» »

Cofound.it / ICONOMI

Cofound.it / ICONOMI

««
2 / 13
»»

K0l1br1 ::

Poglej si nastavitve časa, če se ti ujema na pcju in telefonu. Mene danes bitstamp tako zajebava, se mi pa nočeta uri uskladiti.

Tody ::

To je prvo kar sem naredu :) Briga me če jim tehnologija ne dela, naj majo backup, naj mi pošljo sms, naj me dajo na videochat ne pa da se mangupirajo kle.

DeeJay ::

Ne vem če tuki kdo kej spremlja. Najbolš da jim pišeš na Reddit:
https://www.reddit.com/r/ICONOMI/

marS ::

ja tudi jaz sem imel ta problem. Ukinil so 2FA SMS avtentikacijo. Pisal na support. Hoteli vedet account, kolk mam gor, od kje sem, itd...dal, podatke, mi odprli stran brez 2FA da sem vklopil Google avtentikator in ga snel na tlf.
Zdaj ok.
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Tody ::

jaz mam že zdej googlov 2F, če me še enkrat vprašajo koliko denarja imam gor in kdaj sem naredu kako transakcijo, se jim bom tm osebno narisal...

DeeJay ::

Madona kako si se razhudu.... ekipa nardi zastonj platformo s pomočjo katere boš lahko zaslužu lep denar, ti bi jih pa kr tepu .... kam gre ta svet. Ponudš roko, dobiš pa na gobec.
Za take obstaja naziv: Ungrateful & impatient b*****

Tody ::

Zastojn? Niti ne, njihov odnos me bolj moti, kot pa karkoli drugega. Ti veš koliko si zapravil prejšni mesec v merkatorju v znesku, stvari ki si jih kupil in koliko popusta si dobil?

Seveda brez da greš kam pogledat?

Mislim da ne, te informacije niso pomembne in si jih ne zapomniš.

Ko sem se razpištolil sem dobil normalen ticket, ker smo me spraševali od kje sem kaj sem katere telefon sem dal in kater email sem uporabil. Nedelovanje ni bila moja krivda, če jim komponenta za 2F ne dela, se bi lahko opravičil in mi pomagal rešit stvari ne pa da želijo da jim povem stvari zarad katerih uporabljam njihovo platformo.

Poleg tega 5 dni za rešitev tega ticketa? Če bi bil na krakenu 5 dni brez dostopa do accounta se bi vrjetno že komu odpeljal. Hvala bogu jaz tukaj držim in ne trgujem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

DeeJay ::

Varnost je na prvem mestu tuki. Ne morjo ti kr odpret accounta, dokler ne vejo, da si ti res lastnik.
Mene bi bl skrbel, če te nebi spraševal vseh teh podatkov.

kingsix ::

Tody je izjavil:


Poleg tega 5 dni za rešitev tega ticketa? Če bi bil na krakenu 5 dni brez dostopa do accounta se bi vrjetno že komu odpeljal. Hvala bogu jaz tukaj držim in ne trgujem.


Kraken? Poskusi si zjahat kaj dostop pa potem piši.
Kolega je bil brez dostopa dobre 3 tedne od prvega ticketa, ko je imel težave z 2FA.

Platforma bo na začetku imela določene poporodne težave tudi zaradi evokucije/razvoja le te.

Mani ::

A je blo kje kaj omenenjeno, kdaj se lahko BLX kupi tudi z ostalimi coini in ne samo BTC in ETH.
Pred kratkim sem naložil na račun CFI ampak še vedno lahko s tem samo nalagaš...
Pomagajmo si med samo :)
KUCOIN Exchange: https://www.kucoin.com/#/?r=1bf2f
BINANCE Exchange: https://www.binance.com/?ref=16629068

DeeJay ::

Naj bi se dalo z € in $ do konca leta enkrat. Za ostale coine pa ne vem.

kakob ::

Tody je izjavil:


Fantje tole je katastrofa ratal.


Nah, to je katastrofa že od same ideje dalje. Le da bebki tega še niso ugotovili.

lambda ::

DeeJay je izjavil:

ekipa nardi zastonj platformo s pomočjo katere boš lahko zaslužu lep denar, ti bi jih pa kr tepu .... kam gre ta svet. Ponudš roko, dobiš pa na gobec.
Za take obstaja naziv: Ungrateful & impatient b*****

Sj niso zastonj delali. Folk jih je dobr založil z $

Sicer pa:
ICO PRICE $0.126
CURRENT PRICE $1.923
ROI SINCE ICO +1430%
ETH ROI SINCE ICO +2526%

Kako pretirano jamranje je odveč. Razen tiste je za razumet, ki so kupovali zadnje mesece in zdj bagholdajo.

Tody ::

Ko ostanes brez dostopa in je vprasanje supporta, ce zelite resetirati 2F potem povejte zadnjo transakcijo ki ste jo naredil, tocen datum in tocen znesek.... Sej pol k sem popizdil so hitr zrihtal

šernk ::

hvala bogu da preden ti odklenejo acc povprašajo po podatkih. skrbelo bi me če bi ti kar izklopili zadevo.

meni je lastpass autenticator nehal delat ob formatiranju mobitela in so potem to zahtevali od mene:

Please provide us with the following information:

-5 or more unique sites you have saved in your vault (common sites like Amazon, and social and email domains do not count)
-Current and previous IP addresses (to match past successful IP logins)
-Detailed payment information (simple "Paypal" or "credit card" does not suffice) if applicable.
-Your master password hint

Let me know if you need any further assistance.

sem imel kar probleme dobit par starih IPjev, na srečo sem se spomnil da forumi shranjujejo IPje prispevkov in sem srečen nad zahtevnostjo za izklopit 2 step avtentikacijo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

perci ::

Hehe, ženi so včeraj ukradli iphonea. Očitno je bil tip dovolj pameten, da ga je resetnu, ker ga na "find my iphone" sploh ni med device-i.

Ampak hotel sem v bistvu povedat to, da sem ji iz iclouda poskušal povrniti imenik (da bi uporabljala en začasen telefon preden kupi novega), pa je icloud zahteval two factor authorization. Izjemno praktično, glede na to, da telefona, kamor sistem pošlje kodo, NIMA VEČ :). Varianta je tudi, da ti pošlje sms, vendar tudi to ni varianta, ker pred torkom ne bo dobila nove SIM z isto številko.

Skratka, ta meja med varnostjo in (ne)praktičnostjo, je precej tanka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

sarma832 ::

Za 2fa je pomoje najboljse Authy aplikacija. Lahko si backupas profile in lahko z geslom ki je seme potem tudi recoveras v kolikor menjas telefon

Tody ::

No sej sem jim potem povedal, ostale podatke, koliko denarja je gor pa človek težko pove ker tudi to niha dnevno lahko za 200 USD...

Sicer mam pa email pri njih registriran in tudi telefonsko številko, naj mi pošlejo kodo na SMS in potrditveno povezavo na email... Meni se to zdi čisto dovolj. Če so mi pa oboje spizdil pol pa jeba ane :)

DeeJay ::

dronyx ::

DeeJay je izjavil:

Update za mesec avgust:
https://medium.com/iconominet/iconomi-m...

The ICONOMI team is growing fast. Check out our about page to see some of the new faces.

Kapo dol. CEO si je privoščil simpatično "Personal Assistant".

gruntfürmich ::

kapo dol da še objavljajo zadeve in delajo. večina icotov je zdaj že prodanih od lastnikov, ki se sončijo na bahamih...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kingsix ::

Iconomi je res imo najbokjše kar se je izcimilo iz kateregakoli ICOta..oz vsaj med top 3.
So med redkimi ki imajo dejansko produkt in dobre poslovne rezultate. Zakaj tega ne odraža cena ICN mi ni točno jasno. No, vam da obstaja issue z uporabnostjo samega ICN...vendar so zunaj tokeni katerih cene so že ne vem kolikšne in vse kar imajo je whitepaper. Noro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

kakob ::

kingsix je izjavil:

Iconomi je res imo najbokjše kar se je izcimilo iz kateregakoli ICOta..oz vsaj med top 3.
So med redkimi ki imajo dejansko produkt in dobre poslovne rezultate. Zakaj tega ne odraža cena ICN mi ni točno jasno.


Nora je predvsem nespamet takih kot si ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

gruntfürmich ::

kingsix je izjavil:

So med redkimi ki imajo dejansko produkt in dobre poslovne rezultate. Zakaj tega ne odraža cena ICN mi ni točno jasno.

?
ehmmm, kakšen je dejanski produkt?
kakšni so dobri poslovni rezultati?
in ni ti jasna zakaj je cena takšna kot je?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kingsix ::

@kakobob

Je res..moja nespamet je čist nora. Tako nora, da sem si z kripto kupil stanovanje...ostalo ponovno investiral, si investirano izplačal že 3x in mi sedaj ostaja za ponoven nakup 2eh stanovanj, pri današnjih cenah.
Vse to iz tam skupno 3k investicij.
Res je... noro neapameten. Moral bi vzet hipoteko na 30 let in odplačevat kot ovca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

dronyx ::

@kingsix: Prisežeš da je vse res? :D

kakob ::

kingsix je izjavil:

@kakobob

Je res..moja nespamet je čist nora. Tako nora, da sem si z kripto kupil stanovanje...ostalo ponovno investiral, si investirano izplačal že 3x in mi sedaj ostaja za ponoven nakup 2eh stanovanj, pri današnjih cenah.
Vse to iz tam skupno 3k investicij.
Res je... noro neapameten. Moral bi vzet hipoteko na 30 let in odplačevat kot ovca.


A ti niso povedali da Barbie hiške ne štejejo.

gruntfürmich ::

kingsix je izjavil:

@kakobob

Je res..moja nespamet je čist nora. Tako nora, da sem si z kripto kupil stanovanje...ostalo ponovno investiral, si investirano izplačal že 3x in mi sedaj ostaja za ponoven nakup 2eh stanovanj, pri današnjih cenah.
Vse to iz tam skupno 3k investicij.
Res je... noro neapameten. Moral bi vzet hipoteko na 30 let in odplačevat kot ovca.

nobeden te ne sprašuje koliko si zaslužil zaradi ikonomija ampak se fokusiraj na moja prejšnja uprašanja, kakšen je produkt, kakšni so lahko poslovi rezultati, kaj sploh delajo?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

dronyx ::

gruntfürmich je izjavil:

nobeden te ne sprašuje koliko si zaslužil zaradi ikonomija ampak se fokusiraj na moja prejšnja uprašanja, kakšen je produkt, kakšni so lahko poslovi rezultati, kaj sploh delajo?

no ja, saj verjeten tudi za ostalih 800++ coinov ti tega ne zna nihče čisto natančno razložit.

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

@gruntfürmich

Nisem odgovarjal tebi, ampak kalobobu, kdor je očitno pač eden izmed tistih, ki so zamudili kripto-vlak sedaj pa se bojijo vložit. Kakorkoli...

Ti pa si poglej na njihovi strani kaj delajo... morda se registriraj in malo poklikaj. Če si funkcionalno pismen boš sam prišel do odgovorov.

Pa če nimaš nič pametnega za dodat pač bodi tiho...o balonu pa govoriš že leto dni..od takrat pa cene x30.

@dronyx preberi dva odstavka gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

gruntfürmich ::

ne razumem iz strani kaj dejansko delajo. bolj mi to deluje kot mešanje dreka, enako kot ostalih 1000 kojnov...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kingsix ::

No ok..potem ti pač manjka osnovno razumevanje kripto-sveta. Nič zato..še je čas in z tem upanje zate.
Ti svetujem, da pustiš takšne teme pri miru in morda sodeluješ v temah kot je prepperstvo, avti, računalniki, magna in podobno.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

blackbfm ::

o balonu pa govoriš že leto dni..od takrat pa cene x30


Pa tocno to je balon, da x30 zraste v tako kratkem casu.. To je zato ker se nikomur ne sanja kolk je to dejansko vredno in kam to sploh pelje.

gruntfürmich ::

kingsix je izjavil:

No ok..potem ti pač manjka osnovno razumevanje kripto-sveta. Nič zato..še je čas in z tem upanje zate.
Ti svetujem, da pustiš takšne teme pri miru in morda sodeluješ v temah kot je prepperstvo, avti, računalniki, magna in podobno.

lp

glej, sva verjetno oba že dolgo v kripto sceni, ampak vseeno ni treba da pišeš neumnosti in klobasaš o nekih produktih...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kingsix ::

blackbfm je izjavil:

o balonu pa govoriš že leto dni..od takrat pa cene x30


Pa tocno to je balon, da x30 zraste v tako kratkem casu.. To je zato ker se nikomur ne sanja kolk je to dejansko vredno in kam to sploh pelje.


Če bi spremljal kripto-teme bi vedel, da tudi sam večkrat izpostavim da (verjetno) gre za balon. Ni pa seveda rečeno, glede tega obstajajo izjeme ala inovacije (blockchain, smart contracts itd.) itd.
Cene pa os visoke zaradi tega kar si navedel: nihče ne ve kam to sploh pelje. Morda nikamor. Mislim, da je vsem jasno da je 98% kripto totalno ničvrednih in jih ima le nekaj kak potencial. Jaz sem imel EUREUR kratkoročno v marsikateri kriptovaluti v katero res nisem verjel in sem vedel da je totalen bullshit..ampak zadeva je rastla in sem pač čimprej prodal. Vseeno lahko situacijo izkoristiš sebi v prid ter kaj zaslužiš. Ali ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

kakob ::

kingsix je izjavil:

@gruntfürmich

Nisem odgovarjal tebi, ampak kalobobu, kdor je očitno pač eden izmed tistih, ki so zamudili kripto-vlak sedaj pa se bojijo vložit. Kakorkoli...


Haha.

https://slo-tech.com/forum/t702172/p564...

Zdaj, nekaj ur kasneje, je številka vsaj dvojna.

Iconomi je še vedno uber megla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

kingsix ::

Potem pa pojasni zakaj je Iconomi megla.
Nasprotnih informacij imaš več kot dovolj. Na tebi je da argumentiraš svojo izjavo.
BTC pa ima vrednost od kod? Tukaj je vsaj vzadaj podjetje in produkt.
Lahko pa podaš kam ti vlagaš, to pa morajo bit res neverjetni tokeni/coini z nepremagljivimi foundamentals.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

kakob ::

kingsix je izjavil:

Potem pa pojasni zakaj je Iconomi megla.
Nasprotnih informacij imaš več kot dovolj. Na tebi je da argumentiraš svojo izjavo.
BTC pa ima vrednost od kod? Tukaj je vsaj vzadaj podjetje in produkt.
Lahko pa podaš kam ti vlagaš, to pa morajo bit res neverjetni tokeni/coini z nepremagljivimi foundamentals.


SP500 outperforma sklade z aktivnim upravljanjem zaradi nižjih provizij pri kockanju s tvojim denarjem.

Ne vem al si zabit al se samo delaš, podjetje ki stoji na megli ne legitimira megle.

99% je v nepremagljivem BTC, jasno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

gruntfürmich ::

kingsix je izjavil:

Potem pa pojasni zakaj je Iconomi megla.
Nasprotnih informacij imaš več kot dovolj. Na tebi je da argumentiraš svojo izjavo.
BTC pa ima vrednost od kod? Tukaj je vsaj vzadaj podjetje in produkt.
Lahko pa podaš kam ti vlagaš, to pa morajo bit res neverjetni tokeni/coini z nepremagljivimi foundamentals.

kakšen je produkt?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Tody ::

Produkt je fond, ki ga upravljajo oni in ne ti, vlagajo tudi v ico-te. Ali so uspesni? Da vsi kreteni ki smo vlozili smo profitirali. Vsi ki sprasujejo kaj kupit, je lahko odgovor njihov fond btx. Icn coin je bil samo za zacetni kes zbrat in pac nima neke ekstra funkcije...

gruntfürmich ::

kje pa se vidi rezultat tega fonda?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Tody ::

Izvoli da se ne boš pretegnil :)

https://www.iconomi.net/dashboard/#/IND...

kingsix ::

gruntfürmich ..ali si troll ali pa se vtikaš v nekaj o čemer nimaš pojma.

V vsakem primeru: nehaj smetit temo z svojim bullshitom.

Pa bom še dodal:
https://medium.com/iconominet/iconomi-m...

Pa še citat:
Since the ICONOMI platform opened for registration, more than 16,000 new users have signed up, depositing over $101.6M in digital assets.


Pa tukaj še je Q2 financial report:
https://medium.com/iconominet/iconomi-f...

Iconomi je podjetje, ki trenutno v LJ zaposljuje cca 25 ljudi..ampak je..vse je le megla. Teh 25 ljudi dobi plačo v megli, država dobi prispevke,davke v megli, sklad pretvori 100+ mil investicij v meglo. BTC je edini ki ni megla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

lambda ::

Po ICONOMIju leti toliko dreka predvsem zato, ker se je za vlagatelje obnesel slabše kot če bi preprosto držali ETH.

kingsix ::

Saj pa to ni nič takega. Sklad se nikoli ne bo odrezal enako dobro kot se je najboljši asset, katerega vsebuje. Point sklada je ravno v tem, da investitorji razpršijo tveganje in si poenostavijo vlaganja. Torej, da se približa investiranje v kripto to the mom and pop's type of people.

lambda ::

Ne gre za najboljši asset, gre za asset katerega so zbirali v zameno za tokene. In za platformo na kateri temeljijo.

perci ::

ICN ni sklad

kingsix ::

Sem mislil, da imaš v mislih vložek v njihov sklad - BLX ali CCP.
Ti pa misliš ICN...ja trenutno se je obnesel slabše, ampak malenkost.
Težava ICN je, da se ne razjasnijo 100% glede njegove uporabnosti (no saj to je težava 80% teh ICO tokenov). Trenutno služi za buyback'e in burne ter investiranje v njihov sklad... Bomo videli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

lambda ::

kingsix > investitorji razpršijo tveganje in si poenostavijo vlaganja

Razpršitev tveganja? Sprejmejo tveganje ETH platforme in ICONOMI ekipe/produkta (open source itak ni nič, transparenca poslovanja se pa odraža v quaterly reportih in reddit AMA). Skratka si nekje na podobnem, kot če bi imel na borzi.

kingsix > trenutno se je obnesel slabše, ampak malenkost.

ROI vs ETH -51%

kingsix ::

Veliko lažje je za nekoga, ki nima pojma o tem vložit preprosto v tale sklad. Zato so tudi dobili sedaj v dobrem mescu dni 100mil investicij. Skratka tukaj je potencial da kripto približajo ne-veščim.

Ja, jaz sem pogledal na hitro na blockfolio mojo investicijo....sem pretvoril ETH v ICN kasneje in ne v ICO..Sem pravzaprav na veliko boljšem, kot če bi držal ETH.
Ampak imo, če se razjasnijo glede ICN uporabnosti itd. je tukaj veliko potenciala. Ampak to je ČE ČE ČE. Skratka, jaz bom tuakj malo tvegal in še držal ICN. Mi je pa žal da nisem prodal ko je bil 5EUR, kot sem imel v planu.

Skratka moj prvoten point pred bullshitom od gruntfürmich in kakoob je bil:
Iconomi dejansko imajo ekipo, produkt in se nekaj dogaja. Po drugi strani pa so tokeni, ki so bili ugotovljeni za scam in še kar imajo visoke cene...ali pa ico, ki še vedno ima le whitepaper ter spletno stran - cena je visoko. To sem le hotel izpostavit pred nadaljno besedno drisko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()
««
2 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13528272 (10420) Mato989
»

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i) (strani: 1 2 3 488 89 90 91 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
4505858132 (219622) Machete
»

25 milijard dolarjev v 30 dneh. Je na trgu kripovalut balon? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
9531587 (25355) sniff

Debata o Ethereumu

Oddelek: Loža
4611314 (8992) Tilen

Več podobnih tem