» »

Trenerka (poceni)

Trenerka (poceni)

Kurzweil ::

Nikdar nisem bil nek strokovnjak za trenerke, zato bi vas prosil, če imate kakšne ideje, kje bi v Sloveniji, preko spleta lahko naročil trenerke. Imel bi nekaj dokaj poceni, da še izgleda nekako in je vsaj pribložno nekje kvalitetno, vsekakor pa naj bo poceni. Namreč potrebujem jih za povsem sekundarne stvari kot je, nalaganje razne opreme, ozvočenja, lučk, postavljanje odrov, kadar delamo kakšne evente ali ko pomagam kolegom, delam na vikendu, potem za kakšno šetnjo ali tek zvečer, pogostokrat tudi za boksanje in brcanje v garaži (boksarska vreča), bolj kot ne za delati stvari v prostem času, ki pa so bolj delovne narave, tako da rabim nekaj solidnega, kar pa naj bo poceni, da ne bo škoda, ko se raztrge, umaže, raztegne, zašmira, pobarva, polije in ne vem kaj še. Tako da bi si potem raje naročil ene 3 cheap trenerke. Imam pa sicer tudi 2 adidas kompleta, ampak tisto ne dam gor za omenjene stvari.

Hvala za predloge!

neooo ::

Kik ? :)

nejcpirc ::

aliexpress.com

korenje3 ::

a mora biti črtasta trenirka?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Tody ::

Pojdi v špar in si privošči ;) 10 eur boš že stisnu za spodnji del trenerke.

Kurzweil ::

Bi preko neta naročil (Slovenija), trenutno nisem v urbanem okolju in je malce bolj založena trgovina precej daleč. Bo če nekaj tednov drugače.

Meni je vseeno kakšna je trenerka, samo da ni kičasta, po možnosti enobarvna, kakšna črta še gre, predvsem pa bolj temne barve. Ne govorim zdej pa res o par €, tako da je lahko mirno več kot 10€... rabim pa spodnje dele. Kot rečeno, vse kar oblečem je škoda denarja, ker gre v par tednih ali mesecih, je pa ravno tolk pomembno da ni nek kičast crap, da ko vidi folk na kakšnem večjem eventu na odru, da ne izgledam potem ravno kot pajac.

Kot rečeno o trenerkah nimam pojma, kjer dobit, samo za te bolj dirty stvari je fino met kej, da sem bolj gibčen.

@garamond, kje si zdej to našel :)) Jaz bi jo nosil kot rečeno, da ti takole zbrainstormam. Na vikendu za delat, za delat ko rabi kakšen kolega pomoč, ko delamo razne evente, da se nosi, ozvočuje, postavlja luči, za kakšen tek in za v garaži za brcat v boksarsko vrečo. Glede na napisano izgleda, da sem nek trenerkar, absolutno ne. Pač rad pomagam kolegom, rad tu pa tam odigram kak basket, grem kak krog tekat ali pa brcat in boksat vrečko (nekoč sem treniral karate), ker me sprošča in ne, nikogar ne bom v tej trenerki nikdar niti grdo pogledal ;(( Resno, rabim za delat, športat in podobno, predvsem pa probajte si predstavljat, kako je plezat na oder, na grušt od ozvočenja, luči in podobnega, nosite velike bokse, mešalke,... brez trenirke si kar malce lesen. Se pa tu mimogrede zgodi, da stvar raztrgaš, umažeš in podobno, tako da škoda nekaj devat za to. Večino časa ko imam gor trenerko me ne vidi nihče 8-)

klemenSLO ::

V službi večkart naročamo preko sportsdirect uk in si delimo stroške pošiljanja. recimo jst sm naroču spodnji del trenirke od everlasta - nekaj podobnega kot na linku in je bla še cenejša. sem pa zlo zadovoljen z njo. zaenkrat zgleda kvalitetne izdelave.
http://www.sportsdirect.com/everlast-la...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

če že kupuješ, potem naj bo iz 100% polistra oz. kombinacija poliester -bombaž. Zakaj? Ker se trenerke iz poliestra ne mečkajo. Težje se umažejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Ahim ::

Kurzweil je izjavil:

Bi preko neta naročil (Slovenija)

Euroton ima od "Fruit of the Loom" in online trgovino. Zame so dovolj dobre za doma ali za rekreacijo, sploh ker imajo tudi na hlacnicah patent, ne vem pa ce ti cena odgovarja (mislim, da je par hlac dobrih 20 evrov).

Vpisi v Google in pade ven njihova stran ... pa nekoliko leseno imajo narejeno to svojo trgovino, a preizkuseno deluje.

videc ::

Decathlon, Sportdirect

bambam20 ::

Zdajle imajo trgovine še vedno lepe popuste pri razprodajah zato sploh ni nobene panike najdit. Pa vsaka lokalna trgovina z oblačili ima najmanj nekaj modelov poceni trenirk za delo .

Cruz ::

Še en glas za Sportsdirect.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Miha 333 ::

Cruz je izjavil:

Še en glas za Sportsdirect.

Pri njihovih najcenejših stvareh ne bodi razočaran, če razpadejo po enem ali dveh pranjih.

Cruz ::

Miha 333 je izjavil:

Cruz je izjavil:

Še en glas za Sportsdirect.

Pri njihovih najcenejših stvareh ne bodi razočaran, če razpadejo po enem ali dveh pranjih.


Pri meni zaenkrat še nič ni narobe(da bi se raztrgalo), jih imam že kakšno leto. In jih dam prat vsak vikend, ker se umažejo zaradi dela.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

eric_cartman ::

Takele od Adidasa?


cca. 45-60 EUR.

Kar se tiče kvalitete ne morem prehvalit Adidasa.. Res da sem dal recimo za čevlje Superstar 99 EUR. Ampak jih nosim skoraj vsak dan oz. vsak drugi dan že 2. leto in so kot nove, sploh ko jih operem.

Saj veš.. Nisem bogat, da bi kupoval poceni. Pa res hudo zgledajo.

To se pa na koncu sam odločiš, a kupuješ trenirke vsake 3 mesece za 20 EUR. Ali pa kupiš že v štartu malo boljše.

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

Hvala za vse vaše predloge, nisem pričakoval takšen odziv.

Drugače pa ja, še toliko, kot sem grem grammar nacija v RL in napišem trenerka, namesto trenirka - sram me je lahko :)) eric_cartman, imam nekaj podobnih trenerk, ampak tisto je za publim športanje. Drugače pa kar se dela tiče, v večini primerov res drži, da se nosi delovne obleke, bandure in podobno, ampak, kot sem napisal v prvem postu, bi tudi tu pa tam rekreiral, kar je težko s kakšno Delozo, ali kako se že reče onem modrem delovnem kombinezonu. Tudi plezanje po odru je nemogoče brez trenIrke :D

bambam20 ::

eric_cartman je izjavil:

Takele od Adidasa?


cca. 45-60 EUR.



Tale na sliki je obična bombažna trenirka seveda z ogromni potiskom in še grda po vrhu, ki je vredna max 15EUR. Spodaj ima patent, kot da smo v letu 1985.

Točno takšne trenirke se ne kupuje.

Kurzweil je izjavil:

Hvala za vse vaše predloge, nisem pričakoval takšen odziv.
Tudi plezanje po odru je nemogoče brez trenIrke :D


Ja, ja, ko se gre za trenerke.

Drugače pa ti svetujem nakup klasičnih delovnih hlač do pasu. To ti potrebuješ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

eric_cartman ::

Tale na sliki je obična bombažna trenirka seveda z ogromni potiskom in še grda po vrhu, ki je vredna max 15EUR. Spodaj ima patent, kot da smo v letu 1985.


To je pač modna trenirka. Seveda. Cena je 20 EUR višja tudi zaradi znamke. Odvisno pa je res kakšne trenirke so ti všeč. Eni imajo radi tiste šuškave, spet drugi tiste navadne bombažne "Fruit of the loom" trenirke. Nekateri imajo radi oprijete, spet drugi široke. Ampak tvoja osebna preferenca glede trenirk me ne zanima. To je pač sedaj "in" trenirka.

Tole trenirko sedaj v prvi vrsti uporabljajo plesalci, ker ima notri dosti elastana, in se pri širokih razkorakih in podobnih zadevah lepo raztegne in je širša. Zato se zaradi plezanja po odrih in tako lahko počutiš malo bolj komot oz. karkoli bo pač OP počel.

Delovne hlače pa so pač delovne hlače. Grde, za v delavnico in imajo zgolj ta namen. Tiste pa lahko nosiš tudi v prostem času.

To je to od mene... :)

Zgodovina sprememb…

martincek1 ::

Ne, to tud slučajno ni modna trenerka, ki bi bla trenutno in. Mogoče. če si v takih krogih / plešeš / na tehniški šoli. Modne so slim hlače, z ožanjem pri gležnjih in brez placa za extra large jajca med nogama ala hammerpants.. in pa brez potiska oz minimalističen potisk ter ne podložene.

Sportsdirect je kul za ceneno robo, ampak sam sem BIL po dveh spodnjih kosih trenerk razočaran, ker niso kvalitetne hlače, nimajo dobre elastike, podložene se noro muckajo, pa tud kroj je težko najti dober in še to se začne trenat po prvem pranju.

Sem pa še v iskanju kakšne dobre poceni štacune, predvidevam da bo treba dat kar okrog 25-30e za kaj kvalitetnega.

bambam20 ::

martincek1 je izjavil:



Sem pa še v iskanju kakšne dobre poceni štacune, predvidevam da bo treba dat kar okrog 25-30e za kaj kvalitetnega.



Boš moral dat 60-80EUR in to samo za en del ( spodnji ali zgornji).

Kvaliteta in kroj , ter seveda znanmka se pri Trenirkah plača. Na koncu se tudi opazi razlika, ali nosisš trenirko za 30EUR ali pa takšno za 120-150EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

fosil ::

Trenirka je itak za doma, za športne aktivnosti imaš pa namenska oblačila.
Tako da ne vem kaj ti bo trenirka za 150 eur?
Tako je!

bambam20 ::

fosil je izjavil:

Trenirka je itak za doma, za športne aktivnosti imaš pa namenska oblačila.
Tako da ne vem kaj ti bo trenirka za 150 eur?


Trenirka po novem ni več za športne aktivnosti zanimivo :))

načeloma še vedno drži pravilo, da dražja kot je trenirka, bolj kvalitetno je izdelana in pod kvaliteto mislim, da kaže res minimalne znake obrabe po 20 letih nošenja, pranja.

RockyS ::

Kaj pa če pogledaš kake pohodniške hlače? Jaz sem jih nabavil v lidlu/hoferju za 15€ in so super za vse možne variante. Pod koleni se odpnejo (zadrga) in jih lahko imaš kot kratke/3/4 hlače. So lahke in udobne. Pa še zgledajo ne slabo.

fosil ::

bambam20 je izjavil:

fosil je izjavil:

Trenirka je itak za doma, za športne aktivnosti imaš pa namenska oblačila.
Tako da ne vem kaj ti bo trenirka za 150 eur?


Trenirka po novem ni več za športne aktivnosti zanimivo :))

načeloma še vedno drži pravilo, da dražja kot je trenirka, bolj kvalitetno je izdelana in pod kvaliteto mislim, da kaže res minimalne znake obrabe po 20 letih nošenja, pranja.

Ne, klasična bombažna trenirka ni preveč praktična za večino športov.
Že sam material je problematičen, debel bombaž se napije vlage in švica posuši se pa zlepa ne.
Potem je pa problematičen tudi sam ohlapen kroj, ki je pri marsikaterem športu prej ovira kot prednost.
Pri športnih oblačilih gre razvoj naprej, saj tudi športna obutev danes ni enaka kot pred 50 leti.

Tak da ja, danes je klasična trenirka bolj modno, kot športno oblačilo.
Čeprav kar se mode tiče si ne predstavljam za kam naj bi jo oblekel.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Trance4mer ::

Egidij88 ::

Se strinjam s fosilom. Za delat so delavske hlace, za tek ko je bolj mraz so pajkice, za doma je trenirka itd. Cisto ok hlace za delat dobis za 20e.

GupeM ::



Drugače pa za delo res kakšne lahke, neoprijete (razen če delaš na stružnici. Tam je priporočljivo imeti oprijete) delovne hlače. Lidl in Hofer jih imata zelo ugodno. Na delovnih hlačah tudi če se zašmirajo in na njih ostane kakšen flek, ne zgleda porazno, ker se točno ve čemu so namenjene in je logično, da se ob delu tudi umažeš. Poleg tega imajo tudi pripravne žepe, kamor lahko spraviš drobnarije. Če se s čim poliješ (olje, barva, ...), ne prepuščajo tako hitro kot trenirka.

Za jogging ti bo tudi najcenejša trenirka zdržala dolgo. Ni treba, da je tako kvalitetna. Poleti imaš tako ali tako kratke hlače.

Tudi v boksarsko vrečo bi boksal in brcal v kratkih hlačah, razen če imaš mraz v garaži.

Drugače sem eno trenirko kupil v Mani za okrog 15€, pa je od vseh ta še najbolj trpežna. Poleg tega je tanka in lahka, pa še ob barvo ne gre ko se pere. Še vedno je črna črna.

jype ::

Egidij88> Se strinjam s fosilom. Za delat so delavske hlace, za tek ko je bolj mraz so pajkice, za doma je trenirka itd. Cisto ok hlace za delat dobis za 20e.

Trenirka je pa za vse hkrati in cenejša od vsakega posameznega kosa. Ko sem bil še revež, sem se pri minus dvajset pozimi vozil s kolesom tako, da sem oblekel tri sloje trenirk. Zelo poceni in dovolj dobro, da nisem imel težav.

RockyS ::

@jype je pa dejstvo da takrat še ni bilo poplave poceni kolesarskih oblačil oz. perila. Zdaj dobiš dober(zadovoljiv) komplet za na kolo za 40€ pa je to to za -20. Govorim iz izkušenj, ker sem letos za tako ceno prišel skozi :)

jype ::

Ja, ampak tri trenirke dobiš za manj kot 40 evrov.

Poceni kitajske trenirke, ki niso kvalitetne in ne zdržijo ravno dolgo, dobiš že za 5-8 evrov (na internetu pa še ceneje).

MadMen ::

OP, v diskontnih trgovinah(Lidl, Hofer) imajo občasno v ponudbi relativno kvalitetne trenirke za mali denar(10-15€).

APPluk ::

Kako pa perete trenirke?
Imam doma adidas in nike trenirke (original iz TomasSporta in Adidas shopa), pa jih perem na 30, na sport program (malo umazano perilo, nov gorenjev pralni stroj) in narobe obrnjene, pa trenirke po 2 mesecih postanjo na sprednji sprane-oranžne (na soncu), v pranju pa so vsak teden (ker se umažejo) in so primerne le še za domačo uporabo:|! Kaj priporočate oz. kaj delam narobe?

Pac-Man ::

Absolutno Euroton, izkušnje imam samo s Fruit of the loom.

https://www.euroton.si/tekstil/trenirke...

Zgleda nikakvo, ampak cena & kvaliteta sta super. Če ti ni do poštnine, lahko robo prevzameš v katerikoli eurotonovi trgovini z avtodeli.

GrimReaper ::

https://www.euroton.si/tekstil/jogging-...
Ta je preširoka v velikosti L, 31cm v kolenu, nekaj najširšega kar sem kdaj nosil. Ter v dolžino se po pranju skrajša za celih 5cm, tako da je meni že kak cm prekratka.
Drugače se mi kvaliteta ne zdi neki, precej na hitro je vse narejeno, danes sem iz ene majice odstrigel tudi 10cm dolg klobčič niti (sicer na notranji strani pod pazduho, ampak OCD v meni mi ni dal miru), v glavnem brez škarij in vžigalnika ne gre pri Fruit of the Loom.
Eno trenirko sem moral pa že novo zašiti na hlačnici, čeprav ima vsak artikel nalepko, da je šel čez kontrolo. Pajade, to samo mečejo naprej, drugače tudi ne bi dobil za tako ceno.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Ganon ::

O kakšnih hlačah vi govorite, če pa bi si avtor teme rad omislil trenerko?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

srajca in kravata (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21134552 (20243) leiito
»

Pranje oblačil (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5510239 (8220) kuglvinkl
»

Kje kupujete športno obutev in oblačila?

Oddelek: Loža
234291 (3469) jcb
»

Kvalitetna/nekvalitetna oblačila (kratke majice, hlače)

Oddelek: Loža
82492 (2188) bosmla
»

Trenerka - hlače

Oddelek: Loža
91665 (1322) BigWhale

Več podobnih tem