» »

Faks preko e-pošte

Faks preko e-pošte

dussan ::

Živijo,

želimo se znebiti faksirne naprave in me zanimajo izkušnje z aFax in podobno uslugo, ki jo ponuja T-2 (e-Fax).

Če sem prav razumel pri aFax ni potrebna inštalacija pri klientih, pri T-2 pa je potrebno dodati "tiskalnik"?

lp, dussan

Machete ::

Oprosti za nedirekten odgovor, ampak a je kakšna huda posebnost da še rabiš faks?
Malo je to zgodovinski ostanek tehnike, ker smo vsi na mailih danes. Jaz sem ga odklopil že leta nazaj in nikoli ga nismo potrebovali več. :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Samael ::

Machete je izjavil:

Oprosti za nedirekten odgovor, ampak a je kakšna huda posebnost da še rabiš faks?


Ja, jaz imam naprimer 2 opciji:
Mail: naredim naročilnico, podpišem, štempljam, nato pa skačem okolice tajnice, za katero upam da je v pisarni (na drugem oddelku) da mi da skozi scanner (scanner je pač v tajništvu), pošlje na moj mail in potem sam mailam dalje...
Faks: naredim naročilnico, podpišem, štempljam, nato pošljem po faksu

Nobena opcij seveda ni idealna, ampak tako pač je v naši dragi Sloveniji.

dussan ::

Machete je izjavil:

Oprosti za nedirekten odgovor, ampak a je kakšna huda posebnost da še rabiš faks?

Nekaterim našim strankam je lažje vzeti list papirja in nanj napisati kaj potrebujejo. Vtakne v faks in pošlje. Nobena posebnost, če delaš z ljudmi, ki imajo pri delu umazane roke :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Karierna pot programerja brez računalniškega faksa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Programiranje
16625894 (21162) 111111111111
»

FRI

Oddelek: Šola
193932 (2946)          
»

telefax na računalniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
151537 (1283) Han
»

Rad bi prišel na medicino, potrebujem nasvete.

Oddelek: Šola
378484 (6692) lemonaid
»

Ali rabim faks ali je dovolj da se sam naucim programirat? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10524879 (20772) NeMeTko

Več podobnih tem