» »

Ali ima kdo Nokio 5100???

Ali ima kdo Nokio 5100???

Tic ::

Hmm. ja, zanima me, če si je že kdo tale telefon omislu. Namreč meni je ful ušeč, pa si želim slišat še par menj o njem.
Če ga kdo ima, nej prosim napise kej o nejm :))

Hvala
persona civitas ;>

Switch ::

Osebno ga sicer ne posedujem, ima pa ga moj oče. V prvem tednu uporabe me je popolnoma zasvojil in čeprav je od očeta, sem ga jaz imel dlje časa kot on.
Oblika je stvar okusa, meni osebno je všeč, ker je robustno in se ti ga ne bo zdelo škoda, če bo kam padel ipd. Zaslon je za moje pojme premajhen, velikost telefona pa prevelika. Zanimiv je prikaz temperature, ki ga imaš lahko stalno na uvodnem zaslonu, kar je v vročih poletnih dneh (glede na to, da je termometer razmeroma zanesljiv, če telefona ne držiš v rokah) precej dobrodošlo. IR vrata delujejo brez problemov (nalagal sem sicer le slike), motilo pa me je, da ne moreš v MMSju pošiljati melodij, prav tako pa mi ni uspelo naložiti melodij z Planeta ali Mobisux-a. Tudi prednastavitev s strani operaterja (ukaz GPRSMA na št.1919) ti telefon ne podpira, tako da boš to moral opraviti sam. Baterija ob stalni uporabi zdrži približno tri dni.
Super handy, ga priporočam.

Tic ::

Kul :D
Ga bom pomoje mogu prej se u zivo vidt...

Aja.. kaj pa meniji, so tolk hitri k pr ostalih nebarvnih nokijah ali so tako kot pri T310 počasssssni :8)
persona civitas ;>

||_^_|| ::

tako počasnost premorejo sam eriksoni, nč bat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple s padcem prihodkov razočaral (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Rezultati
16643896 (39998) sandmodnigga
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32682306 (48726) Ciklamen
»

Motorola resno razmišlja o Windows Phone

Oddelek: Novice / Windows Mobile
4915316 (13605) Icematxyz
»

Windows Phone 7 brez lastnih zvonjenj (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
9819148 (16725) Bor H
»

Pri vsej tehnologiji...A se res ne da? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
548489 (6539) mitkos

Več podobnih tem