» »

Alkohol-mladi voznik

Alkohol-mladi voznik

omwfuture ::

Pozdravljeni, prejšni teden so me ustavili policaji, vozil sem pod vplivom alkohola(0, 35mg/l)dobil sem kazen 400e in 8 kazenskih točk, sem pa mlad voznik. Imam pa še od prej prekršek, saj sem dobil 12 pik in začasno prepoved vožnje 12 mesecev. Sel sem v vransko na varno vožnjo plačal in uredil zadevo. Torej zanima me če je kdo imel enak problem kot jaz, ali če mi lahko kdo pove kaj sledi oz kaj lahko pričakujem iz sodišča, ali so kakšne možnje da mi še enkrat ugodijo začasno vožnjo ali je kakšna druga varijanta. Hvala za odgovore. Lp.
  • predlagalo izbris: jype ()

mailer ::

Odvzem vozniške in prepoved opravljanja za par let bi si zaslužil. Mogoče bi se med tem časom streznil.

Hayabusa ::

Bi nehali z moraliziranjem ?

Mipe ::

Če se ne boš odpovedal alkoholu, se odpovej avtu.

RejZoR ::

Resno, še vozit nisi dobr začel pa imaš pik in kazni da je veselo. Taki si res ne zaslužijo imet izpita in se vozit naokoli. Kaj pa bo sledilo pa si lahko "izračunaš" sam. Izpit ti bojo garantirano vzel in ga boš moral it še enkrat delat, lahko ti dajo še dodatno prepoved vožnje, kaj pa bo sodnik za prekrške reku boš pa še vidu. Glede na tvojo khm pestro zgodovino se lahko odlooči za resnejše sankcije.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

omwfuture ::

a nimate kaj drugega za delat ko pa pisat neumne odgovore,ko sploh nevete kako je bilo???

Infinity ::

Ti je kdo v usta alkohol zlival?

St235 ::

omwfuture je izjavil:

a nimate kaj drugega za delat ko pa pisat neumne odgovore,ko sploh nevete kako je bilo???



Vozil si pijan. Kaj točni si predstavljamo narobe?

Edina leglna in legitimna sankcija je, da ti odvzamejo vozniški izpit in prepovejo vožnjo za določen čas.

ČE ne bi imeli ene neumnosti, ki se ji reče človekove pravice pa bi imeli tudi druge opcije za obračunavanaje psihopati za volanom.

omwfuture ::

pil nisem tisti dan,ampak dan prej ustavli so me ob 8 zjutaj,od prej sem pa 3krat na radar priletel 64km/h

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: omwfuture ()

kalko ::

So what? Očitno si bil nalit ko kanta, da si tudi po 8+ urah toliko napihal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kalko ()

Daedalus ::

Bi nehali z moraliziranjem ?


Pravila so jasna... in na to opozorit, ni moraliziranje.

Če pa pogledamo citate:

Pozdravljeni, prejšni teden so me ustavili policaji, vozil sem pod vplivom alkohola(0, 35mg/l)dobil sem kazen 400e in 8 kazenskih točk, sem pa mlad voznik.


pil nisem tisti dan,ampak dan prej ustavli so me ob 8 zjutaj,od prej sem pa 3krat na radar priletel 64km/h


...Pa ugotovimo, da OP ni lih zrel za upravljanje z avtom. Če že zdaj po Vranskem briše točke, pa še niti dobro začel ni.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

St235 ::

omwfuture je izjavil:

pil nisem tisti dan,ampak dan prej ustavli so me ob 8 zjutaj,od prej sem pa 3krat na radar priletel 64km/h


In? Še vedno si vozil pijan, in več kot očitno konstantno voziš prehitro. Temu logično sledi odvzem vozniškega izpita. Glede na to, da si stroril prekršek po katerem se izreče več kot 100% doboljenih točk ti ne bo noben sodnik pogledal skozi prste.

ČE bo vse po sreči boš dobil tudi prepoved opralvjanja izpita za kakšno leto.

Potem pa se bo zgodba ponovila.

mailer ::

Torej hočeš povedat, da si po 8h urah še vedno imel toliko alkohola v izdihanem zraku? Se pravi, da si imel vsaj 3x toliko, ko si nehal piti. Ti povem postopek, če voziš na žurke? Spiješ eno alkoholno pijačo(če že misliš da jo moraš), sploh ni važno katero za nazdravit, potem naprej pa sok, voda, itd.

omwfuture ::

js sm spau umes 12ur,sem spau umes,potem pa šou u trgovino

The Player ::

a ni tko, da če si mlad voznik in če napihaš čez 0,0% izgubiš izpit po hitrem postopku?

Invictus ::

A ni meja za odvzem vozniške mlademu vozniku 7 pik?

Tako da je/bo fant ostal brez vozniške in bo moral ponovno opravljati izpit?

Če se prav spomnim ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Symantec ::

omwfuture je izjavil:

Pozdravljeni, prejšni teden so me ustavili policaji, vozil sem pod vplivom alkohola(0, 35mg/l)dobil sem kazen 400e in 8 kazenskih točk, sem pa mlad voznik. Imam pa še od prej prekršek, saj sem dobil 12 pik in začasno prepoved vožnje 12 mesecev. Sel sem v vransko na varno vožnjo plačal in uredil zadevo. Torej zanima me če je kdo imel enak problem kot jaz, ali če mi lahko kdo pove kaj sledi oz kaj lahko pričakujem iz sodišča, ali so kakšne možnje da mi še enkrat ugodijo začasno vožnjo ali je kakšna druga varijanta. Hvala za odgovore. Lp.



Ne skrbi, verjetno se bo vse uredilo.

lp
by Xeon

AlphaOne ::

Edino pravilno, jaz bi te se sklofutal pa izpit vzel, mlad voznik pa cez 12 ur napihas 0,30 ?!

Se strozje kazni bi mogle bit! Mas sreco, da se nisi koga ubil pijan za volanom, zate me ne briga, za nedolzne ljudi in tragedije ki se dogajajo (Maček) pa.

Relanium ::

omwfuture je izjavil:

js sm spau umes 12ur,sem spau umes,potem pa šou u trgovino

Tole jst enostavno ne vrjamem !!

Sem imel primer ko sem v soboto ponoč bil res koma nalit, vse se mi je že vrtelo, pridem domov (kolega me je peljal seveda) potem pa drug dan še malo mačkast hodim okrog.
Imel sem en obrok.
Popoldan okrog 2. sem pa pihal .... 0.0!!

Pithlit ::

Relanium je izjavil:

Popoldan okrog 2. sem pa pihal .... 0.0!!

Ej... jaz tudi. 2x (za ziher), obakrat 0.0. Po 8ih tavelikih pivih. *hint* alkotest ni vedno ziher, kri pa.
Life is as complicated as we make it...

black ice ::

Občutek 'koma nalit' ni merodajen. Vprašaj dijaka in študenta kako definirata ta pojem in potem primerjaj rezultate. :)

Gregor5816 ::

Jaz sem tudi mlad voznik in lahko potrdim to, kar so nekateri pred mano pisali. Za mladega voznika je maksimum 7 pik, in največja dovoljena količina alkohola je 0,00 mg/l. Poznam enega, ki je med poletjem popoldne delal in zraven pil, zvečer v gostilni je pil sok in ko je naprej peljal so ga ustavili policaji in je napihal 0,12 mg/l. Dobil je kar lepo kazen, pa tudi brez vozniškega je ostal. Ne vem ali je bil samo začasno brez vozniške ali je moral ponovno delat izpit, vendar za mladega voznika je meja 0,0.

Ne vem kako to da imaš ti še izpit kljub 12 pikam. Verjetno imaš VIP (veze in poznanstva).

>black ice: koma pijan si takrat, ko ne moreš več sam hodit. Če lahko sam hodiš, si samo pijan. Sicer je pa zelo odvisno od človeka do človeka, nekateri so po 5 tavelikih kot popipsane muhe, nekateri pa so tudi še po 10+ zmožni trezno (no ja, normalno) razmišljat. Poznam primer, kako je od tete pripovedoval ko so ga še oni pili, ko so bili že vsi pijani in so rinili domov, je enemu šele začelo dogajat. :D

Starodavni ::

edino prav, da so ti vzeli vozniško dovoljenje.
Če nisi odgovoren voznik, si tudi ne zaslužiš vozniškega in avta, dokler se ne zresneš.

Avto ni noben hec, vožnja še manjši, nesreča pa še veliko manjši hec.

Posledice in tragedije so jasne, ni samo voznik prizadet, prizadeti so vsi, ki so bili okrog prometne nesreče, kot kolakteralna škoda odločitev voznika, če pa je bil pod substanco, kot je alkohol pa še toliko bolj.

Alkohol, droge in ostale spojine, ki ne spadajo noter v človeško telo močno zameglijo človeško presojo, reflekse, predvidevanja in rezultati so znani.

Odločno NE neodgovornim voznikom!

Matija82 ::

Starodavni je izjavil:


Alkohol, droge in ostale spojine, ki ne spadajo noter v človeško telo močno zameglijo človeško presojo, reflekse, predvidevanja in rezultati so znani.


Jeza, frustracije, žalost ? ;)

m0LN4r ::

Al je vsaka druga tema troll tema na ST al nevem... Pogledam čas prve prijave Opja in čas tema pa je neverjetno kako se ujemata, da nekdo nardi acc in takoj odpre eno tako temo...

Sicer pa men tudi ni jasno kako ma lahko še vedno izpit. Prekoračiš 0,0 kot mlad voznik pa nimaš izpita in še tolko pik od prej.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mladi voznik

Oddelek: Na cesti
478793 (7057) Mare2
»

Mladi voznik (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7018543 (15598) Zajec123
»

Mladi voznik

Oddelek: Na cesti
203781 (3237) nikolinika
»

Avto in izpit za avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7212272 (10808) SplitCookie
»

Vožnja pod vplivom alkohola - Voznik začetnik!!!

Oddelek: Loža
4313722 (12758) gzibret

Več podobnih tem