» »

EKO SKLADI

EKO SKLADI

Faceless ::

Pozdravljeni,

zanima me prenova hiša s pomočjo eko skladov in sicer:
a) toplotna izolacija fasade starejše eno- ali dvostanovanjske stavbe,
b) toplotna izolacija strehe ali stropa proti neogrevanemu prostoru v starejši eno- ali dvostanovanjski stavbi,
c) vgradnja toplotne črpalke za centralno ogrevanje stanovanjske stavbe.

Zanima me predvsem ena zadeva - če je za eko-sklade potrebno priložiti gradbeno dovoljenje, objekt pa je nastal pred letom 1967 - ali je tudi v tem primeru gradbeno dovoljenje potrebno? Ali je dovolj AERO POSNETEK geodetske uprave, ki služi kot dokaz za legalnost gradnje?

Hvala in lep pozdrav

koyotee ::

Ja, rabiš gradbeno dovoljenje, jaz sem ga rabil, ko sem menjal okna. Kopijo boš dobil v arhivu na svoji upravni enoti.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

otago ::

Eko sklad ima v pogojih gradbeno dovoljenje, za tale ukrep recimo.

V Zurnalu pa je bila zgodba, ki pravi da zadostuje uporabno dovoljenje. Navaja, da za pridobitev uporabnega dovoljenja potrebujes 2 prici, ki lahko potrdita starost. Na tem linku pravijo, da ce je stavba zgrajena pred 1967, zadostuje uporabno dovoljenje, pridobis ga na UE.

Aero posnetek... Prvi letalski posnetki za delno ozemlje RS so iz leta 1971 (GURS). Ortofoto(DOF) je prisel dosti kasneje. Je pravi čas, da se oglasiš na geodetskih pisarnah GURS, je manj obremenjen del sezone in uradniki bodo morda celo ustrežljivi in strokovni.. Ali pa tudi ne :S

Lahko pokoristis svetovalnico (brezplacno svetovanje), itak so placani iz javnega denarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

chrush ::

Pozdravljeni, zanima me pridobitev kredita iz ekosklada za nakup električnega vozila. Ali lahko kupim novo oz. testno vozilo v tujini npr. NL? Zanima me tudi, če lahko vzamem kredit nase, vozilo pa registrira partnerka?
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Starejša hiša brez gradbenega in uporabnega dovoljenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6215102 (6886) otago
»

Mansarda - deljeno lastništvo hiše ali etažna lastnina?

Oddelek: Loža
333409 (2457) Invictus
»

Urejena parcela: NE (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6611989 (8470) eventyrer
»

Večja obnova hiše

Oddelek: Loža
142348 (1658) Invictus
»

Prodaja nevrisane nepremičnine v ZK ?

Oddelek: Loža
415557 (4441) telexdell

Več podobnih tem