» »

Tuje revije & časopisi

Tuje revije & časopisi

rusalex12 ::

Zdravo,

zanima me na katere tuje revije & časopise ste naročeni oz. jih spremljate? Kako ste z njimi zadovoljni?

Iščem nekaj kar bi predvsem pokrivalo ekonomijo&gospodarstvo, politične zadeve (bistveno stvari, ki se prepletajo z ekonomijo&gospodarstvom, ostalo me ne zanima), ter morda še kaj malega tehnike/znanosti.

Najverjetneje bi bila tedenska izdaja dovolj, seveda zgolj elektronski dostop.

Dobro leto sem že naročnik na Finance, zdaj pa še iščem nekaj za svetovne novice. Nagibam se k The Economistu...

Mnenja / predlogi?

Tarzan ::

Finance so drek. še za rit obrisat so bolj slabe. Lahko fašeš še kako infekcijo. Guglit.

Furbo ::

Finance so še najboljši cajteng pri nas, drek so razne slovenske novice in podobna navlaka.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

rusalex12 ::

Tarzan je izjavil:

Finance so drek. še za rit obrisat so bolj slabe. Lahko fašeš še kako infekcijo. Guglit.


Si lahko konkreten? Zakaj niso v redu, ter kaj je boljša alternativa?

Ne vem, zaenkrat se mi zdijo edini časopis na slovenskem trgu za katerega sem še pripravljen plačat. Zagotovo pa pokrivajo specifično vsebino, ki te mora vsaj malo zanimat.

O objektivnosti se pa pri vseh časopisih da debatirati, precej je osvisna tudi od posameznih novinarjev (vsaj v Sloveniji). Za razliko od ostale slovenske ponudbe so Finance v 100% tuji lasti - Švedska družba Bonnier, ki deluje v 15 državah.

Drugače me pa zdaj bolj zanimajo tuji časopisi. :-)

pirat ::

Poglej tole spletno stran: https://issuu.com
Po kategorijah imas kar precej revij uploadanih in si izberes podrocje, ki re zanima...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ukinili so zurnal24.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9518360 (13723) BALAST
»

Pogledi Slovenije (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
33452417 (39842) Gregor P
»

Na katero revijo se naročiti?

Oddelek: Loža
203669 (2697) mikena

Konec je z Janšo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8216536 (14628) Gandalfar
»

a je v sloveniji res taka stala (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
546572 (4863) repo

Več podobnih tem