» »

Peka .bin oz .cue

Peka .bin oz .cue

Jux ::

Torej snel sem si z neta en rar v katermu je .bin in .cue file. Kako to preburnam na cd?
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Vanich ::

Torej, če maš Nerota, daš burn image file, potem pa izbereš "all files" , s tam pa izbereš .cue file. (kakor da hočeš posneti samo cue file) Bin pa pusti pri miru. Potem pa samo še pritisneš "burn".

SLOWWWeb.net ::

Če pa hočeš pa si lahko namestiš tudi WinISO, ki ti zna prebrati [skoraj] vse zapise-pa še na disk lahko razpakiraš. WINISO je podoben WINZIPu. Dobiš ga na tukaj .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Jux ::

Pepca: sam ce dam .cue mi hoce zapect isti bin 2x na cd. ?!"??!"#DF#$%#$"?
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

CaqKa ::

pepca kardeljeva metoda se loti tvojega vprasanja direktno medtem ko tyteamova in moja indirektno... moja varianta je zelo podobna tyteamovi vendar boljsa...
http://www.daemon-tools.com/
ker ima forum sedaj tudi search funkcijo kr lepo poisci stare teme ki so se lotevale tega problema...
na hitro opis daemon tools: naredijo ti navidezni cdrom s katerim mountas raznovrstne imagee, s tem navideznim cdromom lahko potem počneš skoraj vse kar se ti zljubi delat z navadnim (med drugim lahko zapečeš cd preko opcije copy cd ali pa instaliras igro/program/karkoli brez da bi moral posnet cd.... zadeva je pac zelo podobna winiso z nekaj dodatnimi plusi in kasnim minusom.

BTW tomi in ostali admini/moderatorji. tole je že eno izmed vprašanj ki bi sodilo v kakšno sekcijo FAQ

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Fresh Prince ::

Bleh.

Z www.cdrsoft.cc si d/l Fireburner pa pec.

Alternativa je CdrWin samo da ta dela pr enih pr drugih pa ne.

CaqKa ::

jux v kolikor se gre za kaksen svcd... jaz sem speko zadevo in je delala fora je bila samo v tem da je naredil cd tako da izgleda kot da drugi cd že začne pri 40 minuti recimo... lahko pa greš tudi editirat cue fajl, odpri ga v notepadu in poglej kaj je narobe v prvi vrstici.
glede tega kera je najbolj ziher varianta pečt bin/cue: z daemon tools mountas cd in z clonecdjem kloniraš cd...
takšna varianta vedno dela... če vse drugo odpove in je bin majhen lahko bin zapečeš na cd in ga mountaš z enim mount progijem like daemontools

||_^_|| ::

če maš *.bin file enostavno odpri nerota, dej na burn image, zberi ta *.bin file, cue ignoreri, pol pa sam nastav blocknevemkva, maš 2 varjante, ena je 2352 druga pa 2048, če bo narobe ti bo že sam povedu in pol sam zamenji. in to je to. nobenih winisotov pa nevemkva ne nucaš.

[t502] ::

Pa kaj s tem Nerotom norite?

Dol si nalozi CDRWin klikni na "Record disk" (prva slika, odzgoraj levo se mi zdi), potem klikni gumb "Load cuesheet". Izberi *.cue file in pritisni "Start recording".

Evo pa si koncal ;)

AlienGT ::

... in uničil še en CD.

Podatki so lepo vidni na CD-ju,
vendar ga noče v nobeni enoti
prebrat.

bf4ed ::

Ja RW so pa izumili da jih maš v okviru na steni>:D :D al kaj?

frudi ::

[t502], zakaj bi človek dolvl... ups, kupoval :D, dva programa (nero + cdrwin), če pa lahko vse kar zna ta drugi, naredi že s prvim? potrata bandw... ups, denarja za nakup, se ti ne zdi :D
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

AlienGT ::

bf4ed:
Ne delaj se pametnega.

Sem najprej probal z Daemon Toolsi, dela. Poskusil nato s CD-RW, dela. Nato sem zapekel na CDR, mi uniči CD.

No to je zdaj že zgodovina. Sem probal z drugim CD medijem in dela vse OK. So bili namreč TDK-ji krivi, zakaj me pa ne spraševat (Traxdata, DataRight, Maxell, Digit, MMore - no problem).


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AlienGT ()

bf4ed ::

AlienGT no pa jebemu samo sem rekel ker nekateri ne vejo da če kaj sprobavaš da sprobaš na RW.

:D >:D :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BIN datoteka

Oddelek: Pomoč in nasveti
204972 (4412) elninko
»

*.bin , *.cue....kaj storiti

Oddelek: Programska oprema
353815 (2832) Soni
»

Program v .BIN

Oddelek: Programska oprema
121145 (979) CaqKa
»

bin filet brez cue fajla.. je mozno kaj s tega vn dobit?

Oddelek: Programska oprema
131533 (1369) willson
»

pečene .bin/.cue

Oddelek: Pomoč in nasveti
201233 (990) Gh0st

Več podobnih tem