» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
261 / 261
»
»»

TOP ::

B8 ga nisem našel sem pa našel ampak spet 55 Panasonic 4K HDR OLED TX-55FZ800E je pod 1000e.Sam vsi mi svetujete 65.Fritz v Nemčiji nobenega žal nimam.

neocodexx ::

Ja B8 so sigurno že razprodani. C9 55" se najbolj splača trenutno, ali pa B8 65". Glede Panasonica ne vem.

TOP ::

neocodexx je izjavil:

LG C9 1280 ok cena, vendar je sam 55"... za 3.5 metre, če bi jaz še enkrat zbiral.. Na manjše od 65 ne bi šel, navaden lcd mi je zmerom bolj manj všeč odkar sem se navadil na nove amoled tablice in telefone, res takoj vidiš ogromno razliko, tk da za mene tv res samo še oled - sedaj so že malce ceneje kot lani, vsako leto je malo bolj dostopno.. Pa saj če imaš najbližjo res točno 3 metre, to je še ok za 55", razdaljo imaš glih tam vmes. 55" sigurno ni majhen za to, ni pa niti velik in zgolj pri kakšnem filmu ti malce manjka slike, vendar kar sem jaz gledal v normalni resoluciji (npr game of thrones) je bilo tudi 55" na 3.5 metre čisto v redu - dokler je čez cel zaslon je OK. Večji tv je zmeraj lepše seveda, sam glej, z oledom ne boš razočaran pri sliki ker je nora.

Ja se popolnoma strinjam,sem sedja šel še enkrat vse premerit.TV imam v kotu in če 55 potisnem prav do konca v kot je dolžina še dalša od 3,30-3,80m,ko pa jo potidnem ven iz kota,tako kot bi bila 65 je pa dolžina 3,10-3,50m približno 20cm gre 55 bolj noter za toliko,kot je manša.Sedaj sem dal TV na razdaljo kot bi bila 65 in zgleda prov smešno ker je okrog TV luknja.TV pa je dvignjen od tal cc 80cm,ker mam spodaj center zvočnik.Mnenje Hvala