» »

Terminator: Dark Fate (2019)

Terminator: Dark Fate (2019)

Temo vidijo: vsi
««
6 / 13
»»

ahac ::

Tim Miller's 'Terminator' Reboot Gets an Official Title
http://collider.com/terminator-6-title/

Terminator: Dark Fate
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

MostWanted ::

tole bo pa res groza verjetno. ampak bom kritiziru ko bom pogledu.

oo7 ::

"This is a continuation of the story from Terminator 1 and Terminator 2. And we're pretending the other films were a bad dream. Or an alternate timeline, which is permissible in our multi-verse. This was really driven more by [Tim] than anybody, surprisingly, because I came in pretty agnostic about where we took it. The only thing I insisted on was that we somehow revamp it and reinvent it for the 21st century."

Upajmo, da ne bo tudi ta film bad dream :))

Vazelin ::

And we're pretending the other films were a bad dream.

Mislim, da bomo spet ostali s trdim.:))

Sem pa danes spet gledal The Raid 2 (verjetno že 5x vsega skupaj) in majkemi da je to top5 akcij ever. Popoln akcijski movie. Še tiste akcije z Nicolas Cageom iz 90s postanejo navadne smeti, ko se primerja z Raid 2 :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Arnold is back, and he is bad. He's a different Terminator than you've ever seen before, he is a different chassis number, but he is also a very different guy than you've seen before. And Linda is there to do battle. She's there to kick-ass and take names."

Se pravi Arnold in Linda kot v T1 nasprotnika.

djabi ::

Malo že pretiravajo. Zadnji terminator (Genisys) je bil velik kakec.

Kaj bo, ko bo Arnold umrl v RŽ-ju?

Vazelin ::

:DZakaj ne poimenujejo kar T3

oo7 ::

djabi je izjavil:

Malo že pretiravajo. Zadnji terminator (Genisys) je bil velik kakec.

Kaj bo, ko bo Arnold umrl v RŽ-ju?



CGI

oo7 ::

Trenutni budget filma Temrinator 6 je od 160-200 mio $. Film pa še ni končan.

MostWanted ::

oo7 je izjavil:

Trenutni budget filma Temrinator 6 je od 160-200 mio $. Film pa še ni končan.


po moje bo kar velika gledanost pa dober zaslužek.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

billy ::

Madona, kdaj bo kak trailer že končno :)

oo7 ::

billy je izjavil:

Madona, kdaj bo kak trailer že končno :)


Ja bi bil že skrajni čas, da kaj pokažejo.

oo7 ::

Linda Hamilton Calls Terminator: Dark Fate a Return to Form

https://movieweb.com/terminator-6-retur...

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Linda Hamilton Calls Terminator: Dark Fate a Return to Form

https://movieweb.com/terminator-6-retur...



Lohk ona govori, kar želi. Ti stari naftalinkoti iz doma upokojencev v nevezi s feministkami in tretjerazrednimi irgalci pač ne bodo obudili slave, ki je potonila v razbeljeno jeklo v temni polenti noči 1992, ko se je Šwarci počasi potopil.

LeQuack ::

Naslednji film bodo mergali v Marvel universe nekako in bo potem Iron Man vs Terminator.
Quack !

bambam20 ::

LeQuack je izjavil:

Naslednji film bodo mergali v Marvel universe nekako in bo potem Iron Man vs Terminator.


Težka. terminator nima nobenih možnosti.

LeQuack ::

Potem ko bo Terminator v Marvel unvierse bo tudi postal nepremagljiv, tako kot vsi ostali superheroji.
Quack !

bambam20 ::

LeQuack je izjavil:

Potem ko bo Terminator v Marvel unvierse bo tudi postal nepremagljiv, tako kot vsi ostali superheroji.



Saj so vsi premgaljivi. Vsak ima svojo "ahilovo " tetivo. Bi bilo fino, če bi posneli še kakšen film o padcu superjunakov, vendar tega ne bomo doživeli, ker je treba sesat mastno dinarčke.

Han ::

Imaš risanko "Neverjetni", v kateri so superjunaki izobčeni...

LeQuack ::

bambam20 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Potem ko bo Terminator v Marvel unvierse bo tudi postal nepremagljiv, tako kot vsi ostali superheroji.



Saj so vsi premgaljivi. Vsak ima svojo "ahilovo " tetivo. Bi bilo fino, če bi posneli še kakšen film o padcu superjunakov, vendar tega ne bomo doživeli, ker je treba sesat mastno dinarčke.


Večinoma imamo samo enourne dvoboje, kjer se nobenemu od superherojev logično nič ne zgodi, uničijo pa pol mesta.
Quack !

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Potem ko bo Terminator v Marvel unvierse bo tudi postal nepremagljiv, tako kot vsi ostali superheroji.



Saj so vsi premgaljivi. Vsak ima svojo "ahilovo " tetivo. Bi bilo fino, če bi posneli še kakšen film o padcu superjunakov, vendar tega ne bomo doživeli, ker je treba sesat mastno dinarčke.


No ja v Infinity war jih je veliko padlo.

LeQuack ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Potem ko bo Terminator v Marvel unvierse bo tudi postal nepremagljiv, tako kot vsi ostali superheroji.



Saj so vsi premgaljivi. Vsak ima svojo "ahilovo " tetivo. Bi bilo fino, če bi posneli še kakšen film o padcu superjunakov, vendar tega ne bomo doživeli, ker je treba sesat mastno dinarčke.


No ja v Infinity war jih je veliko padlo.


To je samo začasno do naslednjega dela.
Quack !

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Potem ko bo Terminator v Marvel unvierse bo tudi postal nepremagljiv, tako kot vsi ostali superheroji.



Saj so vsi premgaljivi. Vsak ima svojo "ahilovo " tetivo. Bi bilo fino, če bi posneli še kakšen film o padcu superjunakov, vendar tega ne bomo doživeli, ker je treba sesat mastno dinarčke.


No ja v Infinity war jih je veliko padlo.


Pomembni so preživeli.

oo7 ::

LeQuack je izjavil:



To je samo začasno do naslednjega dela.



Res je.

bambam20 je izjavil:



Pomembni so preživeli.


Ne čisto vsi. Spiderman in Star lord in Dr Strange.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

LeQuack ::

Kakorkoli že, to naj bi bil novi Terminator, I'm whelmed. Una ženska bo pa baje nek super assassin woman itd.
Anyway the Mexican Terminators are coming.



Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

mgermo ::

Spet bo Trump nabijal o Wallu.

billy ::

wtf, to sploh ni videt ko dec, mislim nima obraznih potez ne muskulature.

bambam20 ::

Terminatorja bi moral igrati the Rock. Samo je verjetno predrag, ker bodo vsi ostali , razen šwarci skupno zaslužili enih 18 milijončkov.

LeQuack ::

In Terminator: Dark Fate, the newest T-1000 model will be played by Gabriel Luna (Agents of S.H.I.E.L.D.) and looks to be another unstoppable force. Miller also dropped some exciting details about what new bag of tricks this Terminator has, including the fact that he can split in two. That could make for some very cool action scenes.
Quack !

oo7 ::

Model T-1000 bi morali upokojiti v dvorano slavnih kajti nikoli ne bodo mogli nadomestiti Robertovega Patrika

opeter ::

Eh, spet bo neka tekočina ... Ne vem. Po pravici povedano Salvation ni bil tako slab, vsekakor pa dosti boljši od tazadnjega Genisys ali kaj je že. In tam ni bilo tekočih Terminatorjev.

Trojka pa je itak nekaj milj nad obema.

Če že omenjamo ubijalske stroje, ne smem pozabili na filme kot je Screamers. Sicer prvotno načrtovan drugi del niso nikoli dokončali, so pa konec 2000-ih le naredili neke vrste nadaljevanje (lahko jo najdete pri nekaterih ponudnikih VOD in tudi na DVD/BR).

Ali pa kakšen Saturn 3, pa tudi novejši Kill Command.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Vazelin ::

Sem si ogledal še enkrat Terminator: Salvation.
Zadeva je meni osebno čist proper movie in imo najboljši terminator film po T1 in T2.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

bambam20 ::

Salvation je proti zadnjemu terminatorju še ok zadeva, samo zaključek bi morali bolje posneti, ker se mi je tist sterilen laboratorij zdel preveč dolgočasen. Notranjost skynetove tovarne sem si vedno zamišljal, kot temačno, da te spreletava srh, bolj kovinsko, industrijalno območje.

A niso kožo za terminatorje pridobivali iz ljudi, ki so jih zasužnjili?

scipascapa ::

zadnji jep GENISYS, kjer mati igra?

bambam20 ::

scipascapa je izjavil:

zadnji jep GENISYS, kjer mati igra?


Da.

Vazelin ::

Meni je pri Salvation všeč da so šli v nek nov koncept.
Genisis je pa neka totalna zmeda.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Sem si ogledal še enkrat Terminator: Salvation.
Zadeva je meni osebno čist proper movie in imo najboljši terminator film po T1 in T2.


Men je pa T3 boljši kot Salvation.

Vazelin ::

Meni je bil T3 precej medel in to zato, ker je bila totalna kopija dvojke, samo ene 5 razredov slabša:D Brez Cameron magic touch ;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Moj vrstni red

1. Terminator
2. Terminator 2
3. Terminator 3
4. Terminator Salvation
5. Teminator Geneysis

Vazelin ::

1. Terminator 2
2. Terminator
.
.
.
3. Terminator Salvation
4. Terminator 3
.
5. Teminator Geneysis
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

bambam20 ::

MOj vrstni red

T1
t2

Ostalo ne obstaja..

opeter ::

V resnici sem v prvih dveh Terminatorjih rad gledal samo dele, ko so kazali prihodnost.
Zato mi je bil Salvation na eni strani razočaranje, na drugi pa kar v redu. Razoračanje je bil predvsem v smislu, da so bili ljudje kar dobro opremljeni (helikopterji, podmornica ipd.), v primerjavi s starimi deli.

Tu je en video, ko je nekdo sestavil vse futuristične dele iz T1, T2, T3 in Genysis ter družil v celoto.


Takšen film bi rad videl, recimo dolgo dve uri.

Ta dva tudi nista slaba:

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bambam20 ::

opeter je izjavil:

V resnici sem v prvih dveh Terminatorjih rad gledal samo dele, ko so kazali prihodnost.
Zato mi je bil Salvation na eni strani razočaranje, na drugi pa kar v redu. Razoračanje je bil predvsem v smislu, da so bili ljudje kar dobro opremljeni (helikopterji, podmornica ipd.), v primerjavi s starimi deli.



V Salvation sploh ni bilo občutka, da je bilo atomsko opustošenje. Tisti prizori iz prihodnosti, ki jih je posnel Cameron so svetovni in škoda, da nismo nikoli dobili filma v prihodnosti, kjer bi Cameron vse skupaj dokončal.

opeter ::

@rups31: Se strinjam. Mogoče pa bomo enkrat le dobili film, ki bo pravi duhovni naslednik te "prihodnosti".
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Kurzweil ::

bambam20 je izjavil:

MOj vrstni red

T1
t2

Ostalo ne obstaja..


evo to bi tut jaz napisal... drugo je res žalitev... še posebej za našo generacijo, ker nam je vse to sveto, kultno in bi bilo najbolje, da nihče ne staguje tac po tem. Res žalostno, da v Hollywoodu ne zmorejo nič, ampak res nič več narediti vsaj malo novega, unikatnega,...

scipascapa ::

opeter: ne obstaja prvi video.

oo7 ::

Kot kaže bo kmalu trailer.



"I like to spend every #TerminatorDay in a dark room thinking dark thoughts & our edit bay is the perfect place! We're here putting the finishing touches on our FIRST TRAILER-we're just weeks away from releasing this fucker into the wild & we're very, very excited." -Tim Miller

oo7 ::

Arnold pravi, da bo trailer v četrtek.

oo7 ::

oo7 ::

Trailer v roku 1 minute v živo



««
6 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gladiator 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11419836 (463) brett
»

Avatar: The Way of Water [Avatar 2] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18931001 (4284) opeter
»

Alien 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6615659 (5995) oo7
»

Terminator: Genesis (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14830480 (18109) vostok_1
»

Terminator: The Sarah Connor Chronicles (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26729398 (17663) kitara8

Več podobnih tem