» »

Kateri program za urejanje ID3 tag?

Kateri program za urejanje ID3 tag?

nokia6310 ::

Pozdravljeni!
Rabil bi program za urejanje ID3 tag imam precej komadov, kjer je napisano samo ime strani od koder sem jih dobil rad pa bi, da piše tako kot v naslovu določenega fajla.
Obstaja kakšen program, ki bi mi to uredil, da nebi bilo treba meni na pamet to urejat, ker drugače se bom postaral, pa tudi pri internetnem radiju je zoprno, če poslušalci namesto izvajalca in naslova komada vidijo naslov strani od koder sem komad potegnil, ker so očitno tako izpolnili ID3 tag.
Če že ne obstaja program pa mi vsaj povejte kako bi to na najlažji način preimenoval, da mi nebi bilo treba odpirat vsakega komada.
Hvala vsem za kakršno koli pomoč.

danix1 ::

Sam uporabljam program ID3-Tag IT (http://www.id3-tagit.de/english/index.h....
Ima vse kar potrebuješ za urejevanje. Zahteva pa predhodno inštaliran .NET framework.

LP

kunigunda ::

Saj zna se sam Explorer to delati. Lahko jih celo vec oznacis naenkrat in vsem Album title das.

Properties....Summary....Advanced

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kunigunda ()

bastadu ::

Tag&Rename je zakon. Na netu ti najde ID3 tag podatke (pod pogojem, da imaš komade v pravilnem vrstnem redu!) in ti jih vpiše v komade, spremeni imena datoteke po želji... Žal pa ni zastonj:\

balts ::

v Winampu preprosto klikneš z desnim miškinim gumbom in izbereš View File Info.. pa je :)
sicer pa ti priporočam tale program

Mp3 Tag
http://mp3tag.de/en/

Al pa tole.. razširek za windows. Kjer se ti ob kliku na properties določenega mp3ja odpre nov zavihek z vsemi informacijami o mp3 fajlu, vključno z tagi...
http://www.mutschler.de/mp3ext/

kunigunda ::

Se zdej ne razumem zakaj 3rd party programi. Rekel je, da rabi vecim naenkrat spremeniti. Windowsi to znajo.

nokia6310 ::

Pozdravljeni!
Hvala vsem za predlagane programe. kunigunda:
Kako spremeniš v explorerju večim na enkrat tag-e?
Vem da greš pod lastnosti/dodatno pa tam vidiš naslov skladbe, trajanje itd kje pa ID3 tag spremeniš pa mi ni čisto jasno?
Drugace pa res hvala vsem za odlicne programčke.

kunigunda ::

Oznacis tiste MP3je ki bi jim rad dal nekaj skupnega. Potem z desnim klikom izberes Properties.. potem pa Summary
potem pa kliknes na tisto kar bi rad spremenil (ampak na desno stran, kjer so Values, ne levo kjer je Property)

Primer je tule

pivmik ::

ID3 Tag-It, zakaj 3rd party?
Ker omogoča napredno from filename to tag
from tag to filename
from id3 tad v1 to v2 in obratno
ID3 v1, v2
odstranitev v1 in/ali v2
oštevilčevanje
freeDB povezovanje
...
LP, Gregor GRE^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FLAC->WAV, izginejo tagi

Oddelek: Programska oprema
7680 (601) MrStein
»

avtoradio ne bere čšž ; kako zapečti ČŠŽ --> CSZ (da ne bi vsake pesmi popravljal)

Oddelek: Na cesti
151819 (1566) Klemenn
»

Program, ki ti izpiše naslove vseh mp3 v določeni mapi ; izpisek skladb

Oddelek: Programska oprema
71274 (1071) RealSlimShady
»

Arhiviranje mp3 fileov na CD z zaporednimi številkami

Oddelek: Programska oprema
171741 (1468) valterz
»

Rabim program, ki bi mi iz ID preimenoval ime MP3-ja

Oddelek: Programska oprema
171339 (1169) BaRtMaN

Več podobnih tem