» »

Kaj vse moram nardit za instalacijo diska!!!!!!!!

Kaj vse moram nardit za instalacijo diska!!!!!!!!

sadarj10 ::

Na podstrešju mam en star disk 800mb pa me zanima kako bi ga prkluču pa kaj vse bi mugu nardit,disk je namreč poln.Je pa v dobrem stanju!

Pa hvala!
Bistvo življenja je nabijanje proca,nemaš kej,...???!!!

Tjulenj ::

em.. odpret mors ohisje, vstavt disk, prikluct kablovje in v biosu nastimat disk (ce imas auto-detect, lahko zadnje preskocis) voila!

Binji ::

Najprej odpres kisto (kabel potegnes sz stekarja vn), pol pa ga das na podatkovni kabel (IDE po domace oz uni tasirok) in ga se prklopis na strom (pa uni konektorji sz 3 pini). Pol uklopis kompjuter in BIOS bi ti ga mogu zaznat. Ce pa ne pol poglej ce mas auto detect nastavljeno.

Huey P ::

Kaj ga zajebavate....

Dajte resen odgovor ali pa ne odgovorite...
..::DOOM III: The Legacy::..

Tjulenj ::

huey: oprosti ampak to JE resen odgovor. ce sam nisi dovolj sposoben tudi v druge ni treba dvomit. ze drugic danes se sprasujem odkod ti toliko zvezdic???

ChiefThunder ::

Krneki :(:(:(



Sadarj: Najprej si priskrbi ustrezen kabel (IDE) oz. poglej, če imaš na ostalih IDE kablih v računalniku še kaj prostora; potem pravilno naštimaj jumperje na zadnji strani diska (če je disk na sredi verige (IDE- kabla), daš na SLAVE, če je disk na koncu verige, daš na master; potem zadevo priklopi na IDE port in priključi napajanje (molex konektor); prižgi računalnik in naštimaj "Auto detect, za samodejno zaznavo oz. "manual" ročno... to je to.



:)

Huey P ::

Tjulenj zdaj si poglej kaj meni pomeni RESEN odgovor.

ChiefThunder pa ti si ZAKON!!!
..::DOOM III: The Legacy::..

ChiefThunder ::

Sej Binji je isto povedal, samo je bolj podomače; razmeš pa itak isto (in vse)...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne gre namestiti Windowsa + ne zažene trenutnega (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
514048 (3214) MasterKiD
»

Select proper boot device

Oddelek: Pomoč in nasveti
414851 (2880) arc-x
»

Problemi s HDD

Oddelek: Pomoč in nasveti
131072 (842) Duhec
»

DEJTE HITR POMAGAT!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101009 (789) frudi
»

Zakva mi Deluxe SkiJump šteka?

Oddelek: Pomoč in nasveti
261407 (1176) R@C@

Več podobnih tem