» »

Tonerji in čip

Tonerji in čip

toblak ::

Ali imajo vsi novejši printerji tonerje s čipom:D?
Mislim takšne, ki zablokirajo printanje, ko se doseže določeno število strani.
In če ne, kateri ne?
  • spremenilo: toblak ()

mat xxl ::

Veliko NE, povej kaj bi, kaj iščeš...

Celo sam na bolhi prodajam najhitrejši barvni printer z letvijo ink jet z ciss sistemom Hp Office Pro 476dw, u bistvu gre za multrifunkcijsko napravo ni da ni, duplex scan, in print .......

d4vid ::

Xerox Phaser 3010 ima cip.
Nevem pa kako je pri neoriginalnih tonerjih, to sporocim ko ga izpraznem. 20€ za 2200 strani je kar kul. Na printerju za 50€.

Prej sem mel inkjet pa kolikor printam, so se mi kartuse posusile ali pa sem jih porabil precej hitro. Vglavnem, kadar sem ga rabil sem moral dat 40€ za nekaj strani. Tukaj se mi pa jebe, obcasno kar bedarije printam. Ce se mi ne da na kompu brat, sprintam.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

toblak ::

Ja, jaz imam tudi Xerox 3020. Začetni originalni toner se je izpraznil - no, vsaj nastavitve v čipu so se tako odločile:D, zdaj imam nadomestnega, bomo videli kako je programiran njegov čip, bomo videli ali se bo printer po 1500 sprintanih straneh ustavil.
Drugače pa me zanima ali imajo Samsungovi in Brother printerji v tem vstopnem razredu tudi tonerje s čipom?

klinker ::

Na nasi firmi imamo v najemu Brother, ne vem tocnega modela. So neki manjsi. Pa nam najemnik daja neke "friznjene" tonerje ki omogocajo 3x vec printanja od originala.
Res pa na par printerjih stvar vecX zajebava, na ostalih pa dela super.

mat xxl ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/tisk...

Za forumaše pa še extra sconto, prodajamo, ker smo ukinili eno enoto.

d4vid ::

toblak je izjavil:

Ja, jaz imam tudi Xerox 3020. Začetni originalni toner se je izpraznil - no, vsaj nastavitve v čipu so se tako odločile:D, zdaj imam nadomestnega, bomo videli kako je programiran njegov čip, bomo videli ali se bo printer po 1500 sprintanih straneh ustavil.
Drugače pa me zanima ali imajo Samsungovi in Brother printerji v tem vstopnem razredu tudi tonerje s čipom?


Tvoj ma afaik se wifi... sem ga mel namen kupit, pa je lokalni prodajalec mel samo tega (printer sem nujno rabil isti dan). Pa sem nad njim kar presenecen. Za tak denar zagotovo uredu zadeva. Toner je skoraj zastonj proti kartusi v C4280 ki sem ga mel prej.
Baje se pa z neoriginal tonerji printer hitreje pokvari. No, moj je ze naredu dost profita da lahki crkne takoj. Poleg tega mi je se iz mize padu in vcasih tipka na vrhu mal zasteka. Printa pa se kar.

Ko mi crkne grem pa po wifi verzijo, ker mi gre tist dodatn kabel cedalje bolj na... en organ. Pa se z wifijem ga lahk prestavljas kamor hoces.

Jah hocem na komot... wifi, brezzicna miska + tipkovnica... Par kablov se takoj pozna okrog in na mizi. Vec prostora za drugo. No, se spajkalnik moram brezzicen dobit (pa ne plinski!), ker tist kabel bi tud najraje nekam vrgel. Ampak to je druga tema.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

xda develope ::

Pomota verjetno?
Tehnične podrobnosti:

Črno-beli laserski tiskalnik
Velikost medijev: A4
Mesečni obrat: 15.000 strani / mesec
Hitrost tiskanja do: 20 strani / min
Predal: 150 listov + 1 list
Izpis prve strani: 8,5 sekund
Maksimalna ločljivost: 1200×1200 dpi
Pomnilnik: 128 MB
Procesor: 600 Ghz
Povezava: USB 2.0, brezžična
Jeziki: GDI
Dimenzije: 331×215×188 mm
Teža: 4,1 kg

d4vid ::

bo res pomota, saj ne printa 20000 strani na sekundo da bi rabil tak CPU :D
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17037327 (21041) gazer
»

Laserski vs Injket TISKALNIK

Oddelek: Kaj kupiti
263625 (2986) styrian
»

Xerox 6015 - problem s kompatibilnimi tonerji

Oddelek: Strojna oprema
13866 (689) lopov
»

Barvni laserski tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
233847 (1519) mat xxl
»

Laserski tiskalnik, kateri

Oddelek: Kaj kupiti
409622 (6814) MStrix

Več podobnih tem