» »

Brošura osnove uporabe računalnika

Brošura osnove uporabe računalnika

GupeM ::

Pozdravljeni

Moja teta je pred kratkim šla v penzijo. Ker ima sedaj veliko časa, se je vpisala na nek osnovni tečaj uporabe računalnikov. Verjetno Windows, malo o internetu in mailu, Word, Excel, PowerPoint. Menda niso dobili nobenih brošur ali česa podobnega. Bi pa rada imela kaj takega, da bi lahko tudi doma malo delala s pomočjo knjige/brošure. Trenutno ima neke probleme z Wordom. Ker pa vsa komunikacija poteka preko moje mame, ki je njena sestra, pa niti ne vem kaj je njena težava. Ona bi samo rada brošuro.

Ima kdo kaj pametnega, pa bi lahko malo delil, ali če obstaja kje na netu kaj zastonjskega. Obvezno v slovenščini.

hojnikb ::

#brezpodpisa

smacker ::

Knjižnica, google za telebane. Ko to osvoji, bo znala poiskat odgovore na probleme z wordom, excelom, maili,... ;)

Riff ::

zakaj ji pa ti ne pomagaš prek maila ali skypa

GupeM ::

Ker bi ona rada imela neko brošuro, da se bo lahko sama kaj naučila in ko ji kaj ne bo šlo, da bo lahko pogledala. Ne gre se samo za ta primer. Jaz pa tudi nimam časa, da bom stalno na vezi z njo in ji v vseh težavah pomagal. Ona bi se rada predvsem naučila, ne da bo odvisna od drugih, da ji pomagajo oz naredijo namesto nje.

bambam20 ::

GupeM je izjavil:

Pozdravljeni

Moja teta je pred kratkim šla v penzijo. Ker ima sedaj veliko časa, se je vpisala na nek osnovni tečaj uporabe računalnikov. Verjetno Windows, malo o internetu in mailu, Word, Excel, PowerPoint. Menda niso dobili nobenih brošur ali česa podobnega.


A je tok nesposobna , da si ni zmogla zraven delat zapiskov? Na teh tečajih si zraven zapišeš postopke uporabe osnovnih funkcij.

hojnikb je izjavil:



Ti je @hojnikb lepo dal odgovor. Imajo jo v vsaki knjižnici.

GupeM je izjavil:

Ona bi se rada predvsem naučila, ne da bo odvisna od drugih, da ji pomagajo oz naredijo namesto nje.



Zakaj je potem šla na tečaj?

GupeM je izjavil:

Pozdravljeni

Trenutno ima neke probleme z Wordom. Ker pa vsa komunikacija poteka preko moje mame, ki je njena sestra, pa niti ne vem kaj je njena težava. Ona bi samo rada brošuro.


če nista tako strašno oddaljeni greš do nje in ji zadeve enostavno obrazložiš uporabe worda in ona si zraven zapisuje korake uporabe. Ni to raketna znananost in časi MS-DOS-a in winsow 3.1, 95-98, kjer si moral imeti malo znanja za uporabo OS-a

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Machete ::

Džizs Rupsi, what's your problem...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Invictus ::

Čaka na BJ & Steak Day ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Domini tm ::

Machete je izjavil:

Džizs Rupsi, what's your problem...


Have nose for problems, and this one is a big, big problem .........
-- Aorus B450 Elite V2 -- Ryzen 5 5600X -- 16GB DDR4 -- EVGA RTX 3060 12GB XC
-- 500 GB M.2 W11 -- 5500 GB HDD --


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za rocni backup

Oddelek: Programska oprema
6675 (621) knesz
»

Rolerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6917600 (5696) fireX88
»

Program za ustvarjanje dokumentov (poslovnih ponudb, itd.)

Oddelek: Programska oprema
365085 (4215) Ales
»

Izšel LibreOffice 5.0.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
10360267 (26032) noraguta
»

Prenosnik HP Stream 13-c010nm

Oddelek: Pomoč in nasveti
113710 (3362) hojnikb

Več podobnih tem