» »

Prvi strip na Slo-Teciu

Prvi strip na Slo-Teciu

Sergio ::

Na naši strani se je qojavil qrvi kratki striq, v katerem je na kratko opisana evomucija povprečnega Slo-Uecharja... Kaj menite o stripu? Želite več? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.
  • spremenil: luni ()

JLP ::

Kul. Hočmo še.
Sam se mi zdi da manka zadna slikca, zlitje kompjuterja in človeka:
We are Slo-Techers, resistance is futile.
Live long and prosper!

Jebiveter ::

:D:D:D
ŠEEEEEEEEEEE! ŠEEEEEEEEE! ŠEEEEEEE!
:D:D:D
P.s.: lahko bi dali kaksne slike vseh Slo-Tech avtorjev!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

luni ::

hm, ok ideja je res kulj, samo izvedba malo sepa? :'(
Artificial Intelligentia

Sergio ::

nič ne šepa... tko je kot je hotla :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

gorenc ::

pohvalno, pohvalno! Dejte za kaksen strip privabit se kaksnega od bratov Bertoncelj.

sinko999 ::

A bi bil lahko strip malo na večje poskeniran pa gor dan ali je že tak v originalu - tako mali narisan .
LP
Ni? ni ve?no !

OrlyTM ::

Luštno, luštno ... zlo fajn :) hehe ... sam upam, da bodo bli smešni :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Sergio ::

lepo da vam je všeč... v prihodnje lahko dam na "malo slikico" (stvar pač more delat na 800x600) povezavo da večjo sliko (bolj berljivo...). Vam je to OK?:D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Brody ::

nazalost je tko, da je men strip u iber bedn!

Sergio ::

jah vsak ma svoj okus... kaj nej rečem
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

trillian ::

no, naj se predstavim.. sem tista, ki je naredila ta strip. upostevajte dejstvo da je narejen v minuti med neko jako dolgocasno uro pouka. tole je padlo cisto slucajno.
nakako do zdajle nisem cisto vejela, da bo sergio dejansko dal strip na slo-tech.
ampak kar je je...
v bistvu nimam ne vem kaksnih idej.. nekako je ta stran namenjena bolj ljudem, ki jih neizmerno zanima navijanje masin.. zato tudi ne vem, kako si predstavljate zgodbo. lahko bi sicer se sli nekaj v stilu telenovel, ampak ... ampak kaj ni vsako popoldne na tv dovolj solzavih, zaljubljenih, nesrecnih ljudi... ki se v zadnjem delu porocijo in zivijo happilly ever after.
ce se boste odlocili strip obdrzati, bom z veseljem nadaljevala...
sicer pa... imejte se fajn

love, ursula

PaJo ::

Hehe...
Saj ce je bilo to narejeno v par minutkah pol iktak cool:)
Je pa res da na to stran ne hodijo samo tezki OC-arji amapk tudi drugi ki jih zanimajo kakrsne-koli informacije glede racunalnikov in vsega kar je z njimi povezano:D
Drugace glede limonad se cisto strinjam, amapk vseeno bi fajn met kaksen strip z doloceno tematiko, si bomo probali kaj izmislit pa kaksno idejo dathttp://www.slo-tech.com/

Loki ::

:)):)):)):)):)):))

trillian ::

samo se to.
ce imate kakrsno koli idejo za strip.. please, posljite mi mail... ali povejte sergiotu, ki je cisto po nakljucju moj sosolec. jaz po pravici povedano nimam veliko casa, ampak sem dovolj dosegljiva, da mi sporocite karkoli ze.

delezna sem bila tudi cestitk, da mi je brez pomoci, histerije, zivcnega zloma, ... uspelo se prijaviti na vaso stran. baje se to dogaja precej redko.. :)))

love, ursula (from Cyberbabes - a really cool somekind of demo group)

p.s: ni v kontekstu posta! preberite Iluzije avtorja Richarda Bacha.... mene je odneslo (samo za orientacijo.. stoparski vodnik po galaksiji je moja biblija - more or less. ampak iluzije so drugacne).

Pepsi ::

Hihi :c)
Amm ja, najprej en lep pozdrav vsem na Slo-tech/u. Urska povedala za tale site in ja na prvi pogled deluje zelo zanimivo...tudi zelo obsiren je....QL
Kar se pa stripa tice....no, videla sem kaj je Urska narisala za Abort2k zato ne bom nic komentirala razen tega da se vidi da je bil strip narejen zelo na hitro in verjamem da bo naslednji full boljsi. Aja, menda je to neka `user-friendly` varianta....potem bi bilo full boljs ce bi se dejansko spravila stripek delat na racunalnik oz ga poskenirala in potem obdelala da bi zgledalo fajn in seveda s tem tudi bolj pregledno. Slikice pa so po mojem ravno prav velike, no mogoce cist en mickn vecje ampak se zmeraj tako da bi se hitro loadale pri takih modem luserjih kt sm jst >:c).
Anywayz...lepo se imejte se naprej pa happy pre-Christmas time :D
[Pepsi] of CyberBabes - http://cyberbabes.m42.cx

luni ::

Ej fantje, celo dve punci mamo na forumu! Samo ne jih prestrasit, tako kot ste Nataso >:D.

Pepsi welcome in moram povedat, da se strinjam s tabo. Glede sposobnosti Ursule res ne vem, ampak upam, da je zmozna boljsega, predvsem kar se tice tehnike risanja. Saj ne, da bi bilo potrebno kaj zakomplicirano risat, ampak naj bo malce bolj... hmm... izrazalo obliko? Res upam, da nas bo Ursula prijetno presenetila s svojim naslednjim stripom.

Drugace Ursula, res ti ni treba stripa delat samo in le na racunalnisko tematiko. Mogoce pa smo mi hardcore racunalnicarji ravno potrebni necesa drugacnega, tako da ti le izlij svojo duso :).

Čakamo... :P
Artificial Intelligentia

trillian ::

eh.. se bom potrudila...
jutri mi je sergio obljubil papir in flumastre.
tako, da bo.
kaj vi ste eno ze odgnali...
pa saj dekleta niso tako grozna bitja. ne bojte se. nic slabega vam s pepsi noceva
:))))

love, ursula

...all is an illusion...

Sergio ::

ahem urshka... a nisi ti tista k me praskas po levi rami? to je ze 1 razlog za odganjanje... :D:D:D

(joke... sej men to cist sede 8-))
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

trillian ::

jah.. sergio.. ti bogi revcek.
samo nohte si na tvojem novem puloverju pilim, nic drugega. :)))
saj mi bos jutri prinesel zapiske za fiziko..
najboljsi si..

love, ursula

luni ::

ursula hehe, ma ti si narobe razumela... niso punce take, da bi kaj nam naredile, ampak prej mi kaj naredimo punci >:D>:D
Artificial Intelligentia

TESKAn ::

:)). Pozdravljeni obedve na tem forumu.0:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Sergio ::

ej teskan! Kdaj bo kej Umagaan pršla na ta forum? Bomo govoril o raznih nakupih marmelade in odhodih v banko (interna fora):D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

trillian ::

uh, luni...
ni vedno tako. vcasih ste fantje taki revcki...
ampak.. to je ze druga zgodba.
kateri spol je mocnejsi?
po moje gre bolj za posameznike.

love, ursula

||_^_|| ::

a bo kšn nou del tega stripa?>:D

Sergio ::

danes bo še en strip prišel... če ne danes pa jutri... anyway narisan je že :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

luni ::

ursula hehe se strinjam, bolj je odvisno od posameznikov, ampak more punca bit kar pogumna, da se spusti v pogovor s tropom podivjanih overclockerjev :D

torej, cestitke :D
Artificial Intelligentia

PaJo ::

Kaj naj recem... smeh:D:D:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

TESKAn ::

Hm, ne vem, če bo moja sestra kaj tle gor pršla...sploh zadnje cajte bl mal surfa (hehe, vsaj ostane vč cajta zame>:D). Jo bom pa enkat vprašu, sam ne preveč upat:\.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Sergio ::

Heh dej vseen ji rec... da bomo o cem govorli :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

trillian ::

blushing...
pa saj ste cist fajn.. pa naj se se tako cudno slisi.
sicer pa. novi strip je malo bolje narejen.. papir in nalivnik... ni pa se imeniten.
preprosto se nimam ideje iz katere bi lahko delala nadaljevanja.. zato mislim, da se bom se nekaj casa iskala...
upam, da razumete.
za zacetek ne bo povezanosti med enim in drugim delom.
imam bolj prazno glavo zadnje case.

love, ursula


....all is an illusion...

Pepsi ::

Heya...
Thanks za welcome, bom se kaj bolj pogosto oglasila ce se bo le dalo :D.
Drugace pa...wow kar 2 punci ze hihi (je to napredek? >:c), dve `cyberbejbi` QL.
Komaj cakam novi stripek Urska, si ga bom sigurno ogledala ko bo gor!
Sicer pa kaj me je najbolj pritegnilo ko sem prisla na ta site...lahk uganete??? :c)= No, ne verjamem da boste zato vam bom kar povedala - Modificiranje ohisja, alien-w style (sem se kar odlocila da si bom enkrat full casa vzela in si tudi sama porihtala kishto, ki je sicer full taka boga ampak mogoce je pa kriva obleka in kaj ce ni mashinca zadovoljna sama s seboj in bi rabila en make-over??? Who knows...miracles do happen :c)))
Well okies, have fun!
-Petra
[Pepsi] of CyberBabes - http://cyberbabes.m42.cx

Pepsi ::

Heh, se nekaj pozabila povedat....
...se strinjam da bi morala Urska narisat kaksen stripek na vsake toliko casa ki ne bi bil povezan z racunalniki...tudi meni bi teknil hihi >:c)= -beri: nisem ne vem kaksen computer freak ampak vseeno ze dolgo nisem brala dobrega neracunalniskega stripeka ;c)
Buh-bye
[Pepsi] of CyberBabes - http://cyberbabes.m42.cx

Caboose ::

:\8-Oja men je strip čist OK...saj sem rekel, če rabite lahk tud jaz kaj prispevam...>:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Sergio ::

jah nova serija stripa je že pri meni doma... ampak šola pritiska pa nimam časa vsega poštimat... bo do konca tedna, obljubim.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

EASYdoor ::

en lep pozdrav nasim novim clanom neznejsega spola!

strip je ql, kot ideja. samo kot izvedba mal sepa - vsaj prvi je bil kr neki. drugi del je bil OGROMEN napredek in upam da bo tudi tako naprej.

ce hoce clovek nekaj "pametnega" ustvarit, potrebuje eno res originalno idejo! najprej ideja in potem koncni produkt, ki je perfekten ce je taka tudi ideja! vem iz lastnih izkusenj :D:):)

...vem kako je tezko najdt idejo :'( totaln podn, v soli ti tezijo, rad bi visel na netu, pa se kako knjigo prbral HALOOO! kako?!?! tisoc stvari clovek ne more nardit - za zdej se ne:D


komi cakam nasleden strip, pa z idejo! :)




lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

Caboose ::

Lepo...Ampak jaz se vam prostovoljno ponudim, kot stripar.. Takoj, ko bo strip gotov ga bom poslal enemu od Slo-techerjev... Upam da vam bo ugajal... A se vam zdi moja idej vredu? Lahko imamo po več avtorjev a ne?:8)

:\:\:\:\:\:\
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

luni ::

Ganja seveda lahko... ti kar poslji pa bomo videli!
Artificial Intelligentia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

e-bralnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15144954 (26254) AgiZ
»

Iron Man 3

Oddelek: Sedem umetnosti
456273 (4413) vostok_1
»

MID proti piratom

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
453862 (3862) atasmrk
»

Strip #2: Kralj imperija

Oddelek: Slo-Tech
201806 (1395) Mate
»

Racunalniske revije..? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
526616 (6186) --Switch--

Več podobnih tem