» »

Nioh

Nioh

AnWar ::

Torej... kako se vam zdi igra?

Mene je zelo navdušila, sem trenutno 70 lvl, težka igra ter še veliko " učenja" je potrebno. ( Ps4 pro )
[Asus ROG Strix SCAR III]

oo7 ::

Je tako težka kot Dark Souls ali Bloodborne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

AnWar ::

Težje... Poglej si na you tube.
[Asus ROG Strix SCAR III]

Gregex ::

Men je bla pa Nioh občutno lažja od souls iger, sploh bossi so padali kot za šalo. Sem platiniral in sem v NG+ in šele tule se težavnost orng dvigne. Odlična igra, a prelahka, veliko prelahka.

scipascapa ::

no no, pač tebi je,večini ni.

scipascapa ::

samo danes in jutri

This price is only available from 3/24/2017 04:00 pm to 3/25/2017 04:00 pm.

US/CDN PSN

https://store.playstation.com/#!/en-ca/search/q=nioh

oo7 ::

Nioh - Dragon of the North DLC 1 Trailer | PS4

scipascapa ::

https://www.amazon.fr/Sony-Nioh/dp/B01N...

Articles : EUR 25,41
Livraison : EUR 5,05
Montant total : EUR 30,46

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Nioh - DLC 2: Defiant Honor | PS4

oo7 ::

Nioh | Bloodshed's End DLC Launch Trailer | PS4

scipascapa ::

japonski trg konec leta dobi GOTY.

Lizzy ::

oklevam ali bi si kupila ali ne, sem zelo navdušena nad Bloodbourne in Dark Souls 3, sem gledala videje o Nioh pa mi nekak ni všeč :/

Gatsu ::

Gre za zelo drugačen špil sploh kar si tiče zasnove progresa skozi igro (ni enotnega sveta skozi katerega se sprehajaš ampak imaš glavne misije in stranske, ki so večinoma rehash glavnih. V teh misijah je sicer tako kot v souls igrah polno enih bližnjic ter oltarji ki delujejo kot souls bonfire ampak enostavno ni tistega WoW filinga ko prideš na neko lokacijo ki si jo npr na začetku igre videl nekje v daljavi) Prav tako je veliko manj različnih sovragov in potem več barvnih variant le teh, ki se razlikujejo samo v elementu napada itd. Boj je tudi precej drugačen (hitrejši), tako da dokler se ne prilagodiš in hočeš igrat kot souls igre crkuješ še pa još. Loota je kot listja in trave - nekako tako kot v Diablo 3, tako da kar precej časa porabiš v menijih da loot razbiješ na materijale.

Osnovna igra mi je bila zelo všeč. Zaradi odlične alfa in beta verzije sem kupil kar deluxe verzijo z DLCji vred, ki pa sem jih ta vikend precej mukoma preigral, pa še to samo glavne misije.

ahac ::

Nioh is finally coming to PC Steam on November 7th, 2017 as Nioh: Complete Edition (Includes base game and all 3 DLC) #KTfamily #DefyDeath

https://twitter.com/KoeiTecmoUS/status/...



Steam:
http://store.steampowered.com/app/48551...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Lizzy ::

Gatsu je izjavil:

Gre za zelo drugačen špil sploh kar si tiče zasnove progresa skozi igro (ni enotnega sveta skozi katerega se sprehajaš ampak imaš glavne misije in stranske, ki so večinoma rehash glavnih. V teh misijah je sicer tako kot v souls igrah polno enih bližnjic ter oltarji ki delujejo kot souls bonfire ampak enostavno ni tistega WoW filinga ko prideš na neko lokacijo ki si jo npr na začetku igre videl nekje v daljavi) Prav tako je veliko manj različnih sovragov in potem več barvnih variant le teh, ki se razlikujejo samo v elementu napada itd. Boj je tudi precej drugačen (hitrejši), tako da dokler se ne prilagodiš in hočeš igrat kot souls igre crkuješ še pa još. Loota je kot listja in trave - nekako tako kot v Diablo 3, tako da kar precej časa porabiš v menijih da loot razbiješ na materijale.

Osnovna igra mi je bila zelo všeč. Zaradi odlične alfa in beta verzije sem kupil kar deluxe verzijo z DLCji vred, ki pa sem jih ta vikend precej mukoma preigral, pa še to samo glavne misije.


hvala za obsežen opis izkušnje, nekak sem res ful navajena na souls igre, še kar vztrajam v že nevem kolikšnem ng+ u tako v DS3 in BB, ja definitivno me skrbi to ker sem ful navajena na mehaniko souls iger in bom pomoje se ful jezila k mi Nioh ne bo šel xD sedaj je vem prišel tudi Nier Automata za PS4 , me nekako ful spominja na Nioh po mehaniki, no vsaj iz ogleda streamov in videjev

slofreak7 ::

pozdrav

Malo sem gledal igro in se mi zdi zelo zanimiva saj sem v preteklosti že igral bloodborne in ji je precej podobna.
Je igra težka tako kot bloodborne?
Tisti ki igra igro oz. jo je že obrnil naj me kontaktira v zasebna sporočila da mu zastavim par vprašanj.

oo7 ::

Igra je že na Steamu je že kdo probal ?

scipascapa ::

kdaj hudiča bo NIOH complete edition PS4 v Evropi?

yoco ::

Sem začel igrat in igra mi je res super. Mogoče kakšen nasvet kaj naj naredim z low lvl gearom?

scipascapa ::

oo7 ::

NIOH 2 Announcement Trailer PS4 (E3 2018)

oo7 ::

Nioh 2 | Closed Alpha | PS4

PH03N1X ::

Samo, da ne bo tak grind kot je trenutno 1ka, ki jo špilam. Sicer kolektam trofeje, ampak tudi sama igra brez trofej je grind do amena,drugače pa super špil.

Zmajc ::

Ja, enka ima čisto preveč nekega pointless grinda ..preveč so šli v količino in premalo v kvaliteto contenta. Proti FromSoftware igram se bossi lahko skrijejo, vsi so narejeni po istem bednem kopitu.
Če bo dvojka ista igre niti pogledal nebom.

LOL na mail sem prejel Nion 2 alpha kodo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

scipascapa ::

PH03N1X ::

Zmajc ::

Sledeč po komentarjih gre Nioh 2 lahko na mojo ignor listo.

PH03N1X ::

Maš prav, platiniram ta špil, ker sem že sicer preveč vložil v to, pa jo pustim za sabo. Dam 7/10 zaradi ponavljajočih enemyjev in grinda, brez teh dveh faktorjev pa recimo >9.5/10, ker je res super

scipascapa ::

sem sprobal, čisto ista kot NIOH....nič drugačna.

scipascapa ::

yayo ::

če kdo slučajno želi Nioh ga dam za 20 evrov. Plačam poštnino proti nakzilu na TR. Za PS4 seveda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Nioh 2 - Tokyo Game Show 2019 Trailer

oo7 ::

Nioh 2 - Story Trailer | PS4

Gogyto ::

Mater, zdaj ko igram Sekiro, mi tale trailer sploh ne potegne. Že jezik me zmoti. Vem da je trailer in da cilja na zahodno publiko, ampak vseeno. :)

No ja, bo lažje počakat, da mu cena pade in ga vzamem za bagatelo, tako kot že Nioh.

scipascapa ::

Sprobal demo , pretežka je.....

oo7 ::

Nioh 2 trenutno 87% na open critics - https://opencritic.com/game/8782/nioh-2



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ghost of Tsushima (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12013900 (455) dolenc
»

Bloodborne (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15621757 (1206) 2dark
»

Detroit: Become Human (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8811628 (1368) yayo
»

Sniper elite 4

Oddelek: Igre
273036 (1496) oo7

Več podobnih tem