» »

Far Cry 5

Far Cry 5

««
8 / 12
»»

Predator X ::

najdi save game lokacijo kopiraj na PC.
Upam, da dela drgač pa boš moral kupiti še en key.

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

Ja zdaj se vse nekaj sinhronizira v tisti butasti oblak, za vsak nakup v trgovini gre online se mi zdi.. bom težil na njihovem fb, twitter, karkoli že >:D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

Zadeva sicer ni povezana direktno s Far Cry 5 ampak vseeno sem se odločil, da jo pošljem sem. Kdor ima naložen Uplay te dni tako ali tako igra Far Cry 5.

Če se kdo sprašuje kaj v Uplayu danes počne tisti utripajoči "admin-console" zgoraj desno, ki ga včeraj ni bilo:

Gre se za Ubisoftovo prvo aprilsko šalo :))
Klikni na "admin-console" in odpre se kaj drugega kot Uplay Admin Console.
Vtipkaj help, da dobiš listo komand.

Gre se za preprosto šalo v obliki uganke. Če kdo ne zmore sam pogruntati zadeve je tukaj moja pot: (najprej probaj sam, je zelo zanimiva uganka v obliki igre)

Vtipkaš: list-unreleased-games
Dobiš data corruptef text file. Če dobro preštudiraš tekst boš opazil, da je edina smiselna stvar #start-map
Vtipkaš: start-map
Odpre se tekstna RPG igra. Začneš igrati.
Vtipkaš: go to cabin
Koča ima zaklenjena vrata. Torej moramo najti ključ .....
Da ne bom pisal vse komande, gre takole: Odpraviš se do jezera, pogledaš v vodo in najdeš ključ, se odpraviš nazaj v kočo, kjer najdeš papir s številčno kodo od 1 do 44. To kodo si moraš nekam zapisati.
Odpraviš se nazaj do jezera in greš na most. Tam slišiš glas, ki ti pove šifrirano sporočilo, ki ima ravno 44 znakov.
Sporočilo dešifriraš s kodo iz listka. (zložiš črke po vrsti po številkah od 1 do 44)
Rešitev: Happy April Fools! Type "af-reward" to get a reward.
Rešitev torej vpišeš kot komando.
Vtipkaš: af-reward
Dobiš link, ki te odpelje do nagrade. Klikni na link in nagrada je Uplayev wallpaper.

Prvoaprilska šala, da ne bo kdo razočaran nad ne ravno bogato nagrado :P

oo7 ::

Pregled: Far Cry 5

Furbo ::

Če nočete, da se igra nepovratno konča, ne iti ubiti 'očeta' (potem, ko osvojite vsa tri ozemlja).
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

kitl76 ::

Jaz si želim ubit "the father" 8-)

Furbo ::

Hmm ja, velik sreče s tem.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Furbo ::

Ok popravek. To, da se igra zacikla ob koncu in vedno znova dobivaš end game napise je očitno bug. Obvozi se ga tako, da takoj ko si v igri, greš na zemljevid in skočiš na drug konec mape. Je pa precej butasto potem vse skupaj, ker sovragov skorajda ni.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

kitl76 ::

Ne razumem te. A ti nočeš končat igre?

Dr_M ::

Naletel sem na en bug v spilu. Ko dam continue, me vrze v holy glory hole misijo (z letalom), ki jo je (skoraj) nemogoce naredit, ce grem ven, se pokaze loading screen, ki pa traja predolgo in mi vrze ven error trapper-1c07b734.
Ce dam spet continue, se zgodba ponovi. Kolikor berem je to side mission, ampak nikakor ne morem iz misije.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kitl76 ::

Aha se pravi ima špil bug in je ne mogoče končati špil.

Dr_M ::

Nekaj ljudi ima podoben primer, samo da se njim save sploh ne nalozi.
https://forums.ubi.com/showthread.php/1...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Aha se pravi ima špil bug in je ne mogoče končati špil.



Si že proti koncu ?

Izi ::

Pri igrah, kjer je ena sama shranjena pozicija si je občasno pametno narediti backup shranjene pozicije.
Far Cry 5 pozicija se shranjuje sem:
...\Ubisoft Game Launcher\savegames\***ena dolga cifra***\1803

Tri pikice na začetku so pozicija kamor si naložil svoj Uplay program.
Za Backup narediš kar kopijo celotne mape 1803. V Windows mapo samo potegneš in jo spustiš na istem mestu, da dobiš novo mapo 1803 - Copy. To je naš Bacup.

Če gre proti koncu kaj narobe ali pa bi rad še enkrat naredil kakšno misijo pač prekopiraš tiste dve save datoteke iz backup nazaj v pravo mapo.
Seveda moraš svoj backup večkrat posodobiti ali pa si narediti več različnih backupov, recimo po vsakem zaključenem igranju.

Dr_M ::

Jest moram pocakat na update (ce bodo popravili sploh to), da lahko nadaljujem, ker misije zagotovo ne bom naredil. Od zacetka pa ne grem.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Furbo ::

kitl76 je izjavil:

Ne razumem te. A ti nočeš končat igre?

Ko sem opravil z zadnjim šefom (očetom) me ni več vrnilo v igro, vedno znova sem dobival creditse.
Domneval sem, da je igra tako narejena pač, zato sem raje opozoril ostale, potem sem izvedel, da gre za bug.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Furbo je izjavil:

kitl76 je izjavil:

Ne razumem te. A ti nočeš končat igre?

Ko sem opravil z zadnjim šefom (očetom) me ni več vrnilo v igro, vedno znova sem dobival creditse.
Domneval sem, da je igra tako narejena pač, zato sem raje opozoril ostale, potem sem izvedel, da gre za bug.



Koliko ur si preigral ?

oo7 ::

Dr_M je izjavil:

Jest moram pocakat na update (ce bodo popravili sploh to), da lahko nadaljujem, ker misije zagotovo ne bom naredil. Od zacetka pa ne grem.



Mogoče z naslednjim patchom 1.4.


1.3 patch je bil 27.3.


Stability & Performance
Improved overall stability
Minor quality bug fixes
Fixed low occurrence crashes
Fixed sound pops and desync issues


Companion, Enemy, & Animal AI
Improved Guns for Hire behavior and navigation
Fixed various low reproduction AI issues
Fixed animation issues
Turkey was too powerful


Design & Mission Progression
Fixed low reproduction walkthrough issues
Tweaked and balanced rewards
Updated perks – Added Air Drop perk
Added Live Event support and Rewards
Improved overall balancing for the economy
Improved transitions
Fixed minor bugs


Gameplay & UI
Fixed minor bugs with animations
Fixed bugs with weapon handling
Fixed minor HUD and menu issues
Fixed bugs with subtitles
Added “sell all” option for LOOT


COOP and Online
Fixed COOP and online replication issues
Improved COOP partner spawning and join in progress
Fixed minor COOP bugs
Fixed COOP specific mission issues
Fixed Hurk blowing up the Friend for Hire player when in a helicopter.


Far Cry Arcade
Players were locked into the Multiplayer lobby because of a Host Migration issue


Far Cry Arcade Editor
Bug fix for the editor
Updated and fixed editor assets
Fix for major lighting issue
Optimization fixes for the editor

Izi ::

oo7 je izjavil:

1.3 patch je bil 27.3.

27.3. je igra izšla in tisto je bil day 1 patch. Verzija je bila pa 1.03 in ne 1.3 :P
Od takrat je bilo že kar nekaj popravkov in trenutno smo pri verziji 1.2.0
Ko v igri pritisneš Esc ti zgoraj levo kaže verzijo igre.

kitl76 ::

oo7 je izjavil:

kitl76 je izjavil:

Aha se pravi ima špil bug in je ne mogoče končati špil.



Si že proti koncu ?



Kje pa jaz to igram počasi in z užitkom od 3 ozemlji imam enega osvojenega.

Isotropic ::


Added "sell all" option for LOOT

na pol dokoncana igrica

rdecaluc ::

oo7 je izjavil:



Turkey was too powerful :D


Est modus in rebus. ,typos

Furbo ::

oo7 je izjavil:

Koliko ur si preigral ?

24
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

kitl76 je izjavil:

Kje pa jaz to igram počasi in z užitkom od 3 ozemlji imam enega osvojenega.

Jaz sem tudi včeraj končal prvo ozemlje in sedaj prehajam na drugega. Ampak delam pa vse stranske queste, vključno z iskanjem vžigalnikov, vinilnih plošč, stripov, medvedkov in bejzbolskih kartic :D
Pa Arcade seveda tudi igram, da osvojim vse Arkadne izve. V Arkadah sem že level 24.
Ta tedenski izzivi so trije in vsi so iz Arkade. Trajajo samo še 4 dni. Sem jih opazil šele danes.

Če se kdo še ni ukvarjal z Arkadami, naj omenim, da za izzive štejejo samo Featured mape. To so tiste, ki jih je naredil sam Ubisoft. Je treba uporabiti filter in izbrati Featured.
Featured mape so super. Kot kaže bodo vsak teden dodajali nove. Vidim, da bomo tole lahko igrali še leta in leta.

oo7 ::

Early Far Cry 5 Sales Mark A New Franchise Record

Far Cry 5 is the fastest selling game in the series in the UK

Izi ::

Igra je fantastična, ampak zgodba pa po moje malo šepa. Te stalne ugrabitve začno presedati. V dveh regijah so me Pegiji ugrabili že osemkrat ;(( Očitno me v tretji regiji čakajo še dodatne 4 ugrabitve.
Sedaj se mi že svita zakaj sem po vseh teh ugrabitvah še vedno živ, ampak kakšen junak pa sem, če sem na vsakih nekaj ur v sovražnikovem zaporu. Samo upam, da me do konca ne bodo spremenili v Pegija, ker to bi bilo pa res bedno.

Amdforce ::

Kje pa je trenutno igra najceneje/poceni za dobit? Za cracke in podobne varjante sem že prestar....tistih par iger na leto pač kupim :P

oo7 ::

Kdo daje stranske misije ?

oo7 ::

Za sef piše, da ga lahko odpreš z eksplozivom.

Jaz sem vrgel dinamit in remote bombo pa je sef cel ?

Vazelin ::

to like pol slovenije igra far cry lol. a je res tako svinjsko dober špil?

Dr_M ::

Izi je izjavil:

Igra je fantastična, ampak zgodba pa po moje malo šepa. Te stalne ugrabitve začno presedati. V dveh regijah so me Pegiji ugrabili že osemkrat ;(( Očitno me v tretji regiji čakajo še dodatne 4 ugrabitve.
Sedaj se mi že svita zakaj sem po vseh teh ugrabitvah še vedno živ, ampak kakšen junak pa sem, če sem na vsakih nekaj ur v sovražnikovem zaporu. Samo upam, da me do konca ne bodo spremenili v Pegija, ker to bi bilo pa res bedno.


Malo prej sem premagal faith, pa me na njenem ozemlju niso ugrabil.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Furbo ::

oo7 je izjavil:

Za sef piše, da ga lahko odpreš z eksplozivom.

Jaz sem vrgel dinamit in remote bombo pa je sef cel ?

Remote bombo nalimaš na sef in jo potem sprožiš.

Vazelin je izjavil:

to like pol slovenije igra far cry lol. a je res tako svinjsko dober špil?

Nah, najedajo filmčki, ki se jih tudi v drugo ne da preskočiti, ni + načina, ko prvič končaš, ni vreden svojega denarja.

Namesto, da bi orenk izboljšali far cry izkušnjo imaš zdaj neke online oslarije, ki nekatere od nas nič ne zanimajo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

Izi ::

Furbo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Za sef piše, da ga lahko odpreš z eksplozivom.
Jaz sem vrgel dinamit in remote bombo pa je sef cel ?
Remote bombo nalimaš na sef in jo potem sprožiš.
Če nimaš Perka za vlamljanje, potem je Sef najlažje odpreti z varilnim aparatom. S tistim s katerim popravljaš avtomobile.

kitl76 ::

Motijo me peggie-ji s čelado ne vem kam ga je treba streljati, da najhitreje pade, ker so res nad močni.

oo7 ::

Furbo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Za sef piše, da ga lahko odpreš z eksplozivom.

Jaz sem vrgel dinamit in remote bombo pa je sef cel ?

Remote bombo nalimaš na sef in jo potem sprožiš.




Sem jo nalimal na sef pa ni bilo nič škode na sefu.

Izi je izjavil:

Če nimaš Perka za vlamljanje, potem je Sef najlažje odpreti z varilnim aparatom. S tistim s katerim popravljaš avtomobile.


Nimam še tega perka in varilnega aparata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

kitl76 je izjavil:

Motijo me peggie-ji s čelado ne vem kam ga je treba streljati, da najhitreje pade, ker so res nad močni.

Jaz za tiste preklopim na 50 kalibrski sniper SA50, ki ima damage 8. Sniper dela odlično tudi na blizu.
Oklepljene Pegije s čeladami streljaj v glavo. S prvim strelom mu odbije čelado z glave, potem ko je gologlav pa ga ubiješ z drugim strelom v glavo.
Po prvem strelu se malo opoteče in imaš ravno dovolj časa, da lepo nacentriraš drugi strel. Taktično je najbolje te človeške oklepnike pustiti za konec boja, da se mu lahko nemoteno posvetiš :D

Hudo nevarni so tudi Pegiji z metalci ognja. Tudi tisti so hudo oklepljeni. Od spredaj nimaš kaj početi saj če te zažge se moraš začeti gasiti in ne moreš več streljati. Priti mu moraš s strani ali od zadaj in ga zadeti v njegov kanister z gorivom na hrbtu. BUM!

D3m ::

Izi je izjavil:

kitl76 je izjavil:

Motijo me peggie-ji s čelado ne vem kam ga je treba streljati, da najhitreje pade, ker so res nad močni.

Jaz za tiste preklopim na 50 kalibrski sniper SA50, ki ima damage 8. Sniper dela odlično tudi na blizu.
Oklepljene Pegije s čeladami streljaj v glavo. S prvim strelom mu odbije čelado z glave, potem ko je gologlav pa ga ubiješ z drugim strelom v glavo.
Po prvem strelu se malo opoteče in imaš ravno dovolj časa, da lepo nacentriraš drugi strel. Taktično je najbolje te človeške oklepnike pustiti za konec boja, da se mu lahko nemoteno posvetiš :D

Hudo nevarni so tudi Pegiji z metalci ognja. Tudi tisti so hudo oklepljeni. Od spredaj nimaš kaj početi saj če te zažge se moraš začeti gasiti in ne moreš več streljati. Priti mu moraš s strani ali od zadaj in ga zadeti v njegov kanister z gorivom na hrbtu. BUM!


Sem pozabil, da igra ni REAL-LIFE. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

kitl76 ::

@Izi, hvala:)

oo7 ::

Za začetek bom rekel takole. Odlična grafika dober gameplay mi gredo pa na živce te cestne zapore na vsakih 50 metrov in, da na cesti srečaš vsakih 10 sekund sovražnika prav tečno je vse skupaj ;(( enako kot v Far cry 2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

kitl76 ::

Pač greš mimo. Jaz se sploh ne oziram na njih in jih tudi ne streljam, enostavno z avtom peljem dalje.

oo7 ::

Najhuje je, da imaš polno dela z sovražnbiki potem te pa zdraven napada še puran :))


kitl76 je izjavil:

Pač greš mimo. Jaz se sploh ne oziram na njih in jih tudi ne streljam, enostavno z avtom peljem dalje.



Ja saj jaz tudi tako delam ampak vseeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

dronyx ::

oo7 je izjavil:

Najhuje je, da imaš polno dela z sovražnbiki potem te pa zdraven napada še puran :))

Če se ti zdi to pretežko pejt igrat The Sims. Purani znajo bit težki nasprotniki, saj so podobno kot kokoši sposobni preživet dlje časa tudi brez glave (bojda je ena obglavljena kura živela še 18 mesecev). Pa nočem te strašit... :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Furbo ::

oo7 je izjavil:

Za začetek bom rekel takole. Odlična grafika dober gameplay mi gredo pa na živce te cestne zapore na vsakih 50 metrov in, da na cesti srečaš vsakih 10 sekund sovražnika prav tečno je vse skupaj ;(( enako kot v Far cry 2.

Torej, scenarij je, da si ti eden proti vsem in tebi se zdi logično uporabljati ceste?
Jaz šibam kot kak partizan po gozdovih, spotoma ustrelim in oderem vse, kar je kosmatega (razen pegijev).
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

Sem se čudil kako težka je igra, potem pa sem šele včeraj odkril napitke, ki jih sami craftamo iz nabranih rožic.
Ko sem delal Achievemente je bil eden da naj golorok do smrti pretepem Bizona. Bizon je verjetno najmočnejša žival v igri, ki ti z enim udarcem prevrne in zmečka avto.
Takrat sem se šele spomnil na napitke. Popil sem napitek za moč in živalsko zarjovel, da je odmevalo po celi dolini. S bejzbol kijem v roki sem pritekel do Bizona in ga treščil. Ne samo da je bil na mestu mrtev, ampak je njegovo velikansko truplo po zraku odletelo vsaj 20 metrov daleč :O
Jaz pa skoraj celo igro preigral brez teh Superman napitkov :))

kitl76 ::

Jaz tudi nisem vedel za te napitke. Kje jih pa aktiviraš oziroma zvariš?

Magic1 ::

Pejte Dark Souls igrat brez pomoči interneta, da dobite malo občutek kaj je težko.
Magic

Izi ::

kitl76 je izjavil:

Jaz tudi nisem vedel za te napitke. Kje jih pa aktiviraš oziroma zvariš?

So kar dobro skrili :D Najprej držiš tipko Q, da se ti odpre meni za orožja, potem (še vedno držiš Q) pa pritisneš tipko E, odpre se Utility meni, kjer craftaš napitke in izbiraš vabe za ribiško palico. Tipko Q moraš še vedno držati pritisnjeno.

kitl76 ::

To sem pa že videl pa se sploh nisem poglabljal zakaj je to, vseeno hvala.

Dr_M ::

Ribolov je pa mal brezvezen v tem spilu. Nabavil eno boljso palico, pa sm v 15 minutah 1 ribo ujel, 4 so mi pa usle, ceprav sem jih matral kar nekaj casa. Se perk za lovljenje sem uzel, pa nic ne pomaga.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Izi ::

Dr_M je izjavil:

Ribolov je pa mal brezvezen v tem spilu. Nabavil eno boljso palico, pa sm v 15 minutah 1 ribo ujel, 4 so mi pa usle, ceprav sem jih matral kar nekaj casa. Se perk za lovljenje sem uzel, pa nic ne pomaga.

Ribolov je že v redu samo ti si zanič ribič :P
Jaz ujamem povprečno eno ribo na 8 sekund. Sem potolkel že vse ribiške rekorde v teži ulovljenih trofej in za nagrado dobil četrto palico.
Je čisto simpl, vedno moraš vleči v nasprotno smer kot riba, pa preden laks postane čisto rdeč moraš malo popustiti, drugače se strga. Za trofejne ribe pa moraš seveda uporabiti pravo vabo. Z napačno vabo bodo ribe slabše prijemale in bile lažje.
««
8 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 6 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20427145 (5142) ahac
»

Assassin's Creed: Origins (Assassin's Creed: Empire) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9914560 (6335) Izi
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616247 (9834) Riff
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326959 (13831) Izi
»

Far Cry 4 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51794227 (61433) krefi

Več podobnih tem