» »

Far Cry 5

Far Cry 5

««
7 / 12
»»

Pinturicchio ::

Jah, gledam malo benchmark in bo za mojo GTX 1050 glih na meji igralnosti na normal nastavitvah (1080 monitor).

kitl76 ::

Mogoče kdo ve kako dobiti pomočnika. Nekaj časa ga imam potem pa izgine?

Izi ::

kitl76 je izjavil:

Mogoče kdo ve kako dobiti pomočnika. Nekaj časa ga imam potem pa izgine?

Pritisneš tipko M za Mapo in čisto na vrhu strani je 8 ikonic za različne stvari. Tretja ikona od leve je "Roster" (seznam vojakov) z ikono treh človečkov. To je seznam tvojih pomočnikov.
Na začetku imaš lahko samo enega, kasneje pa hkrati kar dva pomočnika.
Če ti pomočnik omaga in obleži na tleh imaš kakšno minuto časa, da ga pozdraviš, drugače umre in se vrne v Roster seznam. Po vsaki smrti mora počakati okoli 10 minut, da si opomore in ga lahko spet uporabiš. Lahko pa ta čas uporabiš katerega drugega od 12, ki jih imaš na seznamu.

kitl76 ::

To vem samo našel jih nisem, hvala.

Mene so tudi prijeli in hoteli odpeljati v zapor med vožnjo so me naši rešili in razplamtel se je boj za nek gorski prelaz.

Furbo ::

Jaz igram na normal, pa ne moreš kar uleteti in z lahkoto pobiti cel tabor. Nekateri nasprotniki so skoraj neranljivi, moraš prav zadeti v glavo, sicer ni kaj dosti haska.

Zdi se mi, da je težavnost malce optimizirana v stilu, da imej zraven kolega ali pa računalniške soborce.

Meni je fajn hoditi naokoli brez kompanjonov, malce bolj survival je vse skupaj. Fun.

*spoiler* Če bi radi hitro dobivali perke, pa samo iskati ljudi z informacijami in se koncentrirati na stashe.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Dr_M ::

Angeli (al kaj so ze uni zombiji) umrejo samo s headshotom. Gre kar precej municije za njih.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Isotropic ::

Furbo je izjavil:

Jaz igram na normal, pa ne moreš kar uleteti in z lahkoto pobiti cel tabor. Nekateri nasprotniki so skoraj neranljivi, moraš prav zadeti v glavo, sicer ni kaj dosti haska.
.

tole ne zgleda obetavno, sploh pa na začetku igre že...
kakšni so pa reviewi?

kitl76 ::

Vazelin je izjavil:

Na goblinu imajo FC5 za manj kot 60 EUR.
Malce me mika a po drugi strani moram premisliti, če me to rednecks okolje nemara preveč moti. Si bom pogledal malce gameplay da vidim, če je skoz isto.



43 EUR

https://www.cdkeys.com/pc/games/far-cry...

Izi ::

Bistvo je, da se Rambo stil ne obnese najbolje. Umetna inteligenca se je kar precej popravila od FC4. Vsaj kar se tiče bojevanja. Ko vozijo avto so pa še vedno čisti zombiji in ga včasih vidiš, ko se po desetkrat zaleti v isto drevo preden mu uspe odpeljati naprej :))
Pri bojevanju pa se sedaj vsak obnaša drugače in ne moreš nič predvideti. Pa še skupinsko znajo dobro sodelovati in te hitro obkolijo. Jurišajo nate pa samo tisti ki jim kažeš hrbet, tisti na katere meriš se bodo vedno skrivali in čepeli.

Dva do 3 lahko pobiješ v Rambo stilu brez problema, če pa jih je 5 ali več pa je nujno počepniti in se spraviti v nek zaklon, drugače si hitro mrtev.
In vsakič ko umreš moraš začeti znova od neke že osvojene točke, ki je včasih lahko precej oddaljena od pozicije kjer si umrl. Tako da smrt tukaj je lahko včasih kar huda kazen in se zato bolj splača če vsak napad začneš na skrivaj in poskušaš odstraniti čim več nasprotnikov preden izbruhne vsesplošna panika ko se strelja na vse strani in ob vseh eksplozijah nič več ne vidiš in slišiš.

Nekaj novosti, ki sem jih opazil med bojem:
- Ob bližnji eksploziji za nekaj časa oglušiš.
- Sovražniki znajo uporabljati tudi dimne bombe in včasih zadimijo celo bojišče, da ne vidiš prst pred nosom.
- Fiksni Granatometi so bili prisotni že tudi v FC4 ampak jih sovražniki praktično nikoli niso uporabili. Tukaj ga bodo vedno uporabili če je le kje v bližini. Granata sicer leti iz neba kakšnih 5 sekund in ko vidiš rdeč opozorilni znak beži kar te nesejo noge, ker v siloviti eksploziji, ki se razprši po celotni okolici umre vse v krogu 50 metrov.
- Nekajkrat so me napadli s posebnimi kemičnimi bombami, ki naokoli razpršijo tisto njihovo mamilo in ko se med bojem znajdeš v takem oblaku si čisto zadrogiran. Dvojni vid, vrtenje, upočasnitev, ...
- Avtomobili oziroma vsa prevozna sredstva eksplodirajo bistveno prej kot v FC4 in če se med bojem skrivaš za kakšnim avtom vedi, da ga lahko raznese če bodo preveč streljali vanj. To pomeni takojšnjo smrt. Še posebej je treba biti pazljiv, če je na cesti kakšna šleper cisterna. Ko ta eksplodira bodo eksplodirali tudi vsi bližnji avtomobili. Pa da se ne boš skrival v bližini kakšnega vnetljivega soda ;)

Isotropic ::

kakšne mode pa lahko daš na tisto AR-15?

Furbo ::

Če v trgovini pritisneš tab, vidiš kaj daš lahko gor.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

avtek ::

Jaz pa še kar nisem dobil iz shopto :D

Furbo ::

Je pa neverjetno spolirana igra, laufa 10 ur skupaj, preklapljam v druge programe veselo, itd.. nič jo ne zmede.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

gričar ::

A verzija za pc še ni zunaj? Nikjer je ne najdem za kupit, sem pogledal na mimovrste, ideo.

Predator X ::

gričar je izjavil:

A verzija za pc še ni zunaj? Nikjer je ne najdem za kupit, sem pogledal na mimovrste, ideo.


kupi kodo + download
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-far-...

jst čakam na crack ;)

Skyman ::

gričar je izjavil:

A verzija za pc še ni zunaj? Nikjer je ne najdem za kupit, sem pogledal na mimovrste, ideo.


Ubisoft za PC verzije ne daje vec vn DVD-ROM oz od novega assasina dalje ni več "škatle" samo cd key.Oz mislim da bodo kasneje izdal za PC "box" tako kot sedaj lahko kupis ze assasina novega... samo je cena kr nabita.Tudi ostale trgovine imajo samo pod PC verzijo "download" opcijo.Za Ps4 pa Xbox lahko vzames fizicno.Tako ima ubisoft pri zadnih 2 igrah

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Vazelin ::

Zgleda ste kar triggered zaradi fc5:D

CarRino ::

Sem kar naročil za 41,99€ (Voidu)

gričar ::

Predator X & Skyman Hvala!

Furbo ::

Stalno odkrivam napredek, enkrat sem se precej odaljil od svojega helija, počel vse živo po mapi, ponavadi bi se vrnil tja in bi bilo območje resetirano, zdaj te vozilo zvesto pričaka.
Celo ko zapustiš igro in se vrneš, je še vedno tam. Verjetno velja samo za vozila, ki jih imaš v lasti ampak vseeno, zelo ok.

Tudi nekatere zadeve se da rešiti alternativno z malce logike, klatil sem se okoli ene bajte in iskal pot noter, moral bi čez neke uganke, ampak sem raje zapeljal avto do hiše, skočil nanj in čez oviro noter, pa je bilo. Ali pa pristaneš s helijem na hiši itd.. lepo, da ni vse samo točno tako, kot si nekdo zamisli in imaš potem tiste nevidne stene in strope.

Tudi vsepovsod se ne valjajo skuterji in avti tako kot prej, meni je všeč.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

Furbo je izjavil:

Stalno odkrivam napredek, enkrat sem se precej odaljil od svojega helija, počel vse živo po mapi, ponavadi bi se vrnil tja in bi bilo območje resetirano, zdaj te vozilo zvesto pričaka.
Celo ko zapustiš igro in se vrneš, je še vedno tam. Verjetno velja samo za vozila, ki jih imaš v lasti ampak vseeno, zelo ok.

Ko umreš se vse resetira.
Helikopter je super, ampak avioni so pa popolnoma katastrofa za vozit s tipkami. Joystika s katerim bi bila vožnja aviona malenkost pa igra seveda ne podpira.
Živali so nenormalno močne v primerjavi z ljudmi. Verjetno je bug, ampak najhujša "zver", ki sem jo do sedaj srečal je puran :)) Trikrat te kljune in si mrtev, rabiš pa kompleten šaržer iz mitraljeza, da ga ubiješ. Sem gledal boj ko sta se spopadla puran in medved. Puran je ubil medveda. 8-O

Če greš z avtom po cesti te iz vseh strani napadajo Pegiji in imaš že po par 100 metrih hudo prerešetan avto, če greš pa skozi gozd pa boš po par 100 metrih ostal brez vse municije, ker za vsako divjo žival porabiš 1 do 2 polna šaržerja municije.
Helikopter je torej najbolj praktično prevozno sredstvo, če hočeš priti kam dlje kot par 100 metrov.

D3m ::

Puran fental medveda. Cringe bug.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Dr_M ::

Puran je skor mene fental, on pa ni hotel crknit. Najnevarnejsa zival v spilu.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kitl76 ::

Izi je izjavil:

Furbo je izjavil:

Stalno odkrivam napredek, enkrat sem se precej odaljil od svojega helija, počel vse živo po mapi, ponavadi bi se vrnil tja in bi bilo območje resetirano, zdaj te vozilo zvesto pričaka.
Celo ko zapustiš igro in se vrneš, je še vedno tam. Verjetno velja samo za vozila, ki jih imaš v lasti ampak vseeno, zelo ok.

Ko umreš se vse resetira.
Helikopter je super, ampak avioni so pa popolnoma katastrofa za vozit s tipkami. Joystika s katerim bi bila vožnja aviona malenkost pa igra seveda ne podpira.
Živali so nenormalno močne v primerjavi z ljudmi. Verjetno je bug, ampak najhujša "zver", ki sem jo do sedaj srečal je puran :)) Trikrat te kljune in si mrtev, rabiš pa kompleten šaržer iz mitraljeza, da ga ubiješ. Sem gledal boj ko sta se spopadla puran in medved. Puran je ubil medveda. 8-O

Če greš z avtom po cesti te iz vseh strani napadajo Pegiji in imaš že po par 100 metrih hudo prerešetan avto, če greš pa skozi gozd pa boš po par 100 metrih ostal brez vse municije, ker za vsako divjo žival porabiš 1 do 2 polna šaržerja municije.
Helikopter je torej najbolj praktično prevozno sredstvo, če hočeš priti kam dlje kot par 100 metrov.



Jaz imam logitech gamepad pa z njim letim kot v pravljici na tipke se pa res ne da.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Predator X ::

avtek ::

Vsi igrate na PC, ali morda že kateri na konzoli?

yayo ::

na mnenjalniku imaš debato, samo tam ga moraš potegniti kakemu od adminov, da ti dovoli registracijo.

Zmajc ::

Predator X je izjavil:

https://pcgamesn.com/far-cry-5/far-cry-...

Puran#OP


Že FC4 je imel OP orle in neke svizce ki so te razkosali pri živem telesu. Porabil pa si 5 seržerjev da si jih ubil. :D

Vidim da se tradicija nadaljuje.

kitl76 ::

Purana sploh še srečal nisem. Drugače ga pa z letalom z bombardiraš:))

Furbo ::

Meni živali niso nek problem, pes mi jih označuje in se jim umikam.
Res se jih pa težko ubije z osnovno puško, proti LMG pa nimajo šans.

Treba je opazovati okolico, ne pa kar lomastiti skozi gozd. Verjetno so vseprisotne droge razlog za ponorele živali.
Jaz hodim kilometre daleč, pa ni težav.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

Isotropic ::

orli niso bili OP, samo zadet jih je bilo težko, Honey badgerji so bili pa za svojo velikost kar močni ja
samo ni bil problem s katerokoli puško

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Bom začel igrati danes. Kakšni nasveti za začetek ? :D

Predator X ::

oo7 je izjavil:

Bom začel igrati danes. Kakšni nasveti za začetek ? :D


spucaj mašino ker bo trpela več ur.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Bom začel igrati danes. Kakšni nasveti za začetek ? :D


Včlani se v kult.

McClane ::

Ne aretiraj Josepha :)
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

bambam20 ::

McClane je izjavil:

Ne aretiraj Josepha :)


Ni dobr ja. Ker pol je cela pizdarija.

kitl76 ::

Evo prvič purana srečal z dvemi streli sem ga pokosil.

nooby ::

Hello.

Se da kje kupit z PAY SAFE Kartico? Kje je kaj ugodno?

Lp
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

lojz123 ::

Začel igrati na Normal pa se mi zdi nekam prelahko po 2 urah igranja?

kitl76 ::

Potem si profi. Lahko med igro prestaviš na hard, da ti ne bo prelahko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Dr_M ::

Pomoje je odvisno, kam gres, jest sem sel k faith, pa na normal ni tako zelo tezko, verjamem pa, da je mogoce kje drugje tezje.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kitl76 ::

nooby je izjavil:

Hello.

Se da kje kupit z PAY SAFE Kartico? Kje je kaj ugodno?

Lp



Na Pay Safe reklamirajo Steam tako, da se tam da kupiti 100%.

Vazelin ::

kitl76 je izjavil:

Potem si profi. Lahko med igro prestaviš na hard, da ti ne bo prelahko.

To je kr neki za burek to prestavljanje. Sedaj mu je prelahko. ko bo pa kak boss bo pa nazaj na easy prestavljal :D

Izi ::

Edina razlika med tremi težavnostnimi nastavitvami je samo v temu, da naš junak prejema več damagea. Vse ostalo je enako.
Ker pa imamo serijo Perkov, ki povečajo življenje našega junaka vsi ti Perki negirajo težavnostne stopnje in v resnici ni nobene razlike med temi tremi težavnostmi.

Kar se tiče pa služenja denarja, ki ga v tej igri potrebujemo kar veliko, da se dobro opremimo, pa je po moje daleč najhitrejši način zaslužka ribolov. Z dobro palico in ribiškim Perkom uloviš eno ribo vsakih 10 sekund. V dveh minutah zaslužiš minimalno tisočaka.

kitl76 ::

Aja ribolov? Jaz sem pa misli, da je pobijanje medvedov najbolj donosen posel, hvala.

Ps

Kako označiš, da ti pomaga kamerad in še pes sočasno, meni ne gre samo po eden mi lahko.

McClane ::

Imaš odklenjen perk za drugega pomagača?
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Furbo ::

Zdaj pa še velika pomanjkljivost igre.
Prišel je moj nečak na obisk in ta butasta igra dopušča samo en savegame.
Če hoče igrati še eden, je edina opcija new game, kjer se pobriše obstoječi savegame ali pa da nekdo drug nadaljuje tvojo igro.

Vrhunska svinjarija.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

kitl76 je izjavil:

Aja ribolov? Jaz sem pa misli, da je pobijanje medvedov najbolj donosen posel, hvala.

Ps

Kako označiš, da ti pomaga kamerad in še pes sočasno, meni ne gre samo po eden mi lahko.

Problem pri služenju s odrtimi kožami živali je v tem, da je živali premalo, rib pa mislim, da nikoli ne zmanjka.

Kar se tiče soborcev, a si odklenil perk Leadreship? Čisto na dnu na desni. Če imaš ta Perk lahko hkrati uporabljaš dva soborca. Enega komandiraš s tipko G, drugega pa s tipko H.

kitl76 ::

Nimam odklenjeno.

@Furbo ustvari nov profil.

Furbo ::

in kupim še en key?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014
««
7 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 6 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20427018 (5015) ahac
»

Assassin's Creed: Origins (Assassin's Creed: Empire) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9914488 (6263) Izi
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616187 (9774) Riff
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326900 (13772) Izi
»

Far Cry 4 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51793907 (61113) krefi

Več podobnih tem