» »

HOT - Hofer Telekom

HOT - Hofer Telekom

Temo vidijo: vsi
««
57 / 76
»»

MrStein ::

cortez je izjavil:

fantje, kaj vas muči ????

imamo SLO sim z 1000 enotami :

1. Iz SLO kličemo v DE - plačamo EU tarifo.

Ni res. Plača se 30 centov na minuto.
Kot piše tule: https://www.hot.si/tujina.html
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

cortez je izjavil:



imamo SLO sim z 1000 enotami :

4. V SLO izberemo tuje omrežje (TIM, VIP,...) kličemo v DE tujo oz. SLO številko - porabijo se X enote iz 1000 enot.
5. V DE kličemo DE številko - porabijo se X enote iz 1000 enot.
6. V DE kličemo SLO številko - porabijo se X enote iz 1000 enot.
7. V DE kličemo FR številko - porabijo se X enote iz 1000 enot.
8. V DE kličemo FR številko v Nemčiji - porabijo se X enote iz 1000 enot.
9. V DE kličemo DE številko v Slovenijo - porabijo se X enote iz 1000 enot.

To tudi ne drži. Na primer paket Hot Mini ima vključenih 1500 enot (minut) a za EU le 100, ne pa vseh. Torej ti v naštetih primerih odšteva od 100, ko jih zmanjka pa je € 0,03904 na minuto.

Heisenberg je izjavil:


lepo napisano, prosim dodaj še za roaming dohodni klici - sem v DE dobim klic iz SLO ali DE ali Afganistana

Dohodni klic v EU je zate zastonj: https://www.hot.si/tujina.html
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Nesta ::

MrStein je izjavil:

cortez je izjavil:



imamo SLO sim z 1000 enotami :

4. V SLO izberemo tuje omrežje (TIM, VIP,...) kličemo v DE tujo oz. SLO številko - porabijo se X enote iz 1000 enot.
5. V DE kličemo DE številko - porabijo se X enote iz 1000 enot.
6. V DE kličemo SLO številko - porabijo se X enote iz 1000 enot.
7. V DE kličemo FR številko - porabijo se X enote iz 1000 enot.
8. V DE kličemo FR številko v Nemčiji - porabijo se X enote iz 1000 enot.
9. V DE kličemo DE številko v Slovenijo - porabijo se X enote iz 1000 enot.

To tudi ne drži. Na primer paket Hot Mini ima vključenih 1500 enot (minut) a za EU le 100, ne pa vseh. Torej ti v naštetih primerih odšteva od 100, ko jih zmanjka pa je € 0,03904 na minuto.

Heisenberg je izjavil:


lepo napisano, prosim dodaj še za roaming dohodni klici - sem v DE dobim klic iz SLO ali DE ali Afganistana

Dohodni klic v EU je zate zastonj: https://www.hot.si/tujina.html



V primeru spara se odsteje od 6000 enot?

cortez ::

Ja, v primeru spara in izzija, se odšteva v EU od celotnega zakupa enot (300, 3000, 6000 enot ).

Zgornji primer je bil dal na splošno, v katerem 1000 enot lahko porabiš tudi v EU.

Jebac18 ::

Kako je z plačevanjem pri hotu oz. (Naročnino)??? gledam malo razliko bob- hot na hot bi šel predvsem, ker ne potrebujem papirologije.Torej če prav razumem si preko direktne bremenitve nastimam tisti znesek ,ki je potreben za določen paket in izpade ,kot da bi mel naročnino...

Lonsarg ::

Izpade ne čisto kot, pač pa zgolj podobno:
- vedno bosta dve naročnini plačana vnaprej (ker gre za predplačniško storitev moraš nastaviti da se avtomatsko napolni kadarkoli je naloženo manj kot za eno naročnino)
- ko boš zapravil nekaj denarja izven paketa(npr ekstra 2€ v tujini) boš namesto dodatnih 2€ trgano videl na izpisku, da ti je trgalo še enkrat celo naročnino (preostanek bo ekstra viden kot dobroimetje na računu)
- ko boš spet zapravil 2€ ekstra tega ne boš videl na bančnem izpusku, ker se pokrije iz tistega, ko ti je vnaprej eno naročnino ekstra trgalo
- ko se tega ekstra zapravljanja nabere za 1 naročnino boš spet videl da ti dol potegne eno ekstra naročnino

Če ti torej ni problem vnaprejšne plačevanja ter da moraš poleg bančnih izpiskov spremljati še stanje hot dobroimetja, drugih minusov niti ni.

Bye ::

Pozor, pri HoT-u ni možno izklopiti samodejnega vklapljanja tarife. FYI

Heisenberg ::

Jaz sem se na koncu pa le odločil proti HOT in šel na BOB.
zame prednosti BOBa so
-hitrejši LTE
-1€ cenejši na mesec
-brez problema lahko preklapljam med paketi
-več razpoložljivih GB prenosa v EU (4GB)

Samael ::

Povsem prepričan sem, da smo že imeli debato o tem, kar me zanima, ampak ta tema je tako preklemansko obsežna ... da bom raje vprašal, če komu ni pretežko (ponovno) odgovoriti.
Kako je s preklapljanjem med paketi? Recimo imaš HOT mini, želiš HOT maxi ... a to pomeni, da v aplikaciji / preko accounta preklopiš na HOT maxi, plačaš tarifo ... paket pa se ti dejansko vklopi 30 dni po izteku paketa HOT mini ali takoj (in predhodno plačilo za stari mini paket zapade)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Vazelin ::

Žal ne moreš takoj preklopit ampak po izteku obdobja.
Šele po izteku
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Samael ::

Ok, razumem, da preklop poteka po izteku obdobja, ampak a lahko novi paket "poklikaš" (določiš - aktiviraj tarifo) že vnaprej ali šele, ko se stari izteče (pri tem pa paziš, da gor ni dovolj denarja, da se stari avtomatsko ne podaljša)?
Upam, da sem vprašal dovolj jasno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

XS!D3 ::

Lahko prej poklikaš drug paket.

Samael ::

Aha, no to me je zanimalo. Torej kadarkoli aktiviram drugi paket, naložim denar za novo tarifo ... in nato še vedno visim na starem, dokler ni 30 dni mimo in avtomatsko preklopi na novega.
Hvala.

Bye ::

Ja, samo narejeno je tako nerodno, da v roku par sekund, ko naložiš dovolj dobroimetja, ti bo avtomatsko aktiviralo paket, ki si ga imel prej. Razen če vsakič, tj. 1x mesečno ne poklikaš drugi paket, kar nekako nima smisla. Tako da če želiš še naprej imeti enak paket in ga vklapljati po želji, ne bo šlo.

Samael ::

Nisem povsem razumel, če se to nanaša na moje vprašanje zgoraj, ampak če drži, kar so povedali pred teboj, lahko najbrž še pred iztekom paketa aktiviraš tarifo "start" (ki v bistvu ni 30 dnevni paket, ampak plačaš sproti po porabi) tako, da ti po izteku 30ih dneh najbrž ne bo avtomatsko aktiviralo paket, ki si ga imel prej, ampak boš do ročne aktivacije novega paketa na "startu" - po porabi.

Bye ::

Ja, na tvoje vprašanje se nanaša. Ne bo držalo - na tarifo "start" mi itak preklopi, ko želi sistem avtomatsko ponovno aktivirati izbrano tarifo, pa ni zadosti sredstev. Npr. danes, ko sem nafilal račun, mi je samodejno čez nekaj sekund aktiviralo tarifo, ki sem jo imel pred tem.

Samael ::

Ja to je nekako normalno, da ti ostane stari paket, takoj ko so zadostna sredstva, razen če si pred tem izbral (kliknil) drugi paket ali pa tarifo Start, mar ne?
Pa si?
(Mislim, da nisi povsem razumel moje vprašanje in odgovarjaš nekaj drugega.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Vazelin ::

Čist simpl je:
1. če samodejno podaljšuješ Hofer aktivira tisti paket, ki ga maš izbranega.
2. lahko si tekom enega meseca izbereš drug paket, ki bo veljaven s koncem obračunskega obdobja.
3. če ni sredstev za izbran paket na računu, ti aktivirajo start
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Samael ::

Vazelin je izjavil:

Čist simpl je:
1. če samodejno podaljšuješ Hofer aktivira tisti paket, ki ga maš izbranega.
2. lahko si tekom enega meseca izbereš drug paket, ki bo veljaven s koncem obračunskega obdobja.
3. če ni sredstev za izbran paket na računu, ti aktivirajo start

4. če po točki 3 sredstva prispejo na račun in vmes nisi spreminjal tarife, ti bo po Startu nazaj podaljšalo tisti paket, ki ga imaš izbranega (želi povedati Bye, ampak mene je zanimalo to, kar je tu napisano pod točko 2 ;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Bye ::

@samael
Nisem spreminjal v drugi paket (čemu?) niti sem aktiviral tarifo start. Ta se je sama aktivirala, ko je paket potekel in ni bilo zadosti kredita na računu.
Seveda je simpl, sam HoT je pač zakompliciral oz. onemogočil enostavno stvar, kar hočem povedati - ročno aktivacijo tarife, kadar sam želiš. Ali pa onemogočanje avtomatskega podaljševanja tarife, karkoli vam je ljubše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

Vazelin ::

ročno aktivacijo tarife, kadar sam želiš.

Mislim, da je to z namenom. ;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Samael ::

Vazelin je izjavil:

ročno aktivacijo tarife, kadar sam želiš.

Mislim, da je to z namenom. ;)

Seveda. Če bi ti takoj, ko spremeniš paket in plačaš novega, tega tudi aktiviralo, bi avtomatsko izgubil denar starega predčasno prekinjenega paketa, razen, če bi še dalje zakomplicirali in sorazmerna sredstva predčasno prekinjenega paketa pripisali novemu.

Meni se zdi tako kot je samo po sebi razumljivo (foolproof - ljudje ne jamrajo, da jim je izginil denar prejšnjega, predčasno prekinjenega paketa), nisem pa bil povsem prepričan, da tudi HOT tako deluje, pa sem raje vprašal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Bye ::

Zadeva je ZELO enostavna - pač dodaš opcijo aktiviranja tarife kadarkoli po iztečenem obdobju. In pustiš obstoječo opcijo samodejnega aktiviranja. Ni potrebe po dodatnem kompliciranju, zakaj bi izgubil predčasno prekinjeni paket, to je povsem druga zadeva. Vse se da. Ne maram pa, da se me posiljuje z neko default avtomatiko. Pišemo 2019.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

Samael ::

Bye je izjavil:

@samael
Seveda je simpl, sam HoT je pač zakompliciral oz. onemogočil enostavno stvar, kar hočem povedati - ročno aktivacijo tarife, kadar sam želiš. Ali pa onemogočanje avtomatskega podaljševanja tarife, karkoli vam je ljubše.

Ma ti si si sam zakompliciral pa tudi tvoj odgovor ni imel nobene veze s tem, kar sem zgoraj spraševal jaz (in mi je bilo tudi odgovorjeno).

Odgovor na tvoji dilemi:
- instant skakanje s tarife na tarifo bi pomenilo, da bi vplačana sredstva prejšne (recimo cenejše tarife) v momentu zapadla. Edina rešitev tu bi bila, da ti sistem sam preračuna že vplačana sredstva in sorazmerno porabi le ta pripiše novemu paketu. Rešitev, ki jo je izbral HOT je manj komplicirana pa tudi ljudje ne morijo kam je šel denar predčasno prekinjenega paketa.
- avtomatsko podaljšanje tarife ni problem, problem bi bil ravno, če tega ne bi bilo. Če ne želiš, da se ti tarifa avtomatsko podaljša pač aktiviraš Start, in po 30ih dneh tvoj paket ne bo podaljšan. Brez tega, kar tebi predstavlja problem (avtomatsko nadaljevanje izbrane tarife) bi bila uporaba hota izjemno nadležna. Mislim, da bi moral vsakdo vsak mesec ponovno ročno določati tarifo? Lepo te prosim ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Bye ::

Je že pozno, ne da se mi ob tej uri na dolgo... PONUDIŠ OPCIJO AVTOMATSKEGA PODALJŠEVANJA TARIFE IN OPCIJO ROČNEGA. To pomeni, da SAM IZBEREŠ, kar ti bolj odgovarja.

Samael ::

Bye je izjavil:

Zadeva je ZELO enostavna - pač dodaš opcijo aktiviranja tarife kadarkoli po iztečenem obdobju.

Pa saj to opcijo imaš! Klikni START tarifo. Kadarkoli. In paket se ti po iztečenem obdobju ne bo podaljšal ampak ga boš aktiviral sam ko ti bo pač odgovarjalo.
Vsi ostali (in teh nas je najbrž velika večina) pa želimo, da se izbran paket avtomatsko podaljšuje vse do preklica/spremembe paketa.

Bye ::

Ista pašta. V vsakem primeru moraš nekaj poklikati vsak mesec. Tako da si prišel na isto kot jaz. Start tarifa se sama aktivira, čemu bi jo klikal? Ali klikaš eno ali drugo, problem ostaja.
In še nekaj... Klikanje na start tarifo ali pa na opcijo NEpodaljševanja tarife ni isto. Kar te privede v začaran krog, saj se start tarifa itak sama vključi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

Samael ::

matr, si naporen ... Meni ni treba nič poklikati. Se mi tarfina nadaljuje. Ti bi pa tarifo, kot praviš po želji aktiviral, ti ja pri tem odveč še določiti s klikom, da se po izteku deaktivira.

Bye je izjavil:

Je že pozno, ne da se mi ob tej uri na dolgo... PONUDIŠ OPCIJO AVTOMATSKEGA PODALJŠEVANJA TARIFE IN OPCIJO ROČNEGA. To pomeni, da SAM IZBEREŠ, kar ti bolj odgovarja.

Opcija ročnega je, da takoj ob izbranem paketu klikneš še na START. Opcija podaljševanja je, da ne klikneš ničesar.
Vem, da se že ponavljam, ampak obe opciji, ki ju navajaš sta ti že zdaj na razpolago.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

XS!D3 ::

Točno to, ta opcija že obstaja. Pač izbereš željeno tarifo in daš takoj nazaj na start, tako se ti ne bo nič podaljševalo samo od sebe.

Za večino je pa vejetno bolj praktično, da se avtomatsko podaljša, drugače bi lahko s prenosom podatkom že porabil kup denarja, preden bi opazil, da je tarifa potekla in šel ročno vklapljat nazaj.

Lahko pa izbereš tudi katerokoli drugo, ki jo želiš po preteku in ti potem tudi jasno piše na trenutni tarifi, da velja do datuma x, in na novi, da velja od tega datuma dalje.

Bye ::

Naporen je edino HoT z nejasnimi nastavitvami. Klikanje na start ni enako kot izbira ročnega aktiviranja. Morda ne želim vključiti start tarife. Spet gremo mimo poante.
Avto pelješ na servis. Po enem letu te kličejo po telefonu in gnjavijo, zakaj nisi prišel, saj je eno leto mimo in je potrebno narediti servis, pri čemer ti s TR avtomatsko poberejo znesek za še ne opravljeno storitev. Pač se ti stvari niso zložile tako, da lahko avto pelješ na servis točno na leto dni. Temu se reče posiljevanje.
Morda hodim v tujino in ne uporabljam vseh operaterjev enako dolgo, zato želim SAM odločati, kdaj in kako bom uporabljal določenega operaterja oz. paket v določeni državi. GOT IT NOW?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

Samael ::

Ja ne moreš imeti oboje hkrati, ker eno izključuje drugo. Res ne razumem, kaj ti tu ni jasno.8-O
- ali aktiviraš tarifo in pustiš, da se ti ta tarifa samodejno podaljšuje do preklica/spremembe (to nas, predvidevam uporablja večina)
- ali pa aktiviraš tarifo in določiš s klikom na Startu, da se po iztek meseca tarifa samodejno ne podaljša več in jo aktiviraš ponovno po želji (kar želiš ti)

Edini način, da ti HOT tu povsem ustreže je, da naredijo prav vsak paket v dveh različicah (s samodejnim podaljševanjem in brez samodejnega podaljševanja). Ampak a je treba res toliko komplicirati na ravni same paketne ponudbe, ko pa ti samo Start pritisneš, pa se ti paket ne bo več samodejno podaljšal?

Glede tiste tvoje druge dileme instant preskakovanja med tarifami sem ti pa odgovoril že zgoraj. Mogoče res ni najbolj optimalno za uporabnika s specifičnimi potrebami, je pa razumljivo, zakaj je HOT izbral to rešitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

MrStein ::

Ena kljukica tam v aplikaciji ne bili nobena komplikacija.

Glede paketov, komot bi lahko imeli preklop pred potekom starega, tako ima marsikateri ponudnik.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Samael ::

Tudi zdaj ni komplikacija, razen za tiste, ki si enostavno zadevo zakomplicirajo sami.

Kako imajo pa urejeno s sredstvi (če lahko za vsakega tega "marsikaterega" ponudnika posebej napišeš - sem radoveden) ki si jih vplačal recimo dva tedna nazaj za izbrani paketa, zdaj pa tega prekinjaš in vplačuješ nova srestva za instant prestop na dražji paket?

Kaj konkretno se recimo zgodi s sredstvi, ki si jih malce nazaj vplačal za napr. MINI paket zdaj, ko pred potekom tega paketa prestopaš na MAXI paket? Če imaš mogoče podatke za vse te ponudnike, kot navajaš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Bye ::

Meni je vse jasno, samo Hofer je zakompliciral po nepotrebnem. Deaktivacija tarife pred potekom je tudi dvoumna opcija, katera lahko deluje precej zmedeno, in je preprosto nerodna. Kot je rekel sogovornik pred mano, doda se ena kljukica pa rešeno. Če imajo nesposobne programerje, je druga stvar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

Samael ::

Ti kompliciraš po nepotrebnem. Ne vem kaj ti je tu dvoumno? Če imaš količkaj v glavi, ti je jasno, da se ti bo izbrani paket podaljševal do preklica. Podaljševanje lahko prekličeš kadarkoli z izbiro tarife Start. Vse ostalo je delanje iz muhe slona in iskanje problema kjer ga ni.

Bye ::

Nisi dojel bistva.

Nesta ::

Za eno normalno uporabo sem takole naredil lestvico od najboljšega do najslabšega ponudnika (med top 3 ponudniki v slo)

1.Spar mobil -> 7€ 6000 enot (vključno z EU in MMSI)
2.Bob -> 8€ : 2000 min, 2000 sms, 5b + 3GB EU, 0 mms)
3.HOT -> 7€ : 1500 min, 1500 sms, 3 GB prenosa + 1,91 GB EU, samo 100 min in 100 sms v EU, 0 mms)

Bye ::

Zgleda Spar očitno boljši, super, da lahko vse enote porabiš v EU, ne pa neumno omejevanje kot pri HoT in bob. Bo treba menjati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

Nesta ::

Bye je izjavil:

Zgleda Spar očitno boljši, super, da lahko vse enote porabiš v EU, ne pa neumno omejevanje kot pri HoT in bob. Bo treba menjati.


Zame je odločino cena, enote ki jih lahko poljubno porabim, v enote je vkučen tudi MMS in EU. To zmaga + free LTE + 5€ ti nalozijo for free ce preneses telefonsko od drugega ponudnika + po koncu 30 mesecnega obdobja lahko spremenis paket ali podaljsas obstoječega... pa se user friendly aplikacijo imajo. Nic kompliciranega. Pokaze ti kater paket imas, koliko enot se na voljo in koliko denarja imas gor nalozenega.
Torej ne morejo ti nabiti računa v nedogled če se kaj nategneš in kličeš izven EU oz prekoračih enote... Dela toliko časa dokler imaš kaj gor naloženega. To je to in zame je to čez glavo dovolj.

MrStein ::

Samael je izjavil:

Ti kompliciraš po nepotrebnem. Ne vem kaj ti je tu dvoumno? Če imaš količkaj v glavi, ti je jasno, da se ti bo izbrani paket podaljševal do preklica.

Pri predplačništvu to ni nič samoumevnega.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

Samael je izjavil:


Kako imajo pa urejeno s sredstvi (če lahko za vsakega tega "marsikaterega" ponudnika posebej napišeš - sem radoveden) ki si jih vplačal recimo dva tedna nazaj za izbrani paketa, zdaj pa tega prekinjaš in vplačuješ nova srestva za instant prestop na dražji paket?

Kaj konkretno se recimo zgodi s sredstvi, ki si jih malce nazaj vplačal za napr. MINI paket zdaj, ko pred potekom tega paketa prestopaš na MAXI paket? Če imaš mogoče podatke za vse te ponudnike, kot navajaš?

plačaš 7 EUR za paket mini (3GB , se bom omejil le na podatke, da ne bo predolgo).
Čez dva tedna porabiš 2GB in se odločiš za MAXI.
Plačaš ceno MAXI (10 EUR) in imaš 1GB od ostalih od prej iz paketa MINI + 20 GB novih, torej skupaj 21 GB.

Res preprosto, ampak če kaj ni jasno, vprašaj.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Samael ::

Ja, ni mi jasno - a to teoretiziraš in bluziš ali pa dejansko ti "marsikateri" ponudniki obstajajo. Jaz ne trdim da ne, ampak te zgolj prosim, da jih konkretno navedeš in na kratko razložiš, kako urejajo instant preskakovanje med paketi pred iztekom 30 dnevnega roka. Kaj se zgodi z že vplačanimi sredstvi paketa, ki ga preklicuješ s prestopom na drugega itd.
Me zanimajo vsi ti "marsikateri" (kot skrivnostno praviš) ponudniki, zato prosim bodi koristen (konkreten) brez nabijanja, kako bi ti to urejal ipd...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

gddr85 ::

Nesta je izjavil:

Za eno normalno uporabo sem takole naredil lestvico od najboljšega do najslabšega ponudnika (med top 3 ponudniki v slo)

1.Spar mobil -> 7€ 6000 enot (vključno z EU in MMSI)
2.Bob -> 8€ : 2000 min, 2000 sms, 5b + 3GB EU, 0 mms)
3.HOT -> 7€ : 1500 min, 1500 sms, 3 GB prenosa + 1,91 GB EU, samo 100 min in 100 sms v EU, 0 mms)

ampak opcijo samodejnega polnjenja brez vrednotnic in brez papirologije ima pa samo hot, afaik

Samael ::

MrStein je izjavil:

Samael je izjavil:

Ti kompliciraš po nepotrebnem. Ne vem kaj ti je tu dvoumno? Če imaš količkaj v glavi, ti je jasno, da se ti bo izbrani paket podaljševal do preklica.

Pri predplačništvu to ni nič samoumevnega.

Ja pa je. Ne zmišluj se ker se tebi "tako zdi". Že nekdanji Mobitel (danes Telekom) je imel različne opcije nastavitve tarif (sicer ne tako podrobno razdelano po paketih, kot imajo ponudniki dandanes) pri predplačniški telefoniji, kjer si izbral nastavitev in ti je ta do preklica ostala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Lonsarg ::

gddr85 je izjavil:

Nesta je izjavil:

Za eno normalno uporabo sem takole naredil lestvico od najboljšega do najslabšega ponudnika (med top 3 ponudniki v slo)

1.Spar mobil -> 7EUR 6000 enot (vključno z EU in MMSI)
2.Bob -> 8EUR : 2000 min, 2000 sms, 5b + 3GB EU, 0 mms)
3.HOT -> 7EUR : 1500 min, 1500 sms, 3 GB prenosa + 1,91 GB EU, samo 100 min in 100 sms v EU, 0 mms)

ampak opcijo samodejnega polnjenja brez vrednotnic in brez papirologije ima pa samo hot, afaik

Bob ne rabi vmesnih rešitev kot je samodejno polnjenje, ker ima edini možnost dejanske naročnine od vseh treh. Res ne vem zakaj ostali nizkocenovci tega ne ponudijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

gddr85 ::

pa res, če imajo še trajnik opcijo je potem praktično hassle-free, edino v primeru naročnine treba nakoncu to še vseeno odjavit :P

w4nkst4 ::

drzni bob je zakon

Nesta ::

w4nkst4 je izjavil:

drzni bob je zakon


Je ce ti nekdo drug plačuje 10€ na mesec oz če res lahko porabiš toliko enot na mesec? :)

w4nkst4 ::

vau 3e na mesec vec.bankrotirou bom

Nesta ::

w4nkst4 je izjavil:

vau 3e na mesec vec.bankrotirou bom



Hočem rečt če rabiš super, drugače pa zakaj bi dal 3€ zastonj vsak mesec? :)
««
57 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490149893 (14614) Steinkauz
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578723 (4307) zobnik
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649230 (11558) V-i-p
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440314 (16660) VrtniPalcek
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035313 (23622) AštiriL

Več podobnih tem