» »

Odjava od T2

Odjava od T2

Scaramouche ::

Pri skyline mi je rekel da zaračunavajo 20€, ima kdo stare pogodbe ki ste pred 10 let podpisali, ker jo ne najdem me zanima ali to gor piše?
  • zaklenilo: zee ()

broken/link ::

maš na netu cenik. smz da je res okol 20eur, ja. 100% pa ne piše na pogodbi.

Scaramouche ::

broken/link je izjavil:

maš na netu cenik. smz da je res okol 20eur, ja. 100% pa ne piše na pogodbi.


če ne piše na pogodbi zakaj plačat?

videc ::

Ker verjetno piše v splošnih pogojih, ti so pa, verjetno, na njihovi spletni strani.

harvey ::

Scaramouche je izjavil:

broken/link je izjavil:

maš na netu cenik. smz da je res okol 20eur, ja. 100% pa ne piše na pogodbi.


če ne piše na pogodbi zakaj plačat?

Ker so se splošni pogoji spremenili in nisi vedel, protestiral, odjavil ali karkoli storil proti novim - veljavnim pogojem, in je tako kot je. Nevednost te ne odvezuje.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Sami ::

Ne razumem kaj je namen te teme....resno, če si len pokliči na T2 in ti bodo povedali ali obišči njihovo spletno stran na kateri je cenik javno objavljen.

Cenikov pa v naročniški pogodbi ne boš našel :D Si se pa s podpisom pogodbe strinjal z njihovimi pogoji.

V primeru, da so spremenili cenik oz. pogoje pa si bil obveščen in si imel tudi rok odjave v primeru, da se nebi strinjal.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

mihec87 ::

Ker lahko spremenijo pogoje, ti pa imaš nek čas od te spremembe v katerem lahko odstopiš od pogodbe brez stroškov(če si dobil kaj subvencionirano(naprava itd..) moraš to vseeno poravnat)..Saj se tudi cena/vsebina naročnine spreminja na ta način..

harvey ::

Ne razumem kaj je namen te teme....

Tema je kako ne plačati 20 EUR za prekinitev pogodbe, ki jih obračunajo po veljavnih pogojih in ceniku. Lahko jih enostavno prosiš kot zvesti naročnik za upoštevanje komercialnega popusta, sam tako ravnam v primeru menjave paketa pri Telekomu, do sedaj so mi ga še vedno odobrili -50%, je pa tudi res, da so pred časom pakete menjali kot gate...
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Scaramouche ::

Sami je izjavil:

Ne razumem kaj je namen te teme....resno, če si len pokliči na T2 in ti bodo povedali ali obišči njihovo spletno stran na kateri je cenik javno objavljen.

Cenikov pa v naročniški pogodbi ne boš našel :D Si se pa s podpisom pogodbe strinjal z njihovimi pogoji.

V primeru, da so spremenili cenik oz. pogoje pa si bil obveščen in si imel tudi rok odjave v primeru, da se nebi strinjal.


nadaljnje plačevanje položnice ni podpis nove pogodbe...

Ne moreš ti na strani spremenit del pogodbe, ne obvestiti plačnike in se zgovarjati da moramo mi vsak mesec gledat objave...

Zgodovina sprememb…

Sami ::

Scaramouche je izjavil:

Sami je izjavil:

Ne razumem kaj je namen te teme....resno, če si len pokliči na T2 in ti bodo povedali ali obišči njihovo spletno stran na kateri je cenik javno objavljen.

Cenikov pa v naročniški pogodbi ne boš našel :D Si se pa s podpisom pogodbe strinjal z njihovimi pogoji.

V primeru, da so spremenili cenik oz. pogoje pa si bil obveščen in si imel tudi rok odjave v primeru, da se nebi strinjal.


nadaljnje plačevanje položnice ni podpis nove pogodbe...

Ne moreš ti na strani spremenit del pogodbe, ne obvestiti plačnike in se zgovarjati da moramo mi vsak mesec gledat objave...


Ko ti poteče vezava pač nisi več vezan, razmerja pa normalno velja do tvojega preklica.

Pogoji se rabvno pogosto ne spreminjajo in si dobil obvestilo pri računu oz. e-računu, imel si možnost brezplačnega odstopa.

Obrni se na T2 oz. jim na mail pošlji prošnjo.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lahko odstopim od pogodbe Telemacha zaradi podražitve?

Oddelek: Loža
164815 (4045) Lonsarg
»

Zee: "Vsako pogodbo je treba pod podpisom prebrati in povprasati pred podpisom."

Oddelek: Loža
398415 (7036) Tomas 33
»

GVO-jevo zavajanje novih naročnikov ali kaj si dolžan, če ne podpišeš pogodbe? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5514887 (12774) mojca
»

Sklenjeno v pisni obliki

Oddelek: Loža
151735 (1367) nevone

Več podobnih tem