» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
89 / 536
»»

ale2007 ::

HBO 2 hd,povezava WI FI, brez zatikanja,deluje tekoče :D
Tudi drugi kanali brez težav, edina pomanjkljivost, da je odziv malenkost počasen (preklapljanje med kanali)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ale2007 ()

webmaher ::

EON se pri meni na PCju sesuva stalno, ko kaj gledam za nazaj...ni važno kateri brskalnik in kaj gledam, slika začne po nekaj minutah štekati..pomaga edino klik z miško na mesto kjer je začelo nagajat potem pa spet nekaj minut mir... me zanima kako bo to delalo na Sonyu :)

bbobst ::

webmaher je izjavil:

Nejamram iščem rešitve :)
Sony 9005 z Dolby Vision bo ju3 kljub vsemu pri meni :))
@ale2007 kaj si tako impresioniran da tudi mu ne:)) rečeš

9005 ne podpira Dolby Vision.

webmaher ::

morda ne 100% ampak okoli 90% bom pa iztisnil iz njega pa če se ne glavo postavite :))

leiito ::

Ma šlo bo, ampak moraš dati res vse od sebe.

SkIDiver ::

Kdaj lahko pričakujemo padec cen trenutno aktualnih modelov 4K TV-jev? Marca, aprila?

Excalibrus ::

Pozdravljeni.

Iščem nov tv diagonale 55-65.

Ker večje je boljše, ampak z omejenim budgetom (beri ne ful čez 1k), mi je v oko padel ta TV: https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/6...
Kakšen komentar? Naj omenim da nebi komentarjev "če se še malo stegneš"... Vem da sem že kr čez mojo cifro, ampač če bi se splačal bi ga pač vzel. Je mogoče boljše pogledat 55 za za denar? Hvala za vsa mnenja že vnaprej ;)

andrej69 ::

Excalibrus je izjavil:

Pozdravljeni.

Iščem nov tv diagonale 55-65.

Ker večje je boljše, ampak z omejenim budgetom (beri ne ful čez 1k), mi je v oko padel ta TV: https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/6...
Kakšen komentar? Naj omenim da nebi komentarjev "če se še malo stegneš"... Vem da sem že kr čez mojo cifro, ampač če bi se splačal bi ga pač vzel. Je mogoče boljše pogledat 55 za za denar? Hvala za vsa mnenja že vnaprej ;)


Iz kakšne razdalje boš gledal televizor, in kakšne vsebine bodo prevladovale..?

Excalibrus ::

Razdalja 3-4m, filmi, šport, ps4

andrej69 ::

Excalibrus je izjavil:

Razdalja 3-4m, filmi, šport, ps4


Za takšno razdaljo je skoraj bolje vzet televizor 65" diagonale. Čeprav dobiš za takšen denar, že zelo kvaliteten televizor diagonale 55", predvsem za gledanje športa pa seveda tudi ostalih vsebin:)Jaz ti priporočam, tale nekaj kvalitetnejši model velikosti 65". Če pa ti je Lg bolj všeč, pa ga tudi lahko vzameš.
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/6...

mat11 ::

Andrej eno ne philips vprašanje. ;) Kakšna je razlika med lg 65UJ670V in lg 65UJ634V ? Ali oba modela podpirata HDR 10bit?
mat

andrej69 ::

mat11 je izjavil:

Andrej eno ne philips vprašanje. ;) Kakšna je razlika med lg 65UJ670V in lg 65UJ634V ? Ali oba modela podpirata HDR 10bit?


Oba podpirata HDR10.

mat11 ::

Koliko bitni pa so ? Nekje piše 10, nekje 8 plus FRC???
mat

fpbs ::

mat11 je izjavil:

Andrej eno ne philips vprašanje. ;) Kakšna je razlika med lg 65UJ670V in lg 65UJ634V ? Ali oba modela podpirata HDR 10bit?

Od HDRov oba podpirata HDR10, HLG in Active HDR. S tem, da ima UJ670 splošno oceno kakovosti slike 1900, UJ634 pa 1700. Oba tudi sta tudi Ultra Luminance, kar pomeni, da premoreta precej višjo svetilnost od TVejev tega cenovnega razreda.
https://www.displayspecifications.com/e...

Excalibrus ::

fpbs je izjavil:

mat11 je izjavil:

Andrej eno ne philips vprašanje. ;) Kakšna je razlika med lg 65UJ670V in lg 65UJ634V ? Ali oba modela podpirata HDR 10bit?

Od HDRov oba podpirata HDR10, HLG in Active HDR. S tem, da ima UJ670 splošno oceno kakovosti slike 1900, UJ634 pa 1700. Oba tudi sta tudi Ultra Luminance, kar pomeni, da premoreta precej višjo svetilnost od TVejev tega cenovnega razreda.
https://www.displayspecifications.com/e...

Po čem se pa računa ta pqi? a se splača vzet 670 glede na razliko v ceni?

fpbs ::

PQI, PMI, to je splošna ocena TVeja. Glede razlike med UJ670 in UJ634 lahko zgoraj v primerjalni tabeli zapaziš,(lahko je samo pomota), da UJ670 podpira DLNA, kar je zelo praktična funkcija glede povezave TVeja z PCejem. Ne vem pa kakšna je razlika v ceni.

andrej69 ::

mat11 je izjavil:

Koliko bitni pa so ? Nekje piše 10, nekje 8 plus FRC???


Eno so metapodatki in zmožnost 10 bitnega prikaza barv, drugo pa je osveževanje panela..Ta Lg ima 10 bitni prikaz barv in prikazovanje metapodatkov, dočim je osveževanje panela 8 bitno, kakor v večini televizorjev tega ranga. Kar pa se tiče FRC pa si lahko tukaj nekaj prebereš.
Frame rate control @ Wikipedia

andrej69 ::

Excalibrus je izjavil:

fpbs je izjavil:

mat11 je izjavil:

Andrej eno ne philips vprašanje. ;) Kakšna je razlika med lg 65UJ670V in lg 65UJ634V ? Ali oba modela podpirata HDR 10bit?

Od HDRov oba podpirata HDR10, HLG in Active HDR. S tem, da ima UJ670 splošno oceno kakovosti slike 1900, UJ634 pa 1700. Oba tudi sta tudi Ultra Luminance, kar pomeni, da premoreta precej višjo svetilnost od TVejev tega cenovnega razreda.
https://www.displayspecifications.com/e...

Po čem se pa računa ta pqi? a se splača vzet 670 glede na razliko v ceni?


Če pogledamo kvaliteto slike, je na Philipsu zasigurno kvalitetnejša:)

mat11 ::

Ne glede na reklamo. ;) Hvala vsem. Me pa še nekaj zanima ,renutno imam LG55680V, z njim sem še kar zadovoljen, rad bi večji TV. So ta dva modela tudi kvalitetnejša, bom imel kaj boljšo sliko?
mat

blackmack ::

Andrej, kdaj se bo pri nas dobil 65pus8102, 65pus8602?

andrej69 ::

blackmack je izjavil:

Andrej, kdaj se bo pri nas dobil 65pus8102, 65pus8602?


Modela 8102 žal" ne bo v Sloveniji, dočim se model 8602 dobi v prodajalnah.

mat11 je izjavil:

Ne glede na reklamo. ;) Hvala vsem. Me pa še nekaj zanima ,renutno imam LG55680V, z njim sem še kar zadovoljen, rad bi večji TV. So ta dva modela tudi kvalitetnejša, bom imel kaj boljšo sliko?


Kar se tiče Philipsa, boš vsekakor imel kvalitetnejšo sliko zaradi VA panela.Pa tudi samo procesiranje slike je kvalitetnejše na tem modelu.Tudi kar se tiče gibanja slike je kvalitetnejši itd..Pa tudi na novejšem Lg modelu, boš imel nekoliko kvalitetnejšo sliko napram tvojemu Lg modelu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

blackmack ::

Andrej katerega priporočaš? Trenutno imam 9705H in sem kar zadovoljen. Ima FALD tudi določene pomanjkljivosti in se na primer v težkih scenah (sivina, megla, slabša kvaliteta filma) včasih vidi utripanje ledic kot, da se softwer ne more odločit ali naj je prižgana ali ugasnjena.
Pri 8602 me je pa malo strah, da edge led ne bi dal takšne črnine ter clouding, mika me pa zelo soundbar ter lepe barve pri qdot.
So pa userji že dali nekaj videov in je pri nekaterih ok, drugih pa ne.



fpbs ::

mat11 je izjavil:

Ne glede na reklamo. ;) Hvala vsem. Me pa še nekaj zanima ,renutno imam LG55680V, z njim sem še kar zadovoljen, rad bi večji TV. So ta dva modela tudi kvalitetnejša, bom imel kaj boljšo sliko?

Napiši kompletno oznako TVeja, da se ve kateri letnik je.

andrej69 ::

@blackmack
Kar se tiče modela 8102, je vrhunski televizor:)Če iz vzamemo prikaz barv in nekoliko slabši zvok, kvalitetnejši" napram modelu 8602. Kar pa se tiče tvojih opažanj, pa imajo tako vsi LCD televizorji te težave:) Nekateri proizvajalci so to uspeli zmanjšat res na minimum, dočim je pri nekaterih to bolj opazno..Saj tudi OLED televizorji niso brez težav:)Sicer, pa ko se televizor nastavi na optimalne nastavitve, ne boš v praksi opazil takšnih težav, da bi bile moteče pri gledanju raznih vsebin:)Kar pa se tiče tvojega modela,pa imaš tukaj pravilne nastavitve..
Picture preset: Custom
Contrast 48
Color: 50
Brightness: 50
Sharpness: 0
Noise reduction Off
Tint Custom
Perfect Natural Motion Off
400 Hz Clear LCD On/Off
Super resolution Off
Perfect Contrast Off
Dynamic backlight Best picture
MPEG artefact reduction Off
Gamma -1
R Gain 121
G Gain 105
B Gain 92
Light sensor On/Off

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

mat11 je izjavil:

Ne glede na reklamo. ;) Hvala vsem. Me pa še nekaj zanima ,renutno imam LG55680V, z njim sem še kar zadovoljen, rad bi večji TV. So ta dva modela tudi kvalitetnejša, bom imel kaj boljšo sliko?

Napiši kompletno oznako TVeja, da se ve kateri letnik je.


Najverjetneje gre za model UF680 letnik 2015.

MrStein ::

fpbs je izjavil:

PQI, PMI, to je splošna ocena TVeja.

Ne, ni.
Če ne znaš sam ugotoviti, kaj je, bom pozneje razložil. (če me kdo drug ne prehiti)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mat11 ::

fpbs je izjavil:

mat11 je izjavil:

Ne glede na reklamo. ;) Hvala vsem. Me pa še nekaj zanima ,renutno imam LG55680V, z njim sem še kar zadovoljen, rad bi večji TV. So ta dva modela tudi kvalitetnejša, bom imel kaj boljšo sliko?

Napiši kompletno oznako TVeja, da se ve kateri letnik je.


Tole sem našel: LG 55UF680V
mat

Excalibrus ::

MrStein je izjavil:

fpbs je izjavil:

PQI, PMI, to je splošna ocena TVeja.

Ne, ni.
Če ne znaš sam ugotoviti, kaj je, bom pozneje razložil. (če me kdo drug ne prehiti)

Se priporočam :)

V avstrijskem mediamarktu sem najdu še en model lg-ja: http://www.mediamarkt.at/de/product/_lg...

V primerjavi s tem, ki ga gledam v BB: https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/6..., ima avstrijski 30€ dražjo ceno in Dolby Vision. Kako ključen je ta podatek, glede na to da upoštevamo da ga je tut treba it iskat in v primeru garancije stvar vozit nazaj v avstrijo? Se splača?

andrej69 ::

Excalibrus je izjavil:

MrStein je izjavil:

fpbs je izjavil:

PQI, PMI, to je splošna ocena TVeja.

Ne, ni.
Če ne znaš sam ugotoviti, kaj je, bom pozneje razložil. (če me kdo drug ne prehiti)

Se priporočam :)

V avstrijskem mediamarktu sem najdu še en model lg-ja: http://www.mediamarkt.at/de/product/_lg...

V primerjavi s tem, ki ga gledam v BB: https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/6..., ima avstrijski 30€ dražjo ceno in Dolby Vision. Kako ključen je ta podatek, glede na to da upoštevamo da ga je tut treba it iskat in v primeru garancije stvar vozit nazaj v avstrijo? Se splača?


Da daš, za televizor 1300 evrov z WRGB panelom, moraš biti res neumen:))

mihaylo ::

Ali imajo vsi novodobni televizorji tako zelo svetlobno odbojen premaz preko ekrana? Če je zunaj svetlo ali pa imaš smolo da je luč zadaj se sploh ne da gledat, oz lahko ob črnini na ekranu vidiš sebe?!

MrStein ::

Excalibrus je izjavil:

MrStein je izjavil:

fpbs je izjavil:

PQI, PMI, to je splošna ocena TVeja.

Ne, ni.
Če ne znaš sam ugotoviti, kaj je, bom pozneje razložil. (če me kdo drug ne prehiti)

Se priporočam :)

Zaenkrat:
PQI, PMI and Hz
...
Because the manufacturers use different criteria and calculations to work out these numbers, they’re not directly comparable.

Vir: http://techtalk.currys.co.uk/tv-gaming/...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Excalibrus ::

andrej69 je izjavil:

Excalibrus je izjavil:

MrStein je izjavil:

fpbs je izjavil:

PQI, PMI, to je splošna ocena TVeja.

Ne, ni.
Če ne znaš sam ugotoviti, kaj je, bom pozneje razložil. (če me kdo drug ne prehiti)

Se priporočam :)

V avstrijskem mediamarktu sem najdu še en model lg-ja: http://www.mediamarkt.at/de/product/_lg...

V primerjavi s tem, ki ga gledam v BB: https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/6..., ima avstrijski 30€ dražjo ceno in Dolby Vision. Kako ključen je ta podatek, glede na to da upoštevamo da ga je tut treba it iskat in v primeru garancije stvar vozit nazaj v avstrijo? Se splača?


Da daš, za televizor 1300 evrov z WRGB panelom, moraš biti res neumen:))

Lahko razložiš?

MrStein ::

Malo manjša dejanska ločljivost kot če bi bil "pravi" RGB panel (kot jih je večina drugih).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

andrej69 ::

@Excalibrus
Tukaj si poglej.
@

Excalibrus ::

andrej69 je izjavil:

@Excalibrus
Tukaj si poglej.
@

Sem mal naštidiral, hvala :)
V uč mi je padel še tale Sony: http://www.moj-tv.com/led-tv/sony-kd-65...
Ima 120Hz refresh rate, kar je za šport in kak ps4 več kot dobrodošlo. Še kak komentar mogoče na tole izbiro?

fpbs ::

Excalibrus je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Da daš, za televizor 1300 evrov z WRGB panelom, moraš biti res neumen:))

Lahko razložiš?

Andrej, sem kar pričakoval, da boš kot že ne vem kolikokrat prilepil ta antipropagandni Samsungov video.
Excalibrus svetujem ti, da greš v trgovino in se na lastne oči prepričaš, kako zgleda slika na tem TVeju in jo tudi primerjaš z drugimi TVeji.

andrej69 ::

@Excalibrus
Kar se tiče športa je zelo dober zaradi 100Hz osveževanja panela, toda, če pa pogledamo kvaliteto slike, pa ravno ne blesti ta model..Za takšen denar je overall najboljša izbira Philips model 6412 z VA panelom, dobrim procesiranjem slike, z možnostjo ISF nastavitev, tudi z dobrim gibanjem slike itd.. Kvalitetnejšega televizorja velikosti 65", ne boš dobil za takšen denar:))Če potrebuješ televizor predvsem" za šport, potem je boljša izbira Sony model.Če pa potrebuješ televizor za gledanje vseh vsebin, potem pa je Philips vsekakor boljša izbira.. Tukaj imaš test za ta model Sonya.

https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/...

@fpbs
Če bi se vsaj malo spoznal na tv tehnologijo, bi vedel, da to ni nikakršna antipropaganda temveč realnost:))Takole bom dejal, če gledaš res iz velike razdalje ne boš ravno opazil bistvene razlike, če pa gledaš iz optimalne razdalje, pa je razlika kar opazna:))

http://www.avsforum.com/forum/166-lcd-f...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

andrej69 ::

Kot sem že napisal velikokrat, Lg televizorji trenutno niso konkurenčni drugim proizvajalcem kot so Philips, Sony, Panasonic..Tukaj govorim za LCD tehnologijo..Mogoče pa bo letos kaj drugače, ko bodo imeli kvalitetnejše procesorje, nekoliko bolj kvalitetne panele itd..Toda zopet, bodo imeli najkvalitetnejše procesorje samo modeli najvišjega ranga..Pa mojih informacijah, se je Lg končno odločil na nekaterih modelih tudi za RGB panele, kajti so sami videli, da ne morejo konkurirat drugim proizvajalcem..Škoda je Lg-ja, da zaostaja kar se tiče kvalitete slike napram drugim proizvajalcem. Kajti imajo dobro samo Hardwersko in Softwersko tehnologijo, toda zalomi se jim pri sami kvaliteti slike:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

andrej69 ::

Na Philips televizorjih, pa še pes prepozna pravo kvaliteto slike:)):))

Excalibrus ::

andrej69 je izjavil:

@Excalibrus
Kar se tiče športa je zelo dober zaradi 100Hz osveževanja panela, toda, če pa pogledamo kvaliteto slike, pa ravno ne blesti ta model..Za takšen denar je overall najboljša izbira Philips model 6412 z VA panelom, dobrim procesiranjem slike, z možnostjo ISF nastavitev, tudi z dobrim gibanjem slike itd.. Kvalitetnejšega televizorja velikosti 65", ne boš dobil za takšen denar:))Če potrebuješ televizor predvsem" za šport, potem je boljša izbira Sony model.Če pa potrebuješ televizor za gledanje vseh vsebin, potem pa je Philips vsekakor boljša izbira.. Tukaj imaš test za ta model Sonya.

https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/...

@fpbs
Če bi se vsaj malo spoznal na tv tehnologijo, bi vedel, da to ni nikakršna antipropaganda temveč realnost:))Takole bom dejal, če gledaš res iz velike razdalje ne boš ravno opazil bistvene razlike, če pa gledaš iz optimalne razdalje, pa je razlika kar opazna:))

http://www.avsforum.com/forum/166-lcd-f...


Hvala za info :)

leiito ::

Excalibrus je izjavil:

MrStein je izjavil:

fpbs je izjavil:

PQI, PMI, to je splošna ocena TVeja.

Ne, ni.
Če ne znaš sam ugotoviti, kaj je, bom pozneje razložil. (če me kdo drug ne prehiti)

Se priporočam :)

V avstrijskem mediamarktu sem najdu še en model lg-ja: http://www.mediamarkt.at/de/product/_lg...

V primerjavi s tem, ki ga gledam v BB: https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/6..., ima avstrijski 30€ dražjo ceno in Dolby Vision. Kako ključen je ta podatek, glede na to da upoštevamo da ga je tut treba it iskat in v primeru garancije stvar vozit nazaj v avstrijo? Se splača?


Iskat res, garancija velja pa kjerkoli v EU, vsaj pri resnih vendorjih in pri MM najbrž tudi. Ni pa izključeno, da je v primeru zapleta itak bolje obiskati servis v Avstriji.

webmaher ::

TV SONY KD-65XE9005
včeraj dobil in ga mučil do danes brez kakršnihkoli navodil :))
Hvala vsem za namige kaj kupiti in kako izpogajati dobro ceno pri Makspro in hvala tudi Andreju za nastavitve...
Lahko bi napisal cel roman a bom sprintersko kratek :))
Vse je tako kot mora biti in od nekaterih tako osporavan ANDROid dela izvrstno in tudi Kodi na njem deluje tekoče in za piko na i prebavi celo ULTRAhd...
EON tudi OK edini manjši problem je hebeni HBO, ki nima aplikacije za android TV...tudi merikanci bentijo pa jo imajo a je bedna do kraja :))
Telesmehov sprejemnik je rekel adijo in ga je že zamenjala CAM kartica...kakšen lep občutek, ko končno vse obvladaš z enim daljincem, ki mu morda manjka air miška in tipkovnica, ampak, ko imaš 1X vse pogruntano je brzina naša vrlina :))

matter ::

Webmaher kake nastavitve pa imas ?
Grem basket pa bom neloke metal

Gatsu ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gatsu ()

webmaher ::

matter je izjavil:

Webmaher kake nastavitve pa imas ?
Stran 87, pod @andrej69 če link ne bo delal

Excalibrus ::

webmaher je izjavil:

TV SONY KD-65XE9005
včeraj dobil in ga mučil do danes brez kakršnihkoli navodil :))
Hvala vsem za namige kaj kupiti in kako izpogajati dobro ceno pri Makspro in hvala tudi Andreju za nastavitve...
Lahko bi napisal cel roman a bom sprintersko kratek :))
Vse je tako kot mora biti in od nekaterih tako osporavan ANDROid dela izvrstno in tudi Kodi na njem deluje tekoče in za piko na i prebavi celo ULTRAhd...
EON tudi OK edini manjši problem je hebeni HBO, ki nima aplikacije za android TV...tudi merikanci bentijo pa jo imajo a je bedna do kraja :))
Telesmehov sprejemnik je rekel adijo in ga je že zamenjala CAM kartica...kakšen lep občutek, ko končno vse obvladaš z enim daljincem, ki mu morda manjka air miška in tipkovnica, ampak, ko imaš 1X vse pogruntano je brzina naša vrlina :))

Koliko si pa dal za njega?

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

@fpbs Če bi se vsaj malo spoznal na tv tehnologijo, bi vedel, da to ni nikakršna antipropaganda temveč realnost:))Takole bom dejal, če gledaš res iz velike razdalje ne boš ravno opazil bistvene razlike, če pa gledaš iz optimalne razdalje, pa je razlika kar opazna:))

Andrej, še dolgo boš moral prodajat TVeje, da jih boš prodal toliko, kot sem jih jaz ponovno spravil v delovanje. Celo delovno dobo 35 let servisiranja po cca 5 TVejev na dan. Ti si pa že po parih letih obupal nad tem poklicem, prešel med trgovce, in danes se celo proglašaš za nekega TV stručnjaka. Niti ne ločiš, kaj je antipropaganda, in kaj realnost. Z vso vnemo hvališ in vsiljuješ Philipse, na ostale firme pa zlivaš gnojnico.

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

@fpbs Če bi se vsaj malo spoznal na tv tehnologijo, bi vedel, da to ni nikakršna antipropaganda temveč realnost:))Takole bom dejal, če gledaš res iz velike razdalje ne boš ravno opazil bistvene razlike, če pa gledaš iz optimalne razdalje, pa je razlika kar opazna:))

Andrej, še dolgo boš moral prodajat TVeje, da jih boš prodal toliko, kot sem jih jaz ponovno spravil v delovanje. Celo delovno dobo 35 let servisiranja po cca 5 TVejev na dan. Ti si pa že po parih letih obupal nad tem poklicem, prešel med trgovce, in danes se celo proglašaš za nekega TV stručnjaka. Niti ne ločiš, kaj je antipropaganda, in kaj realnost. Z vso vnemo hvališ in vsiljuješ Philipse, na ostale firme pa zlivaš gnojnico.



Mislim, da kar se tiče staža servisiranja, ravno nisi v kakšni prednosti:) Samo nekaj let, kar pa ne pomeni nič..In ne delam antireklame za nobenga proizvajalca, temveč povem iz sedanjih iskušenj kar jih ti seveda nimaš, kateri televizor je kvalitetnejši in se za določen denar najbolj isplača..In ne vem , če se delaš namerno neumnega ali si nekakšen provokator, ali pa ne znaš brati kar jaz napišem..Pa venomer ti moram ponavljat ene te iste stvari, kot, da si star 10 let..

4knative ::

Tukaj vse po starem? andrej69 še kar nisi dojel da nisi CEO Philipsa? :))
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

leiito ::

Načelno sem proti neki hudi rigidnosti, kar se okvirov téme tiče, normalen tok diskusije gre pač na tangente, ampak tu je tema hijackana, pros & cons Filipsove robe in kaj je ali ni OK s strani prodajalcev na tovrstnih forumih. Škoda.
««
89 / 536
»»