» »

Izimobil preklop med paketi?

Izimobil preklop med paketi?

chinko ::

Razmišljam o menjavi operaterja, ker imam nihajočo porabo me zanima ali je možno pri izimobilu preklapljati med paketi? Na njihovi strani sem preveril, da je možno preklapljat med tarifami. Ali to pomeni, da lahko vzamem izimesec paket in kasneje preklopim na izidoma paket ali izi brez meja paket zgolj z poslanim SMS-om?

chinko ::

Nihče nima izimobil-a?

fopi ::

Za izimesec na izimesec lahko preklopis z sms, vendar iz vec na manj velja komaj naslednji mesec. Za druge pakete ne vem, poklici pa vprasaj, verjetno vecina tukaj ne ve taksnih detajlov.

Ahim ::

051 800-800. Res so prijazni in ni jih treba cakati 5+ minut, da dvignejo slusalko, kakor se to dogaja pri Telekomu ...

lonewolf_ ::

Ali jaz prav vidim, da ima IZImesec L isto ceno kot S do 31.5.2018 ?
https://www.izimobil.si/ponudba/izimese...
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

AndreAS ::

Zgleda tak.

Tudi mi ki smo na S lahko vklopimo tole, pa dobimo teh 6000 enot za isto ceno 6.9 €.
Samo pazi: Akcija dvojne enote traja do 31. 5. 2018, po tem pa veselo plačuj 11.9 € vsaj 1 mesec.

Tako si jaz tole predstavljam.
lp, Andrej

lonewolf_ ::

Ma ne bom nič več plačal, ker si bom nastavil opomnik... poleg tega je še fora verjetno, da bi te probali razvaditi, da bi ja porabil več... Potem, ko se pa dvojne enote ukinejo pa si na L s 3000 enotami, ko si navajen na 6000 enot...
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

uporabnik33 ::

S 1.4. nova spletna stran in obilo problemov. Stran za online polnjenje nedosegljiva, manjka online vpogled stanja, na Telekom centru "čakajo navodila" kako naprej, številka za pomoč nedosegljiva ali pa čakaš do onemoglosti, odziva na elektronska sporočila ni. Z naslednjim mesecem, še posebej, če bodo dvojne enote ukinjene bo treba najti drugega ponudnika. Trenutno res verjetno kar Hot.

Zgodovina sprememb…

BCSman ::

A se zafrkavjao ali kaj? Iznenada spletna polnitev ni mogoca in kako naj sedaj v tujini napolnim racun? Po novem tudi ni vec obvestilnega sms-a dan pred polnitvijo??? Pride samo sms, da ni bilo dovolj sredstev za polnitev in da se storitve v novem obracunskem obdobju zaracunavajo. Nekoga iz Slo bom poskusil dobit, da gre v trafiko po kartico in pove stevilko. Upam da se bo izimesec avtomatsko aktiviral po polnitvi v roku 10min kot je bilo to do sedaj, ceprav mocno dvomim. Gotovo so tudi to zasrali. Moram stran od te TS greznice.

denabiker ::

Kaj je s tem Izimobilom? Po novem se avtomatsko ne podaljšuje paket? Sem en dan zamudil, naslednji dan napolnim še več kot je potrebno (za dvakrat) in se mi je spraznil račun, ker ni bilo v paketu in izgleda da imajo nore cene storitev brez paketa. Pa sploh nisem veliko uporabljal, ker večinoma uporabljam služben telefon. Ker še imam eno številko Izi in kar nekaj dobroimetja gor, a lahko sploh prenesem denar na drugo številko IZi? Meni zdaj ni uspelo. Včasih je pa lepo delovalo.
Ja klical sem pomoč, pa pravijo, da po novem moraš ročno izbirat paket, WTF? Pa nobenega obvestila o tem???

Zgodovina sprememb…

AndreAS ::

+ polnjenje računa NE gre več ONLINE. So prevzeli TELEKOM ( MOBI )način-e z raznimi PETROL, BANKOMAT zadevami.

Tale naš IZImobil ni več nič IZI !!

lp ;Andrej

mat11 ::

Meni iz trajnika dela, z tem tudi sms polnitev.
mat

cortez ::

Na mobilni račun uporabnika IZI lahko prenesete dobroimetje v naslednjih zneskih: 1, 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45 ali 50 EUR.
Kako opravim prenos?

v klicalnik mobitela vtipkate: *132*znesek, ki ga prenašate*predplačniško številko, na katero dobroimetje prenašate# in pritisnete tipko za klic.
Na zaslonu se izpiše obvestilo, da boste uporabniku navedene številke IZI polnili račun za določen znesek.
Za potrditev vtipkate: *132# in pritisnete tipko za klic.

Po izvedenem uspešnem prenosu dobroimetja sta tako donator kot prejemnik obveščena prek sporočila SMS. Prenesete lahko poljubni znesek, ki je zaokrožen na polno evrsko vrednost. Pri enkratnem prenosu lahko prenesete največ 20 EUR in opravite največ 5 prenosov na dan.



https://www.izimobil.si/podpora/polnitv...

Kaboom ::

...spet deluje online polnjenje izi racuna...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

lonewolf_ ::

Imajo nove pakete, kar solidne se mi zdi, ker ne porabim več kot ene 3gb, pa se potem 4€ vrne v tem primeru.

Akcija dvojne enote za IZI MESEC traja samo še do 31.5., če mislo kdo skenclat, da ne bo pozabil.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

mat11 ::

https://play.google.com/store/apps/deta...
Pa tudi aplikacija je uredu.
mat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39586599 (6067) Jerry000
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490151183 (15904) Steinkauz
»

Izimobil-a je konec! Razmislite če se vam še splača! (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9420590 (7833) Master_Yoda
»

Izi mobil vs Bob (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13640924 (23971) MrStein
»

Sparmobil ali Izimobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
174264 (3163) bela120

Več podobnih tem