» »

Kakšen stil vam sede?

Kakšen stil vam sede?

atubbuta ::

Danes se predvsem mladina neprestano proglaša za raperje, sk8rje, raverje in še pa još.
Mene pa zanima vaš stil oziroma kakšen stil vam je najbolj pri srcu. 0:)

ABX ::

Še en ki bi rad ubil internet.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

mescaline9 ::

Do nedavnega bi loh to opazli na šoli:D Mi je pa všeč črno, metal, eleganca, punk in sk8. Sam da je črno.

Matek ::

Freestyler.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

ŽirC ::

Newby Raver.

Lp, ZirC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ŽirC ()

snow ::

raver
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

||_^_|| ::

odvisno od razpoloženja in priložnosti.

l_jst ::

po duši rave po oblačenju mogoče zlo u easy na rave sam tko na nč prou ornk

rap3r ::

atabbuba: Nvem kaj vm je folku! Če ti sede širok bit ublečen pol si že kr rapr. Ne zakaj. Širok se pač oblačm ker mi paše, že en je odpru temo da smo pozerji, so pozerji je velik takih k so pozerji. Jz pač nemorm okol hodt v oprijetih hlačah ker se ne čutm sproščeno. In ok rap poslušam pa me boli k**** a sm raper al sm proglašen za revarja al pa za pozerja, čeprov tist k mi bo to reku bo meu doug beseden dvoboj z mano. Poslušam kar mi je ušeč in oblačm se v tist kar mi je ušeč.
Tko da sovražm to predalčkanje.
Pazi to v kkšn bar nesmem ker sm širok oblečn. Sam zakaj, a zato ker raperji delajo probleme al zato ker to ni ql?
Nevem sam nedelam ne problemov in ne niti ublečen nism tko zato da bi se komu uperu z mojim stilom
In pol sm že takoj popredalčkan. Mam frendo kr dost k so fensi oblačjo pa poslušajo rap. A njih boste tud popredalčkal? Ne ker neveste da poslušajo rap....
Neskači drugemu v zelje če to ni tvoj biznis!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

_Mortal_ ::

Enako!
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Sergio ::

V katero skupino spada "Kratke bež jeans hlače, siva črtasta T majica ter črni natikači"? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

darh ::

Šved.

>:D
Excuses are useless! Results are priceless!

BaRtMaN ::

Stil? Stil?! Za karkol dobim oblečt za svojo veličino (in po malem širino) sem lahko samo hvaležen.

Trupl0 ::

jst takisto...glede na višino in mal širine:D morm bit vesel da lahk kako dobro srajco, majco, pižamo :) , hlače...sploh najdem...

npr. prejšnji tedn sm kupu srajco in jo plačal in ko sm pršu domu je bila prekratka (da povem da je bla cifra 46...)...mam preširoka ramena...drgač pa postavn dečko:D

moj_nick ::

Oprijete kratke hlače, oprijeta majčka, sončna očala, čelada pa spd šuhi - vse skupaj okrašeno s potolčenimi koleni >:D

iso2000 ::

Kar mi je všeč - zmes vsega in v bistvu noben stil. Zelo fine so mi npr. vojaške hlače. Zraven pa kakšna široka srajca s kratkimi rokavi, pa npr. črni usnjeni čevlji od Camper-a. To je en od primerov. Kavbojke imam najrajši nek klasičen model in kakšno številko prevelke. Pa kakšen bombažen pulover ali iz garna. Če rabim jakno je to obvezno gore-tex gorniška jakna. Okrasja razen ure nimam. In to je to.
Poslušam pa jazz, hard rock, metal, klasiko. Ne maram pa Linkin Park-a - zame so navadni pozerji.
Toliko o stilu!8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iso2000 ()

Zeberdee ::

evo zej se oblacm dokej casual stile

atubbuta ::

No, nekaterim pa je to življenskega pomena, da se opredelijo le za en stil. Npr. eno bejbo sm prosu, da mi posname cd od NOFX. Pol me je vprašala, kaj poslušam in ko ugotovi, da so zravn tudi ABBA, Pink Floyd, Alanis Morrisette, je njena velikodušnost v celoti uplahnila. :( Še več! Imela me je za največjega grešnika tega sveta, češ da ne kapiram muzke. Pa mislm, da one česa ne kapira.

Tko da se tud men zdi bl normalno, če ima člouk mal širši okus. Obstaja pa nekaj, kar ti od vsega leži najbolj. Nekateri imajo celo svoj lastn stil in men se prav to zdi najbolj ql. Moj stil je bike. :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

skinny kavbojke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11531730 (19451) maco-maco
»

Kaj poslušaš? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
625526 (3788) ShowDown
»

Skate stil in oblacenj ?

Oddelek: Loža
355803 (5094) OwcA
»

kaj si mislite o skejterjih

Oddelek: Loža
432078 (1492) undefined
»

O "reperjih", "skejterjih", "pozerjih"...

Oddelek: Loža
322493 (1704) digital II

Več podobnih tem