» »

Deezer in kvaliteta glasbe

Deezer in kvaliteta glasbe

mulc007 ::

Ve kdo kakšen format glasbe ponuja Deezer?

BivšiUser2 ::

The lowest of the tier will stream at an unsavory 128kbps, which is about half the quality of anything on the web version of Spotify. Once you buy into the program, streaming quality steps up to 320kbps at the Premium level and, finally, you can stream hi-def CD-quality 1,411kbps, 16/44.1 kHz music (FLAC) once you plunk down 15 bucks a month for Elite.
q
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

mulc007 ::

Tist ko dobiš preko telekomove internetne naročnine, 90 dnevno brezplačno gostovanje na Deezerju verjetno ni Premium level ane?

ST-777 ::

mulc007 je izjavil:

Tist ko dobiš preko telekomove internetne naročnine, 90 dnevno brezplačno gostovanje na Deezerju verjetno ni Premium level ane?
Primerjaj skladbo z Deezerja z isto skladbo s tvojega originalnega CD-ja. Morda boš ugotovil, da slušne razlike ni ali pa je ta minimalna. Kakovost posnetkov z Deezerja preko telekomove internetne naročnine, se meni zdi odlična.

mulc007 ::

Razmišljam da bi se za nekaj časa včlanil v Deezer.
V tem času bi si na disk nabral čim več glasbe pa me zanima če obstaja kakšna aplikacija ali kaj takega da bi z enim klikom poklikal vse kvadratke na strani in začel z downloudom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mulc007 ()

BivšiUser2 ::

Je kdo za skupinski premium račun?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

boremeister ::

BivšiUser2 je izjavil:

Je kdo za skupinski premium račun?


Malo pozno, pa vseeno - jaz sem :) Morda še kdo?

FX6300B ::

mulc007 je izjavil:

Razmišljam da bi se za nekaj časa včlanil v Deezer.
V tem času bi si na disk nabral čim več glasbe pa me zanima če obstaja kakšna aplikacija ali kaj takega da bi z enim klikom poklikal vse kvadratke na strani in začel z downloudom.


če kdo še rabi deezloader pride prav :P
ravno danes loadal
May the force be with you!

jopar ::

Je uspelo komu Deezer namestiti na Google Home mini? Kot vidim je trenutno podprtih samo nekaj držav. Obstaja kak trik?

twom ::

Ni Dezzer, je pa Apple Music. Imel sem trial, kvaliteta zvoka je bila na ravni slabših youtube posnetkov.
Pa izločil sem vpliv ostalih komponent (se pravi, če je flac z NAS strežnika predvajan na telefona preko bluetooth priklopljen na hifi v dnevni sobi deloval na nivoju, bi moral tudi Music na telefonu preko bt delovati enako).

ST-777 ::

jopar je izjavil:

Je uspelo komu Deezer namestiti na Google Home mini?
Uporabljam na PC-ju Google Play Music za 6 €/mesec, kvaliteta reprodukcije glasbe se mi zdi zelo dobra (320 kbps).

Tudi to je dobro vedeti - 7 nasvetov, kako "na polno" izkoristiti Google Play Music: https://www.racunalniske-novice.com/tri...

jopar ::

Casting iz telefona na Google Home mi deluje. Bolj sem imel v mislih, da se Deezer nastavi kot privzeti predvajalnik. Trenutno mi namreč ne ponuja nobene možnosti. Cilj je, da se glasovno upravlja kot npr. Hey Google play album...

MrNighthawk ::

jopar je izjavil:

Casting iz telefona na Google Home mi deluje. Bolj sem imel v mislih, da se Deezer nastavi kot privzeti predvajalnik. Trenutno mi namreč ne ponuja nobene možnosti. Cilj je, da se glasovno upravlja kot npr. Hey Google play album...

A ti Deezer kdaj mal "zamuja" oz zamenja komad ampak na TVju npr še vedno piše prejšnji itd?

jopar ::

MrNighthawk je izjavil:

jopar je izjavil:

Casting iz telefona na Google Home mi deluje. Bolj sem imel v mislih, da se Deezer nastavi kot privzeti predvajalnik. Trenutno mi namreč ne ponuja nobene možnosti. Cilj je, da se glasovno upravlja kot npr. Hey Google play album...

A ti Deezer kdaj mal "zamuja" oz zamenja komad ampak na TVju npr še vedno piše prejšnji itd?


Ne, tega nisem opazil. Niti pri TuneIn ne. Govorim pa o povezavi telefon -> Google Home.

jopar ::

Včasih je obstajala ena super aplikacija Deemote, s katero si imel možnost Deezer predvajan na pc->receiver, v celoti upravljati prek telefona. Aplikacije na Play store ni več. Obstaja kakšna alternativa?

Nikonja ::

a mora bit Deezer, ker google play music dobiš za 6eur na mesec, in z chromecastom lepo castaš muziko na receiver/tv. Enako je z Tidal in Spotify, za ostale ne vem.

jopar ::

Deezer HiFi že imam za 12m prek eBay. Mogoče bom razmislil o Chromecast audio, če druge ne bo pa castal kar prek Deezerja na telefonu. Na Google home to odlično dela, samo je zvok žalost. Deemote je bil točno to kar rabim.

lisabrown ::

Kar se tiče pretočne glasbe, imam raje Tidal kot Deezer. Tidal je boljša izbira za rap oboževalce, saj ima dodatno vsebino, kot so intervjuji in glasbeni vidi ter obsežne note note. Običajno glasbo Tidal prenašam prek programa AudFree Tidal Downloader. Nato naložene skladbe Tidal uvozite v kateri koli drug predvajalnik za poslušanje brez povezave.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Gejspodar ()

MrNighthawk ::

lisabrown je izjavil:

Kar se tiče pretočne glasbe, imam raje Tidal kot Deezer. Tidal je boljša izbira za rap oboževalce, saj ima dodatno vsebino, kot so intervjuji in glasbeni vidi ter obsežne note note. Običajno glasbo Tidal prenašam prek programa AudFree Tidal Downloader. Nato naložene skladbe Tidal uvozite v kateri koli drug predvajalnik za poslušanje brez povezave.


Ampak, če imaš aplikacijo za poslušanje glasbe, potem ni razlike.

Deezer ima omogočen Chromecast, uradna aplikacija je pa praktično na vseh platformah in povsod je omogočen download. Tudi svoje MP3je lahko uploadaš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon Music Unlimited

Oddelek: Loža
357540 (1509) Robert
»

Spotify od 15.7. pri nas (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10615349 (7858) OK.d
»

itunes, spotfy, google music.....

Oddelek: Mobilne tehnologije
478631 (6523) Romancek1
»

Google Play Music je na voljo v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8831168 (26319) Robert

Več podobnih tem