» »

Računalnik(a) ne zaznata telefona in zunanjega diska

Računalnik(a) ne zaznata telefona in zunanjega diska

jncar ::

Pozdravljeni!

V zadnjem tednu sta mi crknila telefon in zunanji disk (telefon deluje samo PC ga ne zazna. Enako z zunanjim diskom). Ne z eno ne z drugo napravo se ne morem več priključiti na računalnik. Imam Samsung s4 mini in WD zunanji disk. Zunanji disk je deloval normalno pol leta, telefon več let. Oboje se poveže z USB priključki. Probal sem napravi priključiti na prenosni in namizni računalnik v vse usb vhode. Nič! Sem šel googlat in nobene rešitev ne deluje. Kje je problem in kako ga rešit? Ko povežem napravi z računalnikom se sproži zvok, ki signalizira povezavo. Pri zunanjem disku se prižge luč in v menijski vrsti na računalniku ob uri se pokaže ikonca, češ da je disk priključek, vendar pa pod moj računalnik ga ne zazna in ne morem dostopati do datotek. Enako je pri telefonu. Počasi mi zmanjkuje idej, zato sem se za pomoč obrnil k vam. Vi ste moja zadnja nada :D

LP
  • spremenilo: jncar ()

popster ::

malo poglej v dmesg kaj se dogaja ko priklopis usb napravo in pazi da ne bos skuril se kake druge pomembne.

BorutK-73 ::

Za disk je možno da ti ne dodeli črke pogona in s tem ga ne v vidiš v raziskovalcu.
Desni klik na Moj Računalnik, upravljaj in pod shrambo poišči tvoj usb disk.

Han ::

jncar ::

@popster: ko vklopim slušalke se mi pod Krmilniki USB prikaže samo dodatna Composite device. Ko vklopim telefon se ne pojavi nič in ostane kot je prikazano na levi sliki (http://i.imgur.com/nYg5WCv.jpg)



@BorutK-73: Ne najde se nič. Disk 0, zdrav. To je pa tudi vse :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jncar ()

jncar ::

Ampak kje je fora da ne dela? In to celo na dveh kompih. Pa v vse porte sem priključil. So računalniki problem ali telefon/zunanji disk? Kabli? Mogoče kakšen virus?

Čudno mi je, ker betarija se pri telefonu začne filat, ko priključim in sproži se zvok. Pri zunanjem disku pa se sproži lučka in prav tako zvok.

BorutK-73 ::

Si nastavil na telefonu da ga PC vidi kot storage?

Imaš isti kabel za oboje?

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kar naekrat mi ne zazna zunanjega diska. Disk kaže vse znake "življenja"

Oddelek: Pomoč in nasveti
166643 (6152) solatko
»

Zunanji trdi disk ni prepoznan

Oddelek: Pomoč in nasveti
143140 (2951) yoco
»

Zunanji disk se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
71345 (1141) J`Mavr0
»

Zunanji HDD v Hoferju (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20514763 (7136) pirlo
»

Zunanji Disk Se Ne Odziva

Oddelek: Strojna oprema
497406 (6240) Lyon

Več podobnih tem