» »

Najmočnejši pentium 3 in najboljši hladilnik

Najmočnejši pentium 3 in najboljši hladilnik

budi ::

Sedaj imam na plati celerona800 in sem ga sit zelo.Kupil bi rad najmočnejši proc za mojo plato.

Potem mi lepo prosim predlagajte najbolši hladilnik na zaponko ki ga bom lahko fiksiral tudi na plato za amdje in bo uspešno hladil navit amd 2600.

BaRtMaN ::

Če hočeš hladilno telo za AMDje in Pentium 4, si omisli Thermaltakov Volcano 7+.

budi ::

A pa bo pasal na mojo plato,mislim da je socket 378?In ali je na zaponko?

~Panter~ ::

Mislm da bo šlo brez problema. Je pa na zaponko ja, pa se ga da čist lepo zapenat.
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

BaRtMaN ::

Če pogledaš na Thermaltakovo stran vidiš, da paše tudi na Pentiume III.

Spajky ::

Ka si s tem mislil-najmočnejši P3? (najmočnejši je P3-S 1,4G-133fsb in ni poceni). Odvisno kako plato maš, mogoče bi lahko s tapravim adapterjem ali modifikacijo spravil gor Tualatin Celly-a /npr.1.1A/ in ga navil, če plata ni že Tuallie ready. Premalo info, kar pa se tice venta Titanov ttc-5tb cooler pa na 7V! bi blo zadosti za Tulca. Temperature niso problem, vidi mojo stran... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

pingo76 ::

Zakaj pa imaš nick Spajky? A nebi bilo boljše TulcMaster?:D :D :D

P.S. Nič slabega ne mislim s tem spayky, je pa prav zanimivo, ko nekdo piše kaj o procih na tualatin jedru, here comes TulcMaster!!! - in reši vse na ena mah. Glede coolerja se strinajm popolnoma.

Spajky ::

He, vzdevek prišel pred četrt stoletja od frenda, ker sem vedno nekaj lotal...Btw pred par dnevi našel preko Gugla: spajky (PL) = cin ... :-) 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

budi ::

No poj si bom pa nabavu PIII 1,4ghz.
A se to še prodaja v štacunah?

budi ::

Aja mam pa abit vl 6.Kva je to s tulcom?A coppermine ni dobr?

Dr_M ::

uf uf tale plata ma pa zelo zelo slab chipset.ce ze misls ustrajat na tej platformi si kup eno plato z 815EP chipsetom pa obdrz celerona800 in bo zadeva sigurno hitrejsa kot p3 1.4ghz pa via693. p3 1.4ghz te bo prsu vec kot nova plata in cpu skupi za ksn amd sistem.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Lith ::

budi:
a ti misliš, da boš za ful denarja kej pridobil na hitrosti z nabavo P3... ni šans, men je P3 pri 1.4GHz za tako ceno (če bi se ga še dobilo, okol 55 kSIT), tako kot bi kupoval diamante za psa, namesto punci (oprosti izrazom, ampak tako je), zato si mogoče res omisli za ta denar kar novo ploščo in procesor AMD, ki bo zanesljivo boljša naložba kot nakup P3
glede Coppermine / Tualatin jedra je pa razlika opazna v cache proca 128 kB / 256 kB, kar je pač tud na hitrosti opazno, pa še kej se najde, ker Coppermine jedro ni bilo za hitrosti več kot 1 GHz (sej je res da so navijali...)
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

pingo76 ::

Meni osebno se je zdel 1.4Ghz PIII zelooooo huda zadeva. Niso nadaljevali razvoja ker so si pljuvali v lastno skledo saj je takrat delal pravo sramoto nižjim P4 sistemom. Sicer pa se nebi brani Dual PIII 1.4 mašini za videomontažo. Glede današnje tehnologije pa ti priporočam le da greš korak višje po intelu (najraje) oz. amd-ju. Če pa kje dobiš PIII nad 1Ghz pod 20K ga pa takoj pograbi saj je če vedno prcesor ki ni za odmet. Odvisno od potreb pač.

budi ::

No havla za razsvetlitev.Bom za ta let kupu kakšen celeron 1300mhz za ene 10k in ga lepo navil.Drugače pa namravam kupt Amdja,temu primerno nforce 2 plato in ddr333 512rama.Ampak za te (pol) leta dokler si tega ne bom mogel privoščiti bo kakšen navit celeron 1300 dober a?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kera je prava hitrost CPU-ja ??

Oddelek: Strojna oprema
181284 (991) frudi
»

Tualatin Upgrade Adapter nasel v ZG!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
14410861 (7199) Spajky
»

pretvornik za slot 1

Oddelek: Strojna oprema
352049 (1650) Spajky
»

Najmočnejši procesor

Oddelek: Strojna oprema
181648 (1077) blazp88
»

kaj dat na socket 370?

Oddelek: Strojna oprema
14774 (587) Klemenn

Več podobnih tem