» »

Uničevalec dokumentov

Uničevalec dokumentov

Mare2 ::

Iščem uničevalec dokumentov. Razrez naj bi bil najmanj na 4x40mm. Ima kdo kako idejo oz. da je ze nabavil kaj takega in je zadovoljen. :)

Hvala za info.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

konspirator ::

--

traxxas ::

A rabiš za doma ? Jest sem kupil v Lidlu za 35 Eur in smo zelo zadovoljni. Zreže vse do nerazpoznavnosti . Posodo spraznimo enkrat na 2.mesca . Reže pa tud CD in kartice. Ravno v teh dneh je še za dobit (ne povsod)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: traxxas ()

Furbo ::

Jaz sem prek bolhe dobil model, ki je nov stal nekih 2,750€ za 350€. Se splača malo spremljati.
Res zasede nekaj prostora, ker je visok 1,2m ampak pri meni prostor ni problem, uničuje tudi CDje in DAT kasete. ;)

Razen cheapshit igračke se bodo pokvarile zelo hitro, jih že vsaka sponka zmoti. Res jih pa lahko kar nekaj uničiš za ceno dobrega.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

MadMax ::

Lidl ali Hofer, za tistih par deset evrov so fantastični.
Moraš pa pazit da vzameš model ki rezance načenklja na kratke koščke (tistih 40mm v tvoji zahtevi), ker pol modelov dela samo vzdolžni razrez. Imajo pa ponavadi oboje za isto ceno...
(nekateri nimajo tako pomembnih dokumentov za uničevat, pa potem vzdolžne rezance uporabljajo za polnilo pri kakem pakiranju)

Aja, mišljeno je seveda za domačo ali manjšo pisarniško uporabo. Za 1000 listov na šiht rabiš kaj dražjega :)
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMax ()

Mare2 ::

traxxas je izjavil:

A rabiš za doma ? Jest sem kupil v Lidlu za 35 Eur in smo zelo zadovoljni. Zreže vse do nerazpoznavnosti . Posodo spraznimo enkrat na 2.mesca . Reže pa tud CD in kartice. Ravno v teh dneh je še za dobit (ne povsod)


Torej so razrezani dolgi do 4 x 40 mm? Lahko pogledaš točno model? Ko daš liste not, avtomatsko zalaufa?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

bajsibajsi ::

Dobro je biti pozoren tudi na to, koliko listov (debelina) lahko das naenkrat v razrez. Nekateri cenejsi rezalniki se ustavijo ze pri parih listih.

traxxas ::

Lidl varianta. Reže do "10 listov".Ima tudi avtomatski start in revers,prav tako posebno posodico za razrezane cd-je.
Mogoče je še kje na zalogi. V prodaji je od 14.12.2016.

darkolord ::

Lidl in Hofer imata približno ekivalentne. Glej tiste, ki režejo 7+ listov naenkrat.

franckranc ::

Meni je ta iz Lidla (United Office UAV 250 A1) v slabem letu uničil največ 2000 listov, brez CD-jev ali plastičnih kartic, brez kakršnihkoli sponk (zgornji levi vogal sem vedno predhodno odrezal s škarjami). Šlo je vedno samo po en list naenkrat - razen, če se je po nesreči kaj skupaj držalo - takrat dva.
Potem pa se je v notranjosti izrabil en plastičen zobnik in zadeva je samo še za na odpad...
Naslednji bo zagotovo "pro".

Zgodovina sprememb…

MadMax ::

Preveč si ga šparal...
Garancijo ima 3 leta.
Za ceno 10-ih lidlovih dobiš komaj entry pro, ki najbrž ne bo imel koščkov ampak le dolge rezance.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

zmaugy ::

Imam en kar recej dober uničevalec, vendar sem kasneje nabavil še boljšega - peč na trdo gorivo za v dnevno sobo. Poraba energije je nula, pa še segreje sobo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

carota ::

Kaj se pa zdaj splača zanavit za doma? Morda 30 listov na mesec.

zee ::

zmaugy je izjavil:

Imam en kar recej dober uničevalec, vendar sem kasneje nabavil še boljšega - peč na trdo gorivo za v dnevno sobo. Poraba energije je nula, pa še segreje sobo.


To metodo sem uporabljal tudi sam, ko sem bil še v Evropi. Zdaj uporabljam rezalnik v službi, ki razreže vse živo na res drobne koščke.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Jure14 ::

Tisti link na MimoVrste iz začetka teme je še vedno aktuualen.
imam nekaj podobnega (če ne celo tega).

Razreže na 4*40.
CDjev mislim da ne reže.

Se pa zadeva po nekaj minutah rezanja ustavi. Ima termo varovalko.
Ko se ohladi (kakšna ura), dela naprej.

zmaugy ::

Jaz imam neko Dahle mašino, to uničuje zelo velike količine papirja, jih je lahko kar nekaj skupaj in vse zreže. Ne spomnim se nekega pregrevanja pa sem cele popoldneve s presledki za nabiranje skupaj uničeval dokumente. Bi jih skoraj lahko prodajal kot konfete za ohceti...:))
Ne uničuje pa CDjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

zmaugy ::

Za uničevanje CDjev pa se mi zdi najboljši način da se jih najprej stolče s kladivom in nato nekje zunaj da na kup v kakšen star lonec, osveži z bencinom in doda iskro upanja...>:D

Itak pa zdaj nihče več ne uporablja CDjev, to bi šlo bolj za arhiviranje starih stvari...:))

Invictus ::

CD so že mimo ;).

Sam moram 1x pregledati mojo zbirko, priklopit moj zunanji DVD (če še dela), skopirati uporabne zadeve (ali najti nove kopije na travniku >:D) in zabrisati te zadeve v smeti...

NAS in Cloud je zdaj in :).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

SimplyMiha ::

Brez veze kupujete te uničevalce papirja, če imate doma pečico na drva. Brezplačno netivo!

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

Jaz v mojem (profi model) zmeljem vse od raznih položnic, računov,.. pa do kartonske embalaže, kar je papirnatega pač.

Fotru pride prav, ko gre kurit kako listje in podobno navlako. >:D

Če samo mečeš na kup ob peči, vzame več prostora in nisi dosegel osnovnega namena teh naprav, ko se valja tam vse živo papirovje s tvojimi podatki.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje uničiti odvečne CD-je?

Oddelek: Programska oprema
254797 (3539) black ice
»

Kateri uničevalec dokumentov (paper shredder)

Oddelek: Kaj kupiti
62718 (2611) Furbo
»

Praskalnik za domačo uporabo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
588098 (6282) driver_x
»

Rezanje pločevine

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
134688 (4429) andrej_brucek
»

Za paranoike

Oddelek: Novice / Ostale najave
202134 (2134) g0Run7

Več podobnih tem