdo razume od kje so sploh prišla ta sredstva? Ker to ni da bi menjali eICN za sredstva v skladu, ampak mi izgleda kot da so sredstva ki so bila v portfelju firme razdelili med "delničarje"?
x

Tody ::

Kakor sem jaz razumel so pretvoril icn v eicn dobil so x kapitala. Izglasovali smo da se vrne prrostanek denarja. Tako so omejili kapital na 6 mio ostalo od x pa vrnili nazaj.

DeeJay ::

Porazdelil so večino naložb, ki so jih nardil s sredstvi iz ICOja. Pač vrnil so del kapitala nazaj delničarjem, po domač povedan.

kihc ::

No saj nekako tako sem si ti predstavljal. Ni pa to še vse kar so vrnili, nekaj še pride (Strategy 2).
x

DeeJay ::

Ja Strategy 2 se bo vračala v ETH, pa tud ne bo tak znesek.

kihc ::

Če koga slučajno zanima, del Strategy 2 je bil izplačan (ETH balance na platformi). Je pa bolj en drobiž (razen če si Whale) :)
x

DeeJay ::

Za pir in pico bo :)

YesPeace ::

V strategy 2 je še kar nekaj zelo perspektivnih projektov, Ki bi lahko znesli "zlata jajca". Ne ve pa se še kaj bo z "izgubljenimi" atoms in pa zaklenjenimi parity ETH.

YesPeace ::

je pa možno na Iconomi platformi tudi prodati ali kupiti strategy 2! enako velja tudi za ICNGS. greš na zavihek: for investors in izbereš OTC.

Cene za prodajo Strategy 2 so kar solidne.

Tody ::

torej nas je iconomi dokončno nategnil? :)

Vazelin ::

Ah kje. Za iconomijem so samo pošteni tipi, baje po novem hotelirji8-)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

DeeJay ::

Tody je izjavil:

torej nas je iconomi dokončno nategnil? :)

Ne razumem zakaj bi nas nategnil?

Buggy ::

mogoce je mislil na tisti konvert ICN -> ETH ali ICONOMI securities. Ce si sel takrat v ETH si se res nategnil, vendar si se sam ;)

Tody ::

Ker vsaj jaz nima 1k eur pri njih in bodo moje tokene odkupil za 0.10 eur kar je manj kot pri prvem swtichu. Poleg tega bodo naredili navadne delnice,...

Mato989 ::

Lahko kdo pripopa novico?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DeeJay ::

Tody je izjavil:

Ker vsaj jaz nima 1k eur pri njih in bodo moje tokene odkupil za 0.10 eur kar je manj kot pri prvem swtichu. Poleg tega bodo naredili navadne delnice,...

Sej to je že vse znano od prej.
Skenslal naj bi male delničarje (pod 10000 ICNGS) in odkupli njihove delnice za 0.1€.
Za vsakih 10k ICNGS pa dobiš 1 pravo delnico.
Men je načeloma vseen, ker sm z njimi dobil veliko več kot sm vložil (s prodajo dela ICN v bullrunu ter s strategy 1 in 2), tko da je vse kar dobim sam plus.
Stiskanje malih delničarjev je pa čist neki normalnega v borznem svetu.
Lahko tud OTC prodaš ICNGS za verjetno več kot bodo oni odkupli, lahko pa probaš dokupit, da boš mel vsaj 10000. To je pa na teb :)

Tody ::

Sej je ze prej slo za par eurov... Glede na to da mam sam 500 tokenov se mi ne splača. Sem pa tud jaz nekaj zasluzil seveda ;) lepa digitalna prihodnost se ni tako blizu :)

kakob ::

Super pridne ovčke ste tukaj. Investors one could only hope for. :thumbsup:
Never take a financial advice from someone who works for a living.

DeeJay ::

Tody je izjavil:

Sej je ze prej slo za par eurov... Glede na to da mam sam 500 tokenov se mi ne splača. Sem pa tud jaz nekaj zasluzil seveda ;) lepa digitalna prihodnost se ni tako blizu :)


Aja sam za 500 se ne splača, ker bi rabu skor jurja vložit, da bi dobil eno delnico :)... no razen, če ti je kul kar počnejo in verjameš v njihov uspeh...
Probej prodat OTC in dobit še kak € več in zaključiš zgodbo, pa je.
Sam sem dokupil še neki OTC, ker mi je mal manjkal do še ene delnice. Pa da vidmo :)

YesPeace ::

sam sem storil ravno obratno, sem zaokrožil navzdol :) sem pa še vedno v dilemi (odvisno kako se bojo stvari dovijale) ali bi mogoče še kakih 10k dokupil... Platforma mi je zelo všeč, sploh nekateri skladi delajo noro lepe profite, sem rajši malo več tja vložil zaenkrat! Na začetku sem imel sam svoj sklad, vendar kmalu dojel, da tisti, ki redno spremljajo crypto z pravimi potezami lahko dosežejo precej boljše donose.

Tody ::

Yes ali lahko das kak predlog za sklad?

DeeJay ::

CCC in CARUS-AR se mi zdita najbolj aktivna trejderja z dost dobrimi rezultati.
Maš pa tud Risky Biscuits, sam on je pa dost risky :) lahk ful gor al pa ful dol :)
««
11 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13528000 (10148) Mato989
»

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i) (strani: 1 2 3 488 89 90 91 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
4505854120 (215610) Machete
»

25 milijard dolarjev v 30 dneh. Je na trgu kripovalut balon? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
9531275 (25043) sniff

Debata o Ethereumu

Oddelek: Loža
4611271 (8949) Tilen

Več podobnih tem