» »

Par dobrih iger...

Par dobrih iger...

Huey P ::

Dajte mi napišite par dobrih (zares dobrih) iger , ker bom verjetno nekaj iger nabavil pa ne sledim glih igričarstvu.

Npr.:
Strategija - Red Alert 2
Prvoosebna streljačina - Quake III... in tako dalje...


..::DOOM III: The Legacy::..

rc-car ::

DESPERADOS - Wanted dead or alive
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

frudi ::

zadnji čas mi čas odžirata le dve igri, zato ti ju lahko le toplo priporočam:
- Baldurs Gate II + Throne of Bhaal
- Operation Flashpoint
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

ChiefThunder ::

AOE 2+ dod, diablo 2+ dod, black & white, desperados, mogoče serious sam...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

c0Rp_ ::

probi warcraft 2 (4k) ne bo ti žal čeprav je že stara ti lahko povem da je men velik bolša od C&C-jev pa še po b.netu je res ql igrat.

Muflon1 ::

Poskusi Zoo Tycoon (strategija), Max Payne(tretjeosebna streljačina), Championship Manager 2000/2001 (strategija), FIFA 2001, Baldurs Gate 2 Throne of Bhaal itd.
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

AtaStrumf ::

Nujno moraš probat Project IGI (prvoosebna Streljačina), pa Half-Life in njegov mod Couner-Strike, ki pa bo delal le če boš imel najnovešni popravek (Patch) mislim da je 1.1.0.7, ki pa je precej zajeten cca 65MB, tako da ga probaj dobit na kakšnem CD-ju od Jokerja. Na PC Gamerjevih CDjih ga ne boš našel v celoti.

Slide ::

Probi:
Homeworld oba dela,
IGI priporočam,
Quake III ne, raje Unreal Tournament al pa počak do konc poletja, novi špili Duke Nukem Forever, pa Unreal 2 to so špili nove generacije (kar se grafike tiče), drugače pa so klasične prvoosebne streljačine, probi tud Rune, al pa še ena k mi je cool Fly 2

teac ::

Max Payne, Hitman: Codname 47 (državni morilec), Star Trek: Starfleet Command 2, Warcraft...

gkovac ::

no... kot ze nekdo prej ti jest najtopleje priporocam Age of Empires : The Conquerors seveda z Patch-om.. res pa je neki... ce jo bos igral sam potem je rahlo brezvezna... pejt na net in igraj z zivimi nasprotniki

drugac pa ti priporocam se: Black&White in pa 7th Guest...

te igre pa ti priporocam zato ker raznih sportnih varjant ne maram pa tut streljacine mi niso posebno pri srcu... no... mogoce Counter Strike... to bi se slo... ostalo pa bolj ali manj sux :D

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Huey P ::

Tako torej...

- Project IGI - sem igral (takoj sem postal zasvojen),
- Quake III - igra, brezvezel (končal celo igro v treh, štirih urah),
- Unreal Tournament - igral, še dokaj dobra (boljša od Q3A),
- Desperados - igral (nekam hudičevo težka),
- Hitman Codename 47 - igral (ni moj stil:D),
- Warcraft - igral pred petimi leti na P133 (špil je zakon, čakam Warcraft 3),
- Duke Nukem Forever - ga čakamo že tri leta (če ne še več),
- Half Life - igral (za prvo silo),
- Serious Sam - igral demo (čakam, da mi ga en speče (celo verziuo)),
- Operation Flashpoint - igra demol (čakam, da mi en speče celo verzijo).

c0Rp; Warcraft 2 4.000 SIT??? Pa valda ne misliš, da si bom špile originalne kupoval?

Zdaj, ko dobim nov monitor, bom sprobal še Max Payne, Age of Empires : The Conquerors,...

Hvala vsem!

..::DOOM III: The Legacy::..

ChiefThunder ::

Ej Sulc, vidm, da igraš prek zona; kolk si pa kj dober in kera je naj. civ. Tud ostali povejte (ker igra)...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Simko ::

The Conquerors pa The Conquerors pa The Conquerors pa nič drugega....seveda, če imaš rad strategije.

ChiefT : Mayi rulajo :c)

smuk ::

Quake III - igra, brezvezel (končal celo igro v treh, štirih urah) ---> Huey, sej q3 ni naret za igranje singlepalyerja.... q3 se igra vecinoma prek neta. in ni brezveze.

moje 3 najljubse:
quake3
operation flashpoint
diablo2 (preko battleneta)

:))

Huey P ::

smuk;

Meni je Q3A nasplošno slaba igra, ne le zato, ker je kratka in namenjena igranju prek neta. So eni ljudje, ki jim je igranja Quakea največji užitek - meni pač ni. Sam imam rajši take streljačine kot so Project I.G.I., System Shock 2, Syphon Filter (je sicer na playstationu)... Kar združuje te tri igre je to, da poskušajo biti čimbolj realne in miselne ne pa kot Q3A, kjer samo ubijaš...

Pač vsak ima svoj okus...

..::DOOM III: The Legacy::..

OrlyTM ::

Huey, mislim, da je replika letela predvsem na tvoj stavek o trajanju igre. Kako moraš trdit, da si igro končal v treh, štirih urah. Ta igra se sploh nikol ne konča. Single mode je v bistvu le tutorial in nato igranje ... še danes je kaj novega, obišči Planet Quake in se razsvetli :))

Drugač pa men zej najbolj sedejo, CMR2, NFSPU, GP3, Q3A, Max Payne, Black & White in Tropico (seka, res :)) )

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

ChiefThunder ::

Simko: kva ti je pa gud na majih? tizga glih ne razumem, da resourcec trajajo 20% dalj. drgač so men goti dobr alpha britonci.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Simko ::

ChiefT: (Elite) Eagle Wariorji sekajo.so hitri in z njimi najraje koljem uboge kmete, saj zlahka pridejo mimo gradov in drugih 'strelcev'.

Z archerji z gradov so EW super kombinacija.

Britonsi? Mah...probaj enkrat Maye z njimi premagati :c)

OldSkul ::

No one lives fourever,serious sam,pa še kej mogoče (sem zlo izbirčen!)>:D

c0Rp_ ::

huey:ma sj ne to,sam če hočiš po b.netu igrat pol morš met original.Men je tut sama igra zakon sam po b.netu je pa še bol.

smuk ::

Tako kot je reko Orly:))
Prek neta jo lahko igras vsak dan... ob tem pa imas se veliko modov ter novih map. Res pa je, da ima vsak svoj okus...

Prejle sem pozabil na Aoe.. 1 in 2. Obe sta super, vedar ce ne igram preko neta, se obeh kaj kmalu navelicam. Preko neta pa se igra lahko zelo zavlece:)... in potem se hodi ob 6 zjutraj spat0:)

Vcasih smo igrali tudi Delta Force preko neta... samo smo se prehitro navelicali|O

Za single player igranje se mi zdi zelo zanimiva tudi Dugeon Keeper 2... in mogoce se B&W :)

Bajo1 ::

Nujno mors probat se Deus Ex in Diablo 2!!

gkovac ::

ChiefT

na vprašanje o civilizaciji ti ne morem odgovort, ker je vsaka dobra... vsaka dobra za nekaj :D

recimo: če kej poznaš strategije potem veš da jih deliš recimo na 3 dele

1) Feudal warfare (Flush, drush, M@A rush, skrimush...)
2) Naval Warfare (grush)
3) Castle warfare (fast castle knight attack...)

ADD1
.. za feudalno bojevanje uporabljaš civilizacije ki so hitre pri nabiranju resursov... al da hitrejs pobirajo ovce, al da majo kakšen bonus za vojsko, al da hitrejš lovijo, al pa celo da majo 4 kmete več na začetku... torej ... jaz ti svetujem:
1) Mongoli
2) Kitajci
2,5) Huni
3) Maji
4) Goti

sevede je vse odvisno od strategije na katero ciljaš

ADD2)
Tukaj nimaš kej falit... Vikingi, Saraceni, Perzijci so zakon za vodo... pa mogoče še Japonci ker majo ful bonus na ribiške ladjice... ampak po moje so še zmeri najboljši Vikingi! Pozabil sem še Kelte k majo bonus na les... to je ZELO pomembno!

ADD3)
Tukej pa izbiraš civilizacije k majo recimo da močno konjenico... Huni, Franki, Vikingi, Kelti...

to so samo moji predlogi... marsikdo se ne bo strinjal z mano in pozabil sem recimo še na Britace in Bizantince k so tut super civilizacije...

svetujem ti, da mal preigraš... predvsem z živimi nasprotniki in boš lahko sam precenil kaj ti je najboljš... poišč me na Zonu (hZ_SuLc) pa bova kakšno odigrala (to sevede velja za vse)

moje najbolj priljubljene civ:
1) Vikingi :D
2) Mongoli :D
3) Kitajci :D
4) Huni :D
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Loge ::

Sulc lahko bi ze nehal drbljati ta svoj AOK mislim, da ostaja kaj boljšega od tega. Kar se pa tice Black&White in pa 7th Guest sta pa dobri igre vendar da to ti priporocas - a veš kaj kdaj si obrnil ta dva spila pri enem ce se ne motim nisi nasel kamna že takoj na začetku pri drugem pa sounda nisi mogel naštimati in pol nisi igral tako da ne priporočaj za kar ne ves da je O.K., aja sori ja saj tudi kjigo lahko sodiš po platnici potem nekaj takega velja tudi za špile. "Jao C nikad ništ od tebe zopet u zatvoru zbog krađe lizalice"

Huey P ::

Folk zdaj pa resno;

Ta teden bom spet nabavil par iger in sicer v mislih imam:

- Project IGI
- Resident Evil 3
- Serious Sam
- Tony Hawk 2
- Sudden Strike
- Fly 2
- Disblo 2
- Baldur´s Gate 2
- Counter Strike
- in neke drobnarije...

Kaj od tega ni vredno igranja?
Pa, če mi napišete malo več iger (vi samo pišite naslove - review bom že sam poiskal). Mislim nabavit cca. 30 iger zdaj pa samo pišite naslove... Po srcu sem bolj strateg, vendar pa se ne branim dobrih komandovščin in 3D streljank...
AOE 2 sem igral pa mi ni dober (mogoče zato, ker ga igram sam in ne prek neta)...

Prosim, da napišete čimveč naslovov dobrih iger (predvsem strategij, streljank in komandovščin). Pa ne mi take pisat, ki so narejene bolj za igranje prek neta...


Pa hvala vsem vnaprej!

..::DOOM III: The Legacy::..

OldSkul ::

Probaj Star trek Armada,men seka!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1009930 (6171) Poldi112
»

Lestvica naj iger - !! -

Oddelek: Igre
121734 (1530) jakinj
»

3D igre - katere priporočate?

Oddelek: Igre
161052 (898) R0K
»

Kšn dobr špil..

Oddelek: Igre
381622 (1314) SpiDEr8
»

Najbolj priljubljena [ NEW] igra ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574095 (3286) McWolf

Več podobnih tem