» »

Kšn dobr špil..

Kšn dobr špil..

SpiDEr8 ::

A je kak dober špil kakor UT od streljačin (pustmo Quake3 ke nima za burek :D) in Red Alert 2 od strategij??? A je že kej novejšga in bolšga????:\:\
  • spremenilo: SpiDEr8 ()

Freak ::

simulacija ribolova!:D:D Hecam se! Men je od strategij všeč tibirian sun!

ADF ::

Pravkar igram DeusEx in je fantastičen. Ko prideš čez prve tri table te tako potegne, da ne spim do šestih zjutraj.

frudi ::

odvisno, ali te zanima multiplayer al singleplayer. glede na to, da hvališ ut, upam da te zanima multiplayer, ker če ut in q3 primerjaš v puščavniškem načinu... pol ti lahko še samo bog pomaga :P
torej, med streljačinami je za multi najboljši verjetno counter strike, za single pa deus ex.
kar se pa strategij tiče, pa že dolgo cajta trdim, da age of empires II (+expansion) nima konkurence...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

ChiefThunder ::

Se povsem strinjam s Frudijem; Deus Ex pa AOE2+ sta zakon.

PeTe13 ::

Obvezno Deus Ex, za multi pa UT!
Tole jst skus špilam!
Capitalism stole my virginity!

Morpheus ::

Tiho usi, najbolsa igra zdele je Nancy Drew: Stay tuned for danger in pa Sergey Bubka's millennium games!!!
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

SpiDEr8 ::

Sej Q3 sm že špilu prek mrežne sam Ut pa še ne drgač pa me zanimajo novejši špili če bo kej ali je kej:\!!!???? Ke teh špilov sm se že mal naveliču drgač prek mreže pa je use zakon špilat!!!:D

Morpheus ::

Aja, pa BIG BROTHER, je u PC Gamerju dubu 3%, je se nism igrou ampak baje je fl ql ej!!!
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

SpiDEr8 ::

Pa še to!!! Kaj je to: Nancy Drew: Stay tuned for danger in pa Sergey Bubka's millennium games!!! Ke si reku de so zakon??? Ker sm čist out zdej s špili....
:D

Dalmatinc ::

oilcap pro ------ moja mam skače od navdušenja :):D

Lara-K ::

UT je se zmeri najbolš. Probi Cultures, če igraš strategije. Podobno Settlerjem:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Marjan ::

Sem si clo instaleru Sergej Bubka MG.....sej ne recm grafika je cool, sam igralnost??!!!.....to je totalni podn! Al pa jest ne znam igrat?
Uglavnm tekaci tečejo kr sami od sebe ti jih lahko sam mal z misko uravnavas....bljeahhhh!!

0:)

PB ::

Probaj Serious Sam - Cro Team
pol pa povej , kaj je dobr.... : )

Tolip ::

Če še nisi, probaj Counter Strike:)

{CoOoLeR} ::

Men je najboljša Quake 3 pol pa še Delta Force 3 in Project IGI!!! ....... Doom 3 :)))) !!!!!! UT SUKSSSSSSS!!!8-)
js sm pa CoOoL :)

SpiDEr8 ::

Bom stesteru špile sam dobit ih morem!!! Ma kdo kakega za prodat????:D:D

1309976 ::

KA a sploh folk ne pozna špilov za Q3?
Probi NOLF al PA project IGI,pri Deus Ex je pa tak, ko prideš čez prve stopnje si gotov,ker si zasvojen...NOLF mi je bla ena najbolj originalnih pucačin zadnji čas,IGI ma pa ubitačno grafiko,sam pa žal tudi butasto UI.
:\

1309976 ::

MOrem počas faks nardit in bom prodal bol al manj vse špile, če hoče kdo met kaj naj mi pošlje mail!

SpiDEr8 ::

Tvoj mail je pa .......:\

Dalmatinc ::

Zagovarjam GP3

SpiDEr8 ::

sej je ql špil sam zame ni to.... Pa še to McLaren rulz:D:P

element ::

Project IGI, Settlers 4, C&C Tiberium Sun (sm Red Alert 2 čez vikend obrnu ruse in zaveznike, zdej pa TS špilam), NOLF, Deus Ex... :D

SpiDEr8 ::

A ma kdo settlerse 4 za prodat????:D Original kopijo sam de je???? mail:\

Morpheus ::

Ja od streljacin je definitivno zdej resni Samo, sam pr strategijah pa ce hocs kej drgacnga probi Black&white, k je ful ql, sam je pa unikatna ne
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Pretorijanec ::

B&W je glih unikatna! Neki posebnga. Mn se Resni Samo zdi prevec hardcore. Ce bi jz biu ti, bi si kupu DeusEx, ce ga se nimas. Bol mors definirat kaj hocs!

Morpheus ::

Ejga pretorijanec. I found you at last...>:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Mitja 34 ::

Tibirian Sun(seveda mal navit,na 200% prejšne hitrosti :D)

capitanoss ::

Jaz zdaj najraje igram Project IGI (i going in ). dobra simulacija vojne dobra grafika skratka v igri je vse dobro,
rez kul špil !

Morpheus ::

Popravek, v igri je skor use dobro, men se zdi da UI mal sepa, drgac pe je zakon. Sam zdele je pa najbols The moon project, k sm ga ucer kupu pa je zakon, drgac mi je pa Blac&Whit uredu, pa NBA 2001 mi je huda:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Quake ::

A Serious Sam pa nic ne igrate ?

Morpheus ::

Men je resni Samo bedn, mislm dobr ti je za ksno uro pol ti pa postane bedn. Nima nobene trajne vrednosti. Nima globine. Za une k majo pa radi Doom pa nej si ga kr ubodejo.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

asPeteR ::

Serious Sam je zakon, za sprostivev živčkov po kakšni hudi strateški igri.
Kot sem napisal samo je odličen za v easy spostitev, najbolj pa rula grafika, odlično!

Morpheus ::

Sej glede grafike se cist strinjam. Ampak jst sm sam reku da samo nima nobene globine. Sure da je dobr za ksno urco sprostitve, za kej vec pa niti ne.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Quake ::

Hja, nima globine..... PA KAJ POTEM :)

Dejstvo je, da je kljub temu, da nima globine zabavnejsi od vecine modernejsih 3d streljank!

Napumpa te z adrenalinom in samo klanje posasti(ki so ene najboljsih, kar sem jih kdaj videl streljacinah) je izredno zabavno ter zanimivo.
Recimo tisti, ki kr neki letijo proti tebi, pa kricijo, pol jih pa razpizdi, hihi>:D

Taksnih streljacin dandanes hudo primanjkuje!

blue96 ::

No, ce pa potrebujete kaj tacga, antistrelskega, pol pa v trgovino po midtown madness 2 in na net po nove avte. kwa pravte?!;((:D:D
.

Morpheus ::

Jst sm za. Pa glede posastkov v samotu nimam nc cez njih rect. Uni obglavljeni kamikazi pa lava golemi, pa tut uni leteci stvorcki so ql. Sam jih je pa par bednih. Najbl mi je beden un sirijski bikodlak al kva je. Mislm cist brez domisljije je narjen. Drgac vecina ostalih posastkov je pa kr ql.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

3LeR. ::

glede q3a: kdorkoli ga šinfa je pač peq in ga ne zna igrat pa mu zato sux! zadeva še zmeri rula
glede drugih špilov pa: Serious Sam. American McGee's Alice, NOLF, ...
nujno probite alice ker je very cool pa še dolga je.
Serius Sam je D best sam ne ga it igrat na turist težavnost ampak saj na medium tko de je mal zanimiv:D:D

SpiDEr8 ::

Fantje fantje nimam pojma kwa se mente:D Sploh ne poznam špilov teh ke govorite sam bi pa mogu use sprobat ne???? Drgač pa morem kej nabavt za špilat a kdo ma kej za prodat od teh stvari ke govorite???? :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1009996 (6237) Poldi112
»

3d streljačina - predlogi?

Oddelek: Igre
372389 (1899) Thanatos
»

Par dobrih iger...

Oddelek: Igre
252145 (1754) OldSkul
»

Potrebujem nasvet glede grafične kartice.

Oddelek: Pomoč in nasveti
351434 (1010) minimetro
»

Najbolj priljubljena [ NEW] igra ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574134 (3325) McWolf

Več podobnih tem