» »

P4C800 Deluxe

P4C800 Deluxe

BoLhCa ::

pred kratkim sem napisal forum kaj kupiti (bla, bla) svetoval ste mi naslednje, kar sem tudi kupil=)
-P4C800 Deluxe
-P4 2.4Ghz/800Mhz
-2x 256 PC3200 twinmos/winbond
no u glavn na tej plati je sound codec mal u bedu ker sploh ne ropota tolk kokr prej (ac 97), pa modema ne morm namestit ( med namestitvijo zmrzne komp), drugo je pa perfektno!=)
ce kdo ve kaj bi bilo narobe z namestitvijo modema naj prosim poroča (probal sem s tremi različnimi modemi) zmeraj zamrzne!!!
pa se kaj bi blo z soundam narobe k mi res ful bl potiho dela kot prej!
hvala za morebitne komentarje=)
lp bolhca

bmandelj ::

katere modeme (motorola?)

poizkusi dobit kaksne novejse driverje.

sound poglej kako je nastiman wave in master volume ce je na ful ti ostane samo se kupit mocnejse zvocnike

LP Brane
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

BoLhCa ::

ja motorola shit=) zdej sm dal us robotics in dela vse ok!
glede zvoka je vse tko nastiman k prej, sam ni iste fore!
sej itaq zdej o 5.1 sistemu razmisljam=)
lp

DjTonic ::

Bolhca kaj ti maš P4C800 Deluxe? Sem mislo, da maš navadno. Aja kakšna je sploh bistvena razlika med Navadno P4C800, P4C800 Deluxe ter P4C800-E Deluxe. Ker me je Intel platforma malo začela zanimati :D

BoLhCa ::

pa sej ne morm verjet:D
verjetno eden najbolj zagrizenih AMD-jevcev...
a ne to je frenk...
drugac pa razlika med deluxe in navadno je Asus home page, da ima D raide za SATO in za IDE-je... -E razlicica pa ima mrezno kartico od Intela (drugac je 3com), pa zboljsano ima kompatibilnost sz rami...
Proc vzemi 2.6 (nujno 800Mhz) pa naj bo z malezije (se najbolj navijajo), to pa zves po fpo-ju, ki pise na skatli!
rame (prodajam svoje TwinMOSE) pa vzemi OCZ-je...

:) sem pa zelo pocascen, da si MENE "osebno" vprasal:)

lp

DjTonic ::

Hehe za tebe vem, da imaš zadevo doma:D Procesor bom pa vzel najmanj P4 2.6/800FSB (Če se bom seveda za stvar odločil>:D) 2.8Ghz se pomoje ne splača vzeti, ker sz 2.6 ciljam na nekje 3200-3400Mhz mislim, da bo šlo. Ql bi pa seveda bilo če bi šlo za več za kak ekstra benchmark narediti:D. Se bo treba pač na Intel privaditi hehe, kje so že časi Celerona 300Mhz, LOL.


Ramov ne mislim kupovati ker mam odlične HyperX-e 3500 (Beri mel sem jih že čez 245 FSB) ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

asPeteR ::

->(Beri mel sem jih že čez 245 FSB)

Ja, toda na Intelu ne prikacuj tako visokih frekvenc ... Je dost bolj pomnilnisko zahteven.

Vazni so tajmingi!
http://blog.stegnar.com

DjTonic ::

Ok, bom videl kako bo z rami. Sicer pa se na Intelovi platformi veliko uporablja tisti 5:4 delilnik opažam. Torej če mi rami delujejo vsaj na By SPD to je 217 pri 5/2/2/2.0 to potem znese na 271 FSB se pravi 13x271=3523 Mhz bom zelo srečen:D

Aja povejte še kakšen stepping imajo Malezijski Inteli;)

BoLhCa ::

lepe "sanje"=)
malezijski stepping dobis pa ko pridem domov=)
zdi pa se mi da je en izmed njih Q-in-dalje!

lp

asPeteR ::

FPU/Batch koda je to. Gledati pa moras prvi znak le-te. Naj bo L ali Q za Malezijo.
http://blog.stegnar.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Springdale/Canterwood -- kaj je že boljše? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
565766 (4540) VASkO
»

Katero matično kupit za p4 in vredu navit!!!!!!

Oddelek: Kaj kupiti
161106 (978) BoLhCa
»

kaj menite o tem nakupu

Oddelek: Kaj kupiti
121238 (991) Neon87
»

Kupujem novo kisto - prosim pomentirajte moj izbor....

Oddelek: Kaj kupiti
262037 (1504) schurda
»

P4

Oddelek: Kaj kupiti
471667 (1249) OwcA

Več podobnih tem