» »

kaj menite o tem nakupu

kaj menite o tem nakupu

djmiha ::

zivjo, kaj menite o nakupu

Plosce: asus p4c800 deluxe
Procesorja: P4 2,6 800mhz
Ram: 512 corsair XMS

za monitor LCD se se ne vem odlocit, katerega mi priporočate da je 17" ???


hvala za vse odgovore

djmiha ::

aja..kaj mogoce predlaga kdo..katero drugo ploščo da ima podobne značilnosti kot navedena ??

burkiburke ::

miha, izbral si si več kot fajn;) . Pa še se bodo ta teden P4 pocenili. Za LCD-je mal preberi teste na Internetu.

djmiha ::

aham...tnx...ja sej vem, da je treba une teste prebrat, sem jih ze, samo veliko je privrzencev za 19", in tudi drugje sem prebral za 19" ampak jaz nimam toliko denarja...tako da bi sou na enega 17" zanima me ce pozna kdo Acer 707 da mi pove, ce je to za kej ???

boštjan ::

iz lastnih izkušenj ti lahko samo Samsung SyncMaster 172T 17" LCD priporočam.Uporablajm ga že od poletja in sem zelo zadovoljen z njim. Sem pa dosti lepega slišal o LG Monitor LG LCD 17" L1710B, ki je bila 2.izbira,če ne bi samsunga dobil.

djmiha ::

bostjan: sem opazil da tvoj samsung ima zakasnitveni cas 25ms....kaj to kej vpliva, da ko gledas filme, oz igras igrice...zakasnjuje ????

mislim...vem naj bi to vplivalo...vendar sprasujem ce si opazil ??

globoko grlo ::

sm en test na netu bral o smsungih 193 al kaj je še (19 col) in ma tut 25 ms responsa in v špilih/filmih niso opazil senc, ko pa so zadevo snemal in gledal počasne posnetke so pa vidl zamik pri izrisovanju, uglavnem s prostim očesom ga niso vidl, čeprav sm zasledil na forimu da se eni pritožujejo da vidjo nevem kwa in niso zadovoljni niti z 16 ms. Uglavnem morš vidt pa se odloč.

boštjan ::

@djmiha,nobenih duhecev ne vidim,ne v igrah ne v filmih.jaz sem full zadovoljen z 172T

OldSkul ::

Razmisli o nakupu P4 2,4 Ghz, seveda če imaš namen navijat.Se najbolj splača kupit to verzijo.

djmiha ::

ubistvu sem se odlocu se za hujso varianto, kot sem opazu so se P4 res pocenili, najbolj se mi spaca nakup v Italiji, saj ce zanemarimo, da je Italijanski DDV in italijanske cene res podobne nasim, nekatere stari so celo drazje, vendar ce dobimo IVO (italijanski DDV nazaj) so cene do 20% cenejse

uglavnem: Intel P4 2,8mhz 800fsb = 52000 SIT
Asus P4c800 Deluxe = 42000 SIT
Rami TwinX1024-3200LLPRO = 92000SIT

Mislim da je mega nakup

djmiha ::

ve kdo mogoce kaksna je razlika med rami

TwinX1024-3200LLPRO XMS3200 1024MB 2-3-2-6
TwinX1024RE-3200LL XMS3200 1024MB 2-3-2-6-T1


??? kaj naj bi biu tisti T1 ??

BoLhCa ::

best buy ta moment, seveda le ce si lahko privoscis
plata je super , nobenih problemov , rame pa vzem 2 x 256&512Mb XMS serijo , ce ze morjo bit Corsair! drugace pa razmisli o OCZ ramih>:D ! ki so dalec najboljsi...>:D

to je le moje mislenje

pa lep pozdrav

bolhca

[edit by boštjan:mislim da tolko smilekov pa res ni bilo potrebno,kaj praviš:) ]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

Neon87 ::

priporočam ti gigabytovo osnovno ploščo, pa ne priporočam ti LCD-ja, vsaj zaenkrat še ne, kupi si rajš navadnega 19" pa dobre lastnosti pa je boljš za špile pa vse ko ma hitrejše osveževanje kot pa LCD.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov ram in nič OC :( (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1066537 (5045) ekseR
»

Kateri ram...

Oddelek: Kaj kupiti
461786 (1268) Tic
»

Kdo je car pa da mi dobi ene RAM-e ????

Oddelek: Kaj kupiti
331585 (965) DjTonic
»

Corsair predstavil XL DDR module

Oddelek: Novice / Procesorji
82066 (2066) kihc
»

Iščem dobre - res dobre RAMe (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1308751 (6479) WhiteWolf

Več podobnih tem