» »

Trenerka - hlače

Trenerka - hlače

PrimozR ::

Ma kdo kak prelog, katero trenerko kupiti? Fruit of the Loom ne bi ravno, mam pa zdej eno HUDO Champion, ki pa je na riti že 3. spustila dušo in je po dveh letih že popolnoma znucana (zato se tudi strga). drugje je valda OK. Imam še eno relativno novo Champion, ki pa je totalno bedna, po notranji strani ima mrežico, spodaj pa neko čudno podlogo. Je vroča, filing je čuden, itd. itd.

'3 ćrte', 'zakaj toliko prdiš' in podobni odgovori me ne zanimajo.

EDIT: tale priljubljena Champion ima občutek materiala kot neko platno. če koga zanima, lahko slikam. In ne, ne delajo jih več :(((

EDIT2: material je 70% bombaž in 30 % poliamid, zanimajo pa me samo hlače, ker sem itak vedno v T-shirtu in le redko oblečem dolge rokave za doma.
  • spremenil: PrimozR ()

bluefish ::

imam za doma tudi eno Champion, pred leti kupljeno v trgovini blizu RTVja. Brez prevelikih sledi obrabe, le na koncu hlačnic se malo cefra.
Če se ne motim je 100% bombaž oz. + nekaj malega poliamida.

;-) ::

Jaz vedno kupim nike kar u sport 2000 ali kaki podobni trgovini (spodnji del) okoli 50€ in ne uničim je. Podloga je blago, ker če je kaka mreža že pr kratkih hlačah znorim.

ZdravkoČolič ::

Misliš trenirka? Trenerke so trenerji ženskega spola!

PrimozR ::

Same shit, v teh koncih smos koz govorili trenerka. Ampak ja, 'trenirka' ;)

V-i-p ::

Obrni se na kakšen južni forum. Bratje bodo imeli nasvet ali dva sigurno v rokavu.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

IceIceBaby ::

En kolega je kupoval blago pa dal zadevo delat šivilji. Za ceno enih hlač je dobil 3 custom made (FUL široke).

Drugač pa resno predlagam old school varjanto. Greš v trgovino in probaš :) Sej obstajajo trgovine s temi zadevami, pa večinoma nimajo samo enega modela.

PrimozR ::

Obrni se na kakšen južni forum. Bratje bodo imeli nasvet ali dva sigurno v rokavu.


Ne bereš postov, kajne?

PrimozR ::

En kolega je kupoval blago pa dal zadevo delat šivilji. Za ceno enih hlač je dobil 3 custom made (FUL široke).

Drugač pa resno predlagam old school varjanto. Greš v trgovino in probaš :) Sej obstajajo trgovine s temi zadevami, pa večinoma nimajo samo enega modela.


Problem je samo, da je kovačeva kobila vedno bosa ;)

BigWhale ::

Hm, pr tebi je kobila brez gat, ne lih bosa... :P

Jaz imam dve adidasovi. Prvo nosim ze kakih pet let, pa je se zmeraj prakticno nova. Zgornji del ni prezivel hitrega tekanja mimo vrat in kljuke na vratih, zdaj hodim naokrog z dvema zepoma na levi strani hehe.

Classic Shuskavac je zakon. :>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pohodniška oprema

Oddelek: Loža
465950 (918) koyotee
»

srajca in kravata (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21135416 (21107) leiito
»

Trenerka (poceni)

Oddelek: Loža
348481 (7077) Ganon
»

razočaran nad Maya Maya "kvaliteto"

Oddelek: Loža
3414406 (12502) T0RN4D0

Več podobnih tem