» »

Integracija "MP3 Tag" v Windows Explorer???

Integracija "MP3 Tag" v Windows Explorer???

psihopat ::

pozdravljeni

včasih mi gre na živce ko moram vsak MP3 file posebej zagnat da vidim njegov Tag Info, pa sem mislil, da more obstajat kakšen program, ki ti naredi tole kar je na tejle sliki spodaj. Vem da se dobijo razni MP3 explorerji, ki pa so programi ki stojijo sami zase, zato mi takih ne priporočajte, prosim!!! Kar hočem jaz je integracija direkt v Windows Explorer. Približno takole kot na tejle sliki (kliknite nanjo in si jo razširite, da boste bolje videli):

8-O




tudi če gre samo za prikaz Tag informacij in ne za Urejanje (Editing) le teh, bo dovolj dobro zame. samo, da bo integracija kot je na sliki. Sem preveč zahteven???

Hvala lepa :))
  • zavaroval slike: Predator ()

CaqKa ::

tole je sicer winxp vendar mislim da imajo starejši winsi tudi to.
desno klikneš tam ko je puščica.. čisto na dnu imaš 'več' pa tam klikneš pa urediš čisto po svoje...
lahko tudi filme po frejm rejtu razporediš.... sploh ni problema.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

hokuto ::

Jaz imam pa ravno obraten problem... zelo me moti integracija Id3tagov v Win explorer v Win XP, saj tako precej dlje bere vsebino direktorijev, ki vsebujejo mp3-je. A je kak način, da to popolnoma izklopim. Ne samo, da se ne vidi teh stolpcev, ko izberem detail view, ampak da prav ne bere ID3tagov sploh.

Sicer pa je meni zelo všeč program mp3ext, ki dodeli mp3-jem ikono glede na bitrate in tako že po ikoni veš kakšne kvalitete je določen mp3. Ima seveda še druge simpatične funkcije.

CaqKa ::

hokuto:
default view nastavi tak kot hočeš torej brez taga... nato pa v options > folders view meniju naštelaj da je ta stil pogleda applyan na vse direktorije. kak ga boš pa čisto izklopil pa nevem.. verjetno spet s kakim registry tweakom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FLAC->WAV, izginejo tagi

Oddelek: Programska oprema
7695 (616) MrStein
»

razvrščanje mp3-jov

Oddelek: Pomoč in nasveti
81165 (901) Dr.S
»

avtoradio ne bere čšž ; kako zapečti ČŠŽ --> CSZ (da ne bi vsake pesmi popravljal)

Oddelek: Na cesti
151831 (1578) Klemenn
»

Kateri program za urejanje ID3 tag?

Oddelek: Zvok in slika
82156 (1946) pivmik
»

Arhiviranje mp3 fileov na CD z zaporednimi številkami

Oddelek: Programska oprema
171750 (1477) valterz

Več podobnih tem