» »

Cofound.it / ICONOMI

Cofound.it / ICONOMI

««
8 / 13
»»

kingsix ::

kakob je izjavil:

EC9 je izjavil:


Ku** pa pametne pogodbe, če jih lahko strinjajoča se večina (oblast?) spreminja za nazaj?

Kot, da bi sklepal pogodbo v "tretjerazredni" državi, kjer lahko tiran oz. njegovi sodniki rečejo, ne vidva se pa nista tako zmenila in spremeni pogodbo za nazaj


To tretjerazredne ljudi ala kingsix in ostale ether hufferje zadovolji.

Ether je pač igračka, ki jo uporabljajo otroci. Adequate.


BTC pa je pač le igračka za špekulante, ker je za real-world praktičen use neuporabna. Ko zadeva švica pri 350k transakcijah dnevno je tudi težko pričakovat kaj več.

@SilverFlow , ti si pa kar iz lufta zmišljuješ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

hamez66 ::

EC9 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

En hard fork ETHja je že bil, pa zato zaupanje vanj ni bistveno manjše, kvečjemu večje ("DAO" hard fork). Cena takrat je padla iz 20$ na 6$, danes je pa 330$. Pred kratkim se je zgodil hard fork ethja, ki ga večina sploh ni opazila. Čisto možno, da bodo ob naslednjem hard forku odblokirali ta sredstva. Nespremenljivost blockchaina je stvar bitcoina, eth pa očitno nima tako striktne politike, kar ni slabo, če se večina strinja. Po mojem bi bilo prav, da se ta sredstva odblokira, konec koncev je programer Parity-ja tudi eden izmed Vitalikovih programerjev ETHja. Je pa blamaža, ampak v crypto svetu smo že videli hujše stvari.


Ku** pa pametne pogodbe, če jih lahko strinjajoča se večina (oblast?) spreminja za nazaj?

Kot, da bi sklepal pogodbo v "tretjerazredni" državi, kjer lahko tiran oz. njegovi sodniki rečejo, ne vidva se pa nista tako zmenila in spremeni pogodbo za nazaj. Tudi zato po mojem vcrypto svet še nekaj časa ne bo vstopil "tazaresen" kapital.

Glede DAO - konkretna situacija je v večini točk drugačna, po mojem ni variante, da bi spet dosegel 89%. V primeru takšnega padca kot zadnjič, bi iz ETH izpuhtele miljarde.



Ja, neumno je držat miljone v pametnih pogodbah. Se pa tudi v realnem svetu določene pogodbe spremenijo, kaj se izbriše, kaj se doda, saj okoliščine ali sprememba zakonodaje to zahteva. Spore pri pogodbah rešujejo sodišča, pri ETHju je pa vrhovni sodnik Vitalik, ostali morajo pa požegnati njegove ideje. Kdo točno so ti ostali, mi pa niti ni jasno.

Ja, v podrobnostih se zadeva med dao in parity nekoliko razlikuje. Tokratni zajeb ima večjo dolarsko vrednost, ampak nižjo ETH vrednost. Tam je bil kriv hacker, pri Parity pa kar Vitalikov programer. ETH so promovirali kot "koda je zakon" (code is the law), ampak smo ravno pri DAO videli, da temu ni tako.

Meni osebno je vseeno, v bitki nimam konja, puščati miljone v teh pogodbah mi je bila pa že od štarta velika neumnost. Neumno se mi zdi, da ta Parity promovirajo kot multi sig wallet, potem pa denar pokradejo/uničijo brez poznavanja enega samega ključa. Pri bitcoinu, kjer multi sig deluje, moraš pač poznati zahtevano število ključev, pri Parity "multi sig" je pa dovolj, da znaš pohackat pogodbo.

kingsix ::

Za Parity je bil kriv Vitalikov programer?

Daj prosim nehaj bluzit, ker očitno res nimaš pojma.

hamez66 ::

kingsix je izjavil:

Za Parity je bil kriv Vitalikov programer?

Daj prosim nehaj bluzit, ker očitno res nimaš pojma.



A ni to tale tip?

https://www.crunchbase.com/person/gavin...

Dr Wood was the Chief Technology Officer and co-­founder of the Ethereum Project. He is the co-designer of the Ethereum Protocol, author of its formal specification, and is the creator and author of the first functional Ethereum implementation. Dr Wood designed and stewarded the Solidity language, was the project chief of the IDE, and designed and implemented the Whisper protocol. He has pushed "state-of­-the-art" in analysis tools and programming languages, as well as co­-founded several technology start­ups. Dr Wood has presented to numerous audiences around the world, from keynotes at regional technology conferences, to musings on the future of legal systems at Harvard. He holds a PhD in Computer Science from the University of York. His new initiative is the Polkadot protocol, which will connect public and private blockchains so that they can inter-operate. This ambitious project could make it frictionless for corporations that wish to work in private blockchains to connect with public blockchains.

Gavin is founder and current director of Parity Technologies Ltd. He has pushed the state­-of­-the-­art in analysis tools and programming languages, as well as co-­founded several technology start­ups, including Grid Singularity and Ethereum. He is the co-­designer of the Ethereum Protocol and author of its formal specification, he created and wrote the first functional Ethereum implementation, designed and stewarded the Solidity language, was the project chief of the IDE, and designed and implemented the Whisper protocol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

kingsix ::

On ni več v Ethereum Foundation in tudi oni niso tega razvili. Parity je le ena izmed wallet implementacij za Ethereum.

Kot vidiš: "Parity Technologies".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

hamez66 ::

In Parity Technologies so naredili Parity wallet?

Tip je co-founder ETHja, napisal Solidity in ETH wallet, ampak ni Vitalikov. OK. Potem pa ni Vitalikov. Spet užaljen?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

EC9 ::

Bloomberg - primer BTC utility. Se pa zelo strinjam, da je BTC v trenutni obliki za real-world praktičen use neuporaben. Glavni utility je trenutno špekuliranje.

@kingsix: Čemu je bil pa potreben ta ad hominem (osebni) napad?
Povedal sem svoje mnenje o pametnih pogodbah, ki so očitno nespremenljive, razen če se "večina skupnosti" odloči, da so spremenljive za nazaj. Z drugimi besedami: bolj zaupan urejenemu pravnemu sistemu kot eni od blockchain skupnosti za verodostojno beleženje tega ali sem lastnik avta ali hiše.

kakob ::

kingsix je izjavil:


BTC pa je pač le igračka za špekulante, ker je za real-world praktičen use neuporabna.


Za miljone prenašat je super. Otroci tega ponavadi nimajo.

Tvoja starbuxxx transakcija nej pa spizdi v kakšno irrelevant mutable bazo podatkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

kingsix ::

hamez66 je izjavil:

In Parity Technologies so naredili Parity wallet?

Tip je co-founder ETHja, napisal Solidity in ETH wallet, ampak ni Vitalikov. OK. Potem pa ni Vitalikov. Spet užaljen?


Spet... NI VEČ v Ethereum foundation oz. nikoli ni bil, ker še ga takrat ni bilo. Ethereum foundation oz Vitalik NISO razvijali Parity walleta.
Parity wallet so razvili Parity Tech, ki nima veze z Ethereum Foundation/Vitalikom. Zato tudi z njegove/njihove strani ni bilo niti komentarja na to temo.

Niti NIHČE NIKJER ni delal te povezave ni zahteval odgovorov z strani EF.

Kar nekaj sanjaš.

kakob ::

Kaj teli ethertardi se še vedno matrajo postavit hišo iz dreka?

kingsix ::

kakob je izjavil:

kingsix je izjavil:


BTC pa je pač le igračka za špekulante, ker je za real-world praktičen use neuporabna.


Za miljone prenašat je super. Otroci tega ponavadi nimajo.

Tvoja starbuxxx transakcija nej pa spizdi v kakšno irrelevant mutable bazo podatkov.


Milijone lahko preneseš ceneje in bolj zaneslvijo/dummy-proof kot z BTC.

Sicer pa bojda BTCju oz kriptovalutam daje vrednost uporabnost. Koliko je tu uporabnosti, ko se lahko gor prenašajo kao le milijoni?

Sicer je pa tudi milijonskih transkacij malo..
https://blockchain.info/largest-recent-...
..tako da preden fantaziraš raje malo preveri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

hamez66 ::

kingsix je izjavil:

hamez66 je izjavil:

In Parity Technologies so naredili Parity wallet?

Tip je co-founder ETHja, napisal Solidity in ETH wallet, ampak ni Vitalikov. OK. Potem pa ni Vitalikov. Spet užaljen?


Spet... NI VEČ v Ethereum foundation oz. nikoli ni bil, ker še ga takrat ni bilo. Ethereum foundation oz Vitalik NISO razvijali Parity walleta.
Parity wallet so razvili Parity Tech, ki nima veze z Ethereum Foundation/Vitalikom. Zato tudi z njegove/njihove strani ni bilo niti komentarja na to temo.

Niti NIHČE NIKJER ni delal te povezave ni zahteval odgovorov z strani EF.

Kar nekaj sanjaš.



Ja in, če ni v Eth foundation?

Je cofounder ETH projekta in napisal je Solidity, jezik, ki se uporablja za smart contracte. Kaj bluziš, kaj je narobe s tabo..? Bolj Vitalikov kot to skoraj ne moreš biti.

Ja, vem, da Vitalik ni razvijal Parityja. Ampak vem tudi, da je Solidity, jezik, ki se uporablja v ETH blockchainu za smart contrakte, napisal isti tip, ki je napisal tudi Parity. Bohpomagi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

kingsix ::

Spet - zadeve ni razvil EF. Tole ni uraden wallet ali kaj takega. Ni važno kaj je oni bil - ta wallet ni bil kakorkoli razvit ali endorsan z strani EF.
To, da so pri PARITY TECH slabo spisali smart contract ne more ravno bit krivda EF. To da je "co-founder" zdaj v novi firmi ne more magično prenest kridve oz odgovornosti na njegovo staro firmo. It does not work like that.

pa še:
Anthony Di Iorio:
There was no "co-creator" of Ethereum. Ethereum was founded by Vitalik Buterin, Myself, Charles Hoskinson, Mihai Alisie, & Amir Chetrit (the initial 5) in December 2013. Joseph Lubin, Gavin Wood, & Jeffrey Wilke were added in early 2014 as founders. Of the eight, only Vitalik and Jeffrey remain part of Ethereum proper.


Solidity is a contract-oriented programming language for writing smart contracts.[1] It is used for implementing smart contracts[2] on various blockchain platforms. It was developed by Gavin Wood, Christian Reitwiessner, Alex Beregszaszi, Liana Husikyan, Yoichi Hirai and several former Ethereum core contributors to enable writing smart contracts on blockchain platforms such as Ethereum

Solidity was initially proposed in August 2014 by Gavin Wood;[9][10] the language was later developed by the Ethereum project's Solidity team, led by Christian Reitwiessner. It is one of four languages (the others being Serpent, LLL, Viper (experimental) and Mutan (deprecated)) designed to target the Ethereum Virtual Machine (EVM).



Prikazuješ tudi kot, da je Gavin vse to delal sam in poveličuješ njegovo vlogo z namenom dajanja kredibilnosti svojim trditvam. Hm.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

kakob ::

kingsix je izjavil:


Milijone lahko preneseš ceneje in bolj zaneslvijo/dummy-proof kot z BTC.


Ne, ne moreš. I tried.

kingsix je izjavil:


Sicer pa bojda BTCju oz kriptovalutam daje vrednost uporabnost. Koliko je tu uporabnosti, ko se lahko gor prenašajo kao le milijoni?

Uporabnost? Its literally worth a million bux. Get it?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

kingsix ::

Se strinjam- 1 BTC je lahko 1 mil. Zakaj pa ne.
Kar mi ni všeč glede BTC'ja je sam community. Ti, kakob, si lep primer tega - žališ, imaš BTC tunnel vision, vse ostalo je shitcoin, vsa ostala tech je shit itd.
To se seveda potem tudi pozna na samem Bitcoin blockchainu, ki zaradi takih osebkov ne dobi potrebnih updatov etc.
Zdaj ga pač drži for first mover advantage in nič drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

kakob ::

kingsix je izjavil:

Se strinjam- 1 BTC je lahko 1 mil. Zakaj pa ne.
Kar mi ni všeč glede BTC'ja je sam community. Ti, kakob, si lep primer tega - žališ,


Ne žalim. Tako pač je.

kingsix je izjavil:


imaš BTC tunnel vision, vse ostalo je shitcoin, vsa ostala tech je shit itd.


Vse ostalo je res konjski šit. Pa kaj naj, se pretvarjam da ni? Kako je to boljše?

kingsix je izjavil:


To se seveda potem tudi pozna na samem Bitcoin blockchainu, ki zaradi takih osebkov ne dobi potrebnih updatov etc

Ja ful se pozna, a ni bil ATH par urc nazaj?

V igri so biljoni. Ne moreš to updejtat tako kot tvojo winblows mašino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

kingsix ::

Pa da grem nazaj glede ostalega "shit techa": očitno se ne zavedaš, da še je vse trenutno highly experimental in seveda, se bodo dogajale napake.

Problem je, da ljudje temu techu dajejo preveliko vrednost. Tako BTC kot vse ostalo bi doživljajo večji/hitrješi napredek, če nebi ljudje le-tem pripisovali velike vrednosti in z tem povečevali tveganj.

Če bi bil BTC 50EUR bi že zdavnaj bile težave odpravljene.
Če bi ETH bil 5EUR se o tem bugu nebi govorilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

kakob ::

Mogoče je čas za nov updejt ether walleta!

kingsix ::

Btw. ETH je star recimo, da 2 leti.

Pri takih letih je tudi BTC imel težave..
https://en.bitcoin.it/wiki/Value_overfl...
https://bitcoinmagazine.com/articles/bi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

kakob ::

kingsix je izjavil:



Če bi bil BTC 50EUR bi že zdavnaj bile težave odpravljene.
Če bi ETH bil 5EUR se o tem bugu nebi govorilo.


Worthless altcoini so playground. Če bo kakšen tehnološki izum worthy, ga ni problem asimiliart v btc.

kingsix ::

Po tvoji logiki bi lahk ovse imeli po eno..torej ena vrsta avtomobila, ena vrsta PC'ja, ena vrsta GSM'a.

kakob ::

kingsix je izjavil:

Po tvoji logiki bi lahk ovse imeli po eno..torej ena vrsta avtomobila, ena vrsta PC'ja, ena vrsta GSM'a.


Koliko različnih valut imaš v svoji fizični denarnici v hlačah?


Iz koliko maternic si se izkotil?

kingsix ::

Čakaj..a nisi rekel, da naj spizdimo z starbuxx transkacijami? Kaj nam bo v denarnici valuta, ki je po tvojem ne smemo uporabljat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

kakob ::

kingsix je izjavil:

Čakaj..a nisi rekel, da naj spizdimo z starbuxx transkacijami? Kaj nam bo v denarnici valuta, ki je po tvojem ne smemo uporabljat?


Narobe. Pravilen odgovor je 'ena'.

kingsix ::

..se mi je zdelo, da nimaš pravega odgovora na svojo kontradiktornost.

hamez66 ::

No, pač, tip, ki je napisal Solidity je pač napisal tudi beden wallet, ki je že 2x pošteno zajebal. Seveda ni sam pisal vsega in ne poveličujem tega, ti se zaradi zaljubljenosti v ETH zapenjaš v brezveznosti. Tvoja definicija "Vitalikovega programerja" je očitno to, da mora biti v Eth foundation, moja je pa malo drugačna. Vse, kar sem želel povedati, je, da je tip, ki je co-founder Ethja in ki je bil glavni programer in vodja projekta in kreator Solidityja, imel podobno vlogo tudi pri Paritiju, in da je to velika blamaža. Na srečo večina eth investitorjev ni posebej izobraženih, zato se to na ceni ethja ne pozna. Na srečo zato, ker tudi jaz holdam nekaj teh ethjev.

Tvoje definicije so pa pač drugačne. Samo da mi bluziš, da pišem o nečem, o čemer nimam pojma, je neumnost in žalitev. Očitno več vem od tebe, saj razen tega, da tip ni član Eth foundationa, nisi nič pametnega napisal. Tako da lahko greš v kot in moliš za svoj ETH, ali pa končno napišeš kaj pametnega.

Konec koncev tudi Vitalik ni "napisal" ethja, ampak forkal mastercoin in gradil na tem.Pa ni sam pisal, ampak so mu pomagali še mnogi drugi. Open source pač tako deluje. Brezveze, da se zapenjaš za bullshit.

Pa nikjer nisem trdil, da je kriv ETH foundation. To ti iz nekje vlečeš. Moja definicija Vitalikovega programerja pač ni, da je član ETH foundationa. Tip je pomemben, ker je napisal Solidity. A veš, un jezik, ki se uporablja za smart contracte. Se pravi je tip, ki je napisal jezik za smart contrakte, poskrbel že za 2 major zajeba. Sicer v svojem walletu in ne v ETH omrežju, ampak nikjer nisem napisal, da je zajebal ETH, napisal sem, da je Vitalikov programer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

kingsix ::

hamez66 je izjavil:


Ja, neumno je držat miljone v pametnih pogodbah. Se pa tudi v realnem svetu določene pogodbe spremenijo, kaj se izbriše, kaj se doda, saj okoliščine ali sprememba zakonodaje to zahteva. Spore pri pogodbah rešujejo sodišča, pri ETHju je pa vrhovni sodnik Vitalik, ostali morajo pa požegnati njegove ideje. Kdo točno so ti ostali, mi pa niti ni jasno.

Ja, v podrobnostih se zadeva med dao in parity nekoliko razlikuje. Tokratni zajeb ima večjo dolarsko vrednost, ampak nižjo ETH vrednost. Tam je bil kriv hacker, pri Parity pa kar Vitalikov programer. ETH so promovirali kot "koda je zakon" (code is the law), ampak smo ravno pri DAO videli, da temu ni tako.

Meni osebno je vseeno, v bitki nimam konja, puščati miljone v teh pogodbah mi je bila pa že od štarta velika neumnost. Neumno se mi zdi, da ta Parity promovirajo kot multi sig wallet, potem pa denar pokradejo/uničijo brez poznavanja enega samega ključa. Pri bitcoinu, kjer multi sig deluje, moraš pač poznati zahtevano število ključev, pri Parity "multi sig" je pa dovolj, da znaš pohackat pogodbo.


Tole si napisal.
Prvo si Vitalika predstavil nekako kot vrhovnega poveljnika ETH. Potem si pa napsial, da je to naredil njegov programer - kar pa enostavno ni res. To je vse kar sem ti hotel razložit.
- A je Parity napisal Gavin Wood?
- A je Gavin Wood programer katerega je Vitalik najel za "pisanje" Parity Walleta?
- A je Parity wallet kakorkoli endorsan itd. z strani EF/Vitalika?

Če lahko vse odgovoriš z DA, potem tvoja trditev drži, če ne pa pač ne. Vse ostalo je le šum in FUD.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

kakob ::

kingsix je izjavil:

..se mi je zdelo, da nimaš pravega odgovora na svojo kontradiktornost.


Kakšno kontradiktornost neki. Use blockchain where blockchain use is due.

Za tvoje starbux txe uporabi paypal. ktnxbai

kingsix ::

kakob je izjavil:

kingsix je izjavil:

Po tvoji logiki bi lahk ovse imeli po eno..torej ena vrsta avtomobila, ena vrsta PC'ja, ena vrsta GSM'a.


Koliko različnih valut imaš v svoji fizični denarnici v hlačah?


Iz koliko maternic si se izkotil?


Am..torej bom vseeno moral uporabit drugo valuto (EUR, USD) in ne BTC?

hamez66 ::

Gavin Wood je napisal Solidity. Se pravi še en nivo višje od walletov in ostalega bullshita. Potem je pa na podlagi svoje kreacije Solidity napisal tudi Parity. Ni problem, da je napisal fail wallet, problem je, ker glavni kreator Soliditya ni sposoben napisat pametnega walleta.

Vitalik ga ni najel, saj sta oba co-founderja ETH projekta. Ja, Vitalik je vrhovni poveljnik ETHja. Gavin Wood pa morda celo 2. oseba v ETH ekosistemu.

kingsix ::

hamez66 je izjavil:

Gavin Wood je napisal Solidity. Se pravi še en nivo višje od walletov in ostalega bullshita. Potem je pa na podlagi svoje kreacije Solidity napisal tudi Parity. Ni problem, da je napisal fail wallet, problem je, ker glavni kreator Soliditya ni sposoben napisat pametnega walleta.

Vitalik ga ni najel, saj sta oba co-founderja ETH projekta. Ja, Vitalik je vrhovni poveljnik ETHja. Gavin Wood pa morda celo 2. oseba v ETH ekosistemu.


Ni niti blizu 2. osebe in ni napisal Solidity - je naredi prvo spec... preberi citate ali pa si sam poišči:
https://slo-tech.com/forum/t701565/p570...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

hamez66 ::

No, kul, pač ni 2. oseba. Je pa napisal jezik za smart contracte, potem pa napisal še wallet, ki je poskrbel za dvojni major zajeb.

In ja, bilo je zraven še pač nekaj drugih ljudi, kar je pri tako velikem projektu logično.

Saj pravim, zapenjaš se zaradi definicije, kaj je Vitalikov programer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

kingsix ::

Pa saj veš, da Solidity ni edini jezik za smart contracte? Je pa najbolj popularen. Sicer pap rihaja v prihodnosti do večjih sprememb na tem področju.

Ne zapenjam se zaradi definicije - definicija je jasna. Ko nekdo navede npr v CV da trenutno dela pri GOOGLE... firma preveri in tam ne dela... eh.. to se le zapenjajo zaradi definicije.
Sem le dosleden glede navajanja informacij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

hamez66 ::

kingsix je izjavil:

Pa saj veš, da Solidity ni edini jezik za smart contracte? Je pa najbolj popularen. Sicer pap rihaja v prihodnosti do večjih sprememb na tem področju.


Super, odlično. Si lepo napisal - je najbolj popularen in tudi na strani Ethereuma so napisani primeri v Solidity.

In še bolj odlično je to, da bo prišlo do večjih sprememb, saj do njih mora priti.

kakob ::

kingsix je izjavil:

Pa saj veš, da Solidity ni edini jezik za smart contracte? Je pa najbolj popularen.




Solidity is stupidity.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

kingsix ::

kakob se strinjam. To bi lahko applial tudi na BTC npr.

kakob ::

Bitcoin? Nobody goes there anymore -- its too crowded!!

DeeJay ::

Dejte se držat teme prosim. Odprita svojo temo o ETH-BTC vojni.
Če bi bil kak mod tolk prijazen, da popuca ta šodr bi blo pa še tolk bolš.

680x0 ::

DeeJay, glede na to, da si insider, lahko poveš kaj se dogaja? Uraden Slack je zaprt, uradni Reddit je zaprt, managent pa je izgubil živce in se spravil na community?

 imgur

imgur

CoreySteel ::

Že od vsega začetka brišejo negativne poste. Ni to (žal) nič novega :P
Verjetno so dali na privat subbreddit, da so ga v tem časi "počistili".
Twitter: @CoreySteel_

Kebo ::

Hahah, folk je salty, kar je dober pokazatelj, da je dno blizu.

kingsix ::

Saj na bitcoin reddita tudi vlada cenzura...pa ne jamrate nikjer.

Drugače pa ja... ICONOMI reddit je menda najbolj negativen reddit vseh teh projektov....so pa dejansko edini ki izdajajo finančne reporte, so med redkimi, ki imajo produkt itd. Skratka, zdi se mi da je v kripto svetu bolje ostat le pri whitepaper in bs marketingu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

EC9 ::

680x0 je izjavil:

DeeJay, glede na to, da si insider, lahko poveš kaj se dogaja? Uraden Slack je zaprt, uradni Reddit je zaprt, managent pa je izgubil živce in se spravil na community?

"[–]jani8x
Actually I’m not patient anymore. This community feels like backstabbing all the time (with few bright exceptions), searching for slightest details to s**t on. Might really have been last monthly AMA because of how things are going."

Ali ni v cryptosvetu važno samo to, da cena raste? In očitno raste.

Ali vodstvo ICN-ja karkoli omejuje pri tem, da bi sredstva "podjetja" uporabljala za to, da drži določeno ceno?
S tem ne mislim ETH-je, ki naj bi jih burn-ali in s tem dvigovali ceno, ampak na to, da bi za držanje nivoja cene ICN uporabljali sredstva podjetja, ki so jih dobili od kupcev žetonov?

FrRoSt ::

kingsix je izjavil:

Saj na bitcoin reddita tudi vlada cenzura...pa ne jamrate nikjer.

Drugače pa ja... ICONOMI reddit je menda najbolj negativen reddit vseh teh projektov....so pa dejansko edini ki izdajajo finančne reporte, so med redkimi, ki imajo produkt itd. Skratka, zdi se mi da je v kripto svetu bolje ostat le pri whitepaper in bs marketingu.


Hja, .... saj morda ravno zato. ;)

Bolje ostati v megli in prodajati meglo, ... kakor pa izdajati finančna poročila in razkaditi meglo, ... ali kako!? ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

680x0 ::

kingsix je izjavil:

Drugače pa ja... ICONOMI reddit je menda najbolj negativen reddit vseh teh projektov....so pa dejansko edini ki izdajajo finančne reporte, so med redkimi, ki imajo produkt itd. Skratka, zdi se mi da je v kripto svetu bolje ostat le pri whitepaper in bs marketingu.


No, obdobje od ICO-ta pa do nekaj mesecev po prvem napovedanem lansiranju produkta je povezano s hajpom in nima osnove. Po lansiranju produkta, ali če ta zamuja, takrat pa je čas streznitve, ko se presoja realno vrednost produkta glede na vložek.

Znaš napisat par ICOtov, kjer tudi po 1 letu po samem ICOtu vrednost coina raste?

FrRoSt je izjavil:

Bolje ostati v megli in prodajati meglo, ... kakor pa izdajati finančna poročila in razkaditi meglo, ... ali kako!? ;)


Hja, v realnem svetu morajo podjetja delničarjem pripravljati četrtletna ali letna poročila, ne glede na to ali so podatki všečni ali ne. Shemi, kjer se prave rezultate skriva, se ne reče podjetje ampak ponzijeva shema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 680x0 ()

DeeJay ::

680x0 je izjavil:

DeeJay, glede na to, da si insider, lahko poveš kaj se dogaja? Uraden Slack je zaprt, uradni Reddit je zaprt, managent pa je izgubil živce in se spravil na community?

 imgur

imgur


Že večkrat povedano nisem noben insider.
Slack so zaprl, ker je blo iz dneva v dan več scammerjev gor. Še vedno pa mamo dostop vsi, ki smo bli registrirani do takrat.
Reddit men še vedno dela in ne vem od kje ideja, da je zaprt?

CoreySteel ::

/r/ICONOMI je bil na privat.
Twitter: @CoreySteel_

DeeJay ::

CoreySteel je izjavil:

/r/ICONOMI je bil na privat.

Zdej ni več ali pač? Ker ne vem kako to zgleda.

DeeJay ::

Evo odgovor glede reddita:
https://www.reddit.com/r/ICONOMI/commen...

DeeJay ::

««
8 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13527996 (10144) Mato989
»

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i) (strani: 1 2 3 488 89 90 91 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
4505854072 (215562) Machete
»

25 milijard dolarjev v 30 dneh. Je na trgu kripovalut balon? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
9531262 (25030) sniff

Debata o Ethereumu

Oddelek: Loža
4611271 (8949) Tilen

Več podobnih tem