» »

WebCamp Ljubljana 2017

WebCamp Ljubljana 2017

Slo-Tech - V soboto, 22. aprila, slovenska spletna skupnost ponovno organizira konferenco WebCamp Ljubljana 2017. Vsebinsko je razdeljena na frontend, backend in DevOps vsebine. Kdor pa danes želi ostati na tekočem z vsemi novostmi pa se skoraj zagotovo nekaj časa počuti tudi čisto zgubljenega. Zato bo pa dodatni poudarek na skrbi zase in kako se ubraniti izgorelosti in pritiskom vodstva.

Do 31. januarja še zbiramo prijave za predavanja. Majhne lokalne konference so odlično izhodišče za kasnejše večje konference in s tem tudi boljše karierne zmožnosti. Pomagali vam bomo pri pripravah in poskrbeli, da bo vaše predavanje nasploh uspešno.

V primeru, da bi samo prišli poslušat, se prijavite na dopisni seznam in obvestili vas bomo, ko bodo na voljo zastonj karte. Predavanja v letu 2016 in 2015:

16 komentarjev

Jerry000 ::

Lepo lepo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

čuhalev ::

In definicija frontend, backend je povzeta po komu? Za ene je frontend browser-side, za druge pa soap in podobni rpc odzivniki.

Gregor P ::

Predavanja v letu 2016 in 2015.


... ta "back in time" predavanja nas bodo še posebej zanimala:D


P.S.: malo heca mora biti.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Gandalfar ::

čuhalev je izjavil:

In definicija frontend, backend je povzeta po komu? Za ene je frontend browser-side, za druge pa soap in podobni rpc odzivniki.


Predavanja o dober API designu so vedno dobrodošla :)

Jerry000 ::

A so sploh kakšni taki campi za UX/UI? Design?

Gandalfar ::

Plani so bili, najblizje temu so Service Design Jami. Mi smo naredili svoj WebCamp, ko smo hoteli to imet za web. Presenetljivo izvedljivo v mansjih razlicicah (do 100 ljudi).

Jerry000 ::

Gandalfar je izjavil:

Plani so bili, najblizje temu so Service Design Jami. Mi smo naredili svoj WebCamp, ko smo hoteli to imet za web. Presenetljivo izvedljivo v mansjih razlicicah (do 100 ljudi).

Glede designa pa ni nič v planu oziroma interesa?

Ahim ::

There are errors below
Recipient "" has too many recent signup requests


:(

black ice ::

Jerry000 je izjavil:

Gandalfar je izjavil:

Plani so bili, najblizje temu so Service Design Jami. Mi smo naredili svoj WebCamp, ko smo hoteli to imet za web. Presenetljivo izvedljivo v mansjih razlicicah (do 100 ljudi).

Glede designa pa ni nič v planu oziroma interesa?

Zakaj ne bi sam postal pobudnik/organizator? Pričneš lahko z manjšimi meetupi in sčasoma nadgrajuješ.

Gandalfar ::

Ahim je izjavil:

There are errors below
Recipient "" has too many recent signup requests


:(


Ali lahko poskusis formo na strani? Hvala.

Jerry000 ::

black ice je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Gandalfar je izjavil:

Plani so bili, najblizje temu so Service Design Jami. Mi smo naredili svoj WebCamp, ko smo hoteli to imet za web. Presenetljivo izvedljivo v mansjih razlicicah (do 100 ljudi).

Glede designa pa ni nič v planu oziroma interesa?

Zakaj ne bi sam postal pobudnik/organizator? Pričneš lahko z manjšimi meetupi in sčasoma nadgrajuješ.

Iskreno se mi ne da to delat. Bi se pa z veseljem udeležil če bi bilo.

Gandalfar ::

Objavili smo urnik - http://2017.webcamp.si/#schedule

Na voljo je se 5 supporter kart, potem smo pa res cisto brez kart.

Jerry000 ::

Bo tudi kakšen prenos za nas pred "malimi ekrani" :)?

Gandalfar ::

Predavanja (torej brez workshopov) bodo posneta. Samo to je v resnici samo 20% dogodka, ostale stvari moraš doživet v živo :)

Jerry000 ::

To že, par predavanj me zanima in bi si jih rad ogledal v miru, ko bom doma :). Kje bodo dostopni ti posnetki? Ali bo samo stream?

Gandalfar ::

Na strani bo link, pa tudi na listo bomo poslali.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

E3 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5913343 (6035) scipascapa
»

OWASP Slovenija

Oddelek: Informacijska varnost
204560 (1910) owaspslo
»

Project ARA

Oddelek: Mobilne tehnologije
363897 (2521) Qushaak
»

E3 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6311806 (10317) djabi
»

E3 2013 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14919601 (16766) oo7

Več podobnih tem