» »

HOT - Hofer Telekom

HOT - Hofer Telekom

Temo vidijo: vsi
««
49 / 76
»»

dev ::

brez-imenko je izjavil:

in bi lahko zgolj samo z elektronskim sporočilom prosil za brezplačno podalšanje po vsakih 90ih dneh, da številka nebi postala neaktivna?


Ne vem če bo šlo brez aktivnega paketa. Jaz sem imel zakupljen HoT MAXI in dovolj dobroimetja na računu za samodejno podaljšanje.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Sheteentz ::

Heisenberg je izjavil:


Glavno jim je da ČIM VEČKRAT prideš v trgovino napolniti (večina verjetno kupi v trgovini) in zdraven še kaj novega odkriješ in kupiš.

Me prav zanima kolikšen je delež ljudi, ki hodijo v Hofer kupovat te kode za polnjenje računa, ko pa lahko to narediš doma v eni minuti preko paypala ali s kreditno kartico - to dvoje pa v letu 2019 tudi ni neka znanstvena fantastika.

Ampak je pa res, Hofer očitno računa na to, da greš v trgovino kupit sredstva za račun, zraven pa kupiš še nekaj za pod zob, na kar pa sam dejansko sploh nisem pomislil. Od tu tudi ta zahteva, da se polni vsake tri mesece.

MrStein ::

Vsak predplačnik ima zahtevo, da se polni vsake tri mesece. Tudi Telekomov in SiMobilov, pa čeprav tadva ne prodajata kruha.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Ahim ::

MrStein je izjavil:

Vsak predplačnik ima zahtevo, da se polni vsake tri mesece. Tudi Telekomov in SiMobilov, pa čeprav tadva ne prodajata kruha.

Telekomov Izimobil ima eno izjemo - ce napolnis za 25 EUR, te pustijo pri miru eno leto. Tisto o treh mesecih se evdno velja za polnitve v manjsih zneskih.

Morda ima to se kak drug ponudnik?

MArkusPrimus ::

Po moje, da ne. Sem pa zdaj ravno opazil, da je na HOTu že več kot 50.000 folka. Se mi zdi kar veliko za 1 leto. http://www.blog.uporabnastran.si/2018/0...

Cifix63 ::

Res je veliko.

anketar ::

Ahim je izjavil:

MrStein je izjavil:

Vsak predplačnik ima zahtevo, da se polni vsake tri mesece. Tudi Telekomov in SiMobilov, pa čeprav tadva ne prodajata kruha.

Telekomov Izimobil ima eno izjemo - ce napolnis za 25 EUR, te pustijo pri miru eno leto. Tisto o treh mesecih se evdno velja za polnitve v manjsih zneskih.

Morda ima to se kak drug ponudnik?


nevem zakaj je folku tok težko 4x letno nafilat račun za 5 ojrov, razen če si v tujini sam pol je brezveze dajat 25 ojrov sam zato, da obdržiš številko

Samael ::

anketar je izjavil:


nevem zakaj je folku tok težko 4x letno nafilat račun za 5 ojrov, razen če si v tujini sam pol je brezveze dajat 25 ojrov sam zato, da obdržiš številko

Vidiš, en "razen" si že našel. Če bi še malce dlje razmišljal, bi ti mogoče na um prikapljal še kakšen. Za vse tiste, ki se jim pa ne da razmišljati, je pa diskusija na to temo samo eno stran nazaj.

Samael je izjavil:

Telekom je to neumnost dokaj elegantno in še vedno dobičkonosno rešil s podaljšanje veljavnosti računa Mobi brez polnitve za ceno 1,52 EUR

Pač treba je razumeti, da vse sim kartice iz tega ali onega razloga niso resnično aktivne oz. ne kurijo dobroimetja. Dandnes pri vseh dual sim telefonih (s sekundarno sim kartico) itd. je tega najbrž vedno več.
V tem kontekstu se v primeru, da želiš obdržati to sim kartico in/ali številko teh 5 + 5 + 5 + 5 eur ... nabira v nedogled. S strani mene kot uporabnika, mi je smiselneje vsake tri mesece od vplačanega dobroimetja za podaljšanje pokuriti teh 1,52EUR kot to omogoča telekom.

anketar ::

sheeeeit, sam spet zakaj vam je tok pomembna številka? maš socialna omrežja, mail, navadno pošto, stacionarc pa imenik v skrajnem primeru, nevem zakaj folk še vedno tok drka na številke

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: anketar ()

Samael ::

Pa kaj smo ti ostali krivi, če ti ne veš toliko tega ...?
Mislim, vsakdo ima svoje potrebe, želje itd ... ne vem, kaj ti je treba dramatizirati toliko s tem, glede na tvoje lastne potrebe.
Sploh pa je to, kar si napisal povsem irelevantno, razen, če si si namislil kakšne poseben specifičen scenarij, kjer eno nadomestiš z drugim. Aja, pa stacionarca imaš še vedno. Much argument ...

anketar ::

bundling much

laguna1 ::

Pozdravljeni

Zanima me naslednje, imam vklopljeno opcijo hot extra, pa me zanima, kje lahko pogledam oz. s kakim "sms" ukazom lahko pogledam, koliko GB podatkov mi je še ostalo za porabit od 50 GB oz. koliko je že porabljenih.

Hvala

nsa_ag3nt ::

Moj hot aplikacija za android in japko, preko www na hofer strani https://www.hot.si/login/.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

jero_no1 ::

Se opravičujem, če je bilo že kje omenjeno (sem preletel zadnjih nekaj strani pa nisem opazil).
Zanima me, kako v praksi izgleda LTE omejitev hitrosti do 20 Mbit/s? Ali to pomeni, da je lahko kdaj internet tudi bolj počasen oz. slabo odziven?

rozman ::

Če je omejitev do 20Mbps, to pomeni, da je lahko hitrost interneta največ 20Mbps, lahko je 15, 10, 5, 2, ne more pa biti 30.

jero_no1 ::

Hvala za teorijo, ki mi je povsem jasna :)

Rabu bi pa nekoga iz prakse, da mi pove, če ta omejitev kaj vpliva na hitrost interneta na mobilni napravi.

rozman ::

Trenutno imam od doma signal -109dBm, ping 24ms, download 8.9Mbps in upload 5.4Mbps, merim z akos prek akos aplikacije, test server je AKOS-SERVER 3 (Ljubljana), ko sem ti pisal komentar, je bila hitrost download 20Mbps, upload 5.5Mbps.
Imam HOT MAXI brez LTE+ opcije

m3k ::

Mirko tipka na radirko ////

issak ::

jero_no1 je izjavil:

Hvala za teorijo, ki mi je povsem jasna :)

Rabu bi pa nekoga iz prakse, da mi pove, če ta omejitev kaj vpliva na hitrost interneta na mobilni napravi.


Pomeni da več kot 20mbit ne bo šlo, 20mbit je pa dovolj za 1080p youtube, netflix, muziko iz katerega koli clouda ipd. Glede da to da imam doma 20/2 linijo, na LTE pa do 20/20, se mi marsikdaj LTE zdi celo hitrejši ker imam več uploada (5mbit iz zgornje slike).

V praksi je browsanje na LTE 20 hitro in brez težav.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: issak ()

DINAMIK ::

 dela dobro

dela dobro

dev ::

Zvečer ponavadi pade pod 10/1 ko se vsi obesijo gor. V jutru in čez dan je ponavadi 20/5 (Lj). Ponavadi vedno dovolj dobro dela, da lahko gledaš youtube 1080p nemoteno.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dev ()

nsa_ag3nt ::

jero_no1 je izjavil:

Hvala za teorijo, ki mi je povsem jasna :)

Rabu bi pa nekoga iz prakse, da mi pove, če ta omejitev kaj vpliva na hitrost interneta na mobilni napravi.

Na vsaki bazni postaji je nekoliko drugače, zato je na tvoje vprašanje nemogoče točno odgovoriti.
Poleg tega se lahko število odjemalcev spreminja na več ali manj.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

Utk ::

Ja to je ze res, ampak v praksi razlike s to omejitvijo ni, ker ce ti dela z 20, je to ze ful hitro, ce ti dela z 1, ti pa nic ne pomaga, da imas odprto do 1000. Razlika je ce downloadas torrente.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

MArkusPrimus ::

V praksi je s hitrostjo podobno kot z avtocesto. Odvisno od tega, koliko avtomobilov je v določenem času na njej, na kateri lokaciji,... Če je odjemalcev na eni bazni veliko, je težava. Če je stran, na katero greš na webu zabasana, je težava. Včasih je odvisno tudi od telefona. Enoznačnega odgovora torej ni, praktična hitrost je odvisna od časa, kraja, predmeta,..

XS!D3 ::

Tudi takrat, ko ne dela 20, po mojih izkušnjah ni isto, če plačuješ 20 ali 50 (nekako je tudi logično, da tisti ki plačuje več, dobi večji delež četudi ne dobi polne hitrosti). Jaz sem imel HoT GIGA kot primarno povezavo v flatu, dokler še nisem imel fiksnega priključka, in je s tisto opcijo za višjo hitrost tudi ob večerih delalo solidno (sicer daleč od 50Mb/s), medtem ko je bila zadeva naslednji mesec, ko te opcije nisem več vklopil, ob večerih popolnoma neuporabna za gledanje TV. Pa gre za lokacijo v LJ, kjer je sicer na voljo optika tako od Telekoma, T-2 kot Telemacha. Si predstavljam, da je tam, kjer ni drugih opcij za fiksni net, stanje še slabše. V kočni fazi je čisto odvisno od lokacije, sem pa prepričan, da uporabniki A1 dobijo v teh primerih še nekoliko več pasovne širine kot HoTovi uporabniki.

Bonticer ::

XS!D3 je izjavil:

[...]sem pa prepričan, da uporabniki A1 dobijo v teh primerih še nekoliko več pasovne širine kot HoTovi uporabniki.

Medtem ko se to zdi logično, pa še vedno nimamo dokazov, da se to res dela.

MadMen ::

Dokazov ne boš dobil, razen če ne delaš na tem področju pri A1. Je pa takšna praksa splošna, dvomim da je kaj drugače pri A1.

Bonticer ::

Verjamem, da je to splošna praksa, ampak ali imamo koga tukaj iz ISP-ovih vod, da to tudi potrdi?
Ali ve kdo, če je to področje pravno urejeno oz. ali sploh mora biti?

Veron ::

Smo primerjali, A1 in Hot na isti lokaciji, petek večer, oba približno enako 10/5.

Druga zgodba ja Telekom, ker je opazi občutna razlike med Telekom uporabnikom in T2 uporabnikom na Telekom omrežju.

DINAMIK ::

 Solidno.

Solidno.

ramiz?! ::

kupil kartico hot za 5e, da potestiram signal pri nas in katerokoli tel. st. poklicem, mi rece: ta stevilka ne obstaja ... zakaj?
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ramiz?! ()

mat xxl ::

Mi lahko kdo na kratko razloži HOT Hofer telekom in firma ? Obstaja pri njih varianta račun na firmo + plačilo , ali je treba vedno kupovati vrednostnice ja dobiš račun v trgovini Hofer na firmo ???

Torej Telekoma imam počasi poln kufer in njihovih cen, stestiral sem že HOT a in v Simobilu deluje tam, kjer je meni pomembno LTE celo bolje, kot Telekom, to je konkretno del Izole Jagodje in del Šiške v Ljubljani, kjer ima TELE kom slab signal za LTE.

Torej, kako se lotiti menjave, jasno bi prenesel stare številke od telekoma na HOT ???

Master_Yoda ::

Kolikor sem gledal v splosne pogoje ne smes uporabljati HOTa za dejavnost, ampak lahko samo fizicne. Nisem pa ziher.

brez-imenko ::

Ampak eno ne teorija drugo pa praksa? Prašaj v poslovalnici, če lahko kupiš vrednostnice na firmo oz. ti trga iz plačilne kartice.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Cifix63 ::

Zanima me tole in kaj takega še nisem nikjer zasledil.

1.
Če imam ta alcatelov modemček v prostoru deluje stabilno brez bilo kakšnega prekinjanja. Hitrost je seveda nižja vsaj za polovico (niha med 5-10 Mbps, spodnja vrednost je v špicah (po 14. uri, zvečer, petki popoldan in zvečer), zgornja hitrost pa je ob preostalem času.

2.
Če dam modemček 2 m stran, na prosto na balkon mi prekinja. Ali podnevi ali ponoči, vseeno kdaj.
To izgleda tako: nenadoma izgine signal oz prekine povezavo, čez kakšno minuto zopet poveže. Čez 10, 15, 20 min,.. (včasih manj včasih več) sledi zopet prekinitev povezave, nato se omrežje ponovno vzpostavi. To se lahko zgodi zelo pogosto lahko pa je nekaj ur vse v redu, nato pa se to norenje začne... Hitrost na prostem je praktično vedno polna, 21/5.

Zakaj to počne le kadar je modem na prostem, v prostoru pa nikoli?

Vazelin ::

Super zadovoljen s HOT. Naročniški paket prilagajaš mesečno glede na potrebe.:) Mene leecherji od Telekoma in A1 ne vidijo več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

brez-imenko ::

Cifix63 je izjavil:

Zanima me tole in kaj takega še nisem nikjer zasledil.

1.
Če imam ta alcatelov modemček v prostoru deluje stabilno brez bilo kakšnega prekinjanja. Hitrost je seveda nižja vsaj za polovico (niha med 5-10 Mbps, spodnja vrednost je v špicah (po 14. uri, zvečer, petki popoldan in zvečer), zgornja hitrost pa je ob preostalem času.

2.
Če dam modemček 2 m stran, na prosto na balkon mi prekinja. Ali podnevi ali ponoči, vseeno kdaj.
To izgleda tako: nenadoma izgine signal oz prekine povezavo, čez kakšno minuto zopet poveže. Čez 10, 15, 20 min,.. (včasih manj včasih več) sledi zopet prekinitev povezave, nato se omrežje ponovno vzpostavi. To se lahko zgodi zelo pogosto lahko pa je nekaj ur vse v redu, nato pa se to norenje začne... Hitrost na prostem je praktično vedno polna, 21/5.

Zakaj to počne le kadar je modem na prostem, v prostoru pa nikoli?

Bilo že nekaj krat predlagano. Vtakni Hot SIM kartico v Huawei router in če še nebo vredu s hitrostmi, kar dvomim, priklopi nanj zunanje antene.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Cifix63 ::

Mene zanima predvsem ta razlika v delovanju in hitrosti do katere pride, če je modem zunaj ali v prostoru...nisem pa zasledil primera, kot je moj tukaj.

Huwei ruterja nimam zato eksperimenta ne morem izvesti. Imam jih cel kup drugih (a brez USB priklopa), za vse to sem tekom let zdajal ohoho denarja, tako, da bo zaenkrat ta zadeva žal na stand by.

Koliko sploh stane ta ruter Huwei, poceni pa najbrž ni?

galu ::

A še komu občasno hecajo SMS-i?

Pošljem neki SMS, mi piše delivered, druga oseba pa dejansko dobi ta SMS čez par ur. To se je sedaj že zgodilo pri dveh različnih osebah, tako da začenjam sumiti HOT.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

m3k ::

Cifix63 je izjavil:

... Koliko sploh stane ta ruter Huwei, poceni pa najbrž ni?
Na nemškem eBay-u nabaviš rabljen Telekom Speedport LTE 2 (Huawei B593) do 45EUR. ;)
Mirko tipka na radirko ////

Cifix63 ::

@m3k
hvala ti za namig :)

Bom pogledal in nato naprej..

MArkusPrimus ::

Direktno se ne da, da bi dobival račune na firmo. Zaenkrat še ne. Mi je pa kolegica omenila, da je preko svojega s.p. stvar uredila računovodsko in dala račune v stroške svoje firme. Pozanimaj se pri svoji računovodkinji, baje se da. Plačila pa gredo vsak mesec iz računa, podobno kot trajnik, ne rabiš kupovat vrednostnic. Vse gre preko appa, super je.

mat xxl je izjavil:

Mi lahko kdo na kratko razloži HOT Hofer telekom in firma ? Obstaja pri njih varianta račun na firmo + plačilo , ali je treba vedno kupovati vrednostnice ja dobiš račun v trgovini Hofer na firmo ???

Torej Telekoma imam počasi poln kufer in njihovih cen, stestiral sem že HOT a in v Simobilu deluje tam, kjer je meni pomembno LTE celo bolje, kot Telekom, to je konkretno del Izole Jagodje in del Šiške v Ljubljani, kjer ima TELE kom slab signal za LTE.

Torej, kako se lotiti menjave, jasno bi prenesel stare številke od telekoma na HOT ???


Meni dela vse ok. Kolega je pri Telemachu in ima včasih te težave.

galu je izjavil:

A še komu občasno hecajo SMS-i?

Pošljem neki SMS, mi piše delivered, druga oseba pa dejansko dobi ta SMS čez par ur. To se je sedaj že zgodilo pri dveh različnih osebah, tako da začenjam sumiti HOT.

Zgodovina sprememb…

brez-imenko ::

Cifix63 je izjavil:

Mene zanima predvsem ta razlika v delovanju in hitrosti do katere pride, če je modem zunaj ali v prostoru...nisem pa zasledil primera, kot je moj tukaj.

Huwei ruterja nimam zato eksperimenta ne morem izvesti. Imam jih cel kup drugih (a brez USB priklopa), za vse to sem tekom let zdajal ohoho denarja, tako, da bo zaenkrat ta zadeva žal na stand by.

Koliko sploh stane ta ruter Huwei, poceni pa najbrž ni?

No potem ti pa ne morem več pomagat, ker jaz sem imel Huawei router na testu v mojih rovtah in na slabi lokaciji, se pravi je bilo signala nekje polovico in je ta router še vedno deloval s polno zakupljeno hitrostjo in z stabilnim pingom 19 ms kateri je bil boljši kot pa na xDSLju.

To je kazen, če vedno kupuješ novo opremo v testne namene zraven pa trikrat ne premisliš in kupuješ hipno. Ob takih si trgovci najbolj manejo roke.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Cifix63 ::

brez-imenko je izjavil:

Mene zanima predvsem ta razlika v delovanju in hitrosti do katere pride, če je modem zunaj ali v prostoru...nisem pa zasledil primera, kot je moj tukaj.

To je kazen, če vedno kupuješ novo opremo v testne namene zraven pa trikrat ne premisliš in kupuješ hipno. Ob takih si trgovci najbolj manejo roke.


Očitno nihče ne zna razložiti tega - zakaj prihaja do prekinitev - le če postavim ruter na prosto (tedaj je polna hitrost), kadar je v zaprtem prostoru (tedaj je hitrost bistveno nižja) pa ne prekinja.
Sam padec hitrosti kadar je ruter v prostoru mi ni tolik moteč dokler zadeve na spletu nemoteno delujejo oz me takrat ne zanima ali je cifra 5 ali 20 ali 50 Mbs. To ko pa sploh ne deluje je pa druga pesem a ne, in to je potem huje, kot imeti nič.
Sicer je pa ta Hot paket zelo dobro zasnovan.

Saj ne, da bi bile naprave kupovane v testne namene, nabavljane so bile za normalno delovanje vendar pa so še na neki drugi tehnološki ravni, kot je to primer pri LTE prenosu, tudi USB priključka tedaj še niso imele ipd..
Res je, da si trgovci odlično manejo roke v nekje 90-95% primerih. Sam ne spadam v ta okvir. Pri meni trgovec res zasluži svojo provizijo ko mu uspe mi nekaj prodat; nisem od teh, ki kupujejo samo z očmi in ki verjamejo vsemu temu kar jim trgovci govoričijo.
Kupujem ekstremno racionalno in se prej dobro informiram. To pa zato, ker vedno bolj vidim prisotnost dejstva, da veliko trgovcev nima znanja niti prave volje razložiti kaj sploh prodajajo, samo nekaj nakladajo in stresajo. Na začetku sem bil glede tega šokiran zdaj pa je že očitno, da postaja to nekaj normalnega oz je postalo sprejeto.
Res je, pomagati mi ne moreš...bo se že kaj sčasoma pokazalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cifix63 ()

brez-imenko ::

Hmm, ena ideja, ki je prišla mimobežno. Mogoče pa tale modem iz Hot škrnicla zebe, ko ga daš ven, mogoče se poti, ker je preveč vlage. Meni obedvoje tudi ne paše. Je vseeno elektronika kjer ji nekje piše v kakšnih razmerah še optimalno deluje (tehnični list). Za zunajo uporabo se prodajajo namenske LTE naprave, ki to tudi Huawei ni.

Drugo. Si res dobro preveril, da ti slučajno Alcatel modem ne preklaplja med dvema baznima postajama. Za ta namen boš moral za modem narediti parabolo, jo dati za modem in vseskupaj usmeriti proti bazni postaji, ki jo želiš. Parabola bo zaenkrat dovolj na eni strani po dolžini prerezana cev, ki jo nekoliko raztegneš, da dobiš nekaj temu primernega in postaviš vetikalno ter narediš nekje na polovici dolžine poličko za modem, finece delaš potem. S tem boš zožal in usmeril signal pri oddajanju in pridobil pri moči na oddajanju modema, mogoče boš dobil na moči tudi na sprejemu, če boš res natančno ukrivil parabolo in scentriral modem na njo vsekakor pa bo antena od modema postala zaradi odbojev parabole bolj usmerjena.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Cifix63 ::

Bo najbrž že kaj od tega kar si navedel (prekinjanje)..sem že tudi sam pomislil na to.
Se bo že uredilo..
Lp

sb22 ::

Pozdrav
Je že kdo od vas gostoval na Češkem. Jaz imam zelo slabo izkušnjo z HOT na Češkem. LTE signala sploh nisem mogel dobit nikjer. Največkrat sem imel samo Edge,parkrat 3G,vendar je hitro izgubilo povezavo in preklopilo nazaj na Edge. Uporabjal sem omrežje Vodafone. Ljudje zraven mene so imeli različne slovenske operaterje(A1, Telemach, Telekom) vsi brez problema z LTE povezavo.Na poti do Češke nisem bil pozoren na signal, tako da sem nakoncu mislil daje z telefonom kaj narobe. Po večkranih klicih na HOT podporo, nisem uredil nič,odgovori so bili vedno resetiraj, ugasni-prižgi telefon.
No,na poti domov sem spremljal signal, v centru Prage zelo slab signal 3g, spet preklapljalo na 2G. Ko smo prečkali mejo Češka Avstrija, takoj signal 4G LTE od avstrijskega A1.
Očitno imajo slab dogovor z Češkimi operaterji, tako da tisti,ki ste namenjeni na Češko si napakirajte nekaj LTE signala v kovček. :)

jl ::

To, da imaš slab signal v roamingu, nima nobene veze s HOT-om, ampak izključno z roaming operaterjem ter tvojim terminalom (morda tudi napačne nastavitve, da te ni prestavilo na 4G).

strom_15 ::

Jaz sem bil lani na Češkem in mi je vse delovalo brez problema. Imam pa A1 Slovenija. pred tem sem imel Mobitel in mi je na Češkem tudi vse delovalo brez problema. Nekaj je narobe pri tvojem aparatu ali pa pri Hot mobilu.

sb22 ::

jl je izjavil:

To, da imaš slab signal v roamingu, nima nobene veze s HOT-om, ampak izključno z roaming operaterjem ter tvojim terminalom (morda tudi napačne nastavitve, da te ni prestavilo na 4G).


Signal je bil, klici SMS so delovali, LTE interneta ni bilo. Nastavitve so OK, sprobal sem vse 3 operaterje. Zraven mene so ljudje imeli 4G, vendar noben od teh ni imel HOT. Imeli so A1, Telemach.
Z telefonom in nastavitvami je vse OK.Lte mi deluje brez problema v Avstriji, Nemčiji.
««
49 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490149900 (14621) Steinkauz
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578727 (4311) zobnik
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649233 (11561) V-i-p
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440317 (16663) VrtniPalcek
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035313 (23622) AštiriL

Več podobnih tem