» »

BS player: težava s ful screenom.

BS player: težava s ful screenom.

Alex- ::

Sem gledal za podobne teme pa nisem našel. Torej problem.
Imel sm probleme s kodeki pa sem se nekaj igral z nastavitvami v BS playerju in zdej neki ni več tko kt je včasih blo pa ne znam nazaj nastavt. Tut po ponovni inštalaciji novejše verzije je isto.

Torej ko dam na full screen. Mi pokaže kot celoten zaslon samo sredisnki kvadratek kaj jest vem premera hmm izostren ful zoom u bistvu. In to vsakič k dam ful screen. Včasih je lepo naštimal se in porazdelil na cel ekran samo od sebe zdej pa noče : /

Zadevo rešujem s custom panscanom in vsakič nastavlam. Zdej pa če preverjam podnapise in vse zna bit to prav nadležno še posebej k se spomnem da je učas dobr delal.

Kaj mi je storiti?
  • premaknil: ToniT ()

pivmik ::

BSPlayer hrani nastavitve v Windows Registru, škoda da ne v ini fajlih ker so boljši.

Odpri regedit in pojdi tle: HKEY_CURRENT_USER\Software\BST
Sedaj izbriši celotno byplayer mapo (oz. strokovno ključ)

Neverjetno! Niti ponovna inštalacija ne bo potrebna.
Ampak to še ni vse, če nerediš to v naslednjih 5 minutah se ti bodo tudi vse nastavitve BSPlayerja resetirale. Naredi to zdaj, tvoje dejanje je brezplačno!
LP, Gregor GRE^

Tiger ::

V bistvu bi bilo dovolj, da bi v BSplayer direktoriju pognal ClearReg.exe

freejack ::

Tiger, pa si ga... :D

Alex- ::

PicNiK ... kdo bi si mislu :))
Najlepša ti dala.

asd_guy ::

Kaj sploh delaš z bs player-jem to je za en ***** program pa dej si raj dol divx2.1. Bs tko mal stvari podpira de z njem skor nč ne morš delat

Klemenn ::

v bsplayerju namest da razširiš pritisni O (ni ničla=) in ti bo delalo, vsaj meni dela!

BaRtMaN ::

asd_guy: stfu! BS Player je po mnenju večine najboljši predvajalnik videa. Če ti v njem ne delajo filmi si kriv sam, ker ne znač (pravilno) namestit kodekov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

bs player problem

Oddelek: Loža
323589 (2964) BorutK-73
»

BSplayer - slika zelene črte, Media Player - slika v redu, kaj nimam nastavljeno ?

Oddelek: Zvok in slika
112452 (2297) msmiha
»

AC97 na ABITKD7 + zvok na bsplayerju

Oddelek: Pomoč in nasveti
121098 (1000) Blup
»

Divx podnapisi v WIN2000

Oddelek: Pomoč in nasveti
141165 (988) zile
»

BS Player

Oddelek: Zvok in slika
121427 (1215) CaqKa

Več podobnih tem