» »

Ali kupiti AMD Barton 2500 BOX in Abit NF7-S ??

Ali kupiti AMD Barton 2500 BOX in Abit NF7-S ??

w3780y ::

Nameravam kupiti v topicu napisane stvari, zanima me če je pametno kupiti bartona v BOX izvedbi, kjer je hladilnik že gor, ali je boljše kupiti hladilnik posebej (ne mislim navijati)

pa še to, ali je mogoče epox 83da3+ boljša izbira kot ABit NF7-S revision 2.0 ?

LP

MALJUTKA ::

Zakaj potem taksno plato, ce ne mislis navijat?
ABIT NF7-S rev. 2.0 se pomojem prav slabo pocuti nenavita + za ta denar dobis sicer pocasnejse plate z vec bonboncki, ki bos jih ti najbrz bolj rabil kot pa recimo moznost nastavitve Vcore na 2,3 Volte, a ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MALJUTKA ()

w3780y ::

hočem pač kvalitetno plato

MALJUTKA ::

Saj so tudi recimo Epox ali pa Soltek na NForce2 cipovju kvalitetne plate, vendar za manjsi denar.
Ne bos valjda kupil ferarija da se bos pocasi vozil samo zato, ker je kvaliteten. Potem raje kupi mercedesa. Stekas?

pele-on ::

Zakaj potem taksno plato, ce ne mislis navijat?
Zato ker so Abitove plate ful stabilne.

MALJUTKA ::

Mislim, a ti verjames da je ABIT na privzetih frekvencah bolj stabilen od recimo Epoxa?
Daj, poba, ne ga srat.

morphling1 ::

LOL, ta je res dobra, na default nastavitvah bi bila še EI Niš nforce2 plata 100% stabilna :D Razlike med platami nastajajo predvsem v navitem stanju, ko se pokaže kako kvalitetne so komponente, pcb... Pa še tako se večina nforce2 plat čisto dobro navija, samo če greš v exkstreme je recimo z Abitko ali pa Epoxom (malo manj) opravilo dosti lažje.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

DjTonic ::

To je mogoče dol iz Abitove škatle prebral kjer piše: Speed, Stability, Power.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

WhiteWolf ::

Jae je dobil novo posiljko procesorjev danes! Jaz sem narocil enega in je
stepping: AQUCA 0323TPHW Dobim ga jutri po posti, kako mislite da se bo kaj obnesel do max 1.85V, vec ne grem ker mam (dobro) zracno?

NArocil sem ga pa zato, ker sem se svojega XP2100+ znebil, ker je delal vedno slabse! Sprva na 2400Mhz pri 1.8V
2300Mhz pri 1.7V
2200Mhz pri 1.6!
Sedaj pa hoce za 2.2 kar 1.725!!!

Upam da bo delal vsaj na 2200Mhz ta bartoncek ce ne bom popiz***!

Zgodovina sprememb…

DjTonic ::

w3780y: Tu maš en test ko so primerjali Abit NF7-S z ostalimi, test je še čisto nov:D Klik

w3780y ::

ja tnx sem žće vido to,
pa tak sem že plato naročo (včeraj, petek) in jo dans že mam (sobota) :))
zdaj čakam še samo na kišto da not zmontiram

tx-z ::

w3780y..js sm to isto učer kupu pa skp sestavu pa mi dobr dela in sm zaenkrat zadovoljen s tem.
tx-z

w3780y ::

ker procesor maš pa gor?

tx-z ::

isto 2500+ BOX (samo sm ta ventilator enmu prodal :) -mam bolšga) barton pa Abit NF7-S
tx-z

Bug ::

Pozdravljeni. Da nebom odpiral se ene zelo podobne teme imam samo eno vprasanje:
Kaj pa je z ASUS - ovo plato A7N8X nForce2 DDR DeLuxe; se ta plata slabse obnese pri navijanju od Abit-ke?
Ker sem opazil da je bilo govora o kvaliteti plate me zanima ali je ASUS boljse kvalitete (izdelava, deli) od Abit-a?
Vendar vseeno sem mnenja, da se Abit-ka boljse navija, saj jo ima Morph.. :8) , ali...?

Sprasujem zato ker bom zelo kmalu nadgradil PC (ze je sila:D ).

Lp,
Bug

DjTonic ::

Pomoje se bolj splača Abit. Pa čeprav sem bil včasih Asus FAN. Tale NF7-S rev 2.0 je moja prva Abit plata in lahko rečem, da je super več enostavno ne moreš od plate pričakovat ;)

||_^_|| ::

moja je pa tretja in tut loh rečem da je über alles:))

BaRtMaN ::

Kaj pa se splača Bartona kupit, ali raje Thoroughbreda B? V dvome me je vrgel tale test.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje AMD 2500+ Barton

Oddelek: Navijanje
332875 (2146) c3R4R
»

Matična plošča Asus A7N8X Deluxe vs. Abit NF7-S

Oddelek: Strojna oprema
291334 (1074) Caligula
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930308 (16903) Jaffa
»

KT600 ali nForce2

Oddelek: Kaj kupiti
492128 (1254) tac
»

Nakupi matičnih plošč za amd (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
595743 (4478) frenk

Več podobnih tem