» »

Antirespirant - da / ne?

Antirespirant - da / ne?

RatedR ::

Zdravo, zanima me če tu kdo uporablja antirespirant oz. če imam kakšne negativne učinke?

Zaradi težav s potenjem pod pazduho (samo ko mi postane vroče) sem se v lekarni pozanimal o antirespirantih pa pravijo, da antirespirant pač zapre pore in da kar mora ven, mora pač ven.

Zdaj pa razmišljam, potim se samo ko sem preveč oblečen in takrat ko imam dlje časa roke ob telesu, če nebi bil izpostavljen temu se nebi potil in "slabe snovi" nebi šle ven...sepravi je uporaba antirespiranta t.i. povsem "upravičena".

Kakšna so vaša mnenja?
  • zaklenil: bluefish ()

Aston_11 ::

RatedR je izjavil:

slabe snovi" nebi šle ven...sepravi je uporaba antirespiranta t.i. povsem "upravičena".
To je podobno kot pri avtomobilu, kateremu iz nekega razloga (pri tebi, da se ne bi potil), odstraniš hladilni sistem. Če ne bo šlo ven pod pazduho, bo šlo pa pri jajcih. Poznam še en par takih, ki pri raznih telovadbah pravijo, da ne bodo pili, da se ne bodo potili. Pa sodijo med (relativno) izobražene.

Obleči se manj (kakšno kvalitetno podmajico s srebrovimi ioni (rešiš smrad in pot se razporedi))
Drži roke malo bolj narazen.
Uporabljaj deodorant (smrad).
Če imaš preveč kilov, kakšen šport.

MadMax ::

Antirespirant dvomim da kdo uporablja, vsaj na sebi...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

shadeX ::

Ugotoviti moraš vzrok prekomernega potenja in to odpraviti.

Kot prvo, si pretežak?

terryww ::

Uporabi kak navaden deodorant. Eni z nanešenim slojem vpijajo švic.
It is the night. My body's weak.
I'm on the run. No time to sleep.

Heisenberg ::

Sam sem uporabljal deo in sem smrdel. Potem sem ga nehal uporabljati pa je bilo OK.
Problem je v tem da ko se z deotom potiš je OK, vse dokler se ne nehaš potiti. Med tem se majica posuši in ko se ponovno potiš začne smrdeti MAJICA in ne dejansko koža.
Vonj znoja in deodoranta je veliko slabši in ojačan kot samo znoj.

Če pa že kdaj nanesem deo na pazduho (zaradi dišave volje) pa je vedno potrebno počakati da se posuši na koži preden daš majico nase.

galu ::

Antirespirant? To je kaj za preprečitev delovanja dihalnega sistema? >:D

Verjetno misliš antiperspirant.
Tako to gre.

Blazz ::

terryww je izjavil:

Uporabi kak navaden deodorant. Eni z nanešenim slojem vpijajo švic.


in kam zaboga gre potem ta švic? v nič tako kot če se antidelec in delec srečata... ne biksi ga... noben deo ne vpija ničesar. Če ne bi moral na koncu dobiti neko kepo švica v trdi ali kakšni drugačni obliki....


za OP pa, če te res ornk moti, obstaja operacija, da ti vstavijo sponke, a nato se švic preseli na nižje dele telesa in marsikdo je nato to dal odstranit, ker niso bili zadovoljni z efektom.

Potenje pa je zdravo za telo tako fizično kot mentalno.

bluefish ::

RatedR je izjavil:

potim se samo ko sem preveč oblečen
Torej se oblači temperaturi primerno oziroma v oblačila, ki odvajajo vlago stran od telesa.

Sicer pa: Temperatura in potenje

Zaklepam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iskanje pravega antiperspiranta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7331539 (3072) Machete
»

Temperatura in potenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
569549 (5477) Ganon
»

Prekomerno potenje stopal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
568069 (6117) Rok Woot
»

Kateri deoderant (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7420049 (15799) Tilen
»

Iščem močen anitperspirant

Oddelek: Loža
121918 (1554) Ganon

Več podobnih tem